PDA

View Full Version : Две момчета...какво да правя



love_you_so_much_f
04-14-2008, 14:12
Здравейте!Едва ли ще се намери,по-объркана история от моята :? Моля просто за съвет,защото виждам,че сте доста добри в това :)
Значи...На 17 години съм.Имам приател,който живее и работи в друг град.Но това което изпитвам към него е по-скоро привързаност,от колкото любов.Колкото и да исках да се разделим (защото разстоянието между нас е огромно)...не мога.Не искам да му причинявам болка,защото вече късамхме 1 път и той го понесе много тежко.В училище има едно момче,което ужасно много харесвам.Забелязвам,че има някакви симпатий към мен,но и двамата ни е страх да направим първата крачка,а и не искам да правя мръсно на гаджето си (въпреки,че и той ми прави :? )Има едно момче в чата,дето не се познаваме лично,но по негови думи ме е харесал много и иска да е с мен.С тая история не искам да се хваля,или да се права на каквато не съм...Просто всичко е много объркано...Не знам какво да правя.Гаджето ми е доста :o агресивно...А това момче дето харесвам е коеренно различно от него.С една прегръдка,може да ме разтопи :oops: И е супер забавен...Прави всичко съзможно да се чувствам добре.Когато види,че съм тъжна идва при мен и винаги ме развеселява.Повечето от училище мислят,че ходим но...за жалост не.Знам че изглеждам като някаква кучка,след като се свалям с друг а гаджето ми незнае...Но не мога да се откажа нито от единия,нито от другия.Самата разлика в тях е просто...Като че ли се допълват.Гаджето ми е от т.н. тип "лошо момче" много тъпо звучи ,но така го определят :x Докато другия е :grin: Не мога да кажа,че ги обичам и двамата,защото това е практически невъзможно...И днес бях с него през целия ден(не с гаджето ми) и се чувствам все по-щастлива и по-щастлива.Нищо не е сигурно с него,не сме никакви...Изпитвам малко ревност,когато говори с другите,но го преглътвам.Единствено мен нарича с мили имена,иска да седи все до мен,гушка ме...какво повече да искам след като другия не ми го дава :( Знам че е грешно всичко това,знам че и аз съм отвратителна но искам помощ! И.... просто да излея душата си някъде :s

GameMaster
04-14-2008, 14:19
Emi...Dosta obyrkana rabota :? Lichno az 1 syvet shte dam:Shtom samo privyrzanost izpitvahs kym gadjeto si nai-dobre skysaite i se hvani s tova momche...Qvno s nego si po-shtastliva.

ResPekT333
04-14-2008, 14:25
Трбва да избереш един от двамата...тъй като е невъзможно и с двамата...а вече кой..еми ти си знаеш най-добре към кого какво изпитваш

Наистина историята ти е объркана,но просто трбва да направиш своя избор.
Казваш,че приятеля ти и това момче от училище се допулват...добре,но избери този,с когото се чувстваш най-добре,спокойна и най-вече в сбои води ..
Еми мога да ти пожелая успех... :)

KuPO
04-14-2008, 14:26
3ка :smt110

MaD BuNnY
04-14-2008, 14:29
Moeto mnenie e 4e e po huu da skysa6 s sega6noto ti gadje i da byde6 s tova mom4e .Ti scama kazva6 4e ti dava tova koeto ne moje da ti dade drugiq i te pravi 6tastliva.Ma ina4e kakto ti si prieni6 sq ;-) ... Uspeh :)

r3al_l0ff
04-14-2008, 14:59
mi ti prez cql0t0 vreme pishesh samo za tfa momche ot tfoito daskalo :) to e o4evadno che iskash da si s nego ,n0 ponqkoga takiva silni chustva i emocii sa i mn kratkotraini,n0 ti sama kaza che izpitvash samo privurzanost kum gadjeto si...taka che nqma kakvo da gubish :)

alex_devv
04-14-2008, 15:05
3ка :smt110

+1 :booooomb:

fire_cat
04-14-2008, 15:42
Щом си по-щастлива с другото момче, по-добре скъсай с гаджето си. Не е редно да бъдеш с него, защото изпитваш съжаление, че можеш да го нараниш.

eclipseee
04-14-2008, 16:11
Хвани се с това момче от класа ти, а ако гаджето ти те обича ще ти даде свобода и ще те разбере. :?

Co0kIe
04-14-2008, 17:14
Внимавай само като седиш на два стола да не паднеш на земята :?

MiLeNcHeToO
04-14-2008, 20:32
spored men trqbva da zareje6 sega6noto si gadje..qvno i ti i mom4eto ot y-6te imate 4yvstva edin kum dryg,4yvstva6 se 6tasliva s nego,ne e na golqmo raztoqnie...nqma kakvo da my misli6-deistvai :grin: ...nemoje6 da prenebregva6 sobstvenoto si 6tastie ot sujalenie kum gadjeto ti :? i ako toi naistina te obi4a vqrvam,4e 6te te razbere..yspeh! :)

Alabalaportokala
04-14-2008, 20:42
Твоето гадже никакво "лошо" момче не е...Щом е понесъл някаква си раздяла толкова трудно и драматично. Той явно е леке което се мъчи да бъде такова...Гледай си интереса. Кво ти пука за приятеля ? Режи го и си търси твоето момче. Ако тръгнеш да се съобразяваш с всеки човек на тоя свят няма да си намериш гадже. Успех !