PDA

View Full Version : Ekstenshali(udaljiteli)za kosa



amitq
04-14-2008, 18:31
Ami iskam da pusna edna interesna tema za tka nare4enite ka4eni kosi ili udaljiteli.Ako nqkoi e zapoznat s towa da pi6e.Waprosite sa mi dokolko e wredno, gore dolo orintirowa4ni ceni, obrabotka na takawa kosa kolko struwa pri frizior i kak mogat da se izbegnat fatalni poslednici 4uwala sum 4e opadwa kosata na mestata kadeto e zakrepena izkustwenata i ostawat dupki.Blagodarq predwaritelno na wsi4ki koito se wklu4wat :)

deville`f
04-14-2008, 18:55
имам 5 съученички ( от общо 8 в клас ) с удължени коси..


доколкото съм запозната
има три начина... едното е с шноли,можеш сама да я сваляш и слагаш непрекъснато
другото е с лепене...
и третото е с едни метални работи..нз как се казва

първо зависи откъде си я вземеш и какъв цвят е косата ти...защото ако си пепеляво руса.... удължената коса има голяма вероятност да заприлича на нищо за месеци...

Но все пак можеш да си намериш свестна,зависи къде...Цените зависят то колко реда коса искаш...колко дълга...варират от 300 до 1000 +....така ми споделят :)


Но съм виждала момичета на които не им личи че не е тяхната коса...
А за укапването....Ами то косата ти се изтощава от слънцето лятото,та от това ли няма?....нормално е...но пак предполагам зависи как е сложена и колко време я носиш...

И имай на предвид че не на всеки отива :)
Дано съм била полезна :)

ioancheto
04-14-2008, 19:02
А аз може ли да питам .. тая коса на фибичките,която може да се сваля и слага,колко струва? :)

LipSoFAnAnGel
04-14-2008, 19:13
Такива коси има на аксесоарите..Така се казва магазина незнам дали в другите градове има такъв..Мисля че струва някаде 10-20 лева :)Ама на мен не ми харесва как стои .Личи си че не е твоята коса и тази коса не е естествена а някаква гадна

deville`f
04-14-2008, 21:27
]Такива коси има на аксесоарите..Така се казва магазина незнам дали в другите градове има такъв..Мисля че струва някаде 10-20 лева :)Ама на мен не ми харесва как стои .Личи си че не е твоята коса и тази коса не е естествена а някаква гадна
да но тези,които са в магазинчетата кичурчетата коса не са истинска коса...просто някаква имитация...
то не е сигурно дали и във фризиорския салон ще ти дадат истинска,но все пак....
нека не забравяме че само естествения косъм може да се третира със сякакви такива маши,преси,сешоари и тем подобни...



а за косаата на фибичките...немога да ти кажа,то пак си зависи...мисля че е малко по скъпа от тази която директно ти я слагат,но пък втория вид трябва да се поддържа и да се повдига,да се ходи на фризъор редовно и така..иначе
няколко стотин лева,зависи пак от дължината :)

а доколкото имам сведения,обаче тази с фибичките мисля по изтощава и е по вредна...

ELiTyYy
04-15-2008, 10:56
аз съм с удължена коса...
взеха ми 450лв за 50см...
моята е прешита..
има няколко на4ина на слагане
-с прешиване
-с лепене (не е полезно...)
-и с фибички...забравих как точно се казват...те са на ки4ур4ета..и тка...

ELiTyYy
04-15-2008, 10:58
]Такива коси има на аксесоарите..Така се казва магазина незнам дали в другите градове има такъв..Мисля че струва някаде 10-20 лева :)Ама на мен не ми харесва как стои .Личи си че не е твоята коса и тази коса не е естествена а някаква гадна

мммда.. аз съм от Русе
тая коса е 40лв...
и е изкуствена..спр грозно стой...
само естествената е най-добра...

Friend_witH_Benefit
04-15-2008, 11:47
В София има на Витошка магазин на "Магама" . Там по чужди и по мои наблюдения са най-хубавите коси. Варират мисля от 300-400 нагоре . Горната граница не мога да ти я кажа със сигурност. Метода с лепенето въобще не е полезен както казаха и по-нагоре. Фибите са добър вариант и при това устойчив. Също така в близост до ЦУМ има малко магазинче, в което се продава естествена коса на пластове и мисля, че два-три пласта са 130 лв. Една приятелка си взима от там и косата е хубава и качествена. Според мен най-добре е косата не да се прикачи, пришие или залепи а да се присади. Ти не питаш за този метод, но той според мен е най-добрия . За около 500 лв се присажда като ти внасят хормон, който прави косъма като естествения, защото естествения го създава от само себе си . И на определен период от време( до 2 месеца) се ходи да се пресложи като се слага ново количество хормон за около 150лв. Доста занимавка е, но е сигурно и изглежда естествено :)

ELiTyYy
04-15-2008, 12:14
Според мен най-добре е косата не да се прикачи, пришие или залепи а да се присади. Ти не питаш за този метод, но той според мен е най-добрия . За около 500 лв се присажда като ти внасят хормон, който прави косъма като естествения, защото естествения го създава от само себе си . И на определен период от време( до 2 месеца) се ходи да се пресложи като се слага ново количество хормон за около 150лв. Доста занимавка е, но е сигурно и изглежда естествено :)
хмммм..не бях чувала за ткв вариянт...може ли нещо пове4е да кажеш за него...щом е по-добре може да махна тази новата коса..и да пробвам с твоя вариянт...

SlAdKa_ShMaTkA_69
04-15-2008, 14:16
na4i macka na taq tema lekciq moga da ti iznesa amam 6te gledam da sam vazmojno nai kratka... zna4i parvo zavisi kak 6te q prikrepi6 za kosata ti,no taka ili ina4e yvrejda po si4ki na4ini. prosto sloji6 li si ekstein6ani zabravi posle da ima6 kosa ..... vtoro si e dosta skapi4ka ako govorim za dobro ka4estvo i poddarjaneto i stryva dosta skapo pri frizior. trqq da si zeme6 specialna 4etka s koqto da re6i6 kosata 2 pati na den,spec. 6ampoan,maska za da izglejda dobre a ne da porili4a na slama .... abe baq igra4ka si e i ne e eftino!!! pak i plys tfa yvrejda estestveniq kosam taka 4e ako nqma6 4ak takav golqmm merak nedei da si slaga6 .... tfa e moito mnenie ako te int ne6to po podrobno za ceni i t.n moje6 da pita6.dobre informirana sam f taq sfera :)

sweatkiss
04-15-2008, 14:30
А аз може ли да питам .. тая коса на фибичките,която може да се сваля и слага,колко струва? :)
Ами мойта беше 200лв. но такива за 10-20лв. хубави няма...

Friend_witH_Benefit
04-15-2008, 17:24
Според мен най-добре е косата не да се прикачи, пришие или залепи а да се присади. Ти не питаш за този метод, но той според мен е най-добрия . За около 500 лв се присажда като ти внасят хормон, който прави косъма като естествения, защото естествения го създава от само себе си . И на определен период от време( до 2 месеца) се ходи да се пресложи като се слага ново количество хормон за около 150лв. Доста занимавка е, но е сигурно и изглежда естествено :)
хмммм..не бях чувала за ткв вариянт...може ли нещо пове4е да кажеш за него...щом е по-добре може да махна тази новата коса..и да пробвам с твоя вариянт...

Ами най-добре на първо време е да се консултираш с фризьор, който извършва тази процедура ! Той ще съобрази каква да бъде косата, която ще си купиш като цвят и по принцип къдрава, права или чуплива ! След което отиваш и си я купуваш вече откъдето сметнеш за най-добре .. има и фризьорки, които предлагат директно и услугата за намирането на косата, която при всички случаи трябва да е естествена ! След това вече за самата съставка не мога да ти разясна много освен това, което вече поясних ... процедурата не е болезнена ... изглежда точно все едно си е твоята коса особено ако е къдрава! След това тя ти казва след колко време да дойдеш да се поднови хормона както обясних и по-горе и ако прецениш тогава може и да я махнеш ! След като я свалиш нямаш по никакъв начин увреден косъм ! Не съм наблюдавала как точно става процедурата, но това е общото! :)

beautiful_f
04-15-2008, 20:15
имам 5 съученички ( от общо 8 в клас ) с удължени коси..


доколкото съм запозната
има три начина... едното е с шноли,можеш сама да я сваляш и слагаш непрекъснато
другото е с лепене...
и третото е с едни метални работи..нз как се казва

първо зависи откъде си я вземеш и какъв цвят е косата ти...защото ако си пепеляво руса.... удължената коса има голяма вероятност да заприлича на нищо за месеци...

Но все пак можеш да си намериш свестна,зависи къде...Цените зависят то колко реда коса искаш...колко дълга...варират от 300 до 1000 +....така ми споделят :)


Но съм виждала момичета на които не им личи че не е тяхната коса...
А за укапването....Ами то косата ти се изтощава от слънцето лятото,та от това ли няма?....нормално е...но пак предполагам зависи как е сложена и колко време я носиш...

И имай на предвид че не на всеки отива :)
Дано съм била полезна :)

+1 :)

amitq
04-19-2008, 19:30
mersi na wsi4ki za podrobnata informaciq a nqkoi po gore be6e napisal 4e ako e pepelqwo rusa moje da zaprili4a na ni6to za meseci,moqta e pepelqwo rusa estestwenata a ima li na4in eksten6ala da e pepelqwo rus i da se zapazi zdraw i hubaw?

stolichankata
04-19-2008, 19:39
мога да ви дам телефона на една жена която внася коси от естествен косъм от Англия

Devilsplaymate
04-20-2008, 07:17
ELiTyYy, на снимките с присадената коса ли си? :-o Щото изглежда много добре ;) (Руса не ми харесваш)

amitq
04-24-2008, 15:43
a na kakwa cena sa samo fibi4kite tezi koito mogat da se mahat i slagat we4e imam kosata i wsi4ko obrabotena e samo fibi4ki mi trqbwat kade moga da gi namerq?