PDA

View Full Version : Как да издържа ??



adidas_boy
04-14-2008, 07:15
Бях скъсал с приятелката ми преди време но се събрахме,преди няколко дни.Тя ми прости за всичко,много я обичам супер много,но тя ми даде едно условие да не искам секс от нея поне 5-6 месеца.Аз се съгласих,но тя ми вика дори и аз да искам ти ще казваш не.Аз не мисля,че ще мога да издържа а тя каза ако се издъна сме дотука.Тя е дествена и в събота,тя правеше купон и беше пила повече и само ми се натискаше и аз го исках супер много,но нали казах Не .. но просто неиздържам немисля,че ще мога да се справа с това да не искам секс от нея толкова време.Незнам какво да правя обичам я много,ама как да не правя нищо при положение,че тя ми се натиска там и аз да не направя нищо ;( !!

Vladkoy
04-14-2008, 07:24
Вари по курви, не се занимавай с нея .. 6 месеца без секс .. :-D

Hilary_
04-14-2008, 07:35
ем виж...ако я обичаш ще издържиш колкото и е нужно...но ще я хванеш под ръчичка и ще и обясниш как стоят нещата с натискането... ;-)

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-14-2008, 07:36
На колко си по принцип, че толкова да ти се иска секс? Не бих те разбрала, ако си на 15-16 години, защото на тази възраст момчетата още ги пере лиготията и детинщината. Но ако си на 17-18+, просто момичето не е честно с условието си. Сексът не е начин да покажеш или да не покажеш на някого, че го обичаш. Поговори с нея и я попитай защо държи да си на сухо с нея толкова дълго време...
Отчасти според мен си е права, и аз съм девствена и казах преди 3-4 месеца на приятеля си, че дори да му се иска секс, не бих го направила, ако не се чувствам готова. Но само отчасти - в никакъв случай не бих поставила граница от 6, 9, 12 и пр. месеца. И на всичкото отгоре да го заплашвам, че ще го зарежа, ако поиска секс, дори и аз да съм го предложила. :?
Според мен е най-добре да я попиташ защо държи нещата да са така и да се изясните. Наистина не е справедливо така да те осъжда, особено пък пролетно време, когато хормониуте бошуват - и твоите, и нейните. Дори да се поддадете на страстта си, няма да е честно тя да обвинява теб, че е загубила девствеността си, след като го е пожелала...

Май стана доста оплетено, извинявам се за което. :-D Надявам се авторът да разбере нещо. :)

Luda_do_poluda
04-14-2008, 07:37
Седни и поговори с нея,кажи й ,че както можеш да даваш - така и трябва да получаваш.Обясни й ,че искаш секс ,не защото ти се е*е ,а защото я обичаш и те възбужда (дори само мисълта за нея) .Също така й кажи ,че имаш нужди ,като всеки човек ...ако те разбере - добре ,ако не те - кажи й " Край ! " ... Тя ,ако наистина те обича ще дойде сама при теб :P Good Luck !

adidas_boy
04-14-2008, 07:42
Ami po4ti na 18 sum.Ami durji se taka za6toto az q kysah nqkolko puti posle pak se subirahme nqkvi ligav6tini.Ami kaza mi tfa za sexa za6toto trqbva6e i sig nqkfo uslovie da se suberem.Za6toto nie se sybrahme za 3 dni az se izdunih bqh s dr momi4e i tq me zarqza i mi kaza 6tom sexa ti e tolkova vajen nqma da go ima6 ;( Kaza mi da spra da q luja i da sum napulno iskren s neq az i kazah 4e nai veroqtno tova nqma da stane i 4e sigurno pak 6te q izluja i tq kaza "Togava si bez sex momito mom4e i izneveri6 li mi pove4e ne me tursi" ... Obi4am q mnogo i az i kazah 4e sum suglasen ok bez sex ama pone da ne mi se natiska i tq vika mi da vida dali 6e izdurji6 i se smee ;( Pyk na men mi e trudno taka .. obi4am q i neiskam pak da q zagubq .. edin put i az da se vliuba i da preeba 6ansa si za ednoto ebane,no iskam po nqkakyv na4in da i vurna moje bi doverieto v men.Tq mi kaza 4e ve4e ne misli 4e zaslujavam sled vsi4kite luji i izneveri ;(

MiMcHeToOo
04-14-2008, 07:56
Тва момиче много не е в ред ... "Дори аз да искам ми казвай не" ... Нищо не разбирам :?

PoisoNGirL
04-14-2008, 07:58
emi shtom tolkova q obichash shte chakash nqkak.Shtoto ako pak i izneverish i tq razbere naistina shte si precakal shansa si zaradi ebaneto.Pogovori s neq pone kato ne iskash da ne te drazni tolkova,zashtoto i ti si chovek.Da se dyrji i tq vse edno ne go iska..ne vse edno shte te iznasili na momenta.Prosto trqbva da pogovorite.No za nishto na sveta nedei da i izneverqvash! :?

Luda_do_poluda
04-14-2008, 08:04
Вместо да ти дава това ,от което имаш нужда - тя ти го отнема .... не й позволявай !Кажи й ,че си й изневерил ,защото имаш нужда от секс ... Точно този сезон момчетата много ги бият хормоните и ги разбирам ...те не са виновни .Обясни й всичко ,което аз и MoOnLiGhT_ShAdOw ти казахме .Мисля ,че ще има резултат ..ако няма - гаджето ти е куха лейка !

adidas_boy
04-14-2008, 08:40
Ami az ne i izneverih zaradi tova 4e ne pravim sex.A prosto ddz i az za6to vinagi do sega sum preebval "vruzkite si" za6toto sym nepostoqnen,no tova momi4e si zaslujava prost iskam da i pokaja 4e zaradi neq bih napravil vsi4ko i iskam da e 6tastliva .Az dori i kazah vsi4ko mejdu nas da prikliu4i ne za6toto ne q obi4am a za6toto samo q naranqvam i nqma da e dostatu4no 6tastliva s men togava tq mi predloji tova da sme zaedno no 5-6 meseca bez sex ili nai malko 3 meseca,za6toto tq mi be6e obe6tala predi 4e 6te go napravim no az preebah ne6tata i tq si misli 4e az sym samo za ebaneto,za6toto predi hodeh s edna neina priqtelka i spah s neq i q ostavih i sega tq si misli 4e taka 6te naprava i s neq ;(

cat_woman
04-14-2008, 08:43
няма да издържите 5-6 месеца, даже и 3 няма....то страстта си е страст, не казва кога и къде !

Luda_do_poluda
04-14-2008, 08:46
Ако гаджето ми ми беше направило този номер ,още първия път ,когато го направим ,щях да му откъсна атрибутите....!

MakeMeLaugh
04-14-2008, 09:23
Ама верно не заслужаваш секс ;)
Даже и защо казваш, че я обичаш и че държиш на нея.. след като дори за 3 дни не си удържал...
Много правилно си те изпитва според мен ;д
Каквото посееш такова ще жънеш чадо :-D :P

NightGuardian
04-14-2008, 09:39
Може би има за нея някоя специална дата и за това да не иска толко време!

reni7o0o
04-14-2008, 10:50
naro4no ti se natiska :-P za da te vidi dali 6te izpylni6 uslovieto :D

adidas_boy
04-14-2008, 11:05
Ami 6te se opitam da izpylnq tfa deto tq iska!! Samo 4e mislq 4e e gadno tfa deto mi pri4inqva pri polojenie 4e predi tova sme hodili 2 meseca i nepravihme sex ii sega.. napray iska da ma ubie ;(

Alabalaportokala
04-14-2008, 11:25
Много нагла приятелка имаш. Сега позволяваш да те командва за всичко. Изнудва те. Ахх тези момичета. Отрежи я бе момче. За единия секс ще си нараняваш достойнството. За тея 5-6 месеца ще избиеш доста...

prettyIdeath
04-14-2008, 11:26
Може момичето да иска да те пробва , дали можеш да бъдеш с нея без секса. Мисля че след време сама ще го поиска и ще ти каже че условието отпада, ти само трябва да поиздържиш малко... Но пък мисля че е тъпо тва дет ти го е казала "ако искам ще казваш не" :?

elmosGirl8
04-14-2008, 11:47
Може момичето да иска да те пробва , дали можеш да бъдеш с нея без секса. Мисля че след време сама ще го поиска и ще ти каже че условието отпада, ти само трябва да поиздържиш малко... Но пък мисля че е тъпо тва дет ти го е казала "ако искам ще казваш не" :?
съгласна съм с мацката по-горе :) 8)