PDA

View Full Version : Когато се случи най-лошото...



Rise_Against
04-14-2008, 19:52
Забременявали ли сте и как постъпихте? Аборт,Ескапел... И съотвтно родителите ви знаеха ли за случилото се?
П.П. предварително моля да не обиждате темата ми,защото както някой ги интересува колко му е голям на суфорумника,така други имат сериозни въпроси,от които наистина се интересуват! Благодаря! :)

ubuntu
04-14-2008, 19:55
Общо взето ако нямаш 18 най-малко един от родителите щя трябва да разбере ако времето за ескапел е свършило ... ако ли не, може всички да разберат и да бъдеш мама .... (тва не го пожелавам на никой , който не е иска да има бебенце)

elmosGirl8
04-14-2008, 20:00
понежем съм зле и да питам какво е ескапел :oops: :-D

Rise_Against
04-14-2008, 20:02
Ем аз знам за 3 места в моя град,където се правят аборти без родителите да знаят! Цените варират от 250 до 300 лв! Иначе с родители е 150 лв. Естествено,както се сещате тези места са супер сумнителни...но познавам момичето,които са правили аборт там!

BaBy_bS
04-14-2008, 20:03
ескапела е хап4е,което се взема ако стане сакатлък по време на секса,предпазва от забременяване като убива сперматозоидите,(мисля че е така,но да не те излъжа)но не и от болести.не съм го вземала,да чукам на дърво

ubuntu
04-14-2008, 20:13
понежем съм зле и да питам какво е ескапел :oops: :-D
Надявай се и се моли да не ти се налага да го ползваш че един месец си скубеш косата ....
Общо хапчето разцентрова хормоните и спомага за изхвърлянето на евентуално оплодената яйцеклетка ...

BaBy_bS
04-14-2008, 20:23
значи и аз не съм особено наясно :? ама и за сега си м ие добре така де :)

ELiTyYy
04-14-2008, 20:42
haха..на мен преди година или две..ще излъжа ми се случи това да съм цял месец в нервна криза..
товага пих Посстинор дуо...все още ги имаше..и има ефект.. :)
да чукна и аз на дърво пове4е да не се случва нищо подобно.. :?

ra4ence
04-14-2008, 20:55
Пият се хапчета най-късно до 3тия ден от акта. След това няма какво да ти помогне.
Относно аборта-най-добре е да се казва на родителите,колкото и неприятен да е този момент. Независимо от реакцията им, трябва да знаят. Бъдете сигурно,че след време ще научат 10000000000% за аборта ви и ще стане по-зле

1000RR
04-15-2008, 21:05
Секса е отговорност. Щом го правиш значи си отговорна. А отговорните хора си понасят отговорността. Явно през този път трябва да минеш за да станеш един ден силна и мъдра жена. :?

alex_devv
04-15-2008, 21:31
Като се роди и тогава вече почват да пият диазепам 8)

RAWRRR
04-16-2008, 04:27
Нужда от аборт не е най-лошото ,което може да ти се слу4и от секс без презерватив ;).

Само искам да отбележа,4е Ескапел действа в 84 % от слу4аите,така 4е не дава 100 % защита срещу нежелана бременност.


ескапела е хап4е,което се взема ако стане сакатлък по време на секса,предпазва от забременяване като убива сперматозоидите

Глупости говориш.Ескалел действа на яйцеклетката на жената,а не на сперматозоидите.

krem4et0
04-16-2008, 06:50
Не съм забременяваяла и не съм пила спешен контрацептив. Но реално погледнато само 1-вият ми път и 3 месеца в края на миналата година, съм правила секс без да съм на ОК.
И да стане фал, няма да пия Ескапел. 1 бебе НЕ е изобщо лошо нещо. Вие за СПИН, сифирис и разни други такива неща се замислете.....

hottie
04-16-2008, 07:52
Съгласна съм с кремчето.Въобще бременността не ме притеснява толкова, колкото самите полово предавани заболявания! Тук се изписаха хиляди теми за бременност, а как едно момиче или момче не се сети да попита дали да се притеснява, че се е заразил с нещо?Имам чувството, че това въобще не минава през мосъка на младите.

Иначе по темата,не съм правила аборт, но и ако ми се случи няма да направя.Затова и винаги съм се предпазвала много внимателно, защото знам, че не ми се рискува да правя аборт.

WhiteWolF
04-16-2008, 07:57
da vednaj edno momi4e zabremenq ot men, be6e se skasal kaputa i trqbva6e da pravi abort a inqma6e drug na4in az bqh na 18 bez 3 meseca a tq na 24. Roditelite mi ne znaqt a i da im kaja nqma da imam problem osobenno ot strana na ba6ta mi

vesuuu
04-16-2008, 08:00
оффф вие не разбирате ...
аз като видях най-лошото си викам... кво стана тука ...
а ся да ви кажа ли кое е най-лошото то е следното ...
като доиде време да гледате на цветята корените и 1 бял камък да ви пази няска - ето това е най лошото .... :)

WhiteWolF
04-16-2008, 08:21
оффф вие не разбирате ...
аз като видях най-лошото си викам... кво стана тука ...
а ся да ви кажа ли кое е най-лошото то е следното ...
като доиде време да гледате на цветята корените и 1 бял камък да ви пази няска - ето това е най лошото .... :)
Taka si misli6 takmo 6te se otarve6 ot jivota.A ina4e ne ti e idvalo na glavata da vidi6 kak se pobarkva6

CuRly_Doll
04-16-2008, 08:21
Не съм забременяваяла и не съм пила спешен контрацептив. Но реално погледнато само 1-вият ми път и 3 месеца в края на миналата година, съм правила секс без да съм на ОК.
И да стане фал, няма да пия Ескапел. 1 бебе НЕ е изобщо лошо нещо. Вие за СПИН, сифирис и разни други такива неща се замислете.....
Ами да,ама за едно момича да кажем на 13-14 това сигурн се води като най-лошото.Самнявам се да има някое момиче,което да иска да роди на тези години

Spider4eto
04-16-2008, 08:23
Не съм забременяваяла и не съм пила спешен контрацептив. Но реално погледнато само 1-вият ми път и 3 месеца в края на миналата година, съм правила секс без да съм на ОК.
И да стане фал, няма да пия Ескапел. 1 бебе НЕ е изобщо лошо нещо. Вие за СПИН, сифирис и разни други такива неща се замислете.....
Ами да,ама за едно момича да кажем на 13-14 това сигурн се води като най-лошото.Самнявам се да има някое момиче,което да иска да роди на тези години А според тебе нормално ли е момичета на 13-14 години да правят секс :?

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-16-2008, 08:28
Пф, когато забременееш, дори да се надрусаш с 50 хапчета Ексапел, полза никаква. Само се уврежда организма, а и плода, ако хората имат намерение да пазят детето...

Wrathchild
04-16-2008, 11:22
Да бе, точно след като забременееш ескапела ще ти направи аборт... авторката нека приемем, че е направила грешка.
Не съм забременявала, пих Escapelle, а иначе не знам дали сега нямаше да чакам да стана мама...

rame
04-16-2008, 12:08
Не съм забременяваяла и не съм пила спешен контрацептив. Но реално погледнато само 1-вият ми път и 3 месеца в края на миналата година, съм правила секс без да съм на ОК.
И да стане фал, няма да пия Ескапел. 1 бебе НЕ е изобщо лошо нещо. Вие за СПИН, сифирис и разни други такива неща се замислете.....
Ами да,ама за едно момича да кажем на 13-14 това сигурн се води като най-лошото.Самнявам се да има някое момиче,което да иска да роди на тези годиниОфф дори и на 12 да си кое мислиш е по-лошо-СПИН да забременееш?? :?
А по темата-не съм забременявала,нито ми се е налагало да пия Ескапел. :)

hahavteen
04-16-2008, 12:26
Не съм забременяваяла и не съм пила спешен контрацептив. Но реално погледнато само 1-вият ми път и 3 месеца в края на миналата година, съм правила секс без да съм на ОК.
И да стане фал, няма да пия Ескапел. 1 бебе НЕ е изобщо лошо нещо. Вие за СПИН, сифирис и разни други такива неща се замислете.....
Ами да,ама за едно момича да кажем на 13-14 това сигурн се води като най-лошото.Самнявам се да има някое момиче,което да иска да роди на тези годиниОфф дори и на 12 да си кое мислиш е по-лошо-СПИН да забременееш??

На 12-13-14 не мислят толкова за болестите и им се струва че най-лошото нещо което може да се случи е да трябва да съобщят на родителите си че са бременни.Веднъж като говорех с едно момиче на тая възраст(девствено) да ми каже "е какво толкова болестите се лекуват докато едно бебе цял живот ще го гледаш а и трябва да кажеш на ваще"... Просто не осъзнават колко по-страшни са болестите...

rame
04-16-2008, 12:34
Не съм забременяваяла и не съм пила спешен контрацептив. Но реално погледнато само 1-вият ми път и 3 месеца в края на миналата година, съм правила секс без да съм на ОК.
И да стане фал, няма да пия Ескапел. 1 бебе НЕ е изобщо лошо нещо. Вие за СПИН, сифирис и разни други такива неща се замислете.....
Ами да,ама за едно момича да кажем на 13-14 това сигурн се води като най-лошото.Самнявам се да има някое момиче,което да иска да роди на тези годиниОфф дори и на 12 да си кое мислиш е по-лошо-СПИН да забременееш??

На 12-13-14 не мислят толкова за болестите и им се струва че най-лошото нещо което може да се случи е да трябва да съобщят на родителите си че са бременни.Веднъж като говорех с едно момиче на тая възраст(девствено) да ми каже "е какво толкова болестите се лекуват докато едно бебе цял живот ще го гледаш а и трябва да кажеш на ваще"... Просто не осъзнават колко по-страшни са болестите...Да,явно е,че те не го осъзнават,но направо си е жалко и страшно! :? Защото наистина една болест като СПИН е много по-сериозно нещо от една евентуална бременност,и ми е странно защо авторката питаше-"когато се случи най-лошото?",защото това не е най-лошото! :(

hottie
04-16-2008, 17:01
Една сутрин минавам аз през парка за работа... и едно младо момиче седнало и плаче ...беше изпаднало в депресия.Огромни сълзи. Попитах я дали мога да направя нещо за нея. И тя ми разказа, че е на 17 и е с приятелят й от 3 години и той й изневерил с няква малка пикла на 15 ...без презерватив... няколко седмици след това и на двамата им се е появило афта на устата. Направили си тестове(той се е досетил от какво може да е ) и се е оказало -----> СПИН
Милата беше съкрушена.Не стига, че момчето в което е имала пълно доверие й е изневерил, ами й е скъсил живота !!!!!!!!!!!
Затова момичета, момчета.... внимавайте.И най-близкият човек може да ви предаде.

rame
04-16-2008, 19:19
Една сутрин минавам аз през парка за работа... и едно младо момиче седнало и плаче ...беше изпаднало в депресия.Огромни сълзи. Попитах я дали мога да направя нещо за нея. И тя ми разказа, че е на 17 и е с приятелят й от 3 години и той й изневерил с няква малка пикла на 15 ...без презерватив... няколко седмици след това и на двамата им се е появило афта на устата. Направили си тестове(той се е досетил от какво може да е ) и се е оказало -----> СПИН
Милата беше съкрушена.Не стига, че момчето в което е имала пълно доверие й е изневерил, ами й е скъсил живота !!!!!!!!!!!
Затова момичета, момчета.... внимавайте.И най-близкият човек може да ви предаде.Да,ето това е най-лошото! :?

Rise_Against
04-16-2008, 20:14
оффф вие не разбирате ...
аз като видях най-лошото си викам... кво стана тука ...
а ся да ви кажа ли кое е най-лошото то е следното ...
като доиде време да гледате на цветята корените и 1 бял камък да ви пази няска - ето това е най лошото .... :)
Еми мисля,че като изклиючим болестите (не само предаваните по полов път) ,това да забременееш преди да си завършил поне средното си образование,е най-лошото,което може да ти се случи,по ред причини,за които всички се досещате,няма смисъл да ги казвам! Аз съм си с акъла в главата и за такова нещо не се притеснявам,защото се пазя! Направих темата от чисто любопитство.. :)
А относно изказването на Wrathchild за Ескапел.. всички сме чували,че се препоръчва за незабавна употреба при бременност. До колко е вярно,нзн! Аз лично не вярвам,а и не позавам момиче,което да го е пробвало!

krem4et0
04-17-2008, 16:05
Rise_Against, не спира настъпила бременност. той не дава възможност да настъпи бременност:

Как действа Escapelle?
Действието на Escapelle се осъществява като:

спира отделянето на яйцеклетката от яйчниците;
възпрепятства оплождането от спермата на вече отделени яйцеклетки, или
пречи на оплодената яйцеклетка да се закрепи в стената на матката.
Следователно Escapelle спира бременността преди да е настъпила, поради което в back-up контрацепцията с Escapelle нямо абортивен ефект.

Източник: http://escapelle.com/kontracepcia.html

beb4eto0o
04-17-2008, 18:44
mi pila sam Ескапел vednaj,no nesam zabremenqvala i neznam kak bih postapila i neiskam da znam . .
:-)

Carmen_Kass
04-17-2008, 19:02
Съгласна съм с кремчето.Въобще бременността не ме притеснява толкова, колкото самите полово предавани заболявания! Тук се изписаха хиляди теми за бременност, а как едно момиче или момче не се сети да попита дали да се притеснява, че се е заразил с нещо?Имам чувството, че това въобще не минава през мосъка на младите.

Иначе по темата,не съм правила аборт, но и ако ми се случи няма да направя.Затова и винаги съм се предпазвала много внимателно, защото знам, че не ми се рискува да правя аборт.

+1

Rise_Against
04-18-2008, 05:12
[quote="krem4et0"]Rise_Against, не спира настъпила бременност. той не дава възможност да настъпи бременност:

Как действа Escapelle?
Действието на Escapelle се осъществява като:

спира отделянето на яйцеклетката от яйчниците;
възпрепятства оплождането от спермата на вече отделени яйцеклетки, или
пречи на оплодената яйцеклетка да се закрепи в стената на матката.
Следователно Escapelle спира бременността преди да е настъпила, поради което в back-up контрацепцията с Escapelle нямо абортивен ефект.
Източник: http://escapelle.com/kontracepcia.html[/
Ем това исках да кажа горе-долу...

Nqq_Ti_Kaa
04-18-2008, 21:03
Нещо неразбрах...Афта = Спин ???

Wrathchild
04-18-2008, 21:12
Това искаше да кажеш, ама го каза така, че се разбира: При установена бременност - пийте Escapelle...

EnriqueIglesias
04-18-2008, 21:13
towa li e nai loshoto?da zabremeneesh?

04-19-2008, 09:02
мм аз съм забременявала :oops: бешестанала грешка...та както и да е,абортирах и нашите не знаят :grin: :-P

Undying
04-19-2008, 19:29
мм аз съм забременявала :oops: бешестанала грешка...та както и да е,абортирах и нашите не знаят :grin: :-P
Боже Господиии,ако 92 в прякора ти отговаря на рожденната ти година...Да не говорим че едва ли не го казваш с гордост...До къде стигнахме лелееее...

rame
04-19-2008, 20:56
мм аз съм забременявала :oops: бешестанала грешка...та както и да е,абортирах и нашите не знаят :grin: :-P
Боже Господиии,ако 92 в прякора ти отговаря на рожденната ти година...Да не говорим че едва ли не го казваш с гордост...До къде стигнахме лелееее...Да,така е. :( Много на зле вървят нещата! :?

sexita
04-20-2008, 10:59
Забременявали ли сте и как постъпихте? Аборт,Ескапел... И съотвтно родителите ви знаеха ли за случилото се?
П.П. предварително моля да не обиждате темата ми,защото както някой ги интересува колко му е голям на суфорумника,така други имат сериозни въпроси,от които наистина се интересуват! Благодаря! :)
Не съм,ако се случи ще си понеса последствията,ще си глеам детето...ще намеря сили да кажа на нашите и те ще ме раберат...колкото и да е...хора сме,случва се.

Nqq_Ti_Kaa
04-20-2008, 12:04
Mishie_92
WTF :-x :-x

vesuuu
04-20-2008, 19:23
оффф вие не разбирате ...
аз като видях най-лошото си викам... кво стана тука ...
а ся да ви кажа ли кое е най-лошото то е следното ...
като доиде време да гледате на цветята корените и 1 бял камък да ви пази няска - ето това е най лошото .... :)
Еми мисля,че като изклиючим болестите (не само предаваните по полов път) ,това да забременееш преди да си завършил поне средното си образование,е най-лошото,което може да ти се случи,по ред причини,за които всички се досещате,няма смисъл да ги казвам! Аз съм си с акъла в главата и за такова нещо не се притеснявам,защото се пазя! Направих темата от чисто любопитство.. :)
А относно изказването на Wrathchild за Ескапел.. всички сме чували,че се препоръчва за незабавна употреба при бременност. До колко е вярно,нзн! Аз лично не вярвам,а и не позавам момиче,което да го е пробвало!
добре бе сладур ти си мислиш и мн други че това е най-лошото давам ти един от многото примери ...
ами представи си една такави ситуация няма болести сичко е наред няма бебета сичко си е ок добре
качваш се в няква кола тя катастрофира и ти :
уставаш инвалид за цял живот
умираш
или пък квото и да ти е станало се управяш след мн време но ще имаш травми за цял живот, недаи си боже
а ся ми кажи кое ще предпочетеш ти
незнам нито на каква вързраст сте нито какви сте но на всички ви казвам едно нещо
МОЛЕТЕ СЕ НА МАЛКИЯ ДЯВОЛ, ЗА ДА НЕ ДОИДЕ ГОЛЕМИЯ...