PDA

View Full Version : и кфо прайваме ся?



ImmortalForever
04-14-2008, 17:36
начи..да си споделя проблемото..имам си приятел.Ок.заедно сме от почти месец..проблемуса е в тфа 4е е 12 клас.. винаги когато не можем да се видим.. причината е учене.. бах тфа учене..както и да е..онзи ден си погворихме относно моята ревност и думичката "обичам те" човека седя седя .. вика: аз тая дума ще ти я докажа акто му дойде времето няма да ти я кажа а ще я покажа.. а за ревността трябвало да се лекувам.. и да каза че не е способен на изнeвяра и ако му се случи подбно нещо щял учтиво да обясни че си има пр и т.н. (ама мъж нали..-как да му вярваш) та..стардам от параноята че ме лъже..И не знам защо но всеки път като се сдърпаме както рпеди 1 час.. ( той не беше на кеф заради няккафа глуспот и по скайп ме претупа набързо) проблема е в тфа че ме обхващат мисли за иневяра все да кръшна :oops: ..Има едно готино парче в съседния клас...ти идва да го скъсаш.. той постоянно ми прави намеци.. ала бала
Основните въпроси: държи ли изобщо моя на мене..
Трябва ли да кръшна, ако ме изнерви прекалено много???

благодаря за вниманието

Miss_Perfekt
04-14-2008, 17:41
Според мен не държи на теб но не ви познавам за да кажа :) А относно кръшкането той може да не иска нещо по сериозно а само да те ....

Obsession
04-14-2008, 17:43
Не можеше да навлизаш толкова в личното му пространство (от което всеки се нуждае), нито да разпределяш ти времето му! Може би си просто по-ревнива от колкото трябва. Освен това някои хора не са способни да казват "Обичам те!", не го насилвай и го остави сам да прецени. А щом при всяко дребно проблемче обмисляш изневяра -> не го обичаш, нито го цениш достатъчно и не държиш на взаимоотношенията ви!

eLeinS
04-14-2008, 17:44
Абе..това,че учи..и,че ти си въобразяваш,че ти кръшка незначи,че е вярно..нали? :-o А пък и това,че те е ядосал причина ли е да му изневериш? :shock: Ако ти държиш на него,ще трябва да преглъщаш малко от малко ревността,защото не помага..и аз постоянно се съмнявам и само си патя.. :? Нормално е да няма много време за теб..предстоят канддат-студентските изпити..и със сигурност не му е леко.. :(
Ммм..а относно това парче на което си му навита..помисли си..да не сгафиш ти вместо приятеля си..Внимавай мила,успех.. :P

Terorist
04-14-2008, 17:48
Така както го обясняваш, "твоя" е просто от тоя тип хора, които не можеш да се съобразяват винаги, ама това не значи, че не държи на теб. А колкото до ученето - в 12ти клас всички учат, всички са заети, не е като да може да се шматка човек колкото си иска. А това, че се карате си е съвсем нормално.
Обаче, щом даже ти минава мисълта да му кръшкаш, защото те е ядосал просто го зарежи и спести проблемите и на двамата...

Alabalaportokala
04-14-2008, 18:04
Даже нямаш едно мънинко мъничко доказателство за което да се хванеш че ти изневерява а бързаш да го набеждаваш че и да му отмъщаваш. Вземи се гръмни :D

MaD BuNnY
04-14-2008, 18:06
Naistina ne trqabva a navliza6 tolkova v li4noto mu prostranstvo [-X .vyv vsqka vryzka trqabva da ima doverie.a i razberi se dali go obi4a6 naistina za6toto e naistina vajno :-o

kocko
04-14-2008, 18:14
ами грумнисе др немога ти каа няма как :)

beautiful_f
04-14-2008, 18:17
Така както го обясняваш, "твоя" е просто от тоя тип хора, които не можеш да се съобразяват винаги, ама това не значи, че не държи на теб. А колкото до ученето - в 12ти клас всички учат, всички са заети, не е като да може да се шматка човек колкото си иска. А това, че се карате си е съвсем нормално.
Обаче, щом даже ти минава мисълта да му кръшкаш, защото те е ядосал просто го зарежи и спести проблемите и на двамата...

+1

comics
04-14-2008, 18:22
начи..да си споделя проблемото..имам си приятел.Ок.заедно сме от почти месец..проблемуса е в тфа 4е е 12 клас.. винаги когато не можем да се видим.. причината е учене.. бах тфа учене..както и да е..онзи ден си погворихме относно моята ревност и думичката "обичам те" човека седя седя .. вика: аз тая дума ще ти я докажа акто му дойде времето няма да ти я кажа а ще я покажа.. а за ревността трябвало да се лекувам.. и да каза че не е способен на изнeвяра и ако му се случи подбно нещо щял учтиво да обясни че си има пр и т.н. (ама мъж нали..-как да му вярваш) та..стардам от параноята че ме лъже..И не знам защо но всеки път като се сдърпаме както рпеди 1 час.. ( той не беше на кеф заради няккафа глуспот и по скайп ме претупа набързо) проблема е в тфа че ме обхващат мисли за иневяра все да кръшна :oops: ..Има едно готино парче в съседния клас...ти идва да го скъсаш.. той постоянно ми прави намеци.. ала бала
Основните въпроси: държи ли изобщо моя на мене..
Трябва ли да кръшна, ако ме изнерви прекалено много???

благодаря за вниманието
чудя се как те издържа. Аз имах 1 време една такава аверка и не можах да й трая ревността и скъсах с нея. То това е болестно състояние наистина ти трябва помощ.

MiMcHeToOo
04-14-2008, 18:55
Не, не трябва!

CuRly_Doll
04-14-2008, 18:59
Ами момчето държи на теб (единствено ме учудва защо не иска да ти каже,че те обича,ама може още да не е готов :-D ) Пък не знам ти колко държиш на него,за да не му вярваш и за да си готова да му "кръшнеш" ако той те издразни....

elmosGirl8
04-14-2008, 19:03
за ученето му влез в положението.. Когато аз кандидатствах в ново даскало след 7 клас почти не излизах супер мн се нервеше бившото даже ми помагаше когато излизахме поне я знае математиката ; ) ама после като свършиха изпитите мале какво излизане падна ;) ..нзм защо но какво като е момче..не може ли да му се довериш 8) .. Според мен прекалено изопачаваш нещата.. Какво като не ти е казал че те обича..Радвай се че не е от онези мухлювци дето на третата вечер те лъжат че те обичат ;)
А за изневярата за която ти си мислиш... Помисли си дали си струва заради едното ебане да се разделиш със сегашния си приятел.. :)

lyloster
04-14-2008, 19:16
само не разбрах дали ти сериозно след месец ходене очакваш той да ти каже че те обича и да го мисли сериозно о.О, че на мен толкова време ми е нужно да запомня осномви неща като име и тем подобни о.О
а иначе защо да не държи на теб и да ти кръшка ^^ понякога най - калпавите оправдания са верни, а и в 12 клас никой няма време за нищо, тъй че аз поне мисля, че той не ти чийтва и все пак държи на теб хР
а тая ревност вземи я бутни някъде, че то в малки количества понякога е даже и приятно, ама почне ли да става досадно, става и страшно :-o

Yanichka
04-14-2008, 20:07
След един месец очакваш да ти каже обичам те ли :D :D :D :D Нямам думи...той е 12 клас и за него думите малко или много имат друг смисъл...а ти на колко си 13-14?!?

alex_devv
04-14-2008, 21:04
Бегай да се лекуваш :grin:

nyx
04-14-2008, 21:20
хаха! как да кажем държи ли на тебе!"БАХ" дет виакш ти...Аз съм в неговото положение,само дето когато почнах да уча сериозно щото и аз съм 12 клас се разделих с приятелката си наистина само,за да не страда,щото така щеше и да стане...пък по думите ти съдя че ако ти изневери,най-голяма вина ще имаш ти,щото такива като тебе дето се късат да ревнуват БУКВАЛНО ЗАДУШАВАТ партньорите си и ги подтикват да си излеят напрежението като пробват с друга...повярвай знам го от личен опит...така че поуспокой се малко,не си набивай паранои в главата и ддз спри тревата ако пушиш :D

ImmortalForever
04-16-2008, 18:19
След един месец очакваш да ти каже обичам те ли :D :D :D :D Нямам думи...той е 12 клас и за него думите малко или много имат друг смисъл...а ти на колко си 13-14?!?


ку няаш против съм на 17 :smt013

ImmortalForever
04-16-2008, 18:22
не си набивай паранои в главата и ддз спри тревата ако пушиш :D


:D :D :D :D ти ма разби ве не пуша аз съм заклет не пушач