PDA

View Full Version : Obi4am go no neznam dali toi men su6to



Nikito_14
04-14-2008, 08:35
Hora imam problem vijdam se sus edno mom4e pravim sex no ne hodim mn durja na nego a nz dali toi izob6to izpitva ne6ty kum men ili e samo zaradi sexsa edin fr go popita vednuj dali hodim i toi mu otgovori "moje da se kaje" nz kakvo da pravq :( :smt022 Ami az sum na 14 godini a toi e na 16 mil e sus men govorim si edin za drug ne mi se obajda

cat_woman
04-14-2008, 08:40
Hora imam problem vijdam se sus edno mom4e pravim sex no ne hodim mn durja na nego a nz dali toi izob6to izpitva ne6ty kum men ili e samo zaradi sexsa edin fr go popita vednuj dali hodim i toi mu otgovori "moje da se kaje" nz kakvo da pravq :( :smt022
Я не се занимавай с това момче, въпреки че имаш чувства, опитай се да ги преодолееш.Той, ако изпитваше същото като теб нямаше да казва "може да се каже", а щеше ясно и категорично да казва "да".....Недей да му угаждаш, само той да е добре, помисли за себе си и достойнството си !

BaBy_bS
04-14-2008, 09:04
ооо познавах един такъв случай с едни "приятели",само че той не казваше "може да се каже" ... мда,всъщност той нищо не казваше...сега дори не се виждат за кафе,е поне до колкото знам.сложи края на всичко това,докат о не е станало прекалено късно и после да се чудиш как да си събереш сърцето :( :( :(

nazistka
04-14-2008, 09:16
Ми питай го хахаххааха :razz:

Cukata
04-14-2008, 09:54
Според мен те исползва само за секса

scanadal
04-14-2008, 10:10
Просто си прави кефа с теб и едва ли има някакви чувства.Какво означава"Може да се каже",че ходи с някого си.Май е искал да каже,че не. :( Трудно е когато сте започнали само заради единият секс,а сега вече ги има чувствата от твоя страна.Най-добре е да спрете всичко до тук.После ще те боли наистина много.Недей си го причинява,ще срещнеш някой който ще те обича от сърце. :smt006

xhuxhu
04-14-2008, 10:44
q go zacepi be momi4e.... kakto kazaha nagore si otbiva nomera s teb shtoto sigyrno nqma koi da mu pusne ... predpolagam 4e izpitfash 4ystfa kam nego.... no po dobre gi preodolei... posle shte byde po teshko ako ti kaje ve4e ne iskam da pravq seks s tebe... se pak nqma da ti kaje 4e neiska da hodi s teb shtoto vie ne hodite...

Miss_Perfekt
04-17-2008, 16:25
Може би си прави само кефа с тебе

Ivalinka
04-17-2008, 17:09
направи му гаден номер,че да те запомни.... :) :grin: а сега сериозно,по-добре го зарежи :?

evelinka1122
04-17-2008, 17:11
мисля че само те е използвал... вие на колко години сте?

sexa_na_kompleksa
04-17-2008, 18:05
На този въпрост може да даде отговор само той и ти, ако малко се позамислиш ... Когато сте двамата, говорите ли си за теб, за него, за вас .. Или направо се "почвате"? Мил ли е с теб? Обажда ли ти се, за да те пита как си? Най-добре е да поговориш с него и ако искаш да имате някакви по-сериозно взаимоотношения му го кажи, за да го има внапредвид.