PDA

View Full Version : Къпане



torresinho
04-15-2008, 06:08
По колко пъти на седмица да се къпеме и по колко пъти да си миеме члену?

ReNiTy_VArna
04-15-2008, 07:22
torresinho Ти попринцип нормален ли си или НЕ?Хахахах скоро никой не беше задавал по-малоумен въпрос!!!Браво печелиш награда за неграмотнос и липса на хигиенни познания! Честито!Наградата е кочина пълна с мръсотия само за теб!

BaBy_bS
04-15-2008, 07:42
:shock: :shock: :shock: за първи питам виждам човек,който да пита кога да се къпе :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

WhiteWolF
04-15-2008, 07:51
По колко пъти на седмица да се къпеме и по колко пъти да си миеме члену?

Emi po princip vednaj v godinata stiga moji i po rqdko

ole male traikai si da ne zeme da ti povqrva :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

4e az ne iskam da go laja mom4eto kazvam mu kak 6te smardi nai dobre :D

emviii
04-15-2008, 09:08
kogato pochnat da se oplakvat susedite che u tqh ima nepriqtna mirizma znachi veche ti e vreme :D

Saymon90
04-15-2008, 09:26
Всеки ден, разбира се...

torresinho
04-15-2008, 09:28
Meрси за наградата.Попринцип се къпя всеки ден без когато ме мързи(попринцип това е 1 ден в седмицата)!
Ама по хгоре четох да си мие члену често.Това колко пъти на ден значи?????????????????????

LadyDy
04-15-2008, 10:22
Препоръчително е почти всеки ден. :wink:

slavito007
04-15-2008, 11:38
Еми всеки ден. Дори и да не се къпеш всеки ден половите органи е желателно и препоръчително да се измиват ежедневно. Даже ся по биология като четох урока го пише и там :
При нередовно измиване на външните полови органи между главичката на пениса и юздичката (препуциума) при мъжете и между големите и малките срамни устни при жените се отлага смегма. Това са остатъци от пот, урина и епителни клетки на лигавицата и кожата. Когато не се измива редовно, тя се превръща в среда за развитието на различни микроорганизми. Те могат да причинят възпаления на външните полови органи. Смегмата съдържа вещества, които предизвикват ракови заболявания.

Извод : Мийте го/я всеки ден :)

SunSmile
04-15-2008, 11:40
torresinho Ти попринцип нормален ли си или НЕ?Хахахах скоро никой не беше задавал по-малоумен въпрос!!!Браво печелиш награда за неграмотнос и липса на хигиенни познания! Честито!Наградата е кочина пълна с мръсотия само за теб!
:razz: :razz: :razz: Ще му е супер яко с тая награда! Със здраве да си я ползваш!!! И ... недей да се къпеш, да не станеш чист, че може да умреш от чистота! :razz:

KuPO
04-15-2008, 12:05
kogato pochnat da se oplakvat susedite che u tqh ima nepriqtna mirizma znachi veche ti e vreme :D

Anabel
04-15-2008, 12:18
Хахахааа ужас бе за първи път през целият ми живот да чуя някой да пита по колко пъти е нормално да се къпе!!!Ти трябва да получиш награда за най-голям тъпак и най-голям неграмотен селянин.Ми естествено,че на 2 дена един път.

pOznAi_kOi_E
04-15-2008, 13:50
А... ти като се къпеш шапка ли слагаш на х*я си??? И после него отделно го мийш??? Нали като се къпеш и там отива вода :D или ти си на разделно къпане :razz:

Ice_Queen_
04-15-2008, 14:19
А... ти като се къпеш шапка ли слагаш на х*я си??? И после него отделно го мийш??? Нали като се къпеш и там отива вода :D или ти си на разделно къпане :razz:

ааа демек по твоята логика пишката му само ще се облива с вода и това значи ,че я е измил... блах..така си мислят доста момчета за жалост.. като влязат поне да го оголят и поизтъркат..боже..

1000RR
04-16-2008, 09:40
Аз имам подобен въпрос. :D Колко често да си бъркам в носа, че идва един момент в който направо не мога да дишам и усещам , че ще се задуша??? :razz: :D :D

pOznAi_kOi_E
04-16-2008, 12:48
А... ти като се къпеш шапка ли слагаш на х*я си??? И после него отделно го мийш??? Нали като се къпеш и там отива вода :D или ти си на разделно къпане :razz:

ааа демек по твоята логика пишката му само ще се облива с вода и това значи ,че я е измил... блах..така си мислят доста момчета за жалост.. като влязат поне да го оголят и поизтъркат..боже..

1. Момиче съм.
2.За теб не знам, но аз си мия тялото с душ гел, косата с шампоан, интимните части с интимен сапун и тва го правя по 2 пъти на ден, тъй че ако при теб е само с вода...

xXxScreamxXx
04-18-2008, 06:23
По колко пъти на седмица да се къпеме и по колко пъти да си миеме члену?

Emi po princip vednaj v godinata stiga moji i po rqdko

ole male traikai si da ne zeme da ti povqrva :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

4e az ne iskam da go laja mom4eto kazvam mu kak 6te smardi nai dobre :D

:razz: :lol: :razz: aaaaa taka ve4e stafa :D :D :D .... aide uspex .. i do aftora .. k1pi se po rqdko 4e da pesti6 voda :D ....

xXxScreamxXx
04-18-2008, 06:25
torresinho Ти попринцип нормален ли си или НЕ?Хахахах скоро никой не беше задавал по-малоумен въпрос!!!Браво печелиш награда за неграмотнос и липса на хигиенни познания! Честито!Наградата е кочина пълна с мръсотия само за теб!
:razz: :razz: :razz: Ще му е супер яко с тая награда! Със здраве да си я ползваш!!! И ... недей да се къпеш, да не станеш чист, че може да умреш от чистота! :razz:


:lol: :lol: edva li :D

Thuglife
04-18-2008, 15:53
Ми за половите органи..хващаш телената четка държиш здраво члена..и почваш да търкаш неспирно...докато не падне горния слой на кожата :) . После омазваш малко с интимен гел(може си го купиш от аптеката) търкаш с гъбата...като го подсушиш където има кръв го облепяш с лепенки(може да си купиш от аптеката) и го пудриш с бебешка пудра :) . това го прави всеки ден! :) :-D

Pepincetyy
04-20-2008, 10:37
Как може да питаш кога да се къпя....
:-D
Косата може през 1-2 дена,тялото всеки ден ....
Трябва да спазваш лична хигиена,а не да се къпеш на 2 години.....