PDA

View Full Version : това лошо ли е? да отида ли на лекар?



gabi_94
04-14-2008, 17:35
В последно време ям много(както винаги де), обаче слабея, много странно. Кантара е верен защото не само той отчита така а и други. Преди 3 месеца бях 53кг. не ядях много и бях висока някъде 166/167. Когато почнах да хапвам повече теглото ми спадна, разбирате ли? :shock: Казах на наще и те искаха да ме водят на лекар, ама ги убедих да не ме водят, да не ги притеснявам после ги излъгах че не ям много и често и затова. Сега съм 1.68 и тежа 51кг., като до скоро бях 49. Прилошаваше ми и ми беше много зле, ама не казах на наще. Сега отнова се чувствам гадно и ми е лошо. Това да не е неква болест или просто временно. Не искам да тревожа наще че преди бях много слаба и те достатъчно се тревожеха и само като чуят че слабея и се побъркват. Какво да направя според вас?
ПП: НА 13г. съм

TheBeliever
04-14-2008, 17:54
Много е странно. Явно тялото ти не може да задържи килограмите, само сваля или качва, което не е никак полезно. Моят съвет е да внимаваш с какво се храниш - не е важно колко , а какво ядеш. Бъди сигурна, че не пропускаш важни групи храни - тестените и млечни изделия не трябва да се пренебрегват, особено в тази възраст. Храни се често и по едно и също време. И за момента следи редовно теглото си, ако забележиш резки промени с по 3-4кг за прекалено кратък период от време, обърни се към родителите си. Колкото и да не искаш да ги тревожиш - те са тези които ще ти помогнат.
Успех.

Water_lili
04-14-2008, 18:01
като цяло смятам ,че може би се дължи на стреса в ежедневието ти,но след като и преди си била слаба изследвали ли са те за анемия? не съм сигурна какви точно бяха синдромите де,но при всички положения не боли да отидеш на лекар да те прегледат ,така и ти и родителите ти ще сте спокойни. Дано не е нищо сериозно

kocko
04-14-2008, 18:12
ами ти кво иска6 даси 100 кила ли така си си добре няма6 никви проблеми имам фр дето е 45 и си е супер ни6то ти няма споко :grin: :grin:

Chacho
04-14-2008, 18:13
Ако отидеш на лекар,ще разберат каква е причината - стрес,неправилно хранене,недостатъчно почивка,някакъв друг проблем.Отиди и се прегледай,както каза човекът преди мен - не боли.Дори и да не е нещо толкова сериозно,хубаво е,когато касае здравето ти,да отделиш на проблема нужното внимание.Пожелавам ти да си върнеш хармонията и не го мисли толкоз,няма какво чак толкоз страшно да бъде. :)

comics
04-14-2008, 18:19
може би метаболизмът ти се е ускорил много нз :?

LipSoFAnAnGel
04-14-2008, 18:46
Най-добре върви на лекар, защото не е хубаво това с отслабването въобще.. :(

kateto_sladkata
04-14-2008, 19:49
ДА отиди на лекар това е най-разумното решение :)

alex_devv
04-14-2008, 21:23
Има възможност и да са глисти 8)

ThunderGoddess
04-15-2008, 11:21
Лекаря да каже. Това е доста загадъчна история с яденето....