PDA

View Full Version : Рабиране на Skype парола



Otka4eniq
04-14-2008, 11:54
Аз не искам да разбирам паролите на други искам да разбера моята :D Значи моят вапрос е има ли начин да се разбере скайп паролата от компютъра на който е влизал този скайп нз дали се изказах правилно
Значи от моя комп например дали има някаде записана база данни за паролите които са написани и по точно на скайп защото си бях забравил паролата и без да искам излезнах и сега нз паролата си и не мога да се впиша има ли някакъв начин да си я разбера :o :-x
П.П не ми казавайте това за скайп със забравена парола защото моя скайп е по стар а при по старите помня че когато се правише не се слагаше поща към профила затова така не става.

Cukata
04-14-2008, 12:14
Неможе да не е искало поща :? колкото и стар да е бил

MakeMeLaugh
04-14-2008, 12:19
Неможе да не е искало поща :? колкото и стар да е бил
Бе тихо бе, ще го издадеш пък ти [-o<

:D

hrisiiiiii
04-14-2008, 12:21
Може да стане със System Restore и да го върнеш към минала дата, но не съм сигурна дали ще стане. В крайна сметка може да ти оправи скайпа, но и целия ти компютър ще се обърка (в положението, в което е бил на тази дата :) )

chipi_kaoo
04-14-2008, 12:33
Няможе да не ти е искало майл. Аз съм още от началото абонат на скайп, и ми иска поща. Това което твърдиш е невъзможно. Ако си беше признала, че искаш да разбереш паролата на човек който е седял на компа ти, щя да ти помогна, но в случая, бая послъга :) :-o :oops:

Otka4eniq
04-14-2008, 12:47
Неможе да не е искало поща :? колкото и стар да е бил
Бе тихо бе, ще го издадеш пък ти [-o<

:D
Не че скайпа е по стара версия просто когато си правех скайпа не беше задължително да се слага поща и аз не сам сложил!
П.П незнам може да се бъркам но когато давах редактиране на личния профил и отдолу нямаше ваведена поша пак ако съм слагал нз коя съм сложил.

Otka4eniq
04-14-2008, 12:51
Може да стане със System Restore и да го върнеш към минала дата, но не съм сигурна дали ще стане. В крайна сметка може да ти оправи скайпа, но и целия ти компютър ще се обърка (в положението, в което е бил на тази дата :) )
Аз съм си изключил System Restore.

chipi_kaoo
04-14-2008, 12:53
Неможе да не е искало поща :? колкото и стар да е бил
Бе тихо бе, ще го издадеш пък ти [-o<

:D
Не че скайпа е по стара версия просто когато си правех скайпа не беше задължително да се слага поща и аз не сам сложил!
П.П незнам може да се бъркам но когато давах редактиране на личния профил и отдолу нямаше ваведена поша пак ако съм слагал нз коя съм сложил.Аааа сега вече си "спомни" за пощата.

Ми като дадеш на "забравена парола" има "потребителско име" (което знаеш) и "е-майл" (който незнаеш). Пробваш майли, за които се сещаш. То ако не са те, ще ти даде грешка. Невярвам да имаш 100 майла. Тва е за което се сещам в момента. НО БЕЗ ПОЩА НЕ МОЖЕ ДА СИ СЕ РЕГНАЛА!

Otka4eniq
04-14-2008, 12:57
Неможе да не е искало поща :? колкото и стар да е бил
Бе тихо бе, ще го издадеш пък ти [-o<

:D
Не че скайпа е по стара версия просто когато си правех скайпа не беше задължително да се слага поща и аз не сам сложил!
П.П незнам може да се бъркам но когато давах редактиране на личния профил и отдолу нямаше ваведена поша пак ако съм слагал нз коя съм сложил.Аааа сега вече си "спомни" за пощата.

Ми като дадеш на "забравена парола" има "потребителско име" (което знаеш) и "е-майл" (който незнаеш). Пробваш майли, за които се сещаш. То ако не са те, ще ти даде грешка. Невярвам да имаш 100 майла. Тва е за което се сещам в момента. НО БЕЗ ПОЩА НЕ МОЖЕ ДА СИ СЕ РЕГНАЛА!
ти ще ми кажиш че не можи пфффф аз пък ти казвам че преди пощата беше само за рекламации и не беше задължителна и нз за тебе ама аз знам много хора които за поща пишат някаква измислена !!!!
МОМЧЕ СЪМ!!!

tqnko1
04-14-2008, 13:03
Skype bez mail DA DA !! :D :D :D

Otka4eniq
04-14-2008, 13:04
Skype bez mail DA DA !! :D :D :D
оффф като незнаеш мълчи си!

tqnko1
04-14-2008, 13:18
Skype bez mail DA DA !! :D :D :D
оффф като незнаеш мълчи си!
bate ot koq godina ti e skaipa 4esno!?

Otka4eniq
04-14-2008, 13:18
Дори да съм излъгал което не е така,но нямам намерение да споря аз си знам за мене си, че съм си прав имам зададен конкретен въпрос може или не може ако може как?!

chipi_kaoo
04-14-2008, 13:20
Skype bez mail DA DA !! :D :D :D
оффф като незнаеш мълчи си!Оффф като искаш да разбиеш паролата на някой, поне си призай. ЛАМЕР :D :D :D :D :D

tqnko1
04-14-2008, 13:21
Skype bez mail DA DA !! :D :D :D
оффф като незнаеш мълчи си!Оффф като искаш да разбиеш паролата на някой, поне си призай. ЛАМЕР :D :D :D :D :D
mai mai e taka!!

dirty_kitty
04-14-2008, 13:33
възможно е да е без e-mail ако после като си е редактирал профила просто го е изтрил, на мен ми се беше случило същото почти, моят съвет за всеки случай пробваи всички e-mal адреси които имаш и може да си сложил в това за забравена парола

Shtastl1va
04-14-2008, 17:29
Защо направо не си направиш нов скайп :-o При положение, че не си помниш мейла не знам как ще стане с новата парола. Никъде из файловете не се записват паролите за щастие :) А ако искаш нечий пас - пр. на гаджето - просто можеш да попиташ и ако няма какво да крие ще ти я каже :)

tqnko1
04-14-2008, 17:33
Защо направо не си направиш нов скайп :-o При положение, че не си помниш мейла не знам как ще стане с новата парола. Никъде из файловете не се записват паролите за щастие :) А ако искаш нечий пас - пр. на гаджето - просто можеш да попиташ и ако няма какво да крие ще ти я каже :)
ne e taka zapisvat se, ako nese zapisvaxa seki p1t 6te6e da si vavejda6 nanovo passa ^^ spored men taq tema e za klio4 pri polojenie 4e, otka4eniq ili k1vto e tam :> ne kazva p1lna informaciq, i BTW NQMA SKYPE BEZ MAIL! posle moje6 da si go redaktira6 (iztrii6) oba4e bez mail brat nqma! :razz:

Otka4eniq
04-14-2008, 17:47
Защо направо не си направиш нов скайп :-o При положение, че не си помниш мейла не знам как ще стане с новата парола. Никъде из файловете не се записват паролите за щастие :) А ако искаш нечий пас - пр. на гаджето - просто можеш да попиташ и ако няма какво да крие ще ти я каже :)
ne e taka zapisvat se, ako nese zapisvaxa seki p1t 6te6e da si vavejda6 nanovo passa ^^ spored men taq tema e za klio4 pri polojenie 4e, otka4eniq ili k1vto e tam :> ne kazva p1lna informaciq, i BTW NQMA SKYPE BEZ MAIL! posle moje6 da si go redaktira6 (iztrii6) oba4e bez mail brat nqma! :razz:
Виж сега аз до колкото помня го направих без майл или поне не знам какъв е но на личния ми профил нямаше мейл и незнам кой е аз вече си направих нов скайп защото беше ясно че тука никой няма да ми каже каде мога да си видя паролата.Сега оставя да си намеря пак абонатите. :-x
Каква информация още трябва да давам :-o

GetNasty
04-14-2008, 17:55
Няможе да не ти е искало майл. Аз съм още от началото абонат на скайп, и ми иска поща. Това което твърдиш е невъзможно. Ако си беше признала, че искаш да разбереш паролата на човек който е седял на компа ти, щя да ти помогна, но в случая, бая послъга :) :-o :oops: е кажете все пак как става.. :-D :D 8-)

tqnko1
04-14-2008, 18:04
Няможе да не ти е искало майл. Аз съм още от началото абонат на скайп, и ми иска поща. Това което твърдиш е невъзможно. Ако си беше признала, че искаш да разбереш паролата на човек който е седял на компа ти, щя да ти помогна, но в случая, бая послъга :) :-o :oops: е кажете все пак как става.. :-D :D 8-)
sigorno 4rez razkodirvane :smt003

Otka4eniq
04-14-2008, 18:24
Няможе да не ти е искало майл. Аз съм още от началото абонат на скайп, и ми иска поща. Това което твърдиш е невъзможно. Ако си беше признала, че искаш да разбереш паролата на човек който е седял на компа ти, щя да ти помогна, но в случая, бая послъга :) :-o :oops: е кажете все пак как става.. :-D :D 8-)
Аз вече се отчаях явно е че никой няма да каже :D

ResidentEvil
04-14-2008, 18:52
Няможе да не ти е искало майл. Аз съм още от началото абонат на скайп, и ми иска поща. Това което твърдиш е невъзможно. Ако си беше признала, че искаш да разбереш паролата на човек който е седял на компа ти, щя да ти помогна, но в случая, бая послъга :) :-o :oops: е кажете все пак как става.. :-D :D 8-)
Аз вече се отчаях явно е че никой няма да каже :D

Мислиш ли че ще ти кажем!!! :-D

iskam_7e
04-15-2008, 09:29
Аз имам същият проблем.Не си спомням като се регвах дали ми искаше имейл,но вмомента акаунта ми няма регистрирана поща,а се наложи да сменя паролата понеже ми я разбраха и сега немога да вляза по същата причина по която неможе да влезе и момчето.Така че не е невъзможно това което твърди!

iskam_7e
04-15-2008, 18:21
:D :D и как така достигна това пич??Защо си мислиш,че немога да отида в приятелката си с флаша,да сложа един кейлогър и да разбера с кой кво си пише и дали ме лъже и после да се разправям с нея???Проблема си е личен че съм си забравил пасса на скайпа.А за проблемите ми с приятелеката си не търся точно тук помощ.Относно това за чуждите скайпове,ами в интерес на истината грам не ме итнересува.Ако има някакъв начин да си намеря паролата в моя комп да е някаде запеметена ще е супер и мн бих се зарадвал на чужда помощ!

tqnko1
04-15-2008, 19:00
Значи взимате 1 нож.Опирате го в гърлото на жертвата и му казвате да ви каже паса иначе ще го изкормите.В повечето случай помага.....
ама ае спрете с тея теми бе!Не може ли човек да има лично пространство!Не стига, че МВР-то ми следи у кой сайт ще влеза, а пък са и искате да знаете паролите на скайповете! :-x :-x :-x
toq iskam 7e li kaf e tam e otka4eniq :D paxpxapxaa za kvo si naprai nova registraicq :D da kaje6 tova li "Така че не е невъзможно това което твърди!" xapxapxap :grin: :grin:

iskam_7e
04-15-2008, 19:23
OMG доста умно....не се бях сетил за нова регистрация....да взема наистина да си направа и да постна още няколко отговора с още такива ситуации умно умно ;) има потециал пич! :D

Otka4eniq
04-18-2008, 11:34
Значи взимате 1 нож.Опирате го в гърлото на жертвата и му казвате да ви каже паса иначе ще го изкормите.В повечето случай помага.....
ама ае спрете с тея теми бе!Не може ли човек да има лично пространство!Не стига, че МВР-то ми следи у кой сайт ще влеза, а пък са и искате да знаете паролите на скайповете! :-x :-x :-x
toq iskam 7e li kaf e tam e otka4eniq :D paxpxapxaa za kvo si naprai nova registraicq :D da kaje6 tova li "Така че не е невъзможно това което твърди!" xapxapxap :grin: :grin:
Божееееее ама ти си бил изкючително ТЪП бе !!!
Ще си прая нов рег това можи да хрумни само на хора като теб земи се гръмни някъде бе! :smt067

tqnko1
04-18-2008, 11:58
Значи взимате 1 нож.Опирате го в гърлото на жертвата и му казвате да ви каже паса иначе ще го изкормите.В повечето случай помага.....
ама ае спрете с тея теми бе!Не може ли човек да има лично пространство!Не стига, че МВР-то ми следи у кой сайт ще влеза, а пък са и искате да знаете паролите на скайповете! :-x :-x :-x
toq iskam 7e li kaf e tam e otka4eniq :D paxpxapxaa za kvo si naprai nova registraicq :D da kaje6 tova li "Така че не е невъзможно това което твърди!" xapxapxap :grin: :grin:
Божееееее ама ти си бил изкючително ТЪП бе !!!
Ще си прая нов рег това можи да хрумни само на хора като теб земи се гръмни някъде бе! :smt067
t1p ama ne az s1m pusnal t1pa tema

chipi_kaoo
04-18-2008, 13:05
Ей....модератора....... виж ТУК май е за ключ!!


Аре стига веее малоумници, човвека се е оправил стига сте спамили :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: и аз покрай вас

tqnko1
04-18-2008, 13:53
Ей....модератора....... виж ТУК май е за ключ!!


Аре стига веее малоумници, човвека се е оправил стига сте спамили :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: и аз покрай вас
nai golemiq kade e kazal 4e se e oprail 4e ne6to nedovijdam?

chipi_kaoo
04-18-2008, 16:24
Каза че се е регнал наново. И по добре да си говорим на стената, защото автора май малко послъга за някой работи, ма карай да варви!

iskam_7e
04-19-2008, 18:06
Хубаво де!Все пак има ли някакъв начин да си разбера паролата?Някаде в компа трябва да се пази!100%!

Otka4eniq
04-19-2008, 18:24
Хубаво де!Все пак има ли някакъв начин да си разбера паролата?Някаде в компа трябва да се пази!100%!
Да има начин,но никой няма да ти го кажи! Наистина мисля че тази тема е за ключ!!!