PDA

View Full Version : Я, на какво попаднах :D



bboy_bunker
04-14-2008, 09:03
..

bboy_bunker
04-14-2008, 09:20
Аз снимката не съм я барал.. постнах я такава, каквато я намерих ;)

air_J
04-14-2008, 10:01
В крайна сметка това някакъв "компромат" ли трябва да е? Най-компрометиращото според мен е, че вече разбрахме от кой квартал е мачока. :razz:

bboy_bunker
04-14-2008, 10:01
Да де. То това е ясно :) Но се е получило забавно 8-)

bungle
04-14-2008, 10:18
Значи ми е съсед. :D

Saymon90
04-14-2008, 11:08
Да де. То това е ясно :) Но се е получило забавно 8-)
Адски е забавно... направо не мога да спра да се смея.

bboy_bunker
04-14-2008, 11:18
^ То и на мен няма да ми е смешно, ако съм на твое място да ме опъват ;)

Saymon90
04-14-2008, 11:37
^ То и на мен няма да ми е смешно, ако съм на твое място да ме опъват ;)
Хах и с опъване и без опъване, на мое място няма да бъдеш, тъй че не се опитвай да го мислиш ;)

Jeuelle
04-14-2008, 11:39
^ То и на мен няма да ми е смешно, ако съм на твое място да ме опъват ;)

Не ти дойде нищо умно на акъла нали????

bboy_bunker
04-14-2008, 11:49
^ То и на мен няма да ми е смешно, ако съм на твое място да ме опъват ;)
Хах и с опъване и без опъване, на мое място няма да бъдеш, тъй че не се опитвай да го мислиш ;) за щастие си прав ;)




^ То и на мен няма да ми е смешно, ако съм на твое място да ме опъват ;)

Не ти дойде нищо умно на акъла нали????
Много си е умно даже ;)

Alabalaportokala
04-14-2008, 12:41
Браво ббой ти спипа Мачока в крачка. Дай да му орежем модераторската заплата.
За пореден път доказваш колко си задръстен и умствено изостанал. Еваллата :grin: :grin:

bboy_bunker
04-14-2008, 12:56
Големи сте "хейтъри" бе.. нали знаете, че ми е през ку*а кво мислите ;)
Така че няма нужда от плоски, неадекватни включвания..

InitialD
04-14-2008, 13:03
^ То и на мен няма да ми е смешно, ако съм на твое място да ме опъват ;)
Хах и с опъване и без опъване, на мое място няма да бъдеш, тъй че не се опитвай да го мислиш ;)

Това с опъването сериозно ли е?!?! Или е поредният майтап!?

bboy_bunker
04-14-2008, 13:05
питай Самчо, той ще ти каже 8-) :lol:

InitialD
04-14-2008, 13:07
питай Самчо, той ще ти каже 8-) :lol:

Е някво гадно ще се получи .. ще вземе да се обиди. :?

bboy_bunker
04-14-2008, 13:08
Много е зле ако се обижда от това, което сам е поискал да прави ;)

bboy_bunker
04-14-2008, 14:23
Ей го поредния с комплексите..

s1NNer
04-14-2008, 14:25
не, не, не ,не с тея комплекси ме разбивате :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

bboy_bunker
04-14-2008, 15:04
^ ти си комплексарка :-x

Freeminded
04-14-2008, 15:05
http://www.data.bg/i.php?fid=19687553
:D А скивайте това ! :-D Мачока си признава, че е гей! :D

bboy_bunker
04-14-2008, 15:14
axaxaxaxxaxaaxxa :lol: :razz:

s1NNer
04-14-2008, 15:42
^ ти си комплексарка :-x

Да де ... да не ти пука ,че аз говорех за тея на които всяко 2ро изречение им е "ти си комплексар" или "избивате си комплексите" ... ;]]

Disrespect
04-14-2008, 16:09
Големи сте "хейтъри" бе.. нали знаете, че ми е през ку*а кво мислите ;)
Така че няма нужда от плоски, неадекватни включвания..

и от същите теми няма нужда

Seducti0n
04-14-2008, 16:39
bboy_bunker -Опитвам се да разбера идеите ти, но нещата просто не се получават.
Едни могат да възприемат това, което си постнал като забавно и интересно до някъде, но за други да бъде тъкмо обратното.
Тогава какъв е бил смисълът от създаването на тази тема.Какъв е смисълът от изказване в стил"не ми пука"?!
Напротив пука ти, но може би не искаш да го признаеш, както и да е, не приемай постта ми като заяждане, просто реших да споделя мислите си, породени от написаното от теб до тук. :)

Alabalaportokala
04-14-2008, 17:01
Цветито - какво му се обясняваш на този въшкар. Види се че се хваща за всяка приказка и му пука много защото е яко ком*ле*сир*н :grin: :-D

Saymon90
04-14-2008, 17:30
Като толкова не ти пука, за какво пускаш глупави теми? Като толкова не ти пука, защо чакаш момент да се заядеш с мен? :) Искаш караница? Нямаш проблем, ама вземи изтъкни нещо смислено някой път - с "педалче" и т.н. до никъде не стигаш. Ама явно... толкова можеш, кво да правим :-|

Initial_D, ако имаш нещо да ме питаш, можеш да го направиш на ЛС - тази екстра е за това. Няма да цапаме високоинтелектуалната тема на би бой бункерчо :)

Lestat357
04-14-2008, 18:33
С тази тема за пореден път стана не смешен(отдавна съм го забелязал това), а жалък!. Не бих писал тук, подбирам си обикновено поне малко аудиторията за спорове и въобще за какъв да е дори чисто форумен контакт, но малко в повече ми идва това. Ако темата беше пусната от момиченце на 12-13 години - ок. Нямаше да я дочета дори, но от теб точно?! Говориш за хейт, а сам не знаеш какво е това. Въобще твърде много неща наизуст си говориш напоследък. Позволяваш си лични обиди в темата за снимки... Малко по-малко злоупотребяваш с търпението и добронамереността на всички, четящи писанията ти. По-точно - на всички, които се опитваш да направиш съпричастни на глупостите си. Все още си доста далеч, за да направя аналогия с един друг...подобен юзър, а и точно неговият ник предпочитам да го пропусна (на когото му трябва - известно му е защо), но желанието ти за някаква криворазбрана евтина форумна слава наистина започва да дразни. Действително ли сам не се усещаш? (въпросът е реторичен) Преди да ми отговориш през къде съм ти помисли малко над мненията в понеделнишката ти тема, прочети ги още веднъж и дано има някакъв ефект. Пиша не за друго, а защото вече наистина прекали! Дори дотолкова, че да успееш да подразниш и мен, а, повярвай ми(немалко хора биха го потвърдили това) последното не се случва никак лесно. Не и що се отнася до тийнпроблем. И освен че показваш поведение като 12-годишно момиченце в ПМС, конкретно дотук в тази тема(друго не ми се търси) и съответно ставаш за откровен смях дори пред тази част от аудиторията, не виждам какво друго в обозримо форумно бъдеще можеш да постигнеш тук. А човек, попадал на по-стари твои мнения би останал с май(?) погрешното мнение, че не си толкова прост. Даже хич. Ама що ли се ядосвам за глупости и аз?!..


Браво ббой ти спипа Мачока в крачка. Дай да му орежем модераторската заплата....

Именно!

П.С.: Дано до следващото ми логване тук тази тема бъде заключена с необходимите пояснения(?!) от machoka. Достатъчно подобни има в раздели "Секс и "Кофата".

bboy_bunker
04-14-2008, 18:51
Продължавайте да ме обиждате с вашите наизустени епитети.. след като само това можете ;)

Вие се дразните от фактът, че когато някой/нещо не ми хареса, аз го казвам директно, без да се мазня и да интригантствам... вие не сте способни на това...

Не знам детска ли е темата, глупава ли е и т.н., но бих ви теглил една майна и ще ви кажа защо - защото каквато и тема да бях пуснал, вие пак щяхте да се заядете.

Смея ви се на злобата и безсилието да измислите нещо по-оригинално и качествено от масовите обиди..

Следващият път се постарайте повече.

Disrespect
04-14-2008, 18:57
Мазним се? хахахаха...

момче, ходи да се въргаляш по земята и мълчи...

bboy_bunker
04-14-2008, 18:59
Следващият път се постарайте повече. явно си пропуснал този ред..

Disrespect
04-14-2008, 19:04
Мазним се? хахахаха...

а ти този..

на мен ми е смешно, че всеки опит да застанем на страната на модератор се смята за мазнене :) с такъв тип мазнене никой нищо няма да постигне...

bboy_bunker
04-14-2008, 19:29
Мазним се? хахахаха...

а ти този..

на мен ми е смешно, че всеки опит да застанем на страната на модератор се смята за мазнене :) с такъв тип мазнене никой нищо няма да постигне...

Аз въобще не говоря за конкретния случай, а по принцип.



както го казах маниера е на ченге или драскач...

Пуска си компроматчето, а после се крие в облак от мастило...Ти съвсем си се филмирал.. да не те гонят ченгета ?

Alabalaportokala
04-14-2008, 19:30
Продължавайте да ме обиждате с вашите наизустени епитети.. след като само това можете


Смея ви се на злобата и безсилието да измислите нещо по-оригинално и качествено от масовите обиди..


Че като заговорихме за епитети и оргиналност :


твое място да ме опъват


Големи сте "хейтъри" бе

Хейтър е втората по употребяване дума след "комплексар" :D


през ку*а кво мислите


Много е зле


поредния с комплексите..


ти си комплексарка

Да. Ние се пръснахме от яд че използваме наизустени епитети и не можем да достигнем високото ти интелектуално ниво което е същевременно и оригинално, неинтригантско и незлобарско. Браво браво !

Тука всеки те прави на 5 стотинки. Не ти ли омръзна :razz: ?

И кво аз трябва да ти изсипя 1 тон обиди за да не ме наречеш интригант или злобар ? А после автоматично като стана комплексар ? :grin:

Кажи ми как го правиш ? Как постигаш ефекта на тотален олигофрен. Кажи ми метода за да може да не се сблъскам с него. Предпази ме.
:grin: :grin: :razz:

Благодаря предварително !

Моля те да продължаваш в същия дух за да влезеш в ролята на форумен шут който да забавлява хората наоколо. Давай напред БеБойБънкер :grin:

5StaR
04-14-2008, 19:33
Цъ цъ... май във всеки форум си модератор ти е :)

bboy_bunker
04-14-2008, 19:34
Точно тези цитатчета, извадени от контекста, са както се каза "на драскач или ченге".

Алабала не знам си какво, това, че не разбираш от ирония не е мой проблем ;)

И ти ли ме правиш на 5 стотинки? Съжалявам, но не успя да ме засегнеш по никакъв начин, а точно обратното - стана повод за моя НЕИСТОВ смях :razz:

Alabalaportokala
04-14-2008, 19:37
Точно тези цитатчета, извадени от контекста, са както се каза "на драскач или ченге".

Алабала не знам си какво, това, че не разбираш от ирония не е мой проблем ;)

И ти ли ме правиш на 5 стотинки? Съжалявам, но не успя да ме засегнеш по никакъв начин, а точно обратното - стана повод за моя НЕИСТОВ смях :razz:

Само глупак който няма какво да каже тръгва да повтаря съседния пост който го е засегнал. Лош опит БеБой лош опит. Try again :grin:

П.С. По възможност с нещо по Уригинално

bungle
04-14-2008, 19:39
Мисля, че Свастика и тоя би не знам си к'ъв си , са един дол дренки...
Зарежете го, бе, какво му се плюнчите насреща? Като не му обръщате внимание ще умре от скука.

Disrespect
04-14-2008, 19:42
Мазним се? хахахаха...

а ти този..

на мен ми е смешно, че всеки опит да застанем на страната на модератор се смята за мазнене :) с такъв тип мазнене никой нищо няма да постигне...

Аз въобще не говоря за конкретния случай, а по принцип.

аз също...

а и няма значение дали ще говориш за сега или не, защото всеки път е едно и също

Seducti0n
04-14-2008, 19:51
bboy_bunker-Опитвам се да запазя добрия тон, защото не виждам смисъл от нападки, поне на този етап.
В случая, не те усъждам заради това, че си пуснал тази тема, а защото като, че ли не можеш да понесеш критиката.Както казах, вече няма нищо лошо в това все да има своето мнение по въпроса и ако не си съгласен с чуждите виждания, поне е редно да ги уважиш.
Намека за мазнене не знам, към кого беше насочен, но в случая не виждам място за подобни преднамерени действия. :)
И все пак, не мисля, че е много коректно това, което си направил, но пък това не ми пречи да направя опит да гледам на нещата от твоята позиция, на момче намиращо за интересно и забавно подобна двусмислица. :-o

Saymon90
04-14-2008, 19:53
Продължавайте да ме обиждате с вашите наизустени епитети.. след като само това можете ;)
Вие се дразните от фактът, че когато някой/нещо не ми хареса, аз го казвам директно, без да се мазня и да интригантствам... вие не сте способни на това...
Не знам детска ли е темата, глупава ли е и т.н., но бих ви теглил една майна и ще ви кажа защо - защото каквато и тема да бях пуснал, вие пак щяхте да се заядете.
Смея ви се на злобата и безсилието да измислите нещо по-оригинално и качествено от масовите обиди..
Следващият път се постарайте повече.
Ние само това можем? Хах... ти освен да се подиграваш и да обиждаш, какво друго правиш бе, драги? :) Чак пусна тема за мачока (с каква цел още не мога да разбера)... викаш ние пишем с клишета, ние сме заядливи и злобни, а ти стоиш отстрани и ни се смееш, защото се опитваме да се правим на интересни? Хмммм ... чакай, чакай - за нас ли говориш или за себе си?

Edit: За пореден път приключвам разговора си с теб, лека ти нощ

v_shveda
04-14-2008, 20:19
Мисля че този човек "bboy_bunker " има психични оклонения.Майче трябва да иде на доктор

machoka
04-14-2008, 20:39
a3