PDA

View Full Version : Нещо хубаво...



love_veselka
04-14-2008, 21:43
Значи хора по цял ден четем теми от рода,заряза ме,не върви,как да го спечеля,обича друг/а и т.н
Идеята на тази тема е всеки да сподели нещо хубаво от своята връзка или от някоя минала,която той винаги ще помни,някой жест,подарък или някакви мили думички.
Аз ще споделя,ако видя,че темата се разрастне.
Съжелявам,ако има такава тема.

iiirish
04-14-2008, 21:54
Мили думи, жестове и особено пък подаръци, има много. Не мога да запомня една връзка със това какво са ми подарили или какви първи мили думи са ми казали. В крайна сметка за мен не е важно миналото, не ме интересува каква връзка съм имала преди и как е започнала или завършила тя, за мен винаги съществува само моментната връзка и виждам само сегашния човек до себе си! Нали знаеш, че всички се забравят, но само един човек ще остане с тебе завинаги

alex_devv
04-14-2008, 21:57
Аз ще споделя,ако видя,че темата се разрастне.

То всички могат така да кажат.
За тва темата ше си седи на 0 :D

love_veselka
04-14-2008, 21:59
Аз ще споделя,ако видя,че темата се разрастне.

То всички могат така да кажат.
За тва темата ше си седи на 0 :D


искате да четете на готово знам ви аз :D

Ou7taControL
04-15-2008, 03:19
Моля аплодисменти =D> за най влюбената двойка, най-красивата, най-забавната, най-романтичната, най-щастливата и всичко най най двойкаа!! Аз и приятеля мии!!! :smt007
Мерси за аплодисментите! :smt003 =D>

dqdo_mraz
04-15-2008, 03:27
браво
бравооооооо.... :grin: :grin: :grin: :grin:

comics
04-15-2008, 05:57
нещо хубаво

xXxScreamxXx
04-15-2008, 07:12
Моля аплодисменти =D> за най влюбената двойка, най-красивата, най-забавната, най-романтичната, най-щастливата и всичко най най двойкаа!! Аз и приятеля мии!!! :smt007
Мерси за аплодисментите! :smt003 =D>


poly4i gi ot men :D :D :D

love_veselka
04-15-2008, 09:41
Моля аплодисменти =D> за най влюбената двойка, най-красивата, най-забавната, най-романтичната, най-щастливата и всичко най най двойкаа!! Аз и приятеля мии!!! :smt007
Мерси за аплодисментите! :smt003 =D>


Пожелавам ви успех и да се обичате все така :)

BlindedAngel
04-15-2008, 10:18
Май аз трябва да съм единия от първите които да сподели...Еми какво да ви кажа от 4 месеца желая да съм само и единствено с едно момиче и в неделя това желание се изпълни...Много сме щастливи заедно :grin:

FreeSpirit
04-15-2008, 10:56
Май аз трябва да съм единия от първите които да сподели...Еми какво да ви кажа от 4 месеца желая да съм само и единствено с едно момиче и в неделя това желание се изпълни...Много сме щастливи заедно :grin:

Т.е. правихте секс, браво на Вас :grin:
Или от 4 месеца ходиш подире й и тя най-накрая ти обърна внимание, ае обичайте се ;)

Айде сега и аз :))
Имам страхотен човек до себе си и съм мн щастлива, защото се разбираме и си имаме доверие :)

Wrathchild
04-15-2008, 11:40
Аз само ще кажа, че ОБОЖАВАМ човека до себе си...

ra4ence
04-15-2008, 12:06
Той е моето настояще, искам да е и моето бъдеще :-)

zvezdichka777
04-15-2008, 12:16
Хубаво нещо ли ?Хубавото нещо в миналата ми връзка беше приятелят ми .. и винаги ще остане най-хубавото нещо което ми се е случвало .. страшно хубави моменти,страхотни жестове и подаръци ,много любов.. разбира се и страшно много сълзи и мъка имаше ... но въпреки това ще запомня тази връзка като едно от най-хубавите неща които са ми се случвали..И ВИНАГИ ще го обичам .. винаги!

BlindedAngel
04-15-2008, 12:34
Май аз трябва да съм единия от първите които да сподели...Еми какво да ви кажа от 4 месеца желая да съм само и единствено с едно момиче и в неделя това желание се изпълни...Много сме щастливи заедно :grin:

Т.е. правихте секс, браво на Вас :grin:
Или от 4 месеца ходиш подире й и тя най-накрая ти обърна внимание, ае обичайте се ;)

Айде сега и аз :))
Имам страхотен човек до себе си и съм мн щастлива, защото се разбираме и си имаме доверие :)
Ми не бих се изразил ходене подире и...От време на време и напомнях че имам интерес към нея но тя имаше сериозен приятел тогава обаче наскоро го зарязала и една от причините съм бил аз :oops:

juSTkiddy
04-15-2008, 16:14
Ами .. днес беше много готин денн (sun) .. Стояхме 1 час в паркаа и просто си слушахме музика ама .. беше ми хубаво :) .. и напрао изгубих представа за времето та като дойде една фр да ми каже,че има 10 мин. до автобуса ми си искарах акъла :-D ... Просто много се радвам,че имам до себе си човек,който ме обича каквато съм :) обичам го ...

Miss_Perfekt
04-15-2008, 16:22
Преди да ми се подиграе в лицето :x имаше ден в който се разхождахме по гората аз той и кучето му беше много мил и нежен но когато се върнахме почна да се прави на интересен пред приятелите му и единственото което помня с добро от тоя ден е кучето :D

love_veselka
04-15-2008, 18:20
Значи сега съм аз...
Те моментите са много,но имаше един в който просто бяхме седнали на една люлка в парка и той ме гледаше мн миличко,при което ми стана много хубаво.Другия е когато ми подари едно плюшено зайче,абе моментите са много и трудно бих ги избройла,но тези са НАЙ.