PDA

View Full Version : Kak da my dokaja,4e e edinstven za men?



SwEeTyYy_GiRl
04-14-2008, 20:40
Kak da my dokaja,4e e edinstven za men? :oops:

proleto
04-14-2008, 21:05
трудно от опит го казвам.аз не успях,а беше така :(

love_veselka
04-14-2008, 21:13
Само не се самоубивай.шегувам се

Просто бъди до него,когато има нужда,казвай му,че го обичаш мисля,че това е достатъчно да разбере.
P.S ако ти каже да скочиш от някъде,значи той не те обича.

iiirish
04-14-2008, 21:13
Зависи за какво точно говориш - дали от гледна точка на това, че те ревнува или от гледна точка на любовта ти към него. Общо взето всичко се постига с търпение и постоянство, като и двете думи са синоним на "време" :) Така че засега просто му показвай колко е важен за теб и как ще направиш колкото можеш повече за него, а то останалото ще дойде само

PepiDesigns
04-14-2008, 21:14
Не знам ..
Интересен въпрос ..
За всеки човек - съответно момиче/момче/мъж/жена е различно .. всеки по индивидуално ..

То тва не се доказва .. то се разбира .. и с времето просто може да стане или по-сигурен/на в това , или обратното ...

За някои това се изразява в това , да не "комуникираш" с други момчета .. малко ми е странно , щото си е ограничение , и един вид ... всеки с който говориш може да ти е любовника (примерно) , но това е до характер ..
Ако той се цупи , като разговаряш с други момчета , или каквото и да е ... говори с него на тази тема , но не се ограничавай от контакти , защото напоследък всичките тези ограничения стават голям проблем , а в крайна сметка , това което мислим за Безкрайно .. свършва , и тогава ... :o

За мен .. не е нужно да говори само с мен , да не говори с други , да не движи с други и т.н. ...
Не знам , дали съм единствен .. хора като мен предполагам - много :)
Само времето ще си каже ...
Това не се определя толкова лесно и просто.
Съмнявам се някой да може да отговори.

Nikito_14
04-14-2008, 21:17
ne e nujno da go dokazva6 a e vajno da go pokazva6 ;)

Alabalaportokala
04-14-2008, 21:24
Мини по някоя главна улица, покажи циците си и позволи само на него да ги пипне.


ne e nujno da go dokazva6 a e vajno da go pokazva6

Ъхъхъхъ. Тоя пост доволно ме накара да се посмея. :grin:

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-15-2008, 06:23
Що за въпрос? :-o
Просто показвай чувствата си, прави му малки изненади, каквито не би направила на всеки друг, показвай му колко ти е хубаво, че сте заедно, колко го цениш... И все пак имам усещането, че пиша врели-некипели, въпроса просто е глупав... Глупаво е и да не можеш да покажеш на човека до себе си колко значи за теб. А и щом сам не е почувствал от поведението ти, че е единствен за теб, тогава наистина трябва да преосмислиш дали не се държиш като прекалено общо за много момчета момиче. :?

natalitoo
04-15-2008, 06:25
zavisi primerno za kakvo ste se skarali predi tova ako vyob6te ste se karali .. i za6to iska6 da dokaje6 4e e edinstven za teb ..? da mu pokaje6 4e go obi4a6 super mnogo ili prosto da se pospre malko ...?