PDA

View Full Version : Най-добрите ми приятелки ме обичат...



nyx
04-13-2008, 22:13
В продължение на почти година ходех с едно момиче и постоянно контактувах с нейната най-добра приятелка,ще я кръстя А и така станахме много близки с това въпросно момиче, споделяхме си за проблемите си с любовта и си помагахме,но нищо повече...Преди да тръгна с бившата си приятелка аз харесвах А,но в очите ми беше само мечта,защото беше...просто недостижима в почти всяко отношение,а и имаше сериозна и продължителна връзка... После разбрах,че има качества които не ми допадат,пък и вече ходех с приятелката ми и момичето остана някъде там скътана в сърцето ми...
4 месеца след като се разделих с приятелката ми,това се пада преди 3 седмици,въпросната А,ми призна че винаги е имала чувства към мене,но още в началото е сметнала,че шанса да ме спечели е почти нулев...Точно както аз съм си мислел за нея... Направо шокира... казахме си стотици истини и премълчани неща,много други излязоха наяве...Но и признах,че колкото и много да значи за мене,колкото и силно да съм я харесвал и въпреки че има някакви остатъчни чувства,които могат да дадат началото на нещо голямо и красиво,аз обичам друга,макар и да не мога да бъда с нея...Така и приключи разговора...С една страстна целувка...
На другата вечер,четвъртък,към 12 през нощта ми звъни GSM-a и гледам на дисплея номера на другата ми най-добра приятелка,примерно В,с която вече бяхме минали границата на нормалното приятелство и нещата се бяха оплели прекалено много,чак се бяхме скарали...Поиска да говориме веднага...Станах от леглото и слязох на спирката пред блока ми...Когато я видях,беше много натъжена...Започна да говори,а аз я прекъснах и й казах,че ако ще ми вдига скандал по-добре да замълчи и да се прибира,а тя каза че е дошла за точно обратното...Започна с думите:"Никога не съм изпитвала такива чувства към някого...Никога не е било толкова силно...По-силно от мен" А аз я уважавам именно заради това й качество че е страшно силен и непоклатим характер...И като ми каза това...ШАХ и МАТ!!!!!!!!!!!!! :shock: Не можех да повярвам...С нея сме приятели от 5 години,3 години я обичах лудо,без да отвърне на чувстава ми,2 години не се бяхме виждали,защото се бяхме скарали заради тея мои чувства които не можех да контролирам...Вече нямаше почти нищо освен няколкото страстни целувки и яки вечери...Бяхме се срешщнали преди 3 месеца,след тази пауза от 2 години,през които се целувахме и т.н....И тя ми призна че държанието ми я е побърквало и т.н. и чувства нещо много силно към мене...Говорили сме много с нея...Знаем че сме на по 19-20 години,а не на 13-14 и че сме се променили,че започваме наново и т.н. но никой не очакваше да стане така...Както и да е...Двете ми най-добри приятелки, едната от 5, другата от 2 години,ме поставиха в най-неудобното положение на света...На коя да отвърна, коя да не нараня?Та аз обичам друга...Мислех си че с времето ще мога да им обесня тези неща...Но кво се случи...Отивам на рожден ден на най-добрия ми приятел,а той поканил и двете...ГОЛЯМА ГРЕШКА ДА СЪБИРАШ ДВЕ МОМИЧЕТА,КОИТО ТЕ ХАРЕСВАТ НА ЕДНО МЯСТО!!!!!! :booooomb: ...И двете очакваха нещо от мене,и двете ми се натискаха...Обаче усетиха,че са две и стана скандала...Едното момиче,А, така ме исревнува,че щеше да ме убие само с поглед...Седях в колата когато А дойде при мене и започна да ми крещи...Аз не издържах и й казах да не ми държи такъв тон,сложих я на мястото й и тя мълкна...Точно тогава В дойде и отвори вратата на колата ми, А излезе от другата и я блъсна...В попита какво става дали вс е наред,но аз не и обясних нищо и тя ми блъсна вратата...След рд-то с А говорихме...Обясних и че съм се дърпал и на двете за да не ги нараня а тя така ме ревнуваше,че направо се изяждаше от яд...Тва хем ми харесваше,хем ме задушаваше,защото ме ревнуваше от другата ми най-добра приятелка...Тъкмо изгладих нещата с А,и с В се скарахме, защото не и бях обяснил нищо...Тя ми призна чувставата си а аз не и бях казал нищо...Днес,3 седмици по-късно извиках В да се видиме и да и обесня нещата...Тъкмо и разясних нещата,когато заради гадната съдба се засякохме с А,която направо побесня когато ме видя с В,но нищо не ми каза...После ми писа sms-и че всичко което съм и казал е било лъжа,че искам да бъда с В а не с нея и т.н....А то няма нищо такова...Направо не знам кво да правя хора...Мразя някое момиче да ми държи тон и чувствам как при следващата ни среща ще стана много груб и ще я нараня и й го казах...Скарахме се с А и не знам какво да направя,за да не я изгубя като приятелка... :(

BAD_KID
04-13-2008, 22:26
Здравей аз не съм спец по такива заплетени историй като твоята но те разбирам защото е гадно най-добрата ти приятелка да те харесва още повече когато са две савета ми е да земеш да ги сабереш двете се пак сте големи хора както ти каза и им обясни че понеже държиш на тях много и неискаш да ги изгубиш като приятелки неискаш да имате нищо повече от приятелство и да ги усмириш и двете че иначе ще те докарат до лудост ако продължават така. Айде успехчета и дано се оправят нещата. \:D/

nyx
04-13-2008, 22:35
ако ги събера,ще стане лошо,ще се обединят като момичета и ще се обърнат срещу мене и ще го...духам един вид...96 % съм сигурен... :(

BAD_KID
04-13-2008, 22:41
Пич ти си ги познаваш и щом си сигорен че така ще стане пробвай да им обясниш пак по отделно пък ако неискат да разберат с доброто ще трябва с лошото.

5StaR
04-14-2008, 01:42
HAHAHAH tva e kato po sapunkite chestno...

BlueFace
04-14-2008, 05:27
Мисля че ще е най-удачно да тръгнеш с А. :)
Успех в това което си намислил!!

xXxScreamxXx
04-14-2008, 05:39
HAHAHAH tva e kato po sapunkite chestno...


off...naposledak mn hora sme se upleli v tez sapynki ....
az oba4e ne razbiram samo 1 ne6to .. (tfa do avtora de :D ) ... na4i sled kato A tolkova te revnyva i ti darji smetka za si4ko qvno moje bi misli 4e i ti q haresva6 .. koeto e taka (do kolkoto razbrax de) .. no ako bqx na tfoe mqsto moje bi 6tqx da izbeta B ;) ... aide uspex .. :P :) :- )

MiMcHeToOo
04-14-2008, 05:54
Майко мила... Я по добре се отдръпни за малко, че още по-голяма каша ше стане...

comics
04-14-2008, 06:04
wtf? нямам думи
и очи да го прочета цялото

kuklichka_bg
04-14-2008, 07:50
abe ti se pishesh edni takiva dalgi temi :o

Vladkoy
04-14-2008, 08:03
а бе мен ти не си ли чувал, че приятелство между мъж и жена няма ?

Luda_do_poluda
04-14-2008, 08:31
Ти вече си ги загубил като приятелки според мен ,те вече са съпернички и дори да си оправите отношенията между тях винаги ще има едно състезаване ( "коя е повече от другата" ) .... :)

JiMiTo
04-14-2008, 11:58
nemoje da ogreesh navsqkyde. Izberi si ednata i tova e. Lubovta naranqva razberi go.... prosto nqma nachin, ako ne izberesh - lubovta shte te narani ! Kakvo iskash , pomisli dobre . Uspeh :)

Ivalinka
04-14-2008, 13:05
аз пък не разбрах кое е момичето,в което си влюбен :? бих ти казала да избереш нея,а с приятелството ,очевидно ,всичко е срършено.

juSTkiddy
04-14-2008, 13:13
Кажи им,че не изпитваш нищо повече от приятелски чувства,за да са наясно с положението.От там нататък трябва просто да те забравят и ако могат да се държат с теб като с приятел .. ако не .. простоо няма смисъл само да се вкарвате в някакви филми всички ...

nyx
04-14-2008, 14:15
аз пък не разбрах кое е момичето,в което си влюбен :? бих ти казала да избереш нея,а с приятелството ,очевидно ,всичко е срършено.
хах..в коя съм влюбен ли...ами в едно момиче,за което разказвах наскоро, пак тука в сайта...Обиам момиче,което живее на 130 км от мене и просто няма начин да бъда с нея...Тя също ме обича,но въпреки че прекъснах всякакви отношения с нея все още не спирам да мисля...май най-голямата ми грешка бе че казах на приятелките А и В че съм приключил с "извънградската си любов"...Но работата е там че в продължение на 3-4 години,В ми бе идеал за момиче,бях лудо влюбен в нея ужасно много време,докато не се появи А,която е абсолютно другата крайност,пълната противоположност,таях чувства тайно в мене...И в един момент,(най-неподходящия) и двете ми казват тия неща...И аз първо,че нямам време дори за себе си и второ,че ако говориме дали имам чувства към някоя,да,имам и към двете,но са някакви остатъчни а истинските ми чувства са насочини на 130 км на северозапад...пф...


abe ti se pishesh edni takiva dalgi temi.

ами ддз,обичам да лалам много...хаха...има ли нещо лошо в това?

r3al_l0ff
04-14-2008, 14:54
kaji im na tiq dvechkite da porasnat shot se durjat kat0 pulni lapeta koeto ne e normalno za hora na 19-20 god . Samiq fakt che ne mojesh da izberesh nito edna ot dvete pokazva che qvno nqmash nikakvi po specialni chustva kum nito edna ot tqh . Razbrah che qvno ne moje da si s momicheto koeto obichash istinski ,a puk po pr sum na mnenie che chovek trqbva da produljava da si jivee jivota ,a ne da jivee v mechtite si kak nqkoi den shte sa zaedno t.n... ,v smisul mislq che ti trqbva nova vruzka ,obache ne smqtam che nqkoq ot dvete ti "priqtelki" e podhodqshta..puk i ti kaza che i dvete si gi obichal predi vreme ,a veche ne e taka ..spored men lubovta 2 put ne se vrushta ;)

nyx
04-14-2008, 16:48
за почти всичко си права,само за това,че не са дорасли...напротив и двете имат опит,коя в живота,коя в любовта и т.н...Но не мога да имам връзка а и не искам точно сега...Най-права си за това,че една любов два пъти не се връща...10х за мнението :)