PDA

View Full Version : Малък проблем...



monkmonko
04-14-2008, 12:12
Е ся бях на село за два дена и там имаше събор и разни въртележки. Имаше и разни момичета и повечето бяха цинганки, но чисти. С една от тях се харесахме и решихме да се изебеме и понеже нямаше къде го направихме под един перетропер и така... Но сега ми е червен и надут и ме е страх да не съм хванал някоя болест :(

mother
04-14-2008, 12:13
Ако се притесняваш да не си хванал някоя болест отиваш на лекар а не пишеш във форум

Simple.

unauthorized
04-14-2008, 12:14
Презервативи..???

monkmonko
04-14-2008, 12:15
Е срам ме е. Какво ще ме посъветвате, защото и преди ми се е случвало без да се еба. А и винаги мирише...

mother
04-14-2008, 12:15
Е те циганките не ползват презервативи май :)

monkmonko
04-14-2008, 12:16
Със...

unauthorized
04-14-2008, 12:22
Е срам ме е. Какво ще ме посъветвате, защото и преди ми се е случвало без да се еба. А и винаги мирише...

Кое мирише...? Защо се колебаеш да кажеш дали с или без презерватив...болести се предават и по орален път...Срам, срам...ама пред уролога срамът ще е по-голям, но там е мястото ,където трябва да отидеш...

tqnko1
04-14-2008, 12:25
moq savet e da utidi6 pri momi4eto i da si igraite pak na 4i4o doktor O:) O:) O:) O:) O:) O:) O:) O:) O:) O:) O:) O:) O:) xaaxxaaxxaxaax

monkmonko
04-14-2008, 12:26
Значи членът ми по принцип мирише, а иначе с презерватив беше и друго не е имало !

tqnko1
04-14-2008, 12:27
Значи членът ми по принцип мирише, а иначе с презерватив беше и друго не е имало !
zapo4ni da se k1pi6 po 4esto... moje ot tova da e 8-)

ubuntu
04-14-2008, 12:36
Значи членът ми по принцип мирише, а иначе с презерватив беше и друго не е имало !
Колко често го миеш :shock:

_|_LolipOp_|_
04-14-2008, 12:43
Значи членът ми по принцип мирише, а иначе с презерватив беше и друго не е имало !
Колко често го миеш :shock:


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

marina star
04-14-2008, 12:48
hodi na lekar!tva edva li 6te e samo ot lipsa na higiena!

Cukata
04-14-2008, 12:54
Значи членът ми по принцип мирише, а иначе с презерватив беше и друго не е имало !
:razz: :razz: :razz:

splendour
04-14-2008, 13:35
Значи членът ми по принцип мирише, а иначе с презерватив беше и друго не е имало ! gorkoto momi4e :-D

krokozel
04-14-2008, 14:15
Ама ти вземи го смени този презерватив с който правиш такива работи.То попринцип пише че се ползва само по 1 път.Не стой непрекъснато с него.Иначе ако го миеш с някакви сапуни към които имаш някаква алергична реакция и е нармално да стане червен,просто го мий с нещо което си сигорен че няма да предизвика реакция и ако не ти помогне ходи на лекар!

MaD BuNnY
04-14-2008, 14:43
Е ся бях на село за два дена и там имаше събор и разни въртележки. Имаше и разни момичета и повечето бяха цинганки, но чисти. С една от тях се харесахме и решихме да се изебеме и понеже нямаше къде го направихме под един перетропер и така... Но сега ми е червен и надут и ме е страх да не съм хванал някоя болест :(
:shock: :shock: :shock:

Anabel
04-14-2008, 15:19
Значи членът ми по принцип мирише, а иначе с презерватив беше и друго не е имало !
Хах ми защо не започнеш да се къпеш на 3 дена един път?!Чувал ли си нещо от рода на добра лична хигиена.А сега по темата:Единият вариянт е да ти е почервенял заради момичето.Ако тя е имала лоша лична хигиена или някви болести,най-вероятно е и ти да си барнал нещо.Втория вариант е,че може да е по орален път.Решението:Ако не си използвал презарватив-другия път най-добре използвай после да не те викат м родилното.И също така срам не срам по-добре иди си ти на лекар пък да ти е мирно на главата 8-)

hottie
04-14-2008, 15:36
Ако наистина сте използвали презерватив и не ти е правила орални ласки и не си имал никакъв контакт с нея освен с презерватив може да си имал проблеми(инфекция) от преди това, но от търкане да си си раздразнил пениса. Задължително посети уролог, за да не се усложнят нещата.
Той няма да те пита как си се докарал до това положение, а само ще ти постави диягноза и метод за лекуване.

monkmonko
04-14-2008, 19:17
Охх страх ме е, защото сега започна и да кърви и ме боли страшно...
На уролог сигурно утре ще отида.

А колкото до хигиената ми, аз досега не съм го мил никога, а се къпя около веднъж седмично...

jjjjjj6363
04-14-2008, 19:19
emi boles e da nari4a se REDPEINS

da ne si go nameril na ulicata 4e 4ukash cigankite

Virtuallll
04-14-2008, 20:40
Възпалил ти се е ... за такива възпаления е характен аналния секс ако момичето не си е направила клизма /пък и циганка... :-D / но ако се притеснява6 твърде много иди на уролог и просто му кажи 4е се притеснява6 , попитаи го какво ти се е случило и от какво може да е. :)

lucifer_fan
04-14-2008, 20:57
А колкото до хигиената ми, аз досега не съм го мил никога, а се къпя около веднъж седмично...
T`ва бъзик ли беше,или тоя нещо не му е наред...? :-o :shock: :shock: :shock: :lol:

ra4ence
04-14-2008, 21:03
Бах...дори и аз се озадачих :)
Значи..минималната хигиена е да се миеш от кръста надолу всеки ден-вечер. Къпането поне 2 пъти седмично. /за жените всеки ден,все пак.../ Пробвай месец да имаш по-чести посещения в банята,смяна на бельо задължително всеки ден.

ubuntu
04-14-2008, 21:58
Бах...дори и аз се озадачих :)
Значи..минималната хигиена е да се миеш от кръста надолу всеки ден-вечер. Къпането поне 2 пъти седмично. /за жените всеки ден,все пак.../ Пробвай месец да имаш по-чести посещения в банята,смяна на бельо задължително всеки ден.
Извинявам се ...за всички важи правилото всеки ден ... поне аз не мога да изляза от нас без да съм се изкъпал.. има случаи се къпя по 3-4- пъти на ден ... а за лятото без коментар ...
А тва 2 пъти седмично ме закопа .... :grin: :shock:

(Kein-Engel)
04-14-2008, 22:03
Значи членът ми по принцип мирише, а иначе с презерватив беше и друго не е имало !
zapo4ni da se k1pi6 po 4esto... moje ot tova da e 8-)
:D :-P :razz: и аз така смятам , егати хората дет ги има :oops:

emviii
04-15-2008, 09:34
toq sa ebafa s vas i vie mu sa varzvate 8-)

punkarkata
04-15-2008, 17:02
Е ся бях на село за два дена и там имаше събор и разни въртележки. Имаше и разни момичета и повечето бяха цинганки, но чисти. С една от тях се харесахме и решихме да се изебеме и понеже нямаше къде го направихме под един перетропер и така... Но сега ми е червен и надут и ме е страх да не съм хванал някоя болест :(
ami dr put da ne hoi6 sus ciganki!!! :? :? :D :D :-D

WarlocK
04-15-2008, 17:25
Е ся бях на село за два дена и там имаше събор и разни въртележки. Имаше и разни момичета и повечето бяха цинганки, но чисти. С една от тях се харесахме и решихме да се изебеме и понеже нямаше къде го направихме под един перетропер и така... Но сега ми е червен и надут и ме е страх да не съм хванал някоя болест :(
ami dr put da ne hoi6 sus ciganki!!! :? :? :D :D :-D
[/i][/b]+1 :lol: :lol: :lol: :lol: [/i]

stahlgewitter
04-15-2008, 18:31
Само не мога да си представя как си наебал тая циганка уж била с добра лична хигиена или съдейки по теб прецени :lol: Би трябвало като видиш тази сган да ходиш на страна и душата ти да е пълна с омраза от нейния външен вид , но всеки има право на избор .
П.С Ако искаш я потърси и пак я изеби :grin: :razz: :razz: :D :grin:

monkmonko
04-15-2008, 19:33
Офф не знам защо не ме разбирате. Обяснявам ви и въобще не се ебавам !

1) Къпя се веднъж седмично, защото не виждам причина да е по-често. Не мириша, а пък и не се потя особено. Бельото си го сменям на две къпания, защото не виждам да става по-мръсно.
2) Аз не се еба с циганки, но тогава толкова се възбудих, че реших, че това е по-добро от една чекия.
3) Не успях да отида на уролог, защото не знам къде и как. Странното е, че спря да ме боли, а сега леко мирише и не мога да го забеля. Кажете ми какво да правя, защото почвам сериозно да се притеснявам :S

TopTa
04-15-2008, 19:41
:-& 4estito! pipnal si ne6to! s mizerna higiena ... ne se o4udvam! :?

monkmonko
04-15-2008, 19:49
Abe kvo i e mizernoto na higienata. Kuv ti e problema a? Na men mi kurvi, a ti mi se ebava6...

betyrk
04-15-2008, 19:55
Евала..некой да си признае че се къпе 1 седмично :lol: ..ОМГ..мисля че мястото ти е при ония циганките..Хаххаах :shock:

monkmonko
04-15-2008, 20:03
Аз ви моля за помощ вие ме ебавате, че едва ли не съм мангал. Като не виждам мръсотия по мене, за кво да се къпа...

inSane_baby
04-15-2008, 20:12
Виж сега сериозно, хората се къпят всеки ден, бельото също се сменя всеки ден и може би ако и ти го беше направил сега нямаше да си в това положение. => проблемът идва от немарливост. Това, че ти не се чувстваш мръсен миризлив или както искаш го наречи, не значи, че другите нямат такова усещане и едва дали някой ще ти каже "брат, смърдиш". Ако не за потене (и да не говорим като цяло за мръсотията по тялото) поне от краста надолу се мий всеки ден, ако не искаш повече подобни проблеми. На лекар трябва да отидеш незабавно!

MakeMeLaugh
04-15-2008, 20:15
Аз ви моля за помощ вие ме ебавате, че едва ли не съм мангал. Като не виждам мръсотия по мене, за кво да се къпа...

Така мислят мангалите!
Брато.. отвратителен си!
Така няма да стигнеш далеч за съжаление ;)

Ако и момичето мисли като теб 100% си пипнал нещо от нея..

monkmonko
04-15-2008, 20:41
...

AcexXe
04-16-2008, 07:01
Мисля че не е зле малко да се замислиш върху това, което ти казват... Прави са !

neonskull
04-22-2008, 20:30
много странно как така с циганка аз НИКОГА По добре не го прави пак защото ще вземат да ти харесат :-P :-P 8) 8) 8)

cMon
04-22-2008, 20:41
мхм отиди на доктор..........па земе да ти го измие да престане да вони а ? :shock: :shock: :shock: :shock:

moon_flower
04-22-2008, 21:19
Ааагх...дееба...кво е тва бре???!?!! Ти луд ли си,нормален ли си,къв си??Как може да се къпеш 1 път седмично и да не си сменяш гащите по дяволите??Аз ви казвам,тая демокрация ни доведе до никъде... :D :D Значи,то не било ствало мръсно,ми като мирише значи в мръсно бе!!И не говори тука,че сме те базикали и некви такива,щото то не е за базик ми направо за нз какво е... ужас...и са се чудиш кво ти е.Еми барем купи си един сапун от 50 стотинки и си измии оная работа 3 пати неска най малко бе...леле,то 3 000 000 пъти трябва да го изтъркаш,че да вземе да се отмирише поне малко...

lwsu
04-22-2008, 21:27
тегава работа, направо се притесних, стига си лумкал африканци бре!!

suunlight
04-22-2008, 21:53
Моомче много си глупав бе !
Не виждал да е мръсен и за това не се миел. Ти не знаеш какво е лична хигиена, това го разбрахме.
Ами циганка.. баси логиката, било по-добре от чекия. Е, ако беше чекия сега нямаше да ти е такъв хуя. Виновен си си, че си се докарал до тук. Отивай някак си на уролог и почни да се къпеш и не прави никога повече секс.

alex_devv
04-22-2008, 23:01
глупости на търкалета
иди се повози малко тоя път отгоре на паратропера да ти се проветри мозъка