PDA

View Full Version : Бившите гаджета - повод за ревност?



key:)
04-13-2008, 20:21
Гаджето ми е мноого много ревнив, за разлика от мен и често го показва без повод :x Странното е че напоследък все говори за едно свое бивше гадже, започна да излиза с нея уж приятелски, все двамата, но веднъж излязохме тримата. В нейната компания всичко си тече нормално - той дори леко я изолираше. Но напоследък все по-често ми разказва някакви моменти от миналото си с нея, сравнява ме с нея. Все ми говори за неволите и проблемите и. Първо мислех, че просто са мн добри приятели и го е грижа за това. Разбрах от приятелка обаче, че тя все още е влюбена в него и би искала да опита отново :shock: Все се чудя в тази ситуация какво да мисля... Имам му доверие, но все пак... а не съм показвала с нищо че ми се струва странно

Какво мислите за този тип взаимоотношения и какво бихте направили в дадената ситуация? Можете ли да сте само приятели с човек, с когото сте били заедно и който все още изпитва нещо към вас? И бихте ли ревнували ?

krisi_bep
04-13-2008, 21:00
В момента е с теб,а ако това се промени заради бившата значи не си е заслужавал и е нямал истински чувства към теб ;) Пожелавам ти това да не стане ;)


Какво мислите за този тип взаимоотношения и какво бихте направили в дадената ситуация? Можете ли да сте само приятели с човек, с когото сте били заедно и който все още изпитва нещо към вас? И бихте ли ревнували ?Зависи как са приключили взаимоотношенията им.Дали тя е направила нещо,което да го отблъсне завинаги от нея,дори като приятелка.Възможно е той да я приема само като пр,а не нещо повече.

sladkъ_mackъ
04-13-2008, 21:06
ayyyy tfa e opasno :o mn mraza kogato gadjeto trugne da kazva ne6to za nqkoq biv6a :-x poludqvam.Nemoje da produljava da se vijda s 4ovek,s koito se predpolaga 4e vsi4ko trqbva da e priklu4ilo! Puk i da q vodi na va6te sre6ti... to kfo izliza s tebe li iska da e ili da si podurja "priqtelski" otno6eniq s neq??Kato ne ti e priqtno kaji si mu go pogovorete,ako durji na teb 6te prestane da se vijda s neq 6tom ne ti e priqtno.. Ili direktno mu postavi vuprosa AZ ili TQ.Znai 4e ako e imal nqkakvi 4uvstva kum neq,to vinagi moje iskrata da se zapali otnovo! MOje bi tq to4no tova celi-da si go vurne.. vnimavai i uspeh :)

alex_devv
04-14-2008, 02:49
Остави ти тея приятелства...
И моята бивша е същата. Въпреки, че не сме заедно тя ме ревнува от сегашното ми гадже и ми звъни до ден днешен.
Даже понякога ми държи и сметка :lol:

Ou7taControL
04-14-2008, 04:58
много е гадно така.. ами опитай да ги държиш разделени.. за да не се виждат.. и поговори с него че това че са толкова близки приятели не ти харесва, както и това, че постоянно ти говори за нея, и те сравнява с нея.. просто му кажи да я забрави... защото щом тя иска да е с него още неможеш да бъдеш сигурна как се държи тя, какво му говори, и дали той няма да се поддате някой път, въпреки че може да те обича..

MiMcHeToOo
04-14-2008, 05:55
И позволяваш на гаджето ти да се вижда с нея? Заеби тия приятелски историй, това до нищо добро няма да доведе!

Fantomche
04-14-2008, 08:52
pokaji na taq "macka" 4e neinoto vreme e otminalo i e zagubila i 4e seka e samo tvoi a ma i na nego mu pokaji 4e ne ti e priqnooo :shock:

key:)
04-14-2008, 09:07
Остави ти тея приятелства...
И моята бивша е същата. Въпреки, че не сме заедно тя ме ревнува от сегашното ми гадже и ми звъни до ден днешен.
Даже понякога ми държи и сметка :lol:

Мда, тя доста често му се обажда докато сме заедно, даже си мисля,че нарочно иска да ревнувам и затва звъни.

Мерси за съветите до тук :) Проблемът е, че не искам да му правя разни сцени , защото мисля че точно това е отблъснало гаджето ми от бившата и все пак тя трябва да си знае мястото ...

joly
04-14-2008, 10:33
ooo mila nedei taka.Ne trqbva da pozvolqva6 ne6tata da produljavat taka.Ot li4en opit ti go kazvam s priqtelq mi se razdelihme to4no poradi su6tata pri4ina,zaradi biv6ata mu a po ironiq na sudbata s neq po tova vreme bqhme i kole6ki i be6e suvsem gadno.I toi po su6tiq na4in be6e mn iskren s men vsi4ko mi kazva6e 4e si govorili po telefona, 4e se vijdalii tn.no te imaha mnogo dulga vruzka 6-godi6na.AZ mu pokazvah i mu kazvah 4e me drazni tova tqhno" priqtelstvo" no toi produljava6e i mi kazva6e samo ti mi nqma6 doverie i tn.E kakvo stana nakraq ne izleze ni6to dobro ot cqlata tazi istoriq,razdelihme se.TOI sega ne e s neq no ne e i s men .

prettyIdeath
04-14-2008, 11:31
Значи първото което мога да ти кажа е че аз имам едно мое бившо гадже с което сме си супер близки /като приятели/ но не излизаме и т.н., ами в скайп ако се засечем редовно , задължително си пишем. Наскоро 2-3 пъти излизах с неговата приятелка и с него, и моя приятел изревнува до някфа степен. На мен това не ми се струва нормално, след като му показвам че съм 'само негова' и мисля че той трябва да е сигурен в това.
Може и и ти като него, просто от ревност си втълпяваш разни неща, които да нямат нищо общо с действителноста. кажи му че не ти е приятно да те сръвнява с нея и точка..

prettyIdeath
04-14-2008, 11:33
Аа..
Забравих да кажа че това че тя е влюбена още в него, не значи че товя приятел задължително има некфи чуства към нея. Няма да е лошо и да поговориш с нея, ако се познавате. Да не би нещо да направи така че да се скарате с приятела ти, че кучки колкото искаш...

Ivalinka
04-14-2008, 13:15
гадно..аз със сигурност бих ревнувала,но не бих го показвала :?

juSTkiddy
04-14-2008, 13:21
Тфа с ревността дето да не я показваш :? .. тъпо е .. Просто говори с него и му кажи,че не ти е приятно това положение .. Не да му забраниш да излиза с нея.. просто да му кажеш какво ти е .. а той ще прецени какво да прави .. Успех ;)

krokozel
04-14-2008, 13:55
Аз още си харесвам бившото гадже и сме си приятели.Но не мисла че бихме тръгнали заедно,щото и двамате ни го щем!

koalka
04-14-2008, 16:12
Какво бих направила аз, обаче не казвам, че е добро...
Много ревнувам от такива ситуации(не съм имала същите, но подобни), в които даденото момиче досажда, обаче не е стигало до разпри.
Значи, хващаш първо него и говорите най-сериозно.Разбирам, че може и само приятелски чувства да има, ама това прекрачва всякакви граници.В момента той си прави, каквото си иска.Не е нормално постоянно да се виждаш с бивша и да излизаш с нея и грам, ама грам да не се съобразяваш какво мисли и чувства сегашното момиче.Нали, за това е бивша - защото е минало.А да ходи да ги раправя на друг тия глупости с това приятелство...такова животно нЕма!
Отделно тая, която явно си мисли, че има шанс, може и да го има, не знам.Обаче се осъзнай на време и не го позволявай.Някой път, като му се обажда вземи телефона и й кажи някои работи.Ама бъди твърда и не отстъпвай, защото ще се опитат да ти скачат на главата.Бъди самоуверена и да видим дали тая ще е толкова смела.

miloto_girl_4e
04-14-2008, 16:29
И позволяваш на гаджето ти да се вижда с нея? Заеби тия приятелски историй, това до нищо добро няма да доведе!


Да му забрани ли? :shock: Той може да си има приятели, няма право да му забранява такива неща, дори приятелките му да са негови бивши гаджета :!:
Наистина ситуацията е неприятна.. Аз Слава Богу имам гадже, за което бившите му приятелки са наистина.. бивши :!: Нито говори за тях, нито някога ми е говорил, дори, когато съм го молила..
На твое място аз бих поговорила с гаджето, бих му казала, че не ми е приятно да се вижда толкова често с нея(само ще му споделя мнението си, без да му забранявам нищо :!:), че знам, че тя още го обича, но, че аз го обичам 10000 пъти повече от нея и ме е страх да не го загубя :!:
А някой път като имаш възможност и звънни(просто и вземи номера от неговия GSM)и и кажи това - онова :!: Бъди твърда и заплашителна :!:

Victorya
04-14-2008, 17:23
Няма мъже,способни да обичат и да са балгодарни. Мразя бившите гаджета (тези,които са доста несвестни и все се врат,където работа нямат).Мъжете са податливи на всякаква обработка.Две три мили очи и са готови.И много обичат да вземат под крилото си "слабите жертви",а жените много добре умеят да се правят на такива. Хората казват-където е текло,там пак ще те тече.Дръж контрол над тези взаимоотношения.Не им забранявай да се виждат,защото не можеш,но нищо не пречи да си по-често с тях двамата заедно.Аз лично предпочитам да убия всяко бивше гадже появило се на фронта...Разстрел!!!! (нищо лично към дамите, но някои нямат мярка!)

Obsession
04-14-2008, 17:37
Съвсем открито бих се дразнила от това! В крайна сметка едно са приятелските отношения с др момичета, ама съвесем др са бившите (още повече изпитващи чувства...) И за какво те сравнява с нея, нали е избрал да е с теб! Пфф тъпо е това! :booooomb:

Co0kIe
04-14-2008, 18:00
Съвсем открито бих се дразнила от това! В крайна сметка едно са приятелските отношения с др момичета, ама съвесем др са бившите (още повече изпитващи чувства...) И за какво те сравнява с нея, нали е избрал да е с теб! Пфф тъпо е това! :booooomb:

+1 Говори с него!!

snowgirl
04-14-2008, 18:02
Аз го правя много често това... може би защото още си обичам бившия! Надявам се в твоя случай да не е така!

VerryBerry
04-14-2008, 18:58
Поговорете си сериозно,защото той може и да се върне при нея,ако не успееш да го спреш.Това обаче не означава да го държиш изкъсо-той ако поиска ще си намери начин.Кажи му просто че това те дразни и дано той те разбере-ако не-ще трябва да късате

CuRly_Doll
04-14-2008, 19:02
Аз доколкото разбрах гаджето ти не знае,че тя още е влюбена в него.
Еми аз не бих имала нищо против,но ако започне много да се обяснява за нея бих го срязала с една реплика и повече това няма да се повтори-ще му кажа по възможно най-краткия и ясен начин,че ми е кофти той да говори за нейните проблеми.Да,възможно е бивши да са много добри приятели (дори и най-добри) ,но просто когато си имаш гадже не трябва да се прекалява с прекална близост с бившата.

Miss_Perfekt
04-14-2008, 19:18
Щом тя още го харесва ще се опита да си го върне тъйче няма какво да се бавиш поговориси с него сериозно :)