PDA

View Full Version : помогнете ми да напълнея



LigUnited
04-14-2008, 09:57
значи аз февруари месец направих 17 (91 съм) и тежа 56 кг и съм висок 1,79
и мисля че още може би съм в процес на развитие :? :? , та какви продукти най вече бихте ми препоръчали да приемам... а някой ако знае от личен опит нека пише ще съм му благодарен :grin: аз знам също така, че е най-важно да се яде в точно определени часове секи ден.. примерно днес ям в 8 и 30 11 и 30 14 и 30 17 и 30 22 и 30 и трябва да ги спазвам тия часове :-o , а според вас 4-5 хранения както съм ги написал по горе нормално ли е...
и искам да допълня че домашно месо НЕ ЯМ и от сорта на (агнешко,пуйка,патица, от домашно прасе) странно що но го познавам домашното месо и ми мирише гадно ... само от магазина ям ( пилешко,свинско на паржоли, телешко в супи) и за съжаление тлъстината по пържоли не ям и по други меса.. иначе всякакви видове луканки и салами ям!

благодаря предварително :D

EarthShaker
04-14-2008, 11:23
та какви продукти най вече бихте ми препоръчали да приемам...

хранителни... и какво е това помогнете ми да напълнея.. да дода ти бутам лъжицата в устата ли? просто трябва да тренираш спорт при който се трупат мускули...

eclipseee
04-14-2008, 12:27
та какви продукти най вече бихте ми препоръчали да приемам...

хранителни... и какво е това помогнете ми да напълнея.. да дода ти бутам лъжицата в устата ли? просто трябва да тренираш спорт при който се трупат мускули...
Но 1во трябва да потренира гребане с лъжица, за да има кфо да прай на мускули!
Ми пич аз почти нищо не ти разбрах. Хем искаш да отслабнеш, хем зпазваш някфи часове за ядене. Яж там повече сладко и калорични работи и гледай кфо става.

LigUnited
04-14-2008, 12:38
та какви продукти най вече бихте ми препоръчали да приемам...

хранителни... и какво е това помогнете ми да напълнея.. да дода ти бутам лъжицата в устата ли? просто трябва да тренираш спорт при който се трупат мускули...
Хем искаш да отслабнеш
а пич ти пък къде видя че съм писал че искам да отслабвам :shock: то ощя в заглавието на темата е ясно ква диета ми трябва

BuJlDozeRa
04-14-2008, 12:43
човек най бързия начин да напалнееш е да ядеш 2 пъти в седмицата за закуска кайма и 2 пъти в седмицата за обяд яйца почни да ходиш на фитнес след четвъртата седмица.Методат е безотказен гледай само да не ядеш много салати поне месец яж фастъци и шоколад най много. А ТВА ДЕТ СИ ПИСАЛ ЗА ТОЧНО ОПРЕДЕЛЕНИ ЧАСОВЕ Е СТРАШНО ТЪПО ЯЖ ВЕДНАГА ЩОМ УСЕТИШ ЧЕ СИ ГЛАДЕН И ПИИ МНОГО ВОДА ( И ЩОМ СИ 1.79 и тежиш 50 кила вари на лекар тва е болест !!!!!)

BuJlDozeRa
04-14-2008, 12:44
аз съм 1.75 и тежа 78 кила бях мноо маршав преди и реших да почна фитнес и да ям много и има страхотни резултати

LigUnited
04-14-2008, 13:08
човек най бързия начин да напалнееш е да ядеш 2 пъти в седмицата за закуска кайма и 2 пъти в седмицата за обяд яйца почни да ходиш на фитнес след четвъртата седмица.Методат е безотказен гледай само да не ядеш много салати поне месец яж фастъци и шоколад най много. А ТВА ДЕТ СИ ПИСАЛ ЗА ТОЧНО ОПРЕДЕЛЕНИ ЧАСОВЕ Е СТРАШНО ТЪПО ЯЖ ВЕДНАГА ЩОМ УСЕТИШ ЧЕ СИ ГЛАДЕН И ПИИ МНОГО ВОДА ( И ЩОМ СИ 1.79 и тежиш 50 кила вари на лекар тва е болест !!!!!)
ами сега дърпам на височина ми каза лекара и е малко трудно да качвам... а и ми препоръча някъф сироп за апетит

п.с. а баща ми на мойта възраст казва също че е бил клечкав, но след тва в казармата е качил яко
а и аз тренирам футбол и изразходвам доста енергия. излизам от нас в 7 сутрин и се прибирам в 19:00 и то през деня ям само сухи работи сандвичи и т.н. :-o :(

eclipseee
04-14-2008, 15:54
Към автора: да де аз имах на ум надебеляване ама от толко теми за отслабване в раздела се ошашавих вече :D

EnriqueIglesias
04-14-2008, 16:01
ami imash 15tina kilograma da kachish weroqtno obache e bezmisleno da kachwash kilogrami kato meso,a ne kato muskoli poneje si prawish oshte rabota zatowa udari s 1 kurshum 2 wlez wyw fitnesa:)
towa s hraneneto e hubawo neshto koeto prawish ne gi slushai drugite taka trqbwa da se qde poneje organizma ti swikwa i pochwa da tursi hrana togawa kato ti mu q dawash, za jalost az ne moga da go spazwam takyw wid hranene:)ako iskash da pulneesh bez relef i muskoli a samo na kilogrami i slaninki -shokolad,wsqkakyw wid qdki qica,kartofi i nai-weche pileshko i swinsko:)

EnriqueIglesias
04-14-2008, 16:09
ne se lishawai ot salatite zelenchuci i plodowe kakto nqkoi po gore beshe napisal te sushto sa wajni qj gi,no nablqgai na pogore izbroenite moje da si wzemesh i surowatachen protein kakto i mlechen i da si prawish proteinowi sheikowe sutrin s banan primerno:}

LigUnited
04-14-2008, 21:54
enrique мерси засъвета :? иначе си права особенно баананов шейк.. а имам в нас некви добавки на НУТРИМ та те добри ли са ... в прясно мляко преди тренировка пия и след 8) по 3 лъжици с връх

LigUnited
04-14-2008, 22:01
сутринта днес като станах бях 56кг и 100 грама
днес ядох сутринта 4 филии със свински пастет после една супа топчета със салата и общо 6 филии и към 18:00 ядох пак супа топчета с 4 филии, в 19:30 1 цедени кисело мляко гъсто с мюсли и ся за вечеря в 23:00 мусака с 4 филии и за мезе луканка и салам и се мерих и бех 57 и 300 гр... след тва малко по късно ми се ходеше до тоалетна свърших голямата работа :D и се мерих и бех 57 и 100 та сутринта утре като се мера ще видя дали ще запази килограмите и колко ще съм качил...

TheNewReligion
04-18-2008, 23:13
Emi ,a ko iskash shte ti dam 2-3 kilograma ot moeto teglo ! (49 kila sum) Tova shte ti svurshi li rabota ? :-o

love7
04-19-2008, 16:06
Ne se pritesnqvai tva si e gen.To i az sam kato teb visoka i slabi4ka i az iskam da nadebekeq,no vsi4ki mi kazvat 4e tova si e gen.Maikami na moita vazrast e bila sa6tata,sestrami i tq,a dqdomi izob6to ne e nadebelql. :x Ve4e i az vzeh da vqrvam v tova i 4e nqma da nadebeleq,kolkoto i da iskam. :)

love7
04-19-2008, 16:11
dark_sw-ne misli6 li 4e si si dobre,za da dava6 na dr. kilogrami. [-X