PDA

View Full Version : Какво да му подаря?



bubinka-_-
04-13-2008, 20:52
Здравейте! Значи хич не ме бива да избирам подаръци за момчета...следващия месец с приятеля ми правим 1 година и просто наистина НЕЗНАМ какво да му подаря:( моля ви помогнете..аз разглеждах разни теми,но не ми харесаха особено предлойенията за подаръци... :(

bungle
04-13-2008, 21:26
За една година не си ли разбрала на какво се кефи ???

krisi_bep
04-13-2008, 21:31
Е,щом е годишнина,мисля,че ще е подходящо да му подариш нещо символично,което да му на помня за теб,за вас двамата и всичко останало покрай връзката ви.Някоя весела/любима ваша снимка ,сложена в ръчно изработена от теб рамка,с хубаво послание на гърба..нещо подобно ;)

bubinka-_-
04-13-2008, 21:31
Ами той един път не е казал "искам" еди си какво:( мислех си за албум с нащи снимки (и допълнителни украски) или сребърна гривна на която отвътре да е гравирана датата ни и...нз още нещо. Ако можете да ми дадете други идеи мн ще съм благодарна :) Честно казано той е първото момче с което сме издържали година заедно и...много се притеснявам :(

krisi_bep
04-13-2008, 21:36
...много се притеснявам :(И от какво?За една госина си го опознала добре,сигурно,и не мисля,че ще избереш нещо,от което да му се обърнат червата...

bubinka-_-
04-13-2008, 21:58
Ами да, надявам се:) предложиха ми да напиша със спрей на някой билборд "обичам те ... и името му" за да го види когато пътува с автобуса :) незнам..на мен не ми се струва добра идея..вие какво ще кажете???

krisi_bep
04-13-2008, 22:04
Ами да, надявам се:) предложиха ми да напиша със спрей на някой билборд "обичам те ... и името му" за да го види когато пътува с автобуса :) незнам..на мен не ми се струва добра идея..вие какво ще кажете???На мен не би ми харесало.Не мисля,че си спец в графитите(поне така предполагам),а некадърно направени надписи от този род ме дразнят.Лично мнение...решението е твое ;)

bubinka-_-
04-13-2008, 22:21
Не аз нямам никакво намерение да го направя,но исках да видя и вашето мнение...заболяха ме очите да чета форуми и разни други сайтове...:( ох незнам, но знам че искам да е нещо,за което като се сети или погледне веднага да се сеща за мен и да си мисли колко хубаво е било:(

Omen
04-14-2008, 00:12
tova s biborda e qko oba4e ima hora na koito ne im dopada ....
ne mu podarqvai oba4e ne6to sk1po ,banalno .....smis1l gledai da ne e kato za rojden den na nepoznat

moje primerno nqkak1v predmet koito da vi napomnq za p1rva sre6ta ili za ne6to romanti4no koeto ste prejivqli zaedno
nz ,ne te poznavam :neutral:

04-14-2008, 07:18
Подари му тройка в още някоя приятелка :-)

bubinka-_-
04-14-2008, 08:14
Да бе за тройка може само да сънува..не смятам че човек който има чувства към друг ще се остави да бъде предаден така...да гледа как половинката му се "чука" с друга или друг:) аз все още мисля ама май ще се спра на албума...

s1NNer
04-14-2008, 11:17
На мен идеята със сребърната гривна със датата ви най-много ми допада :]

Alabalaportokala
04-14-2008, 12:09
Вземи по 1 екстази, ама чисто екстази на MDMA основа. Към 100-на лева струва. След купона ги изяжте и се чукайте до насита. Няма да съжалявате !

braveheart
04-14-2008, 12:22
На мен идеята с гравирането ми хареса :grin:

MSI
04-14-2008, 12:45
Вземи по 1 екстази, ама чисто екстази на MDMA основа. Към 100-на лева струва. След купона ги изяжте и се чукайте до насита. Няма да съжалявате !

:D