PDA

View Full Version : Въпрос към почитателите на хардкор,ска и ой! музиката...



true.
04-14-2008, 16:12
Здравейте,колеги и колежки. :-D Прислушала ми се е музичка от този тип,разрових се в MySpace-овете на някои представители на тази музика,четох текстове,и си харесах няколко групички. :)
Проблемът идва тук,че не зная откъде да си сваля тяхна музика.Търсих във блога на един съфорумец (punkoslav.wordpress..),ала там открих само някои неща. Разочаровах се,че няма качени албуми на български групи.. За това и пускам тази тема: откъде мога да си сваля музика на BFH,B.F.D.M, Outrage,A-moral,Kontrol (макар че са пънк,хаха),Ремонт и Crowfish? Има и чужда музика,която искам да сваля,но ще пиша по-късно относно нея. Хаха,ако не ви затруднявам много,почитатели на този стил музика,дайте ми блог,официален сайт,любителски или каквото и да било,откъдето аз да мога да си сваля албумите,или отделни песни дори,които искам. Благодаря ви много предварително. :oops:
П.С. Дори да не сте почитатели на изброените стилове,ала знаете някое сайтче,било то тракер или търсачка,моля,споделете.И на вас благодаря предварително. :oops:

TheBeliever
04-14-2008, 16:24
crowfish-mp3.mp3album(точка)ru

Само това намерих. А иначе имам някои на Kontrol, ако искаш може да ти ги кача някъде.

GLeZoRanA
04-14-2008, 16:33
В дата има доволно песни на Crowfish и Kontrol
От чуждите групи кажи какво ти трябва :)

Disrespect
04-14-2008, 17:10
Отиваш и си купуваш дискове. Не са скъпи и така подпомагаш малко по малко българската сцена. Ние български групи не сме качвали нарочно в каталога.

Beatifica
04-14-2008, 17:27
Ако си от Русе, мога да ти дам някой друг диск/касета. (:
На концерт като се съберат 40-50 човека и групата избива някакви пари.

true.
04-14-2008, 17:28
Да,ама аз нито знам какви цени са албумите,нито откъде да намеря...
Тогава,би ли ми казал откъде мога да си купя албум на BFH,например? И какви пари е? :)

Ха,запалих се яко по тях! :)

Beatifica
04-14-2008, 17:29
Музикален магазин, Кауфланд xD, поръчваш по интернет.. Вариянти бол, трябва ти само желание.

true.
04-14-2008, 17:29
Ако си от Русе, мога да ти дам някой друг диск/касета. (:
На концерт като се съберат 40-50 човека и групата избива някакви пари.

За съжаление съм от София..

Disrespect
04-14-2008, 17:30
Да,ама аз нито знам какви цени са албумите,нито откъде да намеря...
Тогава,би ли ми казал откъде мога да си купя албум на BFH,например? И какви пари е? :)

Ха,запалих се яко по тях! :)

Максимум 15 лева са дисковете. На BFH специално си купих от Озз във Варна и беше към 12 лева май, не мога точно да се сетя.

Много ясно, че ще се запалиш, голяма група са. :)

true.
04-14-2008, 17:34
Да,ама аз нито знам какви цени са албумите,нито откъде да намеря...
Тогава,би ли ми казал откъде мога да си купя албум на BFH,например? И какви пари е? :)

Ха,запалих се яко по тях! :)

Максимум 15 лева са дисковете. На BFH специално си купих от Озз във Варна и беше към 12 лева май, не мога точно да се сетя.

Много ясно, че ще се запалиш, голяма група са. :)
Така е... :)
По интернет не искам да поръчвам,защото не малко пъти са ми се е губила доставката по пътя... :-D Искам да отида и на място да си купя! Вие хубаво ми обяснихте,че музикалния бизнес в България не върви кой знае колко,и е хубаво да купуваме албуми... Честно казано,всеки гледа как да спести. :-D СЛ,благодаря за информацията относно цените,не е скъпо,при положение,че групата е невероятна.

true.
04-14-2008, 17:38
В О.Ч.З дали ще има албуми на BFH или B.F.D.M? :-o

Disrespect
04-14-2008, 17:40
Малко ме съмнява да има на БФХ, ама на БФДМ ще има.

GLeZoRanA
04-14-2008, 17:41
В Тангра Ицко приема поръчки

true.
04-14-2008, 17:47
Ще отида и до О.Ч.З,и до 'На тъмно' като взема заплата. :D

Благодаря ви и на тримата. :)

true.
04-14-2008, 17:51
А,експлойдет,спря ли да пишеш в блога си? Следях го с интерес. :)

ЕPu
04-14-2008, 17:52
В НА тъмно понякога наистина изникват добри дискчета :)
Както и във Ориндж на Граф Игнатиев (нали там беше?)

абе как във сайта на екс да няма групи бе :D ... на мене пълните дискографии на цифра групи са ми именно от там :)
благодарско за което

Любимите ми албуми на любимите групи гледам да ги купувам, а ако ми трябва нещо, което не се продавам вземам назаем дискове от един авер, презаписвам и му ги връщам. Знам, че не е хубаво така, ама като ги няма тези групи в България.. :roll:

true.
04-14-2008, 17:57
няма муза :)

само за пиене и простотии мога да пиша сега... :lol:
след концерта на Агностик ще драсна няколко реда

Окей,концерта е в сряда,нали...? Аз щях да ходя,ама...Работата ме зове :-D

ЕРи,мерси. И в Ориндж ще проверя.



а ако търсите нещо чуждо- казвате/пишете...

давам ви соулсийк и ви го шервам, ако го имам...

Страшен си. :-P За сега нямам нужда,прецених,че лесно ще намеря онези групи,които исках (чуждите). Ако изникне нещо ще свиркам (нахална съм,а? 8-) )

Лека вечер. :) И пак благодаря :P

GLeZoRanA
04-14-2008, 18:00
няма муза :)

само за пиене и простотии мога да пиша сега... :lol:
след концерта на Агностик ще драсна няколко реда А дали ще стигнеш до концерта .. Дразнител такъв :o :-x

GLeZoRanA
04-14-2008, 18:01
ще стигна, въпреки твоите агенти... 8-) Хахаха нали знаеш - по - добре е да се оглеждаш 8)