PDA

View Full Version : Как да разбера кога да спра?



MaLKa`PLeZLa
04-14-2008, 21:03
emi znachi problema e takav 4e skoro pravih svirka za parvi pat i vaprosnoto mom4e mi kaza 4e sam se spravila dobre kato za parvi pat, no .. kogato go napravih otnovo i sled tova pak, kogato sprqh toi mi kaza 4e e tipi4no za men t.e spiram kogato mu bilo nai -qko ... kak da razbera koga da spra :? nz nqkak si misalta 4e vseki moment moje da svar6i v ustata mi me spira .... imate li nqkakav savet ili prosto da se jertvam do krai pak kvoto stane

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Mirelchetoo14
04-14-2008, 21:06
Амаа нещо лошо ли има да ти свършва в устата?Пък и то би трябвало да усещаш кога свършва,то се разбира.. :(

noNamebaby
04-14-2008, 21:06
еми гледай го в очите..разбери кога му е най-приятно или продължавай докато удоволствието не стане по-силно ;] при мен той ми казва кога да спирам..аз го усещам просто..сама си прецени ..продължавай докато той не се предаде ;) или ако ти писне на теб..просто спри :)

MaLKa`PLeZLa
04-14-2008, 21:10
emi do skoro bqh i protiv svirkite kazvah 4e nqma da go napraq... no si promenih mn barzo mnenieto qko e da vijdash 4e praish kefa na 4ovek sre6tu teb ... a za svarshvaneto nz prosto nqkak si mi e stranno nz kak shte reagiram i nz zashto si mislq 4e nqma da usetq koga 6te svar6i :? :?

alex_devv
04-14-2008, 21:12
Като си почнала, поне си довърши работата до край 8)
Са ние неможеме да ти кажеме дали да ти свършва в устата. Ти сама ще си прецениш...
Щом ти е кеф и му праиш свички, значи можеш и другото да си позволиш :grin:
Ако искаш да не ти свършва в устата и да му е кеф до край, можеш да се разбереш с него да ти каже преди точно да свърши за да се измъкнеш навреме 8)

noNamebaby
04-14-2008, 21:12
еми да и аз бях против това..аз обичам да си играя по този начин с него..за свършването не се притеснявай.. той усеща кога ще е и става по "буен" ако ме разбираш... при мен той си помага..но аз го спирам щот лично на мен не ми е приятно..контролирай го е моя съвет :)

Mirelchetoo14
04-14-2008, 21:13
emi do skoro bqh i protiv svirkite kazvah 4e nqma da go napraq... no si promenih mn barzo mnenieto qko e da vijdash 4e praish kefa na 4ovek sre6tu teb ... a za svarshvaneto nz prosto nqkak si mi e stranno nz kak shte reagiram i nz zashto si mislq 4e nqma da usetq koga 6te svar6i :? :?

Е,всеки с убежденията си,но ако можеш да преодолееш притеснението или погнусата,ще е много по-приятно за човека да не прекъсваш кефа.Просто при всяко свършване от свирка ще се сеща че има нещо в него,от което те е гнус...Не те карам де,но ако сте близки и се обичате не пречи.Пък и какво им е на свирките? :D Дали ще лапнеш пръст или *уй,все едно :D Само дето едното носи повече кеф :-)

I_likE_Sex
04-14-2008, 21:22
ми кажи му " а са нема ли да се чукаме :oops: " :razz: :razz: :razz:

ubuntu
04-14-2008, 21:25
Малко преди да свърши члена се втвърдява още повече.. но си говорим за рамките на 0,5-1 секунда до 2 горе долу ... достатъчно време да реагираш и да не ти напълни устенцата ... 8)

amatorium
04-14-2008, 21:32
Ami zavisi kakva svirka pravish. Ako e samo drazneshta togava malko duhash i spirash. Ako ideqta e da go svurshish togava duhash dokato svurshi. 8)

bequick
04-14-2008, 22:51
Аз поне преди да свърша почвам да се гърча, защото нищо не мога да направя да се спра и въпреки това се опитвам :) Т.е. - разбира се лесно :)

sladi4ka kaka
04-15-2008, 04:55
emi do skoro bqh i protiv svirkite kazvah 4e nqma da go napraq... no si promenih mn barzo mnenieto qko e da vijdash 4e praish kefa na 4ovek sre6tu teb ... a za svarshvaneto nz prosto nqkak si mi e stranno nz kak shte reagiram i nz zashto si mislq 4e nqma da usetq koga 6te svar6i :? :?
ще прайш каквото си искаш! :D :o

MaLKa`PLeZLa
04-15-2008, 15:10
Mersi za savetite :)

WarlocK
04-15-2008, 15:40
Малко преди да свърши члена се втвърдява още повече.. но си говорим за рамките на 0,5-1 секунда до 2 горе долу ... достатъчно време да реагираш и да не ти напълни устенцата ... 8)
Стисни със зъби да видиш колко е твърд :grin: :grin: :grin: :grin:

MaLKa`PLeZLa
04-15-2008, 15:45
Малко преди да свърши члена се втвърдява още повече.. но си говорим за рамките на 0,5-1 секунда до 2 горе долу ... достатъчно време да реагираш и да не ти напълни устенцата ... 8)
Стисни със зъби да видиш колко е твърд :grin: :grin: :grin: :grin:

hahah da e nai mn da mi se razvika sled tva

WarlocK
04-15-2008, 15:48
Абе да те питам- Ти на колко години си? Много ясно че се базикам как ше хапеш момчето :D

MaLKa`PLeZLa
04-15-2008, 15:55
da be razbrah te ... ti pak kvo me naprai :) ne sam tolkoz tapa de .... a za godinite na 17 sam

WarlocK
04-15-2008, 15:58
da be razbrah te ... ti pak kvo me naprai :) ne sam tolkoz tapa de ....

Да сам казал такова нещо??? А и аз сам на 17 By The Way?

MaLKa`PLeZLa
04-15-2008, 16:00
mhm emi oki

anonim4o
04-17-2008, 00:17
ем нзн според мен то най якото от свирката е да свършиш вътре ... в сми като не го оставяш да довърши разваляш сичко дето си напраила до тук ...

theEXPLOITED
04-17-2008, 05:46
като ти се изпразни няма да умреш.....

aniezina
04-17-2008, 06:18
Като начало кажи причината, заради която спираш на него, че се опасяваш да не свърши в устата ти. Помоли го да ти се "обади" преди да стане белята, ако е съвестен ще го направи в точния момент, а ти не спирай до тогава. Ако не е обаче....просто плюеш :neutral:

Blink182 the real
04-17-2008, 10:03
Абе трябва да сте най-големите курви за да правите подобни неща :-D
Мен ме кефи да ми правят свирка,но отношението ми към такива момичета е каато към парцали и кукли :( .Кво ти пука,нали му го лапаш,после ша плюеш.

nekyfHOUSER
04-17-2008, 11:38
Като начало кажи причината, заради която спираш на него, че се опасяваш да не свърши в устата ти. Помоли го да ти се "обади" преди да стане белята, ако е съвестен ще го направи в точния момент, а ти не спирай до тогава. Ако не е обаче....просто плюеш :neutral:

tqnko1
04-17-2008, 12:09
ми кажи му " а са нема ли да се чукаме :oops: " :razz: :razz: :razz:
и аз това :D

LoLLi4kA
04-17-2008, 13:35
жертвай се докрай :grin:

MaLKa`PLeZLa
04-20-2008, 11:37
i se pak mersi za savetite :)

TIMEX
04-20-2008, 16:31
КАт видиш че му стаа мн яко вадиш и почваш да му биеш чикия докат източи!

Hilary_
04-21-2008, 14:59
Абе трябва да сте най-големите курви за да правите подобни неща :-D
Мен ме кефи да ми правят свирка,но отношението ми към такива момичета е каато към парцали и кукли :( .Кво ти пука,нали му го лапаш,после ша плюеш.
хаха по тъпо нещо не бях чувала...слушай ся малко....първо курва е тая дет се чука с кой ли не по всяко време...второ ако го обича и иска да му е приятно на маx ако си имат доверие един друг... изобщо не е курва!!! :x :? трето не е до едното гълтане....и после да плюе... :lol: тва е още по тъпо...като не е готова няма да гълта никой не е казал че е задължително...може и без тва да се мине...като не и е приятно няма да го прави! :? трябва да си доста ограничен за да мислиш по тоя начин... :?
а иначе мацка на тебе мога да ти кажа само вариант е да му кажеш да те предупреждава преди "момента"...и да продължиш с чекии и много целувки за да може се пак да свърши иначе е тъпо да го оставиш накрая така.... :wink: иии това е от мен...айде Успех! :P

x3eme
04-21-2008, 15:52
emi do skoro bqh i protiv svirkite kazvah 4e nqma da go napraq... no si promenih mn barzo mnenieto qko e da vijdash 4e praish kefa na 4ovek sre6tu teb ... a za svarshvaneto nz prosto nqkak si mi e stranno nz kak shte reagiram i nz zashto si mislq 4e nqma da usetq koga 6te svar6i :? :?

ne spirai da deistva6 s ezika si i ti garantiram 4e 6e razbere6 koga 6e svur6i :)

MaLKa`PLeZLa
04-21-2008, 17:33
mersi za savetite .... a shto se otnasq do tva da govorq s nego ... kazah mu, 4e me e strah da ne svarshi v ustata mi ... i toi se qdosa malko i mi kaza 4e 6tom si mislq 4e si4ko mu e za ediniq pat i 4e bi se izgavril s men zashto izob6to sam se zanimavala s nego .... ama se opraihme de :) i sq sme si mnnn dobre :) :-)

Wicked_Kid
04-22-2008, 08:05
Еми като не искаш да ти свършва в устата(което е странно) му кажи да те предупреди като свършва, ама май ше е по-лесно просто да го изплюеш после...