PDA

View Full Version : Защо, според вас, ви обича гаджето?



MoOnLiGhT_ShAdOw
04-13-2008, 18:37
Наскоро се замислих върху това как можем да изброим хиляди причини, поради които обичаме любимия, но сигурно има много малко хора, които са се питали защо любимия човек обича тях...
Затова бих желала да попитам: при вас как е? :) Защо според вас ви обича мoмчето/момичето, с което сте? Защо обича да сте заедно, защо му/й е хубаво, че е именно с вас, не с някой друг?
Чакам мнения. :)

Miss_Perfekt
04-13-2008, 18:39
На мен вече ми показаха как ме "обичат" :?

MartyParty
04-13-2008, 18:41
И аз това съм се чудела винаги.... :-o

prettyIdeath
04-13-2008, 18:51
Може би по същите причини които го обичам и аз ... но всъщност каквото и да правя не мога да изброя всичките тези неща които ме карат да го обичам. То просто не може да се опише. Самата аз не мога да ги кажа, пък камоли да му бръкна в мозъка и да разбера неговоте причини... Просто ме обича, а това ми стига :-)

inSane_baby
04-13-2008, 18:53
Може би по същите причини които го обичам и аз ... Просто ме обича, а това ми стига :-)

+ 1 за тея двете ;)

comics
04-13-2008, 19:11
заради катерицата :grin: :grin: :grin: :grin:

confused_d
04-13-2008, 19:16
Уоу... любовта е невъзможна за обяснение с думи .. Аз незнам дали има точно опрделени причини поради които обичаш .. Това е чувство .. Ти не питаш дали ще стане или не .. Не може да заповядваш на сърцето си кого да обича и кого не .. :( :lol: :twisted:

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-13-2008, 19:41
Уоу... любовта е невъзможна за обяснение с думи .. Аз незнам дали има точно опрделени причини поради които обичаш .. Това е чувство .. Ти не питаш дали ще стане или не .. Не може да заповядваш на сърцето си кого да обича и кого не .. :( :lol: :twisted:
Обаче едва ли ще заобичаш някого, който се държи ужасно с теб, като с по-низше същество, нали? :) Да се родят истинските чувства не е да "хлътнеш" по някого, когото дори не познаваш, заради външния вид. Истинската любов е резултат от взаимно опознаване на двама души, които с течение на времето откриват, че човека до тях си заслужава. Обичта не се ражда от днес за утре - невъзможно е. :) Затова питам дали някой се е замислял защо половинката го е обикнала, защото аз лично не съм мислела по този въпрос и в началото ми беше трудно да изредя конкретни причини. :)

skatemore
04-13-2008, 19:45
"казваше че ме обичаш , а си го поставяш с друг" :?

Co0kIe
04-14-2008, 18:41
Просто ме обича, а това ми стига :-)

Baby_b
04-14-2008, 19:16
Аз го обичам заради това, което е като цяло, а мисля, че и той мен така :)

lyloster
04-14-2008, 19:18
еми сега тва сигурно ще е някво новоторско, ама ние не се обичаме :-D

смисъл яко ни е заедно, супер добри приятели сме и адски много се ценим един друг, но определено не се обичаме :?

Yanichka
04-14-2008, 19:47
еми сега тва сигурно ще е някво новоторско, ама ние не се обичаме :-D

смисъл яко ни е заедно, супер добри приятели сме и адски много се ценим един друг, но определено не се обичаме :? Браво :-D Най-накрая някой, който не се обяснява по един час защо е влюбен и кооолко е влюбен

iiirish
04-14-2008, 20:15
можем да изброим хиляди причини, поради които обичаме любимия, но сигурно има много малко хора, които са се питали защо любимия човек обича тях...

много просто: обичат ме поради същите причини, поради които обичам и аз! (макар че с тоя моя характер понякога се чудя как ме търпят :? :)

Diva4e
04-14-2008, 20:25
можем да изброим хиляди причини, поради които обичаме любимия, но сигурно има много малко хора, които са се питали защо любимия човек обича тях...

много просто: обичат ме поради същите причини, поради които обичам и аз! (макар че с тоя моя характер понякога се чудя как ме търпят :? :) +1 и моя характер е един ....

love_veselka
04-14-2008, 21:10
Може би по същите причини които го обичам и аз ... Просто ме обича, а това ми стига :-)

+ 1 за тея двете ;)


Защото бе достатъчно интелигентен да се влюби в мен. :D Шегувам се,може би горе е споменато най-добре.

PepiDesigns
04-14-2008, 21:18
Тук вече идва и въпроса ..
Как характеризирате Вие Любовта ..
В какво се изразява ?

За да ви "обича" човека до вас , той трябва да харесва самия вас .. всичко което сте вие ..
Дали сте хубав , или грозен , дали характера ви е "жесток" или не и т.н.

И вече за всеки по индивидуално ..

Ако темата е
"Защо според вас Гаджето ви Харесва" съм сигурен , че хората отговорили до момента ще са отговорили правилно ..

Ще отговоря по-нататък ...

krem4et0
04-15-2008, 15:37
Защото знае, че ще го убия, ако не ме обича.
Всъщност не знам защо е. Не знам защо и аз го обичам. Миналото, бъдещето, живота ми са свързани с него. Все едно винаги съм го познавала. да го обичам е нещо естествено за мен, както да дишам.....
Предполагам има доза навик, доза страст, доза приятелство. А и аз по припода съм обичлива и чувствата ми са трайни. Надявам се той да ме обича по същите причини. Просто да не може да си представи, че 1 ден няма да сме заедно.

GabisiTa
04-15-2008, 16:01
Не знам защо ме обича... Винаги съм се чудела, защото преди мен връзките му са били кратки и несериозни, а с мен е вече година :-o
Знам аз защо го обичам - Той ме прави щастлива, Той е целият ми свят, не мога да си представя живота си без него... Може би и той ме обича поради същите причини, не знам.. Важното е че ме обича :smt007

raliichkaa
04-18-2010, 19:27
хм... незнам !

sladka_celuvka
04-18-2010, 19:45
аз съм питала приятеля си и мога да кажа поне това което той ми е отговорил
Обича ме защото:
1.съм единствената която го разбира
2.защото съм му първата във всякакво отношение
3.защото съм била "чиста" и "неопетнена
4.защото винаги съм до него когато има нужда
5.защото съм била мн сладка и красива (разбира се негови думи,които не ги споделям :D )
и тн бяха 15 пречини които той ми каза но ме мързи да ги пиша всичките... пък и някой може да каже че си ги измислям и се правя и че съм надута.. но аз просто предавам неговите думи :)

XTREMEFREERIDE
04-18-2010, 19:54
Идея си нямам.

shmurkam
04-18-2010, 19:55
М, често съм се чудела, но предполагам, че е защото съм много непринудена и естествена. Просто не съм като останалие момичета и някои хора ги шокира смахнатото ми държание, но изглежда него го очарова.
Това по-скоро е нещото в мен, в което се е влюбил, а сега ме обича, сигурно защото винаги се старая да го разбирам, държа на него, прекарваме си добре и с животно като мен едва ли някога му става скучно :D

Lyubeto
04-18-2010, 19:59
Защото съм му доказала ,че има за какво да ме обича.

justonegirlwithonehope
04-18-2010, 20:04
Защото ми е гадже, това му е задължението :lol:

BeCool92
04-18-2010, 20:35
Бях и първия..безумно ме обича и да иска неможе да го скрие..

babity
04-18-2010, 20:36
3 думи - Божествена, Прекрасна и Неповторима. Не вярвам повече да е нужно на който и да било за да ме обича. :D

FromAutumToAshes
04-18-2010, 20:40
Щом те обича, значи е за добро :) Радвайте се на любовта и не й търсете косури ;)

Nadelina
04-18-2010, 21:02
Много интересен въпрос. Замисляла съм се над него, но съм оставала винаги без отговор. А пък и представете си попитаме гаджетата си защо ни обичат, дали отговора ще бъде продиктуван от сърцето (което всъщност е трудно - думите никога не стигат да изразят чувствата) или ще бъде, за да му се махнем от главата. Не вярвам да има мъж, на който би му хрумнал подобен въпрос, пък камо ли да започне да мисли и да разсъждава върху него. Мъжете просто не са такива анализатори като нас. Като извод от всичкото, което написах искам да кажа, че не знам дали той самия знае защо ме обича, но съм сигурна, че го разбира, когато му липсвам, когато не сме заедно и иска да се ляга и да се събужда с мен, а какво по-хубаво после за него самия, когато е с мен.

3oPuTy
04-18-2010, 22:17
хм... незнам !
ПРЕСТАНИ ДА ПОВДИГАШ СТАРИ ТЕМИ ... !!!


И все пак по темата ...
Обича ме,защото съм пътвата му наистина сериозна приятелка!!!Преди мен е бил с няколко 16 годишни пикли,които са приемали нещата по доста по-различен начин от мен.
Обича ме,защото съм различна - не му давам евала,инат съм,цупя се бързо ... общо взето - РАЗЛИЧНА СЪМ!!!
Обича ме,защото сме преди всичко приятели ... !!!
Обича ме,защото успя да ме опознае за по-малко от ден ... !!!
Обича ме,защото съм перфектното момиче за него!!!

siiska
04-18-2010, 22:25
Защото го разбирам и защото се държа естествено пред него. Незнам за тези причини само се сещам ииии сега започнах и аз да се чудя защо всъщност ме обича :? хубав въпрос :)

YouDontKnowMe
04-18-2010, 22:27
"В момета исках просто да ти чуя гласа наистина, само това.
[00:52:39] : това е най-хубавия глас който слушам в последните месеци...
[00:53:15] : по дяволите, обичам те "

"До сега си мислех за теб. Добре , по дяволите, все пак си едно хубаво жизнено същество, към което наистина съм привързан. Нямам думи наистина, сигурно съм луд но това е. Обичам те."

Скайп, преди малко ^

Той казва , че съм умна, чаровна, красива, жизнена . Каза ми, че се чувствал в сигурни ръце с мен .

Аз смятам, че ме обича и ме търпи, защото му бях първата във всичко.
И защото съм много ненормална. А той е един спокоен тип ... Аз вечно му развалям спокойствието :D Харесва му да му звънна първо в 2 , после в 6, после в 4.30 през нощта ... После в 11 да му тегля една ***** и да си изключа телефона :D
Знам ли защо ме обича. Аз на негово място щях да се убия.

HexGirl
04-19-2010, 10:48
Защото знае, че ще го убия, ако не ме обича.
Всъщност не знам защо е. Не знам защо и аз го обичам. Миналото, бъдещето, живота ми са свързани с него. Все едно винаги съм го познавала. да го обичам е нещо естествено за мен, както да дишам.....
Предполагам има доза навик, доза страст, доза приятелство. А и аз по припода съм обичлива и чувствата ми са трайни. Надявам се той да ме обича по същите причини. Просто да не може да си представи, че 1 ден няма да сме заедно.
същото

guinessgirl
04-19-2010, 11:00
не знам. не мога да си отговоря. той сигурно също не може да отговори.

PainMonopoly
04-19-2010, 11:50
Щото съм ебати пича. 8) 8-)

DeSiTo0o
04-19-2010, 13:54
Честно да си кажа и аз това винаги съм се чудила.. какво толкова ми обича и изобщо как ме понася понякога.. :oops:

y0urhottie
04-19-2010, 14:07
според неговите думи когато той се е опитвал да ме сваля, аз съм се правила на недостъпна и така съм привлякла вниманието му защото не съм била като другите които му се вързвали лесно,и това вече 3 години и половина ..

hahavteen
04-19-2010, 14:29
Ами той непрекъснато ми казва разни причини поради които ме обича :D Аз направя или кажа нещо и той веднага : "Точно за това те обичам!" 8-)
Та обича ме защото съм единствената която му има доверие че знае какво прави. Единствената с която може да говори за закона на привличането, духовност, Бог. Защото съм търпелива. Защото винаги го разбирам и мога да го посъветвам. Защото имаме еднакви представи за бъдещето си. Защото правим страхотен секс 8-) Защото не мога да му се цупя дълго. Защото имаме еднакво чувство за хумор. Защото го карам да се чувства истински мъж. Разбира се има и много други неща но това са тези които ми казва най-често и за които се сещам в момента.

aka6a_vamp
04-19-2010, 14:45
Защото го подкрепям,винаги съм на среща когато има проблем,знае че всичко може да сподели с мен и знае,че ще му помогна.Разсмивам го тъпотата си понякога :D не го лъжа и ми има пълно доверие.Приличаме си супер много.. и наистина все едно е другата половинка от цялото..другите причини вече са ми необясними и на мен :D

xPafx
04-19-2010, 18:27
и аз тва се чудя

DqVoLsKoJeLaNiE
04-19-2010, 18:55
амм...щото и тотално объркано момчетоо и се влюбило в менн :smt001