PDA

View Full Version : Депилационни кремове



loopback1
04-14-2008, 15:25
какво мислите за обезкосмяване с депилационни кремове? По добре ли е от самобръсначка ? при момчета може ли или има някав риск да се овредат тестисите ? обясните ми защото съм неук в тая област :) :D

miloto_girl_4e
04-14-2008, 15:46
Според моето мнение бръсненето и отстраняването на косъмчетата с депилационните кремове е едно и също.. или поне ефекта..
И при двата случая се прекъсва косъма, а не се отскубва както при колата маска или епилацията..
Дали той ще бъде отрязан(бръсненето)или изгорен(депилирането)да 1-2 дена той пак е видим за околните..
По-добре си дай парите за кола маска(виждам, че си момче), отколкото за такива кремчета...

LipSoFAnAnGel
04-14-2008, 15:49
Според моето мнение бръсненето и отстраняването на косъмчетата с депилационните кремове е едно и също.. или поне ефекта..
И при двата случая се прекъсва косъма, а не се отскубва както при колата маска или епилацията..
Дали той ще бъде отрязан(бръсненето)или изгорен(депилирането)да 1-2 дена той пак е видим за околните..
По-добре си дай парите за кола маска(виждам, че си момче), отколкото за такива кремчета...+1

vamp
04-14-2008, 16:08
]
Според моето мнение бръсненето и отстраняването на косъмчетата с депилационните кремове е едно и също.. или поне ефекта..
И при двата случая се прекъсва косъма, а не се отскубва както при колата маска или епилацията..
Дали той ще бъде отрязан(бръсненето)или изгорен(депилирането)да 1-2 дена той пак е видим за околните..
По-добре си дай парите за кола маска(виждам, че си момче), отколкото за такива кремчета...+1

Ако имахте топки или ви пукаше за някой с топки,нямаше да казвате "кола маска" :) Трябва да си психопат да си направиш кола маска на топките или да ги епилираш,дори мисля,че е невъзможно и опасно!

pomo6tplz
04-14-2008, 16:08
Кола маска на тестисите :О :lol:
гледаи да не се кастрираш без да искаш

loopback1
04-14-2008, 18:13
само не разбрах има ли няква опасност да стана нещо на тестисите ?!? или няма никва възможност