PDA

View Full Version : SRAM I Pak sram kak moje da se otpusne tozi sram



kzteam
04-14-2008, 20:23
Imam priatel koito e mnogo sramejliv i az iskam malko da go otpusna no nz kak tochno moje li da mi dadete ideq do 7 klas beshe drug chovek no sq si ze pc predi edna godina i se promeni korenno mnogo sramejliv stana i az iskam kato negov nai dobur fr da mu pomogna da se otpusni malko [relax] ? :( :D :razz:

BaBy_bS
04-14-2008, 20:30
карай го да излзиате по-често,а не само да кибичи пред компа ида цъка cs :-x :-x :-x

Chacho
04-14-2008, 20:31
Еми...него проблема къв му е?Срамежлив пред момичета,срамежлив по принцип?Може би като наложиш малко по разкрепостено мислене в приятелската среда ще се поотпусне,поне за това съм сигурен,че действа (аз имах един такъв приятел).Ако това не подейства - гепи му пц-то

kzteam
04-14-2008, 20:32
ok mersi shte opitam no kakto go znam tctc :D :D :D :D emi po sramejliv e kam momichkite i taka pri priatelite po trudno se spriatelqva i nogo ne govori :D

XceSS
04-14-2008, 20:40
Пиенето му е майката в такива случай.Не вече да не може изцяло да приказва, ами е така леко да подпийне и ще стане друг човек.Като по-малък и аз бях така :)

srpsko_1988
04-14-2008, 22:57
Пиенето му е майката в такива случай.Не вече да не може изцяло да приказва, ами е така леко да подпийне и ще стане друг човек.Като по-малък и аз бях така :)

оо ще черпа за тва мнение..напълно подкрепям! и от личен опит казвам същото мн съм срамежлив но като пиина ставам друг човек. По принцип пия доста за да се отпусна и когат почна да фъфля и да не мога да казвам `с` спирам :D :oops:

Madness
04-15-2008, 08:02
Зимай един чук и му разеби ПЦто...
Много се дразня на такива мониаци с тия компютри...жалко е,ебати...

5StaR
04-15-2008, 09:49
По принцип пия доста за да се отпусна и когат почна да фъфля и да не мога да казвам `с` спирам :D :oops:

Дааам и аз си знам мярката - падна ли, стига!

ThunderGoddess
04-15-2008, 10:53
ok mersi shte opitam no kakto go znam tctc :D :D :D :D emi po sramejliv e kam momichkite i taka pri priatelite po trudno se spriatelqva i nogo ne govori :D
Не можеш да го промениш, ако не е разговорлив. Според мене става въпрос за характер - приеми го такъв, какъвто е - това можеш да направиш. Пък и момчето има право на избор - дали да е на компа или навън и никой няма право да му се меси :)