PDA

View Full Version : скайп - любов ?



MaD BuNnY
04-13-2008, 19:31
Imate li opit s lubov po skype?Ako da to uspe6en li e ili ..?

kalioo
04-13-2008, 19:35
Аз я правя тая грешка.Получава се понякога.Но най-много да си пишеш месец и го каниш на кафе или просро да излезете дори да не се получи нищо.Абе по-хубаво си е да е някой когото познаваш макар и бегло

kuklichka_bg
04-13-2008, 19:37
da imah neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :( :( :(

Sweet_Play_F
04-13-2008, 19:38
ne si pravi naprazni nadejdi macka/pi4 :)

skatemore
04-13-2008, 19:44
любов не , обаче една приятелка от бургас се запознахме преди 3 години и сичко си казваме :)

inSane_baby
04-13-2008, 19:47
приятелство, да...

любов... накрая нищо не излиза, освен това не си сигурен дали този някой не те лъже, за него/нея ти не си реален/а, ако поне не познаваш приятелите му/й.

krisi_bep
04-13-2008, 20:14
Любов по скайп?! И без да познаваш човека лично и да си сигурен,че е това,за което се представя?Не...И не мисля,че нещо възможно може да съществува и да е истинско.

Cukata
04-13-2008, 20:14
da imah neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :( :( :(
+1

MiMcHeToOo
04-13-2008, 20:19
Имала съм такава любов, тя наистина както и преди съм казвала е една от най-сладките, но не води до нищо хубаво :)

BlueFace
04-13-2008, 20:26
Imate li opit s lubov po skype?Ako da to uspe6en li e ili ..?
Имах ама беше пълна заблуда....Наживо е толкова различно .... Много е гадно когато се срещнете и виртуалния образ който си създал на база на някакви чатове и снимки,които няят нищо общо с реалността ....Много е разочароващо.... :?
П.П.Пък и приятелите си които доведе на 1вата среща бяха пълни олигофрени....

MiLeNcHeToO
04-13-2008, 20:39
da imah ,pri men su6to neeeeeeeeeeeeeeeeee :( :( :( mn e gadno i razo4arova6to...na jivo e suvsem razli4no,kolkoto i snimki da ste si razmenqli,kolkoto i da ste si 4ateli.. :? :? :? nakraq ni6to ne izliza...

BlueFace
04-13-2008, 20:45
da imah ,pri men su6to neeeeeeeeeeeeeeeeee :( :( :( mn e gadno i razo4arova6to...na jivo e suvsem razli4no,kolkoto i snimki da ste si razmenqli,kolkoto i da ste si 4ateli.. :? :? :? nakraq ni6to ne izliza...
Ето поне има човек който ме разбира :)

krisi_bep
04-13-2008, 20:53
Не,не,не го разбирам това.Как ще се влюбиш в нечия снимка или думи,които сигурно са лъжа или доста изопачени?Това любов ли е за вас?Толкова лесно ли се "влюбвате"?

Feamma
04-13-2008, 21:47
Емм случва се когато не контролираш чувствата си..което е доста трудно за повечето младежи..може би една такава ,,връзка,, може да те направи по силен в приемането на доста неща.. :)

5StaR
04-13-2008, 21:50
Nema takova jivotno - liubov po skype

50cent
04-13-2008, 23:54
tu6aaaak tva e tupotiq nqkoi moje li da se naqde samo kato gleda kartinki na hrana v internet

unfaithful1234
04-14-2008, 06:59
Eми аз до скоро ходех с едно момче,с което се запознах в скайп.Нищо не излезе!!!И по-добре,постоянно се сичаше и ан мен ми кипна и го зарязах... :D

Vladkoy
04-14-2008, 07:26
В скайпа всички ги обичам и те много ме обичат .. бе въобще в моя скайп голям любов има :grin:

Saymon90
04-14-2008, 07:31
Абе ей - то любов на живо рядко е любов, пък вие за скайп говорите...
Поддържам само приятелство по Скайп. И то пак е малко измислено

PoisoNGirL
04-14-2008, 08:10
takova jivotno liubov po skype nqma..tam vseki moje da ti kaje,che ne moje da jivee bez teb.To dori i da ima na jivo liubov karanicite v skype ponqkoga razvalqt vsichko..

ЛаСт!К
04-14-2008, 08:32
Може само бъзици,или малка авантюра,но нищо повече 8)

scanadal
04-14-2008, 10:23
Мне,няма виртуална любов.Това е толкова голяма измислица,ще попаднеш в собствения си капан.Накрая има само разбито сърце,сълзи и разни изводи,че всички били еди-какви-си.Там е лесно да се "обича" :?

Alabalaportokala
04-14-2008, 11:34
Скайп е средство за комуникация, не тъсачка за гаджета. Колко задръстени трябва да сте че да вярвате в обратното ?

TheUnforgiven666
04-14-2008, 12:25
Абе не си давай големи надежди,щото нешата по скайп не са мн...обнадеждаващи...По-добре да е с някого,когото познаваш!

kasiopea
04-14-2008, 12:48
Аз съм твърдо против скайп-любовта.Е,случва се понякога да излезне нещо,но то едва ли трае дълго време.
Бях на път да направя огромна грешка по този скайп.Увлякох се по едно момче,той също ме харесваше.Но всичко остана в хронологията на чата и по-добре :D Един Господ знае какъв седи от другата страна и не те ли заблуждава,за да постигне целта си.
Скайп-любовта си остава в хронологията,нищо повече не може да ти даде-нито истинска прегръдка/целувка,нито подкрепа в труден момент,нито истинско влюбване и истинска любов. :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-14-2008, 18:55
С приятеля ми си писах по skype и irc 4 месеца, преди да тръгнем. И защо? Защото ми беше неудобно да го поканя да излезем, а той също се е притеснявал малко... Дори и да бяхме в едно училище, една смяна... Но в интерес на истината винаги сме си писали с не повече от приятелски чувства и си бяхме станали добри познати и показахме по-силен афинитет един към друг чак когато започнахме да излизаме...
Мисълта ми след всичко това е, че е невъзможно да се зароди нормална връзка с истински чувства в интернет - може да се поставят някакви основи, но това, да виждаш човека, с когото говориш, и да го опознаваш наживо, си играе най-голяма роля. :)

VerryBerry
04-14-2008, 19:12
ПО СКАЙП ЛЮБОВ НЕ МОЖЕ ДА ИМА!!! :x

Miss_Perfekt
04-14-2008, 19:15
Няма такова нещо като любов по скайп

lyloster
04-14-2008, 19:23
Не,не,не го разбирам това.Как ще се влюбиш в нечия снимка или думи,които сигурно са лъжа или доста изопачени?Това любов ли е за вас?Толкова лесно ли се "влюбвате"?

+1
и аз не я разбирам тая работа о.О, опитваха се как ли не да ми я обясняват, ама тва за мене си е някакъв отчаян опит за внимание...

Yanichka
04-14-2008, 20:01
Абе ей - то любов на живо рядко е любов, пък вие за скайп говорите...
Поддържам само приятелство по Скайп. И то пак е малко измисленоСъщото.. само момчета и момичета на които им липсват любов или приятели в реалния живот се "влюбват по Скаип"

Diva4e
04-14-2008, 20:27
beshe priqtelstvo,prerasna v lubov,sled tova stigna do nenavist :D Tvurdo ne !

Diva4e
04-14-2008, 20:32
beshe priqtelstvo,prerasna v lubov,sled tova stigna do nenavist :D Tvurdo ne !

iiirish
04-14-2008, 20:35
Имах една интересна забежка по скайп това лято. Не мисля, че беше нещо особено. Тръпка естествено имаше, и то не малка, но в края на краищата всеки си хваща пътя и си върви където и с когото си иска. Беше за кратко, но беше хубаво. Не бих казала, че съжалявам за нещо. Важното е да натрупаш опит, и за мен тази "забежка" беше един доста поучителен урок откъдето и да го погледнеш. Така че аз съм твърдо "против" връзките, започнали по скайп и нета, но пък случи ли ти се това гледай да извлечеш максималната полза за себе си. Всичко останало е вятър работа :-D

sevi4ka
04-15-2008, 12:57
Абе мен веднъж ми се случи нещо подобно. Е, не беше точно любов но историята беше следната: Миналата година с един пич от класа не се поглеждахме или ако това ставаше само се смеехме, гледахме, почти не говорехме... И случи се така че започнахме чат по скайп, който се оказа доста ползотворен за отношенията ни (изяснихме се по много въпроси, дори имах чувството, че от това ще стане едно наистина добро приятелство), или поне до следващия ден, когато той се държа все едно нищо не се е случило. :( Всичко това не го говоря за да упражнявам ,иначе новата си клавиатура. 8-) А за да ти покажа, че хората в скайп са прекалено различни, отпуснати и надали бихме могли да ги видим в по-добра светлина на живо,а напротив. За това ти казвам, че за приятелство не стана пък камо ли любов... Не че и това не съм опитвала де, но много дълго ще стане. :D Айде мир и да внимаваш със скайп-любовите! :P

juSTkiddy
04-15-2008, 13:20
Имах,ама се познавахме и на живо .. Иии нищо не излезе от тая любов в скайпа де .. 2 месецаа глупости ..Хах ..

punkarkata
04-15-2008, 13:51
ami liubov ne sum mn sig ama s nqkoi se spriqtelqva6 posle se vijdate i moite da si ostane frs tha 4e ima priqtelstvo ama za liubovta ne mai kut ne go poznaa6 4uveka izob6to da ne si misli6 4e moje da stane ne6tu mejdu vas

zlobny_lady_836
04-15-2008, 13:57
сори, че ще те разочаровам, но не си прави големи надежди, щом не познаваш човека от другата страна на монитора...кой знае дали не те лъже или дали няма да ти върже тенекия. В такива връзки успяват еджа две от петнайсет.

SunShinePearl
04-15-2008, 20:23
ami v momenta imam i sega sam na ednata granica znam 4e vsi4ko 6te svar6i nqkoga a dr e polojitelnata jiveq za miga i ne mi puka apak i 6te vidim 6te se vidim skoro na 10-11 mai ,taka 4e da se nadqvame 4e ne6to 6te stane ,apak i vqrvam v sadbata 6tom taka slu4aino 6te se vidim prosto se okaza 4e 6te hodim na ekskurziq v negoviq grad vqrvam v sadbata 6tom pojela da ni sre6tne,osven da se radvam zasega dr nemoga da pravq :)

r0r0
04-15-2008, 21:26
..... пфф тфа са глупости... нема лъбов по скайп... тфа е кратък миг който си мислиш че "обичаш" този човек ... просто миличко думичи... оо обичам тее... сланчице мое.. не мога да живея без теб...

а кога се видите... Всичко се изпарява.. срам ви е дори 'здрасти' да си кежете... всеедно нищо не сте си говорили.. и после след тфа се спуквате да си пиете в чата ама като се видите... Пак нищо.... И пак нищо... А така е ХИПЕР тъпо... от личен опит знам... :? :?

darla
04-15-2008, 21:48
Любов по скайп?! И без да познаваш човека лично и да си сигурен,че е това,за което се представя?Не...И не мисля,че нещо възможно може да съществува и да е истинско.
be smao az li sum tolkova staromodna po skype da ne si pi6a s nepoznati,a samo s poznati i kato addvam nqkoi zna4i go poznavam ot nqkade,a?!!?Sledovatelno ako se hvana s nqkoi po skype vse 6te imame vazmojnost da spoddarjame nqkakav vid vrazka,az ne obi4am da da polzvam skype za da si pi6a s nqkvi pe6legari nhepoznati deto ei taka se vklu4ili i vikat "ae si lafim" ili "govori li ti se s men" ...za tva q ima tupata mirc!!!!!!!!sry za oofopica ma mn draznite s tazi mirc->skype me6anica!!!

Mystery_of_life
04-15-2008, 22:05
Виж това по скайп не е любов! Любовта е в реалния живот, всичко друго е заблуда. По скайп човек може да ские емоции, да изрази фалшиви такива и най-важното не попадате в много различни ситуации, за да видите къде може да се скъса конеца и къде може да срещнете неразбирателство.

force2005
04-15-2008, 22:41
Zna4i spored mene v pove4eto slu4ai skype e purvata stupka :) Estestveno 4e na snimki vsi4ko e vsusem drugo,no lubovta moje da te otkrie na vsqkude :) Vsi4ko e sudba....

tqnko1
04-15-2008, 22:51
намирал съм си гадже по mIRC мисля, че и още испитвам към нея топли чувства, макар че за последно да сам я виждал преди 1 година може и по малко но.. по скъпе се тая от каде е дали е от някой сайт и или от някоя програма (просто различни имена) защо не ако се харесате излезите на кафе и ако сте били истенски през цялото време и продалжавате да се харесвате ....... :) много зависи от хората според мен

voodoodoll1
04-16-2008, 08:08
Любов по скайп няма(поне за мен).Лично на мен ми е много смешно когато някой каже,че си има гадже и си го е хванал чрез скайп.Наскоро една приятелка ми прати хронологията от чата й,в който си е писала с ,,гаджето".Разцепих се от смях.Ама то колко ,,мило",колко ,,Обичак ме'',колко сърчица имаше,направо нямам думи.Попитах я:Абе ти виждала ли си го тоя,той теб виждал ли те е ?>и тя ми вика:Ми аз съм го виждала на снимка,а той незнам дали и на снимка ме е виждал".Божее,голяма любов,голямо нещо.Също така ми е смешно,когато се запозная с някой от скайп,който се намира мноого далече от моя град и ме пита:,,Ти гадже имаш ли си,Искаш ли да станем гаджета или нещо такова".И тогава пада голям смях.Абе как ще тръгна с някой който живее на майната си и който никога не съм виждала.И кво ще е тва ходене,само чрез скайп,без да си виждаме,то тва не е ходене.Само да се води че си имаш гадже.И когато четох хронологията на споменатата горе приятелка,и казах че тва да казвам на някой който не познаваш:Оничам те е адски тъпо.Аз мисля,че не много чеснто се среща човек който да обичаш,и тази дума не трябва да се казва на всеки срещнат.Ама вече явно всеки с който си чатиш му казваш:УбичЪм те МилУУу".Бахти е хората.


8)

Em0nce
04-16-2008, 09:46
ami kvo da ti kaja... po skype liubov ne stava... smisyl... tova e edin vid distancirane ot 4oveka... ima edna takava vyzmojnost... po skype vsi4ko da e spr no na jivo da ne moje da ti kaje i 1 duma.. tova stava kofti... i.. az sym na mnenie 4e na jivo, kogato gleda6 4oveka v o4ite... e po-veroqtno vryzkata da e istinska....

kato` limonche
04-16-2008, 16:15
Имах близък приятел, който познавах само в скайп-а / запознахме се в един чат/ :oops: . После започнах да се влюбвам в него и не, че пропуснах да му го кажа, но и не съм искала да бъдем повече от приятели. И сега си пишем, от време на време, но все пак смятам, че ако някой не може да хване ръката ти в руден момент, то не бива да бъдеш с него... :?

hrisence
04-16-2008, 17:37
не си въобразявайте, че съществува такова нещо....все някога ще свърши, както е и в реалността
приятелство.... ми да,но не и любов... на мен, вече станаха няколко такива случая, на 5-10 ред ( образно казано) ми пишат "Обичам те "... :? :? :?
без да си опознал/а някого/ някоя, без да си го/я видял/а ... не можеш да разбереш какъв е и колкото и банално да звучи, кой знае кой седи отсреща

само първите 3-4 мнения четох, така че се извинявам на някого, ако мненията ни съвпадат

the_beautiful_smile
03-07-2009, 21:40
Няма любов по скайп ! :? знаете ли защо когато искате да кажете на някого ( човека който обичате ) Обичам те ! не можете ?! Защото по скайп е лесно,но да му го кажеш в очите не е.Тоя скайп ви прави страхливци които не могат да си изразяват чуствата когато не са пред компютъра в скайп . Това е !
:)

LizZz
03-07-2009, 21:44
Не си губи времето с глупости.

cherrypezz
03-07-2009, 21:49
Да.

AFT
03-07-2009, 21:50
Бива ли да сте толкова наивни... срамота е.

gLoRiToO
03-07-2009, 21:56
Аз срещнах моето момче в един интернет сайт,след което си разменихме скайповете.И понеже той работи и учи в Белгия си писахме 2-3 месеца и той си дойде за Коледа за около 1 месец,видяхме се и нещата просто се получиха :-) .Сега след 3 седмици ще си доиде отново и пак ще сме си заедно,но през цялото време в което сме разделени си гооврим и се гледаме по скайп :grin: :grin: .Затова според мен няма никакво значение каде ще срещнеш любовта.Но ако само си общувате по скайп,без да се виждате изобщо и да имате по сриозни отношения няма място за голяма любов. :?

happy end
03-07-2009, 23:28
Няма такъв филм Любов по Скайпа ! :( Не може да се запознаеш с някой да си пишете и без да сте се видя ли да си викате Обичам те още повече да си мислите че ходите.... Любовта по скайпа е за страхливци .Аз лично съм правила тая грешка веднъж "ходих" (в кавички щото за мен ходене ако не се видяли никога не е реално )
с едино мом4е ,което беше от друг град и никога не го бях виждала ,но бях ме гаджета -Шантава работа .Ако е от вашия град по става ,но ако никога не го видите и 1 ден ви зареже това Не е било любов ..... :-x

MiSs_Dimitrova
03-10-2009, 12:33
Изпитвала съм нещо към човек от скайп, който не съм виждала, но не бих казала че е чак любов ,писахме си половин година, но постепенно се отчуждихме един от друг. Липсва ми старото време. :( Та мисълта ми е че много силна привързаност, навик да си пишеш с този човек може да има, но чак любов не мисля, особено ако не сте се виждали . :?

LittlePrincess
03-10-2009, 12:38
Скайп - любов не знам да има .. Че то по скайп с всички можеш да си казваш колко се обичате, но колко е истина .. Иначе може да се запознаеш с някой и да тръгнеш после с него, и да се заобичате наистина, но това пак не е скайп любов :D

sweet_nothings
03-10-2009, 14:05
Любовта по скайп винаги се проваля и според мен това, което наричаш "любов по скайп" не е никаква любов, а по скоро самозалъгване и губене на време и пропиляване на чувства!

curka87
03-10-2009, 14:10
Любов по skype?!?! Няма как да стане. И най-главната и основателна причина е, че няма как да си влюбен или да обичаш някого, когото дори не познаваш. Това са пълни глупости!!!

MoHuTo
03-10-2009, 14:19
Няма по-голяма глупост от скайп "любовта". Как може да твърдите, че сте обичали някого, когото не познавате лично и с когото ви сързват няколко хронологийки и 3-4 снимки :-o

Iv4eTy
03-10-2009, 14:57
Виж сега тези две думи немогат да съществуват в едно изречение, просто защото не разбирам каква е тая любов, когато общуването е само виртуално, емоциите се изразяват чрез някакви идиотски емотиконки...

venom0706
03-10-2009, 15:07
Много съм страдал именно от въпросната "скайп-любов".

Lav40
03-10-2009, 15:35
Imate li opit s lubov po skype?Ako da to uspe6en li e ili ..?
Да....на 21ви 2 години :)

silky92
03-10-2009, 17:16
Много съм страдал именно от въпросната "скайп-любов".

аз също :? :(

Slawi92
03-10-2009, 17:29
imax samo edno she ti kaja NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE TOVA NE E LUBOV 8)

Punisherrr
03-10-2009, 17:30
Любов само чрез скайп - по-скоро не.
Любов зародила се в скайп(и интернет изобщо) и след време преминала в реална връзка - ще кажа само > почти 2 години :wink: :smt049

slun4ice_90
03-11-2009, 07:00
:D Редовно си я въртя....Баси глупостите пишете,бее...Правете и секс по скайп.... :lol:

Re5peC7
03-11-2009, 07:02
:D Редовно си я въртя....Баси глупостите пишете,бее...Правете и секс по скайп.... :lol:
много ясно :smt008 искаш ли да пробваме, пиле? :grin: 8-)

slun4ice_90
03-11-2009, 07:04
:D Редовно си я въртя....Баси глупостите пишете,бее...Правете и секс по скайп.... :lol:
много ясно :smt008 искаш ли да пробваме, пиле? :grin: 8-) :D Млък....Едно казваш,друго правиш..... :D :-)

Re5peC7
03-11-2009, 07:10
:D Редовно си я въртя....Баси глупостите пишете,бее...Правете и секс по скайп.... :lol:
много ясно :smt008 искаш ли да пробваме, пиле? :grin: 8-) :D Млък....Едно казваш,друго правиш..... :D :-)
ми...такова...тва.. :D спокойно време за всичко има любов моя :-) 8-) млади сме все още

slun4ice_90
03-11-2009, 07:16
:D Редовно си я въртя....Баси глупостите пишете,бее...Правете и секс по скайп.... :lol:
много ясно :smt008 искаш ли да пробваме, пиле? :grin: 8-) :D Млък....Едно казваш,друго правиш..... :D :-)
ми...такова...тва.. :D спокойно време за всичко има любов моя :-) 8-) млади сме все още Да,бе така е...Ама все аз съм прецаканата...Животът ми е най-тъпият филм баси....Скоро и на 19 ще стана.... :-o :(

Blab
03-11-2009, 07:25
Интересното е, че в отговорите дотук се четат описания и разбирания за обич, любов, връзка, сред които присъстват:
- да си повтаряте "обичам те"
- да не вярваш на думи, а само на материални прояви
и прочие...
колкото може едни взаимоотношения да са честни и откровени в реалния свят, толкова и в нереалния. Всичко зависи от теб и отсрещния.

alphaz
03-11-2009, 10:52
ами аз също се разочаровах веднъж така..иначе сега май пак съм на път да направя същата грешка запознах се с един и той ме кани от 1 месец аз отказвам но нещо отвътре ме яде Вие какво ще кажете да отида ли на среща с него? :(

Slawi92
03-11-2009, 15:35
ами аз също се разочаровах веднъж така..иначе сега май пак съм на път да направя същата грешка запознах се с един и той ме кани от 1 месец аз отказвам но нещо отвътре ме яде Вие какво ще кажете да отида ли на среща с него? :( DAM - az bqx taka s momicheto koeto sme zaedno veche pochti 3 meseca i az e taka se chudex tq samo aide aide az se si namirax opravdanie i nakraq se vidqxme i veche pochit 3 meseca probvai nemojesh da raberesh kakvo shte stane bez da opitash :) mojesh li da razberesh dali neshto e vkusno bez da si go probval :P

JUSTniki
03-11-2009, 18:58
Даммм,
Ето моята историйка:
Бях в едно и също даскало с едно момче, което много мразех, чуствата бяха взаими.След 1-2 години като и двамата се махнахме и всеки си пое по даскалото едно момиче ми даде неговия скайп е така вече от 5-6 месеца постоянно цакам с него и говорим.Виждаме се 1-2 месечно.
Любов по скайпа е възможна и хубава.
Но не ти препоръчвам виртуална любов. :?

xHARDCANDYx
03-13-2009, 11:51
е как се обичате по скайп не ми е ясно...Неможете ли да иэлезете и да си фанете нещо ами по скайп...Баси ужаса..Накъде върви тоя свят...

selens
03-13-2009, 11:54
Не :lol:

Tempest
03-13-2009, 12:41
хаххахах ми като кажете "обичам те" на втория ден от чата, много ясно, че не е любов... но да опознаеш човека, да разбереш какъв е характера му... да го накараш да сподели, защото знае, че си добър слушател и ще му олекне като си каже... защото споделя с познат човек... това не е ли предпоставка за любов? знам, че няма докосването... не е като обикновената любов... но някой пита ли хората кво мислят за садо-мазото? така че по-добре мълчете без да знаете ;)

dimitar_ak
03-13-2009, 12:52
Любовта е химия. Как да се влюбя в момиче без да съм погледнал в очите й или да съм хванал ръката й?

Tempest
03-13-2009, 13:12
всичко е химия, човек... аз ся си пиша със супер много момичета, ама само едно ме грабна... с изключителен характер, чувство за хумор, ала бала... пролетната ваканция отивам при нея... защо? Защото нещо отвътре ми подсказва, че нещата ще потръгнат и то доста добре... а аз рядко лъжа себе си ;)

XTREMEFREERIDE
03-13-2009, 16:41
Моята връзка в момента на скайп се крепи.
В смисъл скайпа е 70% от връзката ни.
Нито един от двама ни не иска да е така, но няма начин.
Уча в друг град и се виждаме само събота и неделя.
НЕ ВИ ТРЯБВА!!!

xXxMixXx
03-13-2009, 16:46
Skype HE E = Любов !!! :)

NqkfaNikakva21
03-13-2009, 16:49
Имала съм такава любов, тя наистина както и преди съм казвала е една от най-сладките, но не води до нищо хубаво :)

Kostadin_682
03-13-2009, 17:25
Скайп любов- Илюзия... и пълна простотия... вече го осъзнах... най-доброто запознанство става като се запознаеш с нови хора на живо, в някой бар, и т.н...

Vesk0u
03-13-2009, 17:31
Най-много да се запознаете по скайп и да се разберете да се видите, но да си пишете с месеци, докато най-накрая решите да се видите е тъпо...

ThePowerOfLove
03-13-2009, 18:42
Случвало ми се е :-D Еми за момент беше наистина чудесно, ама друго си е на живо :)

Tempest
03-13-2009, 20:12
Най-много да се запознаете по скайп и да се разберете да се видите, но да си пишете с месеци, докато най-накрая решите да се видите е тъпо...

ми да, ние се разбрахме да се видим... на 1 април :D

ReturnOfCannibal
03-14-2009, 02:41
Ква виртуална любов бре - вий младите хептен се сбъркахте... то не бяха виртуални свалки, то не бяха виртуални приятели и какво ли още не - сега и любов - най-много да си пуснете саунд, докато онанирате и пъшкате от кеф...

СРАМОТА !!! За вас живот извън компютъра няма ли :?

bebokk
03-14-2009, 14:14
mmm ... ima hora ot skype kadet sme se zapoznali slu4aino poznafame se ve4e ot 3 godini.........da priznafam si bqh vlubeny... :smt008 :smt026 mmmmmm no naistina luboff ot razstoqnieeeeee si e nai golqmoto nakazanie ... :-# :smt089

sweet_sorcerer
03-14-2009, 16:33
Неее.Няма такова животно.Не е ли човека да е до теб, да се смеете заедно и да се подкрепяте... :? :? :?

elizabeeet
04-08-2009, 19:16
По скайпа неможе да има пълноценна връзка поне според мен :?

HIM_fenka
04-08-2009, 21:56
Любов? По Скайп? В кфи филми се вкарвате пак :shock:

TeenHelper
04-08-2009, 22:12
Според мен не може да съществува! Нищо не може да замести живото общуване, а и как само по чата можеш да опознаеш някого ,толкова добре ?!?На живо също е нужно доста време, за да опознаеш един човек ,тогава какво остава за скайпа ?:]

nebrejnata
04-08-2009, 23:01
емм според зависи 8-)

swap
04-08-2009, 23:43
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-x :-x :-x :-x :-x

BlueGirl
04-09-2009, 07:34
Случи ми се нещо като любов.За щастие се осъзнах навреме и едва ли бих си позволила пак да хлътна така.Наистина скайп-любовта е голяма заблуда.Няма ли го живият контакт,не си струва да се хабят излишни емоции за една лъжа.Така че реалният човек не може да се замени с виртуалния образ.

vesSynkaa
04-09-2009, 07:38
Случи ми се нещо като любов.За щастие се осъзнах навреме и едва ли бих си позволила пак да хлътна така.Наистина скайп-любовта е голяма заблуда.Няма ли го живият контакт,не си струва да се хабят излишни емоции за една лъжа.Така че реалният човек не може да се замени с виртуалния образ.

напълно съгласна =D>

Gary
04-09-2009, 07:39
Любов по скайп? На мен ми звучи странно. Макар че моят брат се запозна с жена си по скайпа - от чат на чат, айде на среща, харесали се, след 4-5 месеца живееха заедно, а 1 г. след запознанството се ожениха!!!Аз не вярвах, че се случва, ма ей го на - факт!

anyfany2
04-09-2009, 08:25
Аз имам една скайп любов.. :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 Ами трябва face-to-face да има,иначе нещата не се получават. 8) :smt057 :smt057 :smt057 :smt057 :smt057 :smt057 :smt057 :smt057 :smt057 :smt057 :smt058 :smt058 :smt058

HotChickMaggie
04-09-2009, 09:05
....

BlueDream16
04-09-2009, 09:17
Любов? По Скайп? В кфи филми се вкарвате пак :shock: 8) именно

YaNcHeToOo
04-09-2009, 09:30
По-добре очи в очи, т'ва скайп е много загубена работа... :?

vesito13
04-09-2009, 10:15
От скайп започна всичко , от тогава мина повече от година и аз съм още с този човек , при това щастлива :) Никой не може да ме обеди , че щом всичко е почнало в интернет , ще е провал :?

mechtaq_za_teb
04-09-2009, 10:26
:shock: :shock: :shock: Любов по скайп?! :lol:

GossipGirl89
04-09-2009, 11:05
Имала съм преди и сега жестоко съжалявам, че тогава съм си позволила да се отплесна толкова с тоя скайп... Просто не си зяслужава, защото като няма физически контакт и идва момент, в който тва си оказва влияние...

TupacShakur
04-09-2009, 12:01
с моята приятелка се запознахме по скайп.... вече година и 1 месец сме заедно... и всичко е супер. още на 2 рия месец
се видяхме
и всичко е повече от перфектно

nebrejnata
04-09-2009, 15:54
От скайп започна всичко , от тогава мина повече от година и аз съм още с този човек , при това щастлива :) Никой не може да ме обеди , че щом всичко е почнало в интернет , ще е провал :?
напълно съм сагласна 8)

HipHopBlond
04-09-2009, 16:02
Любов по skype??? :shock: :lol: :lol: :lol: Jesus...

GbSy
04-09-2009, 17:37
Супер тъпо е т'ва...

naia
04-09-2009, 19:08
понякога се получава...друг път не.....
но наистина е гадно, когато си добиваш една придстава за дадения човек, а на живо е съвсем друго ...
аз имах две несполучливи срещи и 1 която искара 1 месец и малко.... и сега намерих човекът, когото търсех

ysmiFchiCa
04-09-2009, 20:08
Оффф скайп... :x Пък и любов по скайп?! :?
Някои път се получават нещата,но тове ще е 1 на 10000000 .... :o

ThePowerOfLove
04-09-2009, 20:28
Да започне по скайп - ок. Но само по скайп? Така е повече от тъпо. Случвало ми се е, но вече гледам да не ми се случва ;D

Slawi92
04-10-2009, 07:22
Да започне по скайп - ок. Но само по скайп? Така е повече от тъпо. Случвало ми се е, но вече гледам да не ми се случва ;Dсъгласен съм защото някой казаха почна от скайпа едно е да почне друго е само по скайпа

StillLovingYou
04-10-2009, 10:13
С приятелката ми всичко започна точно по скайп. И сега сме много щастливи :)

smiLe49
04-10-2009, 11:06
Да започне по скайп - ок. Но само по скайп? Така е повече от тъпо. Случвало ми се е, но вече гледам да не ми се случва ;Dсъгласен съм защото някой казаха почна от скайпа едно е да почне друго е само по скайпа

;-) ;-) ;-)

EDI16
04-10-2009, 14:02
НЕ!!! НЕ И ПАК НЕЕЕЕ!!! Казвам ти го от опит ;( Тя беше от добрич, аз от софия и двамата бяхме влюбени, писахме си към 2 месеца някъде, доста бях се влюбил, дори бях готов да отида до добрич без да казвам на наще и в един прекрасен момент всичко се срина (не питай как), по добре въобще не си прави труда да въртиш любов по скайп! Това рано или късно само ще те нарани ;(;(

hisy
04-10-2009, 15:23
da..daje ve4e sme gajeta :-P

.. DeViL mAy CrY ..
04-10-2009, 18:32
Да имах но нищо не се получи :?

DJ_Mrav4o
04-10-2009, 21:11
Няма такова нещо като любов по скайп. Или поне аз така мисля .

parad1s3e
04-10-2009, 23:37
според мен има 2 гледни точки
да едно е да се започне само,а после да се продължи на живо ,но ако е само по скайп от къде можеш да си сигурен/сигурна какъв е той/тя дали изобщо има нещо вярно в това което ти казва ... но ако си сигурен/сигурна в нея/него няма проблеми ...но все пак няма да е зле все някога да се видите на живо ...аз лично бих ппредпочела 5 минути с този човек на живо от колкото 2 месеца чатене по скайп ...такаче земи прояви инизиатив да се видите бе :razz: :-o :)

m0ney
04-11-2009, 08:07
Има.
Даже и приятелска има я!
Познавам се с най-добрата ми приятелка по скайп от 4 години~
Виждали сме се ,но по скайп ми е някакси по-яко,по-весело и така мога да й казвам всичко,щото попринцип на живо е по-трудно нали

gabsit000
04-11-2009, 08:30
Значи,то няма нищо лошо връзката ти с едно момче или момиче да тръгне от скайп ... но само там да си остава .. и да си поддържате само чрез и-нет..няма как да стане..попринцип аз преди 2 години се запознах с момче,първо от сайт за запознаства (година по-голямо от мен) след това си писахме в скайп много време.. и аз винаги си имах едно на ум дали действително това е човекът с който си пиша...защото само на някакви си снимки не можеш да се довериш,но като го видиш на камерата вече е друго... само че нашата пречка беше,че сме от различни градове и то доста далечни..но дойде момента в който се и видяхме..казвам ви,че тези дни в които бяхме заедно бяха неописуеми,имах чувството,че съм спечелила от тото-то и трябва да си избера един човек ,с който искам да прекарам една седмица... и аз избрах него..много ни беше хубаво..но колкото и хубаво да беше,всичко си имаше край..той си тръгна за своя град...но ми направи впечатление..че е бил толкова път само за да се видим...сега пак си пишем...но вече сме си само приятели..знаем просто че няма как да сме заедно..а по скайп само да си се отшаваме-няма смисъл..той си има приятелка сега.... аз още търся половинката.. но се радвам,че си останахме без лоши чувства помеждуни... :) :P

summer_mo0n
04-11-2009, 13:05
da imah neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :( :( :(

+1

YourPoison
04-14-2009, 12:11
чак лЮбов не .. бях се запознала с един от моя град и всичко тръгна като се видяхме на живо ама не след дълго свърши а сега съм с едно момче , с което съм от 2 месеца и нещо и пак сичко тръгна от писане в скайп : )

Madn3s5
04-14-2009, 12:29
Имам приятелка която се запозна с приятеля си преди 4 години в мирк, скайп и тн.. писаха си много време и сега са заедно от + година и половина. Та, моето мнение е че има такава любов, но само ако след известен период чат, се видите и не останете разочаровани един от друг. Иначе тръпката си я има дори и минимална..

Slawi92
04-14-2009, 12:44
Под "скайп - любов ?" Аз разбирам любов само по скайпа :-o а мисла че има разлика от любов по скайпа и от тва да си пишеш определено време с човек и след товаа да поченете да се виждате 8)
за само по скайпа твърдо НЕЕЕЕЕЕЕ
а за определено време чат и после почнете да се виждате ДА нали и аз така тръгнах с мойто момиче :)

Adwokat
04-14-2009, 13:41
Я някой да ми каже... какво значи скайп любов... че аз съм проЗ и не разбирам..... пояснете плс :lol: :lol: :lol: !! :-x !!

Внимание: Да не направите някой скайп бебе :razz: :razz: :razz: :razz:

5StaR
04-14-2009, 14:53
Темата е " оут оф дейт "