PDA

View Full Version : Fred Perry outlet



Refugee
04-14-2008, 20:00
Здравейте на всички!
Не искам да споря никой, просто нека някой да ако знае къде точно в Хладилника и този магазин да каже:) Не смятъм че ще стане революция и всеки ще тръгне с Perry:) Просто моля за помощ
Благодаря за всяко мнение!

Canis_Dirus
04-14-2008, 20:12
Продавам 3 чифта чорапи на Ben Sherman. Чисто нови. 2 чифта сиви и един чифт черни. Размер 40-45.
Само 20 лв.

Респект за всички участвали в темата. Подробности на ЛС!

Ако искате и снимка да сложа. За не-толкова-коравите ладове, които не са виждали такова чудо. :D

psychopath
04-14-2008, 22:47
аз пък знам един друг :D

FOOTSOLDIER
04-15-2008, 12:40
Стига с тия аутлети на ФП бе,през 3 дена тема :o

Като не можете да заделите пари за пазаруване от официалния магазин или не ви се занимава през И-нет,няма да носите Перри и тва е!

Ей го,къде е Терранова и целогодишно има отстъпки,евтинко е,модерно е,супер направо!

Аман вече! :smt023 Специално за тоя аутлет това е 3 тема.

Boot
04-15-2008, 14:42
Ебаси фешъните сте. Ама не тези, които питат къде е аутлета, ами кежуълчетата.
Забравяте, че преди всичко човек си носи дрехите, защото го кефят. Е, ясно е, че има разни недоразумения като вас, които се чудят как да покажат кой е по-по-най-тру, но дрехите се носят, защото те кефят/са ти удобни. Останалите причини са доста второстепенни. И какво става като някой просто адски много се кефи на дрехите Фред Пери (а не като атачко, за който очевидно марката е по-важна от дрехата. чист фешън си е това. ), ама няма кинти - търси си аутлет. А вие изядохте човека. Шибани кежуали.

OtherDimension
04-15-2008, 14:58
Ебаси фешъните сте. Ама не тези, които питат къде е аутлета, ами кежуълчетата.
Забравяте, че преди всичко човек си носи дрехите, защото го кефят. Е, ясно е, че има разни недоразумения като вас, които се чудят как да покажат кой е по-по-най-тру, но дрехите се носят, защото те кефят/са ти удобни. Останалите причини са доста второстепенни. И какво става като някой просто адски много се кефи на дрехите Фред Пери (а не като атачко, за който очевидно марката е по-важна от дрехата. чист фешън си е това. ), ама няма кинти - търси си аутлет. А вие изядохте човека. Шибани кежуали.
браво!!

w0sh
04-15-2008, 15:01
Кой е Фред пери...
Аз пък винаги съм си купувал дрехи от най-забутаните дупки.. че и гледам да мина тънко... и Пак съм си красив с тях.

FOOTSOLDIER
04-15-2008, 17:43
Ебаси фешъните сте. Ама не тези, които питат къде е аутлета, ами кежуълчетата.
Забравяте, че преди всичко човек си носи дрехите, защото го кефят. Е, ясно е, че има разни недоразумения като вас, които се чудят как да покажат кой е по-по-най-тру, но дрехите се носят, защото те кефят/са ти удобни. Останалите причини са доста второстепенни. И какво става като някой просто адски много се кефи на дрехите Фред Пери (а не като атачко, за който очевидно марката е по-важна от дрехата. чист фешън си е това. ), ама няма кинти - търси си аутлет. А вие изядохте човека. Шибани кежуали.
браво!! Като видите момчетата с венчетата сигурно ви треперят краката и тогава им кажете че са фешани.Аз лично предпочитам да има повече кавали като вас и да носят пери и тн (все пак това е идеята на кежуал) Много са ми забавни мишки като вас в интернет големи, в реалния живот жалки.

i'm so excited!
04-15-2008, 17:50
и аз имам фред пери, и аз съм от готините ,предстааш ли си 8)

Boot
04-15-2008, 17:52
браво!! Като видите момчетата с венчетата сигурно ви треперят краката и тогава им кажете че са фешани.[/quote]
О, дам. Специално един такъв, с венчета, тамън няколко, всеки път като го видя ми се разтреперват краката. Ама не от страх ;)

Пък и от другите някак си не ме е страх, защото имам Тех Майти Пауър ъф Кубинка и като им настъпя белите кецки ще се разпищят като жени 8-)

FOOTSOLDIER
04-15-2008, 17:54
:-# Срам за коравите ладове

04-15-2008, 19:38
браво!! Като видите момчетата с венчетата сигурно ви треперят краката и тогава им кажете че са фешани.
О, дам. Специално един такъв, с венчета, тамън няколко, всеки път като го видя ми се разтреперват краката. Ама не от страх ;)

Пък и от другите някак си не ме е страх, защото имам Тех Майти Пауър ъф Кубинка и като им настъпя белите кецки ще се разпищят като жени 8-)[/quote]
Най-много да ти разбия главате крават тъп,бегай дойш кравите

04-15-2008, 20:04
Абе, те кежуалите май се имат за големи биячи, или се бъркам?
Не шефе,на КАФЕВО сме

Alcohooligan
04-15-2008, 20:05
Абе, те кежуалите май се имат за големи биячи, или се бъркам?

и такива работи съм чувал, но все пак си провери инфото.
Е кво? Да тръгна да млатя всеки, който носи фалшив Стоун айлънд, има венче на някоя дреха и бели кецове?

Твърде много colatterla damage ще има :(

за тва не знам, трябва да се допитам до моя ментор в живота и водач в дебрите на кежуъл културата - the_frog_hunter.

но в общи линии е тва. също много важно условие е да биеш емота - основен дразнител и конкурент по улиците... :-x

Special K
04-15-2008, 20:05
кежуал ! :D

04-15-2008, 20:07
Ахаххахахх легенди се носят за Библиотеката и бягащите прасета 8-)

04-15-2008, 20:11
Ахаххахахх легенди се носят за Библиотеката и бягащите прасета 8-)

кво легенда,то си беше жива комедия с трагичен привкус 8-)
Ти знаеш ли колко се точеха и ежеха в форума на СЗ и как се заканваха-е на,разказват че е имало локви от кръв 8-)
Ние чакахме на Лъвов Мост ама ги нямаше :(

04-15-2008, 20:16
Ахаххахахх легенди се носят за Библиотеката и бягащите прасета 8-)

кво легенда,то си беше жива комедия с трагичен привкус 8-)
Ти знаеш ли колко се точеха и ежеха в форума на СЗ и как се заканваха-е на,разказват че е имало локви от кръв 8-)
Ние чакахме на Лъвов Мост ама ги нямаше :(

на Лъвов мост??

Защо не ни чакахте в Украйна??
Ми щото там имаше едни лепиларчета дет редовно си седят и викам феновете на Цецека редовно дишат лепило и се канеха колко,че ни бият викам-ДАйда отидем там,белкем ме набият анй-после :(
Резултат?Две счупени стъкла на рейс и 30 свине в уплаха

04-15-2008, 20:23
Счупил си стъкло, браво на детето. Следващия път отиди на лов за нашите хора в спалнята на майка ти ;)
Интернет хулиган :lol:

04-15-2008, 20:25
Счупил си стъкло, браво на детето. Следващия път отиди на лов за нашите хора в спалнята на майка ти ;)
Интернет хулиган :lol:

Хулигана от Лъвов мост :lol:
Не,хулиган зад компа :lol:

04-15-2008, 20:31
Ахахахха магистрала Тракия ли бе,там ли сте се крили :lol:

04-15-2008, 20:32
И зацепвате ли какво става, въпреки пристрастията си , ви го казвам българи ритат българи, мачове, много на малко , наказани, бити, ушеф гледа и се кефи, мангалите също, рядко се случва футболната агресия да бъде насочена към циганите, отделни акции, но извода е БЪЛГАРИН БИЕ БЪЛГАРИН :?
В случайа феновете на Цска се ежеха и псуваха като хамали в форума на СЗ

04-15-2008, 20:38
май много се друсаш, защото говорим за Лъвов мост

за СУ- бихте някои момчета, окей
ще има вендета
спокойно
Абе бастун аз бях на Лъвов мост,защото казвахте,че ще сте там,ама явно сте били в невидиме Фред Перита и летящи килимчета,а да забравих че сте корави

04-15-2008, 20:44
ахахах какъв си ти бе мушмул,виж че не знаеш за какво живееш

04-15-2008, 20:47
а ти си друсан и чуваш гласове, къде сме щели да бъдем
ахахах шублер,кои сте вие бе :lol:
Свинските ви събратя се хвалиха колко са щели да ни бият на СУ и Лъвов Мост :lol:

04-15-2008, 20:52
Guttersnipe да си пиша ли завещанието :lol: :lol: :lol:

Canis_Dirus
04-15-2008, 21:28
Ладс, а да знаете, къде има аутлет за цигарки? Щото много ме кефи да пушвам Давидофф и Лъки, па и парламента не е лош, ама много скъпи.

Айде всички, дето сте itk да кажете. може и на лични. И за бира аутлети да кажете.

П.П. А винаги ми е било интересно, що като носите дрехи за по няколко стотин лева по себе си, че и над 1000, негодувате, че е 2,30 бирата? А? Бакшиш не е град в Таджикистан ;)
не е ли леко селско това изпълнение? Висша форма на позьорство? Телефон за 1500 лева и 35 стотинки ваучер за клип? :D :D

Canis_Dirus
04-16-2008, 10:16
Ще ти го кажа така. Каква е разликата, да си купиш арината от клек шоп и да я пиеш в Айриш Харп?
Каквато е разликата да си купиш оригинално пери и имитат от Китай. Същите хора го шият със същите материали в извънредните часове.

Щяло да се скъса на втория ден, айде...

Кецовете конвърс са познати с безбройните имитати. Е па не е като да се късат на втория ден. Еднакво държат.

БТВ по същата логика се подигравахте, че някой искал да си купи Пери от аутлета, че да е по-евтино. Е па ае вие да не пиете Ариана, щото гледате да си я купите от кварталния клек-шоп.

04-16-2008, 10:22
Canis_Dirus на КАФЕВО ли си?
Какво общо има Ариана с Фред Пери?

Canis_Dirus
04-16-2008, 10:35
на кафево съм бе!
Тениската Пери и тениската Лесичери са продукт на една и съща текстилна фабрика в покрайнините на Шанхай. Шият ги едни и същи хора с едни и същи материали. Разликата е една емблемка.

Естествено някой хора се просълзяват, като я видят емблемката.

Например много от производителите на храни в Европа освен утвърдените си марки произвеждат и no-name за евтините супермаркети като Алди и Лидл (Влизам си във Лидела, взимам си количката, оглеждам се тук и там и се пълня със салам. Джамовете, джамовете...)
Разликата в цената (която може и да е двойна) идва от рекламата :) При тестове за качество дори се случва евтиния продукт да се окаже по-добър. Пресен пример - кафето на Алди се оказа по-добро от два пъти по-скъпото на Якобс :)

Друг пример - генерика. Това са лекарства, който използват формулата на вече утвърдено лекарство. Например виагра и циалис след 15 години ще са на 4-5 пъти по-ниски цени (таман като изпитаме нужда) понеже сега формулите им са защитени с патент.
Този патент изтича след 20 години и всеки може да прави виагра и циалис. Обаче не е инвестирал милиони в разработка и затова го предлага на много ниска цена.


Същото е и с полото. Китаеца си шие и не плаща милиони на някой дизайнер в Париж. Продава на същата цена на която продава и Пери-то. Надценката се поставя в Европа.

качество - едно и също. Разлика - едно венче (а може и него да подправи:))

и дето вика Метомана

Какво общо има Ариана с Фред Пери?

Къде ви е стила? Къде е отлежалия скоч? Къде са пурите по 20 лева парчето? М?

04-16-2008, 10:38
Да бе,сега напиши едно есе за КАФЕВОТО и Фред Перито
Къде е финеса,къде е бодежа,къде е запалката и лъжичката :smt104 :smt104 :smt104

04-16-2008, 10:42
Предлагам нова марка кежуал дрехи-Mat Star
Имат готини кецове,яки дънки,готини блузки и сучъри

OtherDimension
04-16-2008, 10:44
Ебаси фешъните сте. Ама не тези, които питат къде е аутлета, ами кежуълчетата.
Забравяте, че преди всичко човек си носи дрехите, защото го кефят. Е, ясно е, че има разни недоразумения като вас, които се чудят как да покажат кой е по-по-най-тру, но дрехите се носят, защото те кефят/са ти удобни. Останалите причини са доста второстепенни. И какво става като някой просто адски много се кефи на дрехите Фред Пери (а не като атачко, за който очевидно марката е по-важна от дрехата. чист фешън си е това. ), ама няма кинти - търси си аутлет. А вие изядохте човека. Шибани кежуали.
браво!! Като видите момчетата с венчетата сигурно ви треперят краката и тогава им кажете че са фешани.А
ама ти верно си се филмирал?
момчетата с венчета бачкат един месец да си купят суитчър, после гледат страшно и хоп - вече са биячи
много ме е страх от такива позьорчета, ама много ...

04-16-2008, 10:45
Несъмнено,че даже и по-качествени,защото не се правят в Китай,а в България и Турция ;-) ;-) ;-) ;-)
Да не говорим за невероятните им гуменки от 10лв,1/2 от ладовете в сектор Г одат на мачо с тех

04-16-2008, 10:49
ебати педерасите.. вече да си фен, трябва да ходиш със скъпи дрешки на стадиона

тоя отгоре с кво се различава от повърхностните чалгии с телефоните и скъпите "парцалки" ?
Казах ти вече модерно с Mat Star и Адибас

OtherDimension
04-16-2008, 10:51
какво му е на мат стар .. всеки оригинал > аbibas, naike, reabok :D

OtherDimension
04-16-2008, 10:52
^ тия игри горе може и да имат значение
ама гошо е по-голям фен и е по-здрав и як от мишо, оти носи оригинално пери, така ли?

04-16-2008, 10:53
http://www.matstarshoes.com/pic/legenda_shoes.jpg

04-16-2008, 10:56
Вече няма да е така,всички ще носим Mat Star

Canis_Dirus
04-16-2008, 10:58
Случайно като стана дума за колите.
Преди години такситата в Бългрия бяха масово Тико. Деу Тико - Daewoo Tico. Следващия модел беше Деу Матиз - Daewoo matiz. Но понеже компанията е собственост на Шевролет се взе решение от първо число на следващия месец в Европа колите да се предлагат по името Шевролет. и вече имаме Шевролет Матиз. Смениха само емблемите. А дали с името се е сменило и качеството - всеки може да провери!

В Турция се правят бусове Мерцедес - от старите модели с квадратните фарове. Естествено ги сглабят под друго име, понеже да купят и името на марката е много скъпо.

Китайците наскоро купиха фалиралите англичани от Rover. Сега произвеждат абсолютно същите коли под наименованието Rowie. Самата търговска марка се оказала по-скъпа от всичките им скиици, чертежи, планове и патенти.

Ае сите неориентирани кежуали у лево.

04-16-2008, 11:00
Добре шефе,почваме да одим боси и голи щото всичко е менте

04-16-2008, 11:02
Там е разбира се,в него е и КАФЕВОТО 8-)

Canis_Dirus
04-16-2008, 11:14
Що така го атакуваш момчето бе? Че и аз нося неща на Шърман примерно. Гащи и чорапи. И душ гела ми е Бен Шърман. И кво? Кецовете ми са Jil Sander (даже са бели :D).
Само дето нито едно от тези неща не е на стойност по-голяма от месечния ми доход. И не говоря за яке Стоун Айлънд, щото струва 500 евро, с които пари ще живея почти месец примерно.
Естествено не мога да мина за кежуал, понеже не хулиганствам из интернет-форуми.

То дори 10% от изписаните легенди за бойща и хулиганстване са истина, по улиците трябваше война да има. Стотици жертви със счупени крайници по травматологиите.


А в крайна сметка единствения известен хулиган в България е Бай Иван. Възпят от Дует Аполон във великата песен "Бай Иван"

Тракторист - хулиган
е комшията Иван!
С Фадромата голяма
Бай Иван пощада няма!
Седем пъти той прибира
помпите на язовира!

:grin:

04-16-2008, 12:38
Всъщност не знам изобщо за къв хуй се занимавам да обяснявам квото и да е на дървени философи...
И то КАФЕВО :-o

PinkFloydSound
04-16-2008, 16:34
На снобчета ли ми се правите?! 8-)

04-16-2008, 16:41
На снобчета ли ми се правите?! 8-)
:lol: :lol: :lol: :lol:

04-16-2008, 17:07
ТИ си толквоа тъпа,че и на куче сирак не можеш да се присмееш

air_J
04-16-2008, 18:52
Абе, какъв е превода на български на това "аутлет", че аман от чуждици, деба!

04-16-2008, 19:12
На снобчета ли ми се правите?! 8-)
Слатку ему че те чукам у транссексуалните бузки :oops:
Умрииииииииииииииииииииии и,петък че пиеме ли бира 8-)

04-16-2008, 19:18
На снобчета ли ми се правите?! 8-)
Слатку ему че те чукам у транссексуалните бузки :oops:
Умрииииииииииииииииииииии и,петък че пиеме ли бира 8-)
Мисля да, но ти току-що оспами темата :-o
ЩЕ пиеме ли бира бе келеш,говорили с Марто 8-)