PDA

View Full Version : Досадни родители!!!



Angle_f
04-13-2008, 19:22
Хора моля ви помагайте!!!На 17 съм,а наще се държат все 1 съм първи клас :shock: Майка ми вика имаш право само 1 път седми4но да излиза6 ама ти ходиш на карате и тоя път се отменя нз си кво.Не можело да излизам,когато си искам и мойта фр ми влияела зле,защото сме излизали по 2 пъти на ден[тва като не съм на даскало]Според нея трябва само да седя вкъщи и да уча.Веднъж както си седим в стаята и компютъра беше пуснат и тя скача да го изключва бясна пък аз тъкмо щях да сядам и и викам не го спирай тя ми са развика,че съм пре4ела на вс и не ми даа даже до 10 да седя вън иска ма 9 най-касно .Писна ми ве4е !!!кво да правя нз,ако вие имате идея кажете плсс :( Щяла да ма спира от каратето и нета. иска да съм свършила нещо полезно и я питам кво иска да свърша тя мълчи.Днеска цял ден учих и пак ми прай физиономии :shock: вика че съм пропадала ,защото изкарах 4-ка

inSane_baby
04-13-2008, 19:40
Можеш единствено да поговориш с тях и да им кажеш, че вече не си малко момиче, че твоите приятели излизат до по- късно, а по закон дори вече можеш да ходиш на дискотека. Единственият начин е това. Напомни и след колко време ставаш на 18 и че е нужно да ти има повече доверие.

Cukata
04-13-2008, 20:12
Ми опитай се спокойно да говориш с нея и да и огаждаш да я слушаш и да незакъсняваш така ще и спечелиш доверие и ако тогава се държи по същия начин и го намекни за това как се държиш с нея и как тя с теб.Успех!

MaD BuNnY
04-13-2008, 20:41
pogovori s neq i spokojno i kaji vs koeto misli6 - bez da kri6ti6 ili da se drazni6.qvno majka ti e prekaleno pritesnitelna, :? trqabva da i spe4eli6 doverieto za da byde o6te po sig 4e spokojno moje da te pusne nqkyde bez da se pritesnqva 4e 6te napravi6 nqkoq glupost. ;-) :wink: tyj 4e gore glavata i uspeh :) :)