PDA

View Full Version : на 12...дойде ми...



милоту...
04-14-2008, 14:54
az sum na 12 i dnes mi doide cikula :shock: no ima prekaleno mnogo kruv... prez 5-6 min. smenqm prevruzkata a sled malko cqlata e v kruv :-o za6to e taka i normalno li e tova? :shock: :oops: ii su6to iskam da vi popitam za da slagam tamponi trqbva li da sum pravila sex? :oops:

7 точка от правилата
moderated by Coki

LipSoFAnAnGel
04-14-2008, 15:06
Честито :D Не може да ти тече толкова много тя превръзката може да си мислиш, че се е напълнила, но тя издържа средно 4 часа /на толкова трябва да се сменя/ Относно за тампона може да си девствена и пак да си слагаш има по малки :) Поговори с майка си относно цикъла тя ще ти обясни всичко.Няма от какво да се притесняваш

милоту...
04-14-2008, 15:09
]Честито :D Не може да ти тече толкова много тя превръзката може да си мислиш, че се е напълнила, но тя издържа средно 4 часа /на толкова трябва да се сменя/ Относно за тампона може да си девствена и пак да си слагаш има по малки :) Поговори с майка си относно цикъла тя ще ти обясни всичко.Няма от какво да се притесняваш

mmm...az jiveq s ba6ta mi, maika mi e v Ispaniq i za tova pi6a tuk :D

LipSoFAnAnGel
04-14-2008, 15:16
]Честито :D Не може да ти тече толкова много тя превръзката може да си мислиш, че се е напълнила, но тя издържа средно 4 часа /на толкова трябва да се сменя/ Относно за тампона може да си девствена и пак да си слагаш има по малки :) Поговори с майка си относно цикъла тя ще ти обясни всичко.Няма от какво да се притесняваш

mmm...az jiveq s ba6ta mi, maika mi e v Ispaniq i za tova pi6a tuk :D

Добре аз ще ти обясня :) Щом ти е дошло вече препоръчвам ти да ползваш превръзки always ultra normal за мен те са най-качествени.Сменяй превръзката средно на 4 часа , ако ти тече повече може и на по малко.Ще ти тече средно по 5 дни някъде, но при всички е различно.Може да те боли стомах, гърди, глава, кръст абе всичко.не се притеснявай!Направи си календарче, където да вписваш деня, в който ти идва.Първите месеци , дори година може да не ти е редовен въобще.Много е важна хигиената ти когато си в цикъл така че се грижи за себе си..Ако имаш някакви други въпроси питай :)

милоту...
04-14-2008, 15:21
]

]Честито :D Не може да ти тече толкова много тя превръзката може да си мислиш, че се е напълнила, но тя издържа средно 4 часа /на толкова трябва да се сменя/ Относно за тампона може да си девствена и пак да си слагаш има по малки :) Поговори с майка си относно цикъла тя ще ти обясни всичко.Няма от какво да се притесняваш

mmm...az jiveq s ba6ta mi, maika mi e v Ispaniq i za tova pi6a tuk :D

Добре аз ще ти обясня :) Щом ти е дошло вече препоръчвам ти да ползваш превръзки always ultra normal за мен те са най-качествени.Сменяй превръзката средно на 4 часа , ако ти тече повече може и на по малко.Ще ти тече средно по 5 дни някъде, но при всички е различно.Може да те боли стомах, гърди, глава, кръст абе всичко.не се притеснявай!Направи си календарче, където да вписваш деня, в който ти идва.Първите месеци , дори година може да не ти е редовен въобще.Много е важна хигиената ти когато си в цикъл така че се грижи за себе си..Ако имаш някакви други въпроси питай :)


мерси :-) имам още един въпрос -а може ли да се къпя???

miloto_girl_4e
04-14-2008, 15:34
]

]Честито :D Не може да ти тече толкова много тя превръзката може да си мислиш, че се е напълнила, но тя издържа средно 4 часа /на толкова трябва да се сменя/ Относно за тампона може да си девствена и пак да си слагаш има по малки :) Поговори с майка си относно цикъла тя ще ти обясни всичко.Няма от какво да се притесняваш

mmm...az jiveq s ba6ta mi, maika mi e v Ispaniq i za tova pi6a tuk :D

Добре аз ще ти обясня :) Щом ти е дошло вече препоръчвам ти да ползваш превръзки always ultra normal за мен те са най-качествени.Сменяй превръзката средно на 4 часа , ако ти тече повече може и на по малко.Ще ти тече средно по 5 дни някъде, но при всички е различно.Може да те боли стомах, гърди, глава, кръст абе всичко.не се притеснявай!Направи си календарче, където да вписваш деня, в който ти идва.Първите месеци , дори година може да не ти е редовен въобще.Много е важна хигиената ти когато си в цикъл така че се грижи за себе си..Ако имаш някакви други въпроси питай :)


мерси :-) имам още един въпрос -а може ли да се къпя???


разбира се, че можеш :)

Water_lili
04-14-2008, 15:40
здр ,само малко съветче от мен, не започвай веднага с тампоните докато не си си опознала тялото да видиш как протича цикъла ти и всичко защото иначе може да стават и гафове , И освен това би било добре винаги да си имаш в теб една превръзка дори когато не си в цикъл ,че в началото дори първите 2 години не можеш да си сигурна кога точно ще ти дойде. По принцип статистически видяно трябва да ти идва на 28 дена,но при мен например никога не е било така .

LipSoFAnAnGel
04-14-2008, 15:51
]

]Честито :D Не може да ти тече толкова много тя превръзката може да си мислиш, че се е напълнила, но тя издържа средно 4 часа /на толкова трябва да се сменя/ Относно за тампона може да си девствена и пак да си слагаш има по малки :) Поговори с майка си относно цикъла тя ще ти обясни всичко.Няма от какво да се притесняваш

mmm...az jiveq s ba6ta mi, maika mi e v Ispaniq i za tova pi6a tuk :D

Добре аз ще ти обясня :) Щом ти е дошло вече препоръчвам ти да ползваш превръзки always ultra normal за мен те са най-качествени.Сменяй превръзката средно на 4 часа , ако ти тече повече може и на по малко.Ще ти тече средно по 5 дни някъде, но при всички е различно.Може да те боли стомах, гърди, глава, кръст абе всичко.не се притеснявай!Направи си календарче, където да вписваш деня, в който ти идва.Първите месеци , дори година може да не ти е редовен въобще.Много е важна хигиената ти когато си в цикъл така че се грижи за себе си..Ако имаш някакви други въпроси питай :)


мерси :-) имам още един въпрос -а може ли да се къпя???


разбира се, че можеш :) Разбира се че трябва даже по добре се къпи по често, за да се предпазиш от инфекции

LadyDy
04-14-2008, 16:39
Честито!

1. Трябва да спазваш отлична хигиена.
2. Води си календарче.
3. На поне 6 месеца посещавай гинеколог, просто за профилактичен преглед и носи със себе си календарчето, с отбелязаните дати на започването на менструалния цикъл.
4. Ако имаш болки в корема, не прекалявай с болкоуспокояващите.
5. Винаги, когато излизаш за по-дълго - носи със себе си превръзка.
6. Като за начало недей да ползваш тампони.
7. Не се притеснявай от нищо - това е при всяко едно момиче/жена. :)

kateto_sladkata
04-14-2008, 19:45
]

]Честито :D Не може да ти тече толкова много тя превръзката може да си мислиш, че се е напълнила, но тя издържа средно 4 часа /на толкова трябва да се сменя/ Относно за тампона може да си девствена и пак да си слагаш има по малки :) Поговори с майка си относно цикъла тя ще ти обясни всичко.Няма от какво да се притесняваш

mmm...az jiveq s ba6ta mi, maika mi e v Ispaniq i za tova pi6a tuk :D

Добре аз ще ти обясня :) Щом ти е дошло вече препоръчвам ти да ползваш превръзки always ultra normal за мен те са най-качествени.Сменяй превръзката средно на 4 часа , ако ти тече повече може и на по малко.Ще ти тече средно по 5 дни някъде, но при всички е различно.Може да те боли стомах, гърди, глава, кръст абе всичко.не се притеснявай!Направи си календарче, където да вписваш деня, в който ти идва.Първите месеци , дори година може да не ти е редовен въобще.Много е важна хигиената ти когато си в цикъл така че се грижи за себе си..Ако имаш някакви други въпроси питай :)


мерси :-) имам още един въпрос -а може ли да се къпя???

не само че можеш ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Е според мен :D

jotitu
04-14-2008, 19:56
хайде бе аз съм на 16 и от 4 години имам цикъл, а не ми е редовен! Изобщо не е... задължително... тасмпони не ползвай скоро.. малка си и преживяването изобщо не е приятно... не ти е развито тялото... аз помня като слагах за пърти път тампон (това лято девствена бях) и после като го махах много ме боля, защото се беше надул.. неприятна работа ама само първите 1-2 пъти.. та на кратко не полвай тампон и не се шашкай като си в цикъл се къи по-често добре е за хигиената и хубаво се подмивай отдолу

foreverr
04-15-2008, 04:03
Честито :grin: Ами ня някои момичета в началото им тече много-спокойно нормално е!А в връзка с тампоните-да можеш да използваш, но най-добре използвай ор най-малкия размер!Аз преди използвах тампони о.б. , но вчера си взех с апликатор(за по-лесно поставяне) на Playtex.Имат лек и приятен аромат и апликаторчето е едно такова розово и са мн хубави-ма кар, че още не съм ги пробвала, защото не ми е дошло още.

mumiikataa
04-15-2008, 07:41
По-добре като се къпеш да е с по-хладна вода да не е гореща,шото може да ти текне по-силно.Можеш да пиеш по 1-2 Витамин С ако ти е много силно.Не се преуморявай,не носи тежко докато си в цикъл.Вечер за по-сигурно ползвай някакви нощни(препоръчвам ти Always ultra Night). Според мен наистина си малко малка за тампони.

ThunderGoddess
04-15-2008, 11:29
Превръзките много протичат и могат да те преебат яко. Няколко пъти са ми го причинявали :-x :-x :-x Лично моя съвет е тампони - ако се поставят правилно не се усещат и е доста по-комфортно с тях.
Кристияно Стайл - браво, справи се отлично с работата на майка :D :D

tita
04-15-2008, 11:59
normalno e kato ti e za pyrvi pyt

angel_girll
04-15-2008, 16:36
Както повечето момичета казаха не си слагай тампони изчакай да ти се понормализира цикъла. Аз съм почти на 18 и от около 5 години имам цикъл.До сега тампони не съм ползвала, превъзките никога (да чукна на дърво) не са ми изигравали лоша шега. И за тампоните съм говорила с лекарка и тя ми каза, че ако ползвам тампони да не карам само с тях,(смисъл.. да не карам постоянно с тампони а само ако ми се налага), а и от тампоните е мн вероятно да се хванат разни болести. Скоро може да дойдат в училището ти от always(ако вече не са де) да ви изнесат една лекция за пубертета и т.н. и да ви дадат едни книжчици. А относно тва за къпането на мен лично ми е мн приятно да си седя под душа и да си обливам коремчето с топла вода.. успокоява ми болките и е мн приятно, дори това го пишат и тези книжки, които на мен са ми давали едно време.. при тези лекции които споменах. Ако възникнат други въпроси задавай.. аз, смятам и дргутите момичета с удоволствие ще ти помогнем.

foreverr
04-15-2008, 17:20
Както повечето момичета казаха не си слагай тампони изчакай да ти се понормализира цикъла. Аз съм почти на 18 и от около 5 години имам цикъл.До сега тампони не съм ползвала, превъзките никога (да чукна на дърво) не са ми изигравали лоша шега. И за тампоните съм говорила с лекарка и тя ми каза, че ако ползвам тампони да не карам само с тях,(смисъл.. да не карам постоянно с тампони а само ако ми се налага), а и от тампоните е мн вероятно да се хванат разни болести. Скоро може да дойдат в училището ти от always(ако вече не са де) да ви изнесат една лекция за пубертета и т.н. и да ви дадат едни книжчици. А относно тва за къпането на мен лично ми е мн приятно да си седя под душа и да си обливам коремчето с топла вода.. успокоява ми болките и е мн приятно, дори това го пишат и тези книжки, които на мен са ми давали едно време.. при тези лекции които споменах. Ако възникнат други въпроси задавай.. аз, смятам и дргутите момичета с удоволствие ще ти помогнем.Aми като говориш, че от олеис могат да дойдат, и при нас дойдеха-преди няколко дена в новото ми училище идваха и в старото ми училище бяха идвали :) Много е приятно, защото ти обясняват всичко и ако имаш въпроси спокойно може да попиташ :) Но за тампоните не мисля, че не бива да избързва-още в първия си цикъл пробвах като поставих един тампон-да, вярно е, че при вадене малко боли, но се търпи, а и тва става за секунди ваденето!Е да в началото не трябва да се прекалява с тампоните-най-много по 2 на цикъл :) Аз имам цикъл от почти 1 година и използвам тампони само в крайни случаи-е 1-2 пъти пробвах ей така без причина :) Към публикаторката-но помни, че не трябва да прекаляваш с употребата на тампоните-все пак не са много препоръчителни(особено за постоянна употреба) и най-добре ги сменяй на 4 часа, а ако ти тече по-силно може и на по-малко време(но колкото по пълен е тампона, толкова по-лесно се вади!)

LipSoFAnAnGel
04-15-2008, 19:46
Превръзките много протичат и могат да те преебат яко. Лично моя съвет е тампони - ако се поставят правилно не се усещат и е доста по-комфортно с тях.
Кристияно Стайл - браво, справи се отлично с работата на майка :D :D Не съм съгласна .Много зависи от превръзките видът им..и как си ги слагаш абе всичко!Относно тампоните незнам не съм ползвала, но ми се струва малко гадничко пък и мисля че една превръзка е по сигурна отколкото тампон!Тампона е подходяш когато има повод.- море, трябва да облечеш нещо прилепнало по теб., за да не се очертае превръзката.А превръзката е по за ежедневна употреба

kuklichka_bg
04-15-2008, 19:59
i az otna4alo si smenqh prevrazkata na 15 min xaxaxaxaxa :grin: :grin:

kateto_sladkata
04-16-2008, 14:42
i az otna4alo si smenqh prevrazkata na 15 min xaxaxaxaxa :grin: :grin:

и не защото ще ти протече а защото първия път само така си мислиш :D :D знам и аз бях така :D

sWeeTy_pLamI
04-21-2008, 22:31
няма как да не се повторя.. ама и аз да си кажа... още недей слага тампони :) и не се шашкай бее.. не е никак страшноуу :-D :-)

GerSity
04-23-2008, 22:18
Честитоооооооо!Ти си вече жена! ;)
А относно тампоните-незнам аз лично ги предпочитам и ти ги препоръчвам горещо-мн мн мн по комфортно е,не те е страх да ти протече превръзката,не усещаш противната и влага постоянно :-x ,а и наистина забравяш че си в цикъл!Опитай за начало с най малките О.В.
с времето се научаваш как да ги слагаш!
Споко,сичко ще е 6+! УСпех! ;)
Питай,ако имаш др въпроси,за това сме тук!

neonskull
04-24-2008, 19:07
на една тъпачка от нашият клас също и дойде на 12 и то в даскало и тя подмокри стола с мензис и повече не е на даскало от 2 седмици баси тъпачката е.иначе е нормално на една моя приятелка и дойде на 11 ДОБРЕ ЧЕ НЕ В ДАСКАЛО :razz:

bEbsI
04-24-2008, 19:19
на една тъпачка от нашият клас също и дойде на 12 и то в даскало и тя подмокри стола с мензис и повече не е на даскало от 2 седмици баси тъпачката е.иначе е нормално на една моя приятелка и дойде на 11 ДОБРЕ ЧЕ НЕ В ДАСКАЛО :razz:
Порасни.

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-25-2008, 06:00
Споко девойче :) Ако се притесняваш че ти е дошло рано - недей. Мен ми дойде когато бях на 10. И сега за начало следи си цикъла. Нормално е около 2 години да е по-нестабилен. Внимавай да не си алергична към превръзките с найлоново покритие или каквото и да е, но не памучно понеже познавам жени които са алергични към тях. Говори с майчето и дишай :) Welcome 8)

unfaithful1234
04-25-2008, 06:15
Както повечето момичета казаха не си слагай тампони изчакай да ти се понормализира цикъла. Аз съм почти на 18 и от около 5 години имам цикъл.До сега тампони не съм ползвала, превъзките никога (да чукна на дърво) не са ми изигравали лоша шега. И за тампоните съм говорила с лекарка и тя ми каза, че ако ползвам тампони да не карам само с тях,(смисъл.. да не карам постоянно с тампони а само ако ми се налага), а и от тампоните е мн вероятно да се хванат разни болести. Скоро може да дойдат в училището ти от always(ако вече не са де) да ви изнесат една лекция за пубертета и т.н. и да ви дадат едни книжчици. А относно тва за къпането на мен лично ми е мн приятно да си седя под душа и да си обливам коремчето с топла вода.. успокоява ми болките и е мн приятно, дори това го пишат и тези книжки, които на мен са ми давали едно време.. при тези лекции които споменах. Ако възникнат други въпроси задавай.. аз, смятам и дргутите момичета с удоволствие ще ти помогнем.Aми като говориш, че от олеис могат да дойдат, и при нас дойдеха-преди няколко дена в новото ми училище идваха и в старото ми училище бяха идвали :) Много е приятно, защото ти обясняват всичко и ако имаш въпроси спокойно може да попиташ :) Но за тампоните не мисля, че не бива да избързва-още в първия си цикъл пробвах като поставих един тампон-да, вярно е, че при вадене малко боли, но се търпи, а и тва става за секунди ваденето!Е да в началото не трябва да се прекалява с тампоните-най-много по 2 на цикъл :) Аз имам цикъл от почти 1 година и използвам тампони само в крайни случаи-е 1-2 пъти пробвах ей така без причина :) Към публикаторката-но помни, че не трябва да прекаляваш с употребата на тампоните-все пак не са много препоръчителни(особено за постоянна употреба) и най-добре ги сменяй на 4 часа, а ако ти тече по-силно може и на по-малко време(но колкото по пълен е тампона, толкова по-лесно се вади!)
дам :)

foreverr
04-26-2008, 14:47
Честито :grin: Ами ня някои момичета в началото им тече много-спокойно нормално е!А в връзка с тампоните-да можеш да използваш, но най-добре използвай ор най-малкия размер!Аз преди използвах тампони о.б. , но вчера си взех с апликатор(за по-лесно поставяне) на Playtex.Имат лек и приятен аромат и апликаторчето е едно такова розово и са мн хубави-ма кар, че още не съм ги пробвала, защото не ми е дошло още.А та нали говорих за тампоните на платекс-разочаровах се от тях-уж са с апликатор, а по-трудно гио поставих а и тампона беше най-малкия размер, но не беше мн малък и ме заболя доста и ги изхвърлих :x Ще си използвам самоп о.б. че тея апликатори уж са за по-лесно поставяне, а на мен ми беше по-трудно :x Иначе аз изках да си купя тампони на тампакс с апликатор-обиколих всички всевъзможни магазини и нищо :-x

AliceSw
04-26-2008, 15:28
за мен Тампакс са най-добрите, не си "бъркам по дупките" и няма риск да го поставя не като хората, в интерес на истината скоро не съм ги виждала, последния път ги купих от някаква аптека май...бтв, стига сте обяснявали на момичето, че не е хубаво да използва тампони - проблем няма, особено като и намалее течението - да си слага по 1 вместо да е като с памперс, единственото е да уцели размерът

foreverr
04-27-2008, 14:58
за мен Тампакс са най-добрите, не си "бъркам по дупките" и няма риск да го поставя не като хората, в интерес на истината скоро не съм ги виждала, последния път ги купих от някаква аптека май...бтв, стига сте обяснявали на момичето, че не е хубаво да използва тампони - проблем няма, особено като и намалее течението - да си слага по 1 вместо да е като с памперс, единственото е да уцели размерътAми от коя аптека си ги купи, че мн искам да ги пробвам,а мнооого места обиколих и нищо-всъщност от кой град си?

MiMcHeToOo
04-27-2008, 15:28
на една тъпачка от нашият клас също и дойде на 12 и то в даскало и тя подмокри стола с мензис и повече не е на даскало от 2 седмици баси тъпачката е.иначе е нормално на една моя приятелка и дойде на 11 ДОБРЕ ЧЕ НЕ В ДАСКАЛО :razz:

Я по полека! Порасни момченце...!

foreverr
04-27-2008, 16:08
на една тъпачка от нашият клас също и дойде на 12 и то в даскало и тя подмокри стола с мензис и повече не е на даскало от 2 седмици баси тъпачката е.иначе е нормално на една моя приятелка и дойде на 11 ДОБРЕ ЧЕ НЕ В ДАСКАЛО :razz:

Я по полека! Порасни момченце...!+1 Тва изобщо не е смешно, защото така като се подиграваш и на теб някой ден ще ти се случи това и ще видиш колко е гадно всички да те гледат :x На мен не ми се е случвали щото като ми дойде винаго го осещам :grin:

Evanescencefan
04-28-2008, 08:26
на една тъпачка от нашият клас също и дойде на 12 и то в даскало и тя подмокри стола с мензис и повече не е на даскало от 2 седмици баси тъпачката е.иначе е нормално на една моя приятелка и дойде на 11 ДОБРЕ ЧЕ НЕ В ДАСКАЛО :razz:Проблем с психиката,а?

miss_ludataa
04-28-2008, 12:15
OT MEN O6TE EDIN SUVET...ako ima6 nqkakfo pritesnenie otnosno:MOGA LI DA SPORTUVAM PO VREME NA CIKUL?....moje ,moje da pravi6 vsi4ko deot ti du6a iska :) :-) 4estito i nedei da se pritesnqva6 8)

srpsko_1988
04-29-2008, 08:28
iskam da te oblija dolu :oops:

Evanescencefan
04-29-2008, 08:32
iskam da te oblija dolu :oops:be kvi idioti se navadiha tuka?!

mimsitu
04-30-2008, 19:56
здавейте от днес само чета темите във форумите и ми е мн интересно за тези тампони въпреки че първо си виках че никога няма до сложа но след като четох нещтата тука където сте писали може и да сложа :D искам да питам каква е опасността да се скъса доколкото знам някво конче което го дърпаш за да излезне - голяма ли е вероятността да се скъса кончето и да попитам тъй като аз съм слабичка и нз къф размер ще трябва и съм на 14.бих ги използвала докъто съм на училище защото когато ми дойде и на даскало е мн гадно щото се си мисла че съм се омазала :oops: искам да ми кажете като съм на 14 мога ли да ползвам е не сега може след година и да питам точно как се слага :oops: питам вас тъй като с майка ми мн ме е срам да и кажа и да говора с нея

Котарана
05-01-2008, 12:46
здавейте от днес само чета темите във форумите и ми е мн интересно за тези тампони въпреки че първо си виках че никога няма до сложа но след като четох нещтата тука където сте писали може и да сложа :D искам да питам каква е опасността да се скъса доколкото знам някво конче което го дърпаш за да излезне - голяма ли е вероятността да се скъса кончето и да попитам тъй като аз съм слабичка и нз къф размер ще трябва и съм на 14.бих ги използвала докъто съм на училище защото когато ми дойде и на даскало е мн гадно щото се си мисла че съм се омазала :oops: искам да ми кажете като съм на 14 мога ли да ползвам е не сега може след година и да питам точно как се слага :oops: питам вас тъй като с майка ми мн ме е срам да и кажа и да говора с нея
Споко мила. От много време ползвам тампони и никога не ми се е случвало да се скъса кончето ! На мен лично ми е мн по удобно с тампони, отколкото с превразки. Просто, ако използваш тампони има някои неща, които трябва да спазваш, за да нямаш проблеми. Първо си вземай от най-малките О.Б мини. Сменяй ги през няколко часа, зависи колко силно ти тече. Колкото по силно ти тече, толкова по често трябва да сменяш тампона, защото може да протече (случвало ми се е), а пак и не е мн хубаво да го държиш мн време вътре, защото все пак това е мръсна кръв..И най-вече спазвай хигиена и си мий ръцете преди да използваш тампони. Това всичко го пише на листовката, която е в кутиката с тампоните.

blueberry_14
05-01-2008, 21:17
на сестра ми и се беше скъсало кончето на тампона, но после като е отишла на гинеколог са й казали, че тампонът е бил изхлърлен от организма :)
а на авторката на тази тема-не се притеснявай, свиква се...доколкото прочетох са ти разяснили доста неща за тази тема :-)

sweatkiss
05-03-2008, 13:25
ЧЕСТИТО! :grin: Видях ,че другите са ти обяснили и няма да се повтарям...

bubbl3s
05-03-2008, 21:11
на една тъпачка от нашият клас също и дойде на 12 и то в даскало и тя подмокри стола с мензис и повече не е на даскало от 2 седмици баси тъпачката е.иначе е нормално на една моя приятелка и дойде на 11 ДОБРЕ ЧЕ НЕ В ДАСКАЛО :razz:

Haha mn sme6no, nqma 6to!!! Abe kvi idioti kato tebe ima samo, ne moga da povqrvam! Kvo my e sme6noto, gorkoto momi4e! Mim mn qsno 4e s idioti kato tebe nqma da idva na daskalo ti kvo o4akva6??

A po temata, mi 4estito! I vijdam 4e ve4e sa ti razqsnili mnogo ne6ta i vse pak 6te dobavq: ne6to mnogo vajno e 4e trqbva da si poddurja6 dobra higiena i ako moje6 da vzima6 dy6 primerno sytrin, nqkade sledobed(primerno ako si 1va smqna, sled daskalo i kato si 2ra smqna, predi daskalo) i posle ve4er. Nqkaksi po-dobre 6e se po4ustva6! A za tamponite neznam 4estno kazano, skoro mi doide za 1 put i o6te ne sum gi polzvala! Moje bi skoro 6te gi probvam i az. A prevruzki ve4e ti kazaha, kogato e silno te4enieto, moje6 da polzva6 always ultra night, ama za spe6ni slu4ai 4e te mai suvsem sa kato pampers :D . Za po slabo te4enie si polzvai normalni prevruzki. Poprincip pri vseki 4ovek e razli4no, no mislq 4e v na4aloto te4e silno, no posle postepenno namalqva. Taka 4e mislq 4e v na4aloto e dobre da polzva6 po golemite i kum kraq po tunkite. Nadvam se da sum ti pomognala, vupreki 4e ne kazah ne6to osobeno novo. Ako ima6 o6te vuprosi, pitai nasre6ta sme! :)