PDA

View Full Version : Защо се получи така??



SlAd!4kYy
04-14-2008, 12:21
Харесвам едно момче,по-точно мисля че го харесвам ама като го вида ми е безразлично.Ама приятелките ми неспират да ми говорят за него,колко хубав бил и такива неща.Може би и аз точно заради това си мисля за него понякога,но има още един проблем това момче ми е първия и единствен не съм спала с друго момче само с него а дори не сме ходили до сега.Имаше време в което бях луда по него и тогава спах с него,защото го исках естествено скоро пак го направихме,но незнам сладък е мил е но ние с него не си говорим а само се натискаме или правим секс.Това ме устройва,защото неискам връзка с някое момче,неискам да съм влюбена но мисля че това не е редно глупаво е аз съм на 16 години имала съм "сериозна връзка" (4месеца) която беше пълен провал,обичала съм само едно момче,което сега не иска и да чуе за мен не ми говори подминава ме като ме види някога и единственото което прави за мен е всяка година края на Юни или началото на Юли месец излиза с мен на кафе говорим много събираме се и след месец два късаме това се повтаря вече втора година.Трудно ми е защото незнам как да постъпя имам чувството,че съм безчувствена нито едно момче неможе да ме накара да се чувствам както Гошо,нито едно.А дори вече не го обичам забравих го,но немога да изпитам чувства към друго момче или това което изпитвам е не повече от 2 седмици.С Росен момчето с което съм спала,може да го виждам секи ден мога да съм с него всеки ден,но той е някакъв странен такъв супер сладък е и е едно от най-хубавите момчета в даскало и в квартала и е някакъв женкар,но преди миналата година когато се занимавахме ние някъде 2 месеца се зарибявахме и той каза,че е влюбен в мен и много ме обича аз не му повярвах и се върнах при Гошо,тогава Росен ми каза,че ще съжалявам заради всичко което му причинявам.Той и най-добрата ми приятелка са много близки израснали са заедно,като брат и сестра са когато аз уж му бях разбила сърцето се бях скарала и с нея,както и с всичките си приятели,защото съм избрала Гошо а не Росен въпреки,че това не беше тяхна работа.Тогава цяло лято бях без приятелите си бях си само с Гошо,но с него се скарахме аз останах сама но пак се оправих с приятелите си и с Росен бяхме заедно на Нова Година беше най-хубавата ми вечер може би тогава сме си говорили повече,та той ходи с някое момиче там,но като ме види или като сме там в тая мойта приятелка той все едно забравя,че си има гадже и почваме да се натискаме.На мен ми е гадно защото аз знам,че той неиска нищо повече от мен както и аз от него, но защо трябва да наранява момичетата.За една година от както се занимавам с Росен са идвали 100000 момичета да се разправят с мен и уж да ме бият защо съм била с него.Та се чудя дали има чувства към мен и също защо съм толкова безразлична към момчетата? ;(

prettyIdeath
04-14-2008, 12:52
Забрави го тоя Гошо, щото няма никфа файда. и Росен забрави щото самон за едното ч*кане няма смисъл... Намери си момче което напълно ще те устройва. Ще имаш чуства към него, той към теб, ще бъдеш щастлива... и т.н.
май съм много рязка

Ivalinka
04-14-2008, 12:55
ами...започни наново с друг..тъкмо ще им стане гадно и на двамата :-)

adidas_boy
04-14-2008, 17:38
Ami opitai s drug :P

Miss_Perfekt
04-14-2008, 17:54
Явно тоя Росен само за ч*кане става

boy toy
04-15-2008, 07:32
haha dam Rosen samo te ebe,Gosho si spomnq kvo e bilo haha i se vru6ta samo togava haha da si zapulni lqtoto hahaha :grin:

xercu
04-15-2008, 07:40
haha dam Rosen samo te ebe,Gosho si spomnq kvo e bilo haha i se vru6ta samo togava haha da si zapulni lqtoto hahaha :grin:... иди са прегледай мой човек !
По темата : Не се занимавай нито със секс машината , нито с ... Гошо ...