PDA

View Full Version : Във форма



nobody13
04-13-2008, 20:10
интересно ми е 4е се храня здравословно но немога да влезна във форма
не мисля 4е имам застоял живот
+ това като се прибера си правя упражнения
хляб не съм барнала от месеци
куде е проблема :?
и дали моето разбиране за здравословна храна не е гре6но
ако кажете да не се яде изоб6то сладко мога да го направя но е безсмислено , тялото и от това има нужда
бихте ли ми помогнали да стопя мазнините, и да не се стеснявам
170/60

krisi_bep
04-13-2008, 20:28
170/60 ще рече 170см и 60 кг,нали?Ако е така мисля,че си си супер,но не винаги килограмите са определящи.А ти от колко време правиш тези упражнения?Може да ходиш и на фитнес,ако имаш възможност,и там ще те посъветваш кое как да махнеш и стегнеш ;)

EarthShaker
04-14-2008, 03:15
не знам колко ти е здравословно храненето, НО от истински-здрвословното хранене не се слабее... това му е здравословното :D

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
04-14-2008, 06:43
и аз съм започнах да се храня здравословно от месец и има малко подобрение :) но аз спортувам доста може и от това да е

BeBsItO
04-14-2008, 06:48
интересно ми е 4е се храня здравословно но немога да влезна във форма
не мисля 4е имам застоял живот
+ това като се прибера си правя упражнения
хляб не съм барнала от месеци
куде е проблема :?
и дали моето разбиране за здравословна храна не е гре6но
ако кажете да не се яде изоб6то сладко мога да го направя но е безсмислено , тялото и от това има нужда
бихте ли ми помогнали да стопя мазнините, и да не се стеснявам
170/60 nedei taka.... 4e stava po lo6o....po dobre prodaljavai zdravoslovno.... no ne pravi dieti pri tezi merki! 6te ti kaja za6to.... samo predi godina az bqh 54 kg na 175............ i mi stoqha.... mnooo...kak da go kaja.... klio6tavo.... a se misleh za debela... ot tam zapo4nah dietite..... i ot io io efekta im ka4ih do 60....no otnovo se misleh za debela..... i prodaljih s dietite.... vmesto kakto predi da se hranq zdravoslovo i da sma dovolna na tova koeto sam.... taaaa da ti kaja dietite dnesme dokaraha do 65 kg ma :x i da me pita6 s kakuv akul...... :o sega se 4udq kvo da pravq,idva lqto a az baq se pozakruglih :S taka 4e po4vam otnovo zdravoslovno i dano se vaztanovq....