PDA

View Full Version : към момчетата : Защо ви е трудно да кажете Обичам те !!



natalitoo
04-15-2008, 06:41
Та въпросчето ми е ..? Защо на някои момчета им е трудно да кажат ... Обичам те !! ?? сегашния ми приятел като си приказвахме за предишни връзки той ми каза че е ходил с едно момиче 2 години .. а Обичам те и е казал точно един път (а тогава са ходили 1 година и половина) .. че момчета споделете .. Трудно ви е да кажете Обичам те ... или ви е страх :? :? ??? И кога бихте казали на едно момиче , че го обичате :) :) :)

iiirish
04-15-2008, 07:18
е, не съм момче, но знам отговора. поне на мен (в задушевен разговор) приятелят ми е казвал, че не е толкова трудно да кажеш "обичам те", колкото е трудно да понесеш след това последиците. с това признание те смятат, че ни повдигат прекалено много самочувствието и че ще ми се качим на главите. страхът, да ги манипулират посредством техните чувства ги кара да бъдат толкова предпазливи

BaBy_bS
04-15-2008, 07:41
ако дадено момче наистина обича приятелката си,едва ли ще му е трудно да каже тези 2 думички :-o

xercu
04-15-2008, 07:43
Та въпросчето ми е ..? Защо на някои момчета им е трудно да кажат ... Обичам те !! ?? сегашния ми приятел като си приказвахме за предишни връзки той ми каза че е ходил с едно момиче 2 години .. а Обичам те и е казал точно един път (а тогава са ходили 1 година и половина) .. че момчета споделете .. Трудно ви е да кажете Обичам те ... или ви е страх :? :? ??? И кога бихте казали на едно момиче , че го обичате :) :) :) Ходил съм с момиче 2 години и съм и казал едно... милион пъти , че я обичам. Ако питаш мене приятеля ти нещо го е срам 8) А кога бих го казал ... ами когато обикна някоя 8-)

betyrk
04-15-2008, 07:47
Ми..Срах може би :D Но все пак ако наистина иска да е с момичето трябва да и го казва все пак..

natalitoo
04-15-2008, 07:48
ами не просто не иска да си разкрива толкова много чувствата .. може да не го казва но го показва

xercu
04-15-2008, 07:50
Като го показва , защо му е да го казва ?! :-o Оставяш го да си крие чувствата пък ти ... Пей сърце 8-)

natalitoo
04-15-2008, 08:01
е друго е когато ти кажат едно Обичам те .. и съвсем друго ако само ти го показват ..

hOuseE_lOver
04-15-2008, 08:17
е друго е когато ти кажат едно Обичам те .. и съвсем друго ако само ти го показват ..
И така да се каже за теб кое е ппо важното че не разбрах ? да ти го кажат или покажат ?

natalitoo
04-15-2008, 08:21
и двете .. но сега въпроса не е за мен...просто пуснах темичка

love_veselka
04-15-2008, 08:45
Не знам,на мен приятеля ми каза първи,че ме обича

skatemore
04-15-2008, 08:46
когато го почувствам го казвам

FreeSpirit
04-15-2008, 10:09
Хаха, не е важно дали казва или не важното е дали го мисли и чувства ;)
Имам фр, дето си сменя гаджетата като носни кърпи- една седмица с една(разбира се мн я обича,мн държи на нея и тя е най-важното нещо за него за тоя момент)(((( и разбира се я обсипва с тези толкова важни за вас две думички))))...след една седмица вече мисли за др и разбира се й сваля звезди - тръгват и се почва старата песен на нов глас ;)

Та момичета какво предпочитате- момче което ви казва "обичам те"( с почва и без почва) или момче, което е до вас и ви показва(дори и да не може да го изрече)не думи, защото е притеснителен или го е страх че ще ви изплаши или загуби след като признае чувтвата си ;)
Пфу цял роман, написах- айде сега момчета подкрепете ме и не ме разочаровайте :grin:

suantito
04-15-2008, 10:31
Защото за нас тая дума означава нещо, и не трябва да се казва на всеки...

ka6onq
04-15-2008, 10:47
е, не съм момче, но знам отговора. поне на мен (в задушевен разговор) приятелят ми е казвал, че не е толкова трудно да кажеш "обичам те", колкото е трудно да понесеш след това последиците. с това признание те смятат, че ни повдигат прекалено много самочувствието и че ще ми се качим на главите. страхът, да ги манипулират посредством техните чувства ги кара да бъдат толкова предпазливи
въобще не си мислим такива глупости че ще ви вдигнем съмочуствието това сега ли го измисли ????
а по темата еми просто не сме свикнали на казваме тази дума обичам те просто не ни е в речника може да го неказваме но винаги ще го показваме
питах 2-3 момичета с които съм много близък дали те на техните гаджета са казвали обичам те ми казаха че не са казвали при всеки е различно

zvezdichka777
04-15-2008, 11:22
Момчетата просто се влюбват много по-трудно от колкото момичетата,но за сметка на това обичат много по-силно.Когато наистина едно момче го чувства,то не мисля че има някакъв проблем да го каже ..

клолнЪ
04-15-2008, 11:27
Сяко момче е различно.Например на мен не ми е трудно да кажа Обичам те!стига да го чувствам. :)

Crafter
04-15-2008, 11:34
Момчетата просто се влюбват много по-трудно от колкото момичетата,но за сметка на това обичат много по-силно.Когато наистина едно момче го чувства,то не мисля че има някакъв проблем да го каже ..

Мила, ще ме прощаваш, но това не е така. Нито ние катериме стълбата по-бавно, нито вас ви боли по-малко, като паднете.

По темата:

Да кажеш "обичам те" означава да се кристализираш - ставаш изключително чуплив и трябва да имаш огромно доверие на човека на когото го казваш.

zvezdichka777
04-15-2008, 11:38
Момчетата просто се влюбват много по-трудно от колкото момичетата,но за сметка на това обичат много по-силно.Когато наистина едно момче го чувства,то не мисля че има някакъв проблем да го каже ..

Мила, ще ме прощаваш, но това не е така. Нито ние катериме стълбата по-бавно, нито вас ви боли по-малко, като паднете.

По темата:

Да кажеш "обичам те" означава да се кристализираш - ставаш изключително чуплив и трябва да имаш огромно доверие на човека на когото го казваш.

За мен и за още голям брой хора е така..ти явно си на друго мнение .. но наистина,зависи от много неща ... 8)

w0sh
04-15-2008, 13:03
Е нали не искахте да ви лъжем....
+ това любовта е признак на слабост.

Zoizo
04-15-2008, 13:30
Защото "обичам те" е синоним на завися от теб, а ние мразим да сме слаби или зависими.

sh3_1s_7h3_0n3
04-15-2008, 13:32
..защото не намират за необходимо да го кажат. ;)
..защото ги е 'страх' от значението ;)
..или пък ги е срам.. да проявяват такава 'висша форма' на чувствителност :)

Но пък от друга страна по-добре да го казват рядко, а когато го изрекат да е подплатено и с "доказателства".. (: а не 2 висящи думи във въздуха... или 'просто казани'... както могат да се кажат и на 'всяка друга'.

MartyParty
04-15-2008, 14:05
Боже,боже...Намерили за какво да си мислят те(клетите).
Предпочитам да е искрено и рядко,отколкото често и казано по навик.Чувства се, когато едно момче влага смисъл в тези думи и кога го казва,за да угоди на приятелката си.Смешни сте...Първоначално сте щастливи,че не спират да ви повтарят колко ви обичат,а след един месец ревете,че са ви излъгали. :?

kroasandvi4
04-15-2008, 14:31
Защото за нас тая дума означава нещо, и не трябва да се казва на всеки...

NightGuardian
04-15-2008, 14:48
Защото нищо не се променя!

zlobny_lady_836
04-15-2008, 15:02
не съм момче, но и на мен понякога ми е трудно да кажа обичам те ... може би ги е страх да не изплашат човека до себе си и тох да не си помисли, че щом другия му е споделил че го обича не му е възложил прекалено големи надежди, за нещо което може и да не продължи ... Защото когато разговаряш с приятелка например й каваш "Обичам го бе, немога без него", но е по-трудно да кажеш на самия човек "Обичам те и немога без теб", защото понякога ссе страхуваш, че ако споделиш това ще изплашиш човека до себе си, а той от негова страна, че му възлагаш надежди които той неможе да осъществи :? ... отделно, че за тях това е признак на слабост, пък и те приемат че момичетата трябва да го кажат първи, а ако кажем "Обичам те" те измънкват нещо от сорта на"И аз" или ... еми и аз така, и аз ти споделм чувствата е тфа немога да си го обясна :? :(

krem4et0
04-15-2008, 15:27
ами не просто не иска да си разкрива толкова много чувствата .. може да не го казва но го показва

Моя беше такъв. Бяхме заедно 2 години и 3 месеца преди да чуя първото обичам те. Преди това минахме през много неща, които можеха да разрушат връзката ни, ако не се обичаме взаимно, но просто му беше трудно. Беше ми казал, че никога няма да го каже, защото ще открие много сърцето си и ще го раня. И е факт, че не го е казвал на никой друг-майка, баща, баба.....НИКОЙ.
Много драми имах с това обичам те, но просто му е трябвало да го каже отведнъж. 1 вечер си хапвахме и гушкахме, аз му казах, че го обичам(бях решила да не го казвам вече, защото мълчанието му после ме убиваше), но просто не се сдържах. И той каза-"и аз". Оттогава за щастие не е спрял да ми го казва и показва.
Страх ги е да не бъдат открити и наранени. Това е моето мнение на база на опита ми с този мъж.

Miss_Perfekt
04-15-2008, 15:29
По гадното е че някой момчета го казват просто така :?

IrReplacaBle
04-15-2008, 16:18
Та въпросчето ми е ..? Защо на някои момчета им е трудно да кажат ... Обичам те !! ?? сегашния ми приятел като си приказвахме за предишни връзки той ми каза че е ходил с едно момиче 2 години .. а Обичам те и е казал точно един път (а тогава са ходили 1 година и половина) .. че момчета споделете .. Трудно ви е да кажете Обичам те ... или ви е страх :? :? ??? И кога бихте казали на едно момиче , че го обичате :) :) :)Защо да им е трудно?Когато го изпитват,ще го кажат,когато няма нищо по-добре да не го казват.Продължителността на връзката не е показ за чувствата на човек.А кажи ми,момчетата,които им е лесно да кажат "Обичам те." и го казват на 2-рата седмица,а след 2-3 дена зарязват момичето?!Не е ли по-гадно и много глупаво,безсмислено?Ти как би се почувствала във втората ситуация?нека предположа-ужасно,но в първата-прекрасно,защото ще бъдеш сигурна в чувствата на даденото момче и няма да очакваш края толкова скоро.

IrReplacaBle
04-15-2008, 16:22
е друго е когато ти кажат едно Обичам те .. и съвсем друго ако само ти го показват ..И предпочиташ да ти го казват,вместо да ти го показват?!Първото може да се каже много лесно,но второто се играе по-трудно ;)

iiirish
04-15-2008, 16:27
е, не съм момче, но знам отговора. поне на мен (в задушевен разговор) приятелят ми е казвал, че не е толкова трудно да кажеш "обичам те", колкото е трудно да понесеш след това последиците. с това признание те смятат, че ни повдигат прекалено много самочувствието и че ще ми се качим на главите. страхът, да ги манипулират посредством техните чувства ги кара да бъдат толкова предпазливи
въобще не си мислим такива глупости че ще ви вдигнем съмочуствието това сега ли го измисли ????

това, че ти не го смяташ за вярно, не значи че няма такива мъже. а мъжете около мен са точно такива. хайде сега размислете малко и открийте разликата между мисленето на "момчетата" и "мъжете", защото аз не съм на 15-16, че да ви говоря за ученици. първо: един 15годишен хлапак изобщо не може да обича; и второ: той дори незнае какво значи "да покажеш, че обичаш" тъй че... сори

VinDiesel
04-15-2008, 16:49
Повечето момичета като чуят това "Обичам те " и се променят .На сегашното си гадже и казах че я обичам преди 3 4 дни и тя ми каза че ме обича и че го чувства не е само на приказка но е чакала 1-ви аз да кажа :)

Sarabi
04-15-2008, 17:17
Предпочитам да не ми го казват, от колкото да ми го казват само защото "така трябва", "така ще пусне", "така ще й хареса", "така прави батко/Пешо/Сашо/Тошо", "просто така".
Какъв е смисъла бе, говеда ? Да ти кажат "Обичам те" без да е така... какъв кеф доставя ? Смешно ми е тва. Някой ако толкова иска да му го казват да ме наеме, имам хубав глас, ясна дикция и... по уговорка - веднъж на 2 мин, веднъж на 5 мин, веднъж на 15 мин и да плаща поне.
Щом им е толкова трудно да кажат "Обичам те"... радвам се. Поне да го казваха, когато наистина е така... ама явно не е чак толкова трудно.
Баси толкова се е изтъркала тая фраза. Аз не мога да кажа на майка ми, че я обичам... сигурно малко хора от форума са го казвали наистина...

VinDiesel
04-15-2008, 17:23
Предпочитам да не ми го казват, от колкото да ми го казват само защото "така трябва", "така ще пусне", "така ще й хареса", "така прави батко/Пешо/Сашо/Тошо", "просто така".
Какъв е смисъла бе, говеда ? Да ти кажат "Обичам те" без да е така... какъв кеф доставя ? Смешно ми е тва. Някой ако толкова иска да му го казват да ме наеме, имам хубав глас, ясна дикция и... по уговорка - веднъж на 2 мин, веднъж на 5 мин, веднъж на 15 мин и да плаща поне.
Щом им е толкова трудно да кажат "Обичам те"... радвам се. Поне да го казваха, когато наистина е така... ама явно не е чак толкова трудно.
Баси толкова се е изтъркала тая фраза. Аз не мога да кажа на майка ми, че я обичам... сигурно малко хора от форума са го казвали наистина...

Това че не си намерила точния човек не ти дава право да говориш така.Това че са ти го казвали напразно не означава че всички го казваме напразно и без чувства

xercu
04-15-2008, 17:47
е, не съм момче, но знам отговора. поне на мен (в задушевен разговор) приятелят ми е казвал, че не е толкова трудно да кажеш "обичам те", колкото е трудно да понесеш след това последиците. с това признание те смятат, че ни повдигат прекалено много самочувствието и че ще ми се качим на главите. страхът, да ги манипулират посредством техните чувства ги кара да бъдат толкова предпазливи
въобще не си мислим такива глупости че ще ви вдигнем съмочуствието това сега ли го измисли ????

това, че ти не го смяташ за вярно, не значи че няма такива мъже. а мъжете около мен са точно такива. хайде сега размислете малко и открийте разликата между мисленето на "момчетата" и "мъжете", защото аз не съм на 15-16, че да ви говоря за ученици. първо: един 15годишен хлапак изобщо не може да обича; и второ: той дори незнае какво значи "да покажеш, че обичаш" тъй че... сори ... ами аз съм 15 годишен хлапак и да ти кажа... Знам какво е да обичаш ... Може да не е било толкова искренно и чисто както примерно при някой 25 - 30 годишни дето от 10 години са гледат , но все пак нещо си се объркала ... Явно "мъжете" около теб са уникални :shock:

Sarabi
04-15-2008, 17:47
Не съм казала, че всички го казват без чувства. Но доста голяма част са си такива копелета... . И предпочитам да не го чувам от колкото да го чувам изкуствено, не че не съм го чувала истински.

natalitoo
04-15-2008, 18:21
nikude ne sym kazala 4e za men e po dobre a mi kajat obi4am te .. za6toto ako na vtorata sedmica mi kaje nqkoi "Obi4am te " pyrvo nqma da mu povqrvam .. i tova 6te e priznak 4e skoro 6te se razdelim pone za men e taka .. Taka 4e predpo4itam nqki da mi go pokazva otkolkoto da mi go kaje na vtorata sedmica .. po dobre mom4eto da obmisli tova koga da go kaje

CfEtii
04-15-2008, 18:26
Ми аз съм момиче ма и аз да кажа :-P
Напротив,аз пък мисля,че я казват даже твърде лесно,но просто ей така.Казва я шот примерно е такъв реда на нещата :-o

iiirish
04-15-2008, 18:29
е, не съм момче, но знам отговора. поне на мен (в задушевен разговор) приятелят ми е казвал, че не е толкова трудно да кажеш "обичам те", колкото е трудно да понесеш след това последиците. с това признание те смятат, че ни повдигат прекалено много самочувствието и че ще ми се качим на главите. страхът, да ги манипулират посредством техните чувства ги кара да бъдат толкова предпазливи
въобще не си мислим такива глупости че ще ви вдигнем съмочуствието това сега ли го измисли ????

това, че ти не го смяташ за вярно, не значи че няма такива мъже. а мъжете около мен са точно такива. хайде сега размислете малко и открийте разликата между мисленето на "момчетата" и "мъжете", защото аз не съм на 15-16, че да ви говоря за ученици. първо: един 15годишен хлапак изобщо не може да обича; и второ: той дори незнае какво значи "да покажеш, че обичаш" тъй че... сори ... ами аз съм 15 годишен хлапак и да ти кажа... Знам какво е да обичаш ... Може да не е било толкова искренно и чисто както примерно при някой 25 - 30 годишни дето от 10 години са гледат , но все пак нещо си се объркала ... Явно "мъжете" около теб са уникални :shock:

всички мъже са уникални, просто още не го разбирате. след година или две, дори и след няколко месеца мисленето ви ще се промени. повярай ми когато аз бях на 15 не мислех по-различно, за мен любовта беше нещо красиво и розово. жалко обаче, че като ме поучука живота, промених мнението си по този въпрос

SoulSteal
04-15-2008, 18:29
На мен не ми е трудно и го казвам тогава когато е нужно а не за да си проветря устата..

desonka
04-15-2008, 20:02
ами аз съм момиче и на мен също ми е много трудно да кажа Обичам те.За мен тези думи са много силни и трябва да се внимава кога и как да бъдат казани.Аз съм го казвала веднъж и наистина беше адски трудно..и наистина тук има нещо дори бих казала доста вярно за този страх от манипулации,особенно ако човека преди това е бил лъган или са си играли с чувствата му.

Ivalinka
04-15-2008, 20:04
за мен е по-важно да ми го покажат и чак тогава да ми го кажат.... :-)

nyx
04-15-2008, 20:20
щото повечето момичета са недосварени пачи в курбан(демек малки пикли) и ни е страх от реакцията ИМ...Както аз...Най-добрата ми приятелка,която в продължение на 2 години смятах за най-зрелия овек за възрастта си,такива глупости направи след като и казах двете думи,че загубихме и приятелство и всико над приятелството(последния месец бяхме любовници...)И ся ко...пишман станах че и го казах...Тай че кво да очаквам от някоя дето е по-малка от нея...Или пък бившата ми...Казах й обичам те...и не ми говори два дена...Ама тя пък беше уникална...(нито в лошия нито в добрия смисъл на думата...)

butty
04-16-2008, 12:09
в нашия случай май е точно обратното... аз много рядко му казват, че го обичам.. той ми го казва постоянно,когато се разделим и разберем, че ще се видим чак след 1 седмица ... тези моменти са незабравими... тъгата, съчетана със силна любов.. стига ми да ми каже едно "обичам те" и то ще ме крепи цяла седмица.. като го каже.. аз му отвръщам само едно "и аз",, което е малко грубо..но не знам защо не мога да го изричам много често. И като ме попита "какво и ти?", отговорът е " и аз те мразя",и разбира се винаги ще ме затапи с едно " мразиш ме, защото ме обичаш много" :-D

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-16-2008, 17:41
е друго е когато ти кажат едно Обичам те .. и съвсем друго ако само ти го показват ..
Така е, по-хубаво е от действията на гаджето да знаеш, че те обича, отколкото да разчиташ на 2 празни думи. За съжаление вече празни, защото са изгубили смисъла си, в днешно време се казват за "здравей - здрасти", а недай си Боже да започнат да се използват за манипулации "Правя това, защото те обичам", "Ако не сториш това, значи не ме обичаш" и пр. :?
Приятелят ми също беше скептичен на тази тема, мислеше, че изразът ще се обезсмисли, ако си го казваме често. А според мен, ако го чувстваш, няма какво да се страхуваш, че ще се изтърка. :) Просто трябва да споделиш и да видиш щастието в очите на този, когото обичаш. :)
Има още нещо - мъжете са същества на действията, не на думите. Предпочитат да не си губят времето в празни приказки, а да действат. Затова предпочитат показването, а не изказването на чувствата, може би. ;-)

alex_devv
04-16-2008, 17:53
Не съм от тия 8)

FantaMen
04-16-2008, 20:17
Защото ние (момчетата)сме първи във всичко.Момичетата чакат да кажеш 1 дума накрива и Край.С ножицата и те режат.Тва е нашия свят и нашата съдба.Да сме прецакани и да сме първи винаги и във всичко!!!

xercu
04-16-2008, 20:36
Защото ние (момчетата)сме първи във всичко.Момичетата чакат да кажеш 1 дума накрива и Край.С ножицата и те режат.Тва е нашия свят и нашата съдба.Да сме прецакани и да сме първи винаги и във всичко!!! Аз пък не се оплаквам , че съм момче ...

nether
04-16-2008, 20:57
Просто не иска да те лъже. Това е голяма дума и не се казва за добър ден, макар и по голямата част от момиченцата да не разбират нейното значение. Ако не те обича за какво да ти го казва, по-добре да не ти го каже, отколкото да ти го каже и да не е искрен.

jjjjjj6363
04-16-2008, 22:51
ot tova 4e mom4etata si mislim 4e shtom kajem na momi4eto 4e go obi4ame i si mislim 4e to shte moje da pravi kakvoto si iska pri4inata i zaredi koqto mom4etata inzeverqvat kato kazvate na mom4e 4e go obi4ate 25% da vi izneveri v zavisimos ot haraktera

Bolt_f
04-17-2008, 02:16
Ne razbiram zashto dve dumichki sa tolkova vajni. Za povecheto momicheta i jeni sqkash po-vajno e da chuqt lyjlivo "Obicham te" ot myje otkolkoto naistina da gi obichat, makar i da ne go kazvat.
Kazvali sa me che me obichat. Tova vinagi me e sysipvalo. Sqkash kato chuq "obicham te" zapochvam da si predstavqm kak me zadushava, kak iska da se jenim i da ostareem zaedno.... i mnogo dobre znaq, che ne bih jelala tova s kogoto i da e. Za nqkoi hora prosto "obicham te" znachi mnogo poveche ot bludkav i ligav nachin da kajesh na nqkoi che go haresvash i che ti e hubavo da si s nego, koeto e glupavo. V emociite i chuvstvata koito imate zaedno ima mnogo po-golqm smisyl otkolkoto v dve dumichki... :)

nencuHka
04-17-2008, 10:55
Малко извън темата ..
Защо момчетата толкова трудно се влюбват :D

VinDiesel
04-17-2008, 12:06
Малко извън темата ..
Защо момчетата толкова трудно се влюбват :D Аз правя граница между влюбване и обичане.Влюбването за мен е когато видя момиче направо да не съм на себе си все едно съм някаде другаде.Изтръпван унемявам и т.н.Това ми се е случвало 1 път и неща повече да се влюбвам :) Обичта за мен е голяма привързаност към момиче.Когато не съм с нея да ми липсва много и т.н.Аз обичам сегашното си гадже и ми е много добре мога да кажа че до сега не съм бил с такова момиче :)

pepita87
04-17-2008, 18:48
Momiche sum,no na priqtelq mi v nikakuv sluchai ne mu e trudno da mi go kaje,naprotiv kazva mi go pri vseki udoben moment,na den moje bi po3-4 puti nai-malko!Na men mi e trudno da mu go kaja i mi e kef,kogato si prosi tezi dve,tolkova zna4imi dumi4ki :)

tqnko1
04-17-2008, 18:52
Та въпросчето ми е ..? Защо на някои момчета им е трудно да кажат ... Обичам те !! ?? сегашния ми приятел като си приказвахме за предишни връзки той ми каза че е ходил с едно момиче 2 години .. а Обичам те и е казал точно един път (а тогава са ходили 1 година и половина) .. че момчета споделете .. Трудно ви е да кажете Обичам те ... или ви е страх :? :? ??? И кога бихте казали на едно момиче , че го обичате :) :) :)
не е нужно зада обичаш някого да го казваш на когото и да е дори и на този когото обичаш, а повето момичета (лиглите кучките курвите и както се пишат там) като чуят тия думи се мислят за НАЙ-ЯКИТЕ (ЛИГЛИ КУЧКИ КУРВИ И КАКТО СЕ ПИШАТ ТАМ) и започват да се ебават с теб.. :-x

RaZcAkVa6tIq
04-17-2008, 19:45
Obi4am te :D :D :D :D :D :D

napalm
04-17-2008, 23:01
Не съм употребявал този израз от много години... Мисля че при всеки е различно.

IcCeTo
04-18-2008, 09:51
Е ако найстина я обичам ще и казвам тези 2 думички :grin:

natalitoo
04-23-2008, 21:10
:) :) :)

FiEшЪнChE
04-23-2008, 21:12
Защото звучи тапо :razz:

w0sh
04-23-2008, 21:12
Мога да кажа, когато и на когот си поискам "обичам те" без въобще да го мисля.
Всеедно да кажа. "ядох пица"
Това са само некви идиотски думи.

plmn
04-23-2008, 21:16
А по-добре ли е да ви казват редовно че ви обичат а всъщност да не е така?По-добре - 1-2 пъти, но от сърце отколкото да ви лъжат...

Alabalaportokala
04-23-2008, 21:54
Малко извън темата ..
Защо момчетата толкова трудно се влюбват :D

Защото в природата ни няма толкова емоция и чувства, докато в женската природа са преобладаващи. Затова и нямате добра логическа мисъл. Отговорите ви са съпроводени с емоции, а не използване на сивото вещество. Вие момичетата дори когато изневерявате влагате чувства, докато ние алкохол и ерекция :D

billycohen
04-23-2008, 21:58
6tom ne kazva obi4am te ne6tata ne sa dobre. Imam priqteli koito si imat dulgi vruzki pove4e ot godina i hodqt bez da se obi4at. Prosto sa sviknali zaedno taka mi kazvat.
Ne e zaduljitelno da kazvash obi4am te. Moje po razli4en na4in da go kazvash. No sled godina i polovina 1 put da kajesh obi4am te tova e izproseno qvno. Kolkoto da mine nomera.
NE E TRUDNO DA SE KAZVA OT MOM4ETATA. 6TOM NE GO KAZVA ZNA4I NE E ISKREN 8)
moje da haresva momi4eto i za momenta ne moje da nameri druga po dobra kato neq i predpo4ita da ne e sam.... mneniq mneniq mnogo ima o6te ... :)

sladkъ_mackъ
04-23-2008, 22:01
Не знам,на мен приятеля ми каза първи,че ме обича +1 :grin:

moon_flower
04-23-2008, 22:22
Мен пък винаги ми го изтрелват много скоростно това обичам те и аз се плаша... :D :D
Но иначе си мисля,че за да се бави с това "обичам те",значи просто не е сигурен,че наистина те обича... :?(принципно говоря)

natalitoo
05-02-2008, 11:25
mersi za otgovor4etata :) :)

raia338
05-03-2008, 16:59
da!!!! trudno mi e da kaja ,,obi4am te ,, i az nz za6to mojebi me e strah i sram :grin: no 6te go napravq skoro :-D

babity
05-03-2008, 17:11
Пфффф... т'ва "немога да казвам обичам те" е реплика на псевдо гъзарите, които смятат, че това ги прави нещо голямо и несравнимо... Истинският мъж може и изразява чуствата си без притеснения!

gPa3HuTeJl
05-03-2008, 17:13
Щото пенисите немогат да говорят..

ANTIHUMAN
05-03-2008, 20:02
Пфффф... т'ва "немога да казвам обичам те" е реплика на псевдо гъзарите, които смятат, че това ги прави нещо голямо и несравнимо... Истинският мъж може и изразява чуствата си без притеснения!

+1 Преди да станете гаджета или след това.Мен лично ме е страх от отговора: ,,Не.'' Нямам гадже от вече 2 години ,ако не повече.Просто ме е страх! Опитвам се да махна това чуство но нестава.,,Обичам те'' е много силна дума която казвам с 300 зора и на родителите си! Едва ли ще я кажа на някое момиче.Можеби ще я кажа ,но някак си повърхностно.Мисля ,че когато нямаш гадже мислиш по-трезво или аз съм забравил как мислиш като имаш!

П.П. УСПЕХЧЕТА НА ВСИЧКИ!

bubbl3s
05-03-2008, 20:28
Момчетата просто се влюбват много по-трудно от колкото момичетата,но за сметка на това обичат много по-силно.Когато наистина едно момче го чувства,то не мисля че има някакъв проблем да го каже ..

+1 :)

bubbl3s
05-03-2008, 20:30
Az ne sum mom4e, no i az kolokoto i da sum vlubena v gajeto si, ponqkoga mi e trydno da my kaja obi4am te! Kazvala sum my go samo 1, no s 4ystvo, koeto e po-dobre ot 10000000 puti i prosto ei taka kolkoto da ne e ti6ina!

Valhala
05-04-2008, 00:17
Аз мисля,че ние приемаме по малко по-друг начин нещата от вас.Така де,може би защото от една страна трябва да се държим,как да кажа "мъжки" .За нас любовта не се появява на втората седмица от връзката,ние един вид не сме толкова "лигави".И е абсолютно нормално някои да си мълчат и да не засягат темата,защото представете си ситуацията на едно момче:От една страна момичето,което си напира за това "обичам те" и от другата страна редица като цяло маловажни,но оказващи влияние фактори.Пък и по принцип е общоприето мъжа да играе основата в една сериозна връзка,което автоматично задължава...Извинявайте за дългото коментарче,но исках да си кажа мнението :)

Sawyer_94
05-04-2008, 08:54
е, не съм момче, но знам отговора. поне на мен (в задушевен разговор) приятелят ми е казвал, че не е толкова трудно да кажеш "обичам те", колкото е трудно да понесеш след това последиците. с това признание те смятат, че ни повдигат прекалено много самочувствието и че ще ми се качим на главите. страхът, да ги манипулират посредством техните чувства ги кара да бъдат толкова предпазливи
+1

mese4ka
05-04-2008, 09:42
ха един път за две години стига :) аз трудно казвам обичам те дори когато обичам някого повече от всичко ... това за най-трудните две думи който изричам ... и никога не гледам в очите като го казвам ....

BlueFace
05-04-2008, 09:43
Изобщо не ми е трудно :) :) :grin: Мога да и го повтарям цял ден ако иска :grin: :-D

momi4e_bez_du6a
05-04-2008, 09:57
na moq priqtel mu otne poluvin godina d ami kaje obi4am te ,no go kaza predi az na nego :D:D:d

natalitoo
05-04-2008, 11:29
Изобщо не ми е трудно :) :) :grin: Мога да и го повтарям цял ден ако иска :grin: :-D

ti moje da si go povtarq6 cql den .. no 4uvstva6 li trypkata kogato go kazva6 .. celta ne e prosto da kaje6 edno "obi4am te " a dali naistina go 4uvstva6 .. dali ima trypka ...

5StaR
05-04-2008, 11:35
Handcuffs -free ftw

natalitoo
05-15-2008, 11:34
:) :) :)

soul1199
05-15-2008, 12:01
hm,az sum momi4e i biv6iq mi priqtel za 1 mesec rqdko go e kazval,no se razbra,4e toi izob6o ne ma e obi4al,hah qkoto,e 4e puk az sa6o ne go obi4ah,hah ve4e ne moa i da go gledam,stanal e zle i toi ne moge,izvodat ,e 4e mom4etata kazvat na momi4e,4e go obi4at,no dali izob6o e taka?kat skasat i tragnat s dryga sa6oto i go govorqt,taka,4e po-dobre da ne go kazvat,a da go pokazvat

maharbal
05-15-2008, 12:07
Та въпросчето ми е ..? Защо на някои момчета им е трудно да кажат ... Обичам те !! ?? сегашния ми приятел като си приказвахме за предишни връзки той ми каза че е ходил с едно момиче 2 години .. а Обичам те и е казал точно един път (а тогава са ходили 1 година и половина) .. че момчета споделете .. Трудно ви е да кажете Обичам те ... или ви е страх :? :? ??? И кога бихте казали на едно момиче , че го обичате :) :) :)

Hah emi nqkoi ni e sram da kajem lichno na nqkoe momiche che q obichame. Osobeno, kogato liubovta e nespodelena kato v moq sluchai. Veroqtnosta da ti se izsmee v liceto e golqma (imam v predvit kogato ne ste gadjeta ami prosto si otishal pri nqkoe momiche, koeto haresvash).Vednyj dvash sym go kazval na momicheto, koeto haresvam no po skype... lichno nikoga i nqma i da se stigne do tam za jalost.

KisskilleRcHe
05-15-2008, 12:23
Аз го казвам толкова често, че вече никой не вярва........ :)

Nooby
05-15-2008, 18:54
не съдете по думите, а по действията!
Може много по-рядко да го казваме, но така ефектът е по-голям.Ако всеки ден ви казваме по 1 милион пъти, че ви обичаме, няма ли да ви омръзнем твърде бързо?

_FaShIoN_
05-15-2008, 20:24
Просто момчетата не обичат да говорят за чувствата си като цяло,защото някакси....абе и аз нз..те са много странни... :)

ivan4oooo
05-16-2008, 21:35
edin priqtel kaza na negovata 4e q obi4a i tq na drugiq den go zarqza ??? :( na tva mai mu vikaxa ......... jenska tupotiq

go71n
05-16-2008, 22:15
аз съм момче и не ми е трудно да кажа " обичам те " вапроса е че го казвам дори и да не го чувствам :| просто като ми каже момиче че ме обича и аз казвам и аз те обичам дори и да не я :D просто ако кажа океи или ами аз не считам че ше се скараме и казвам и аз а дори не я обичам мн често ми се случва :| таиче мен не ме е страх :o

Chefinkaaa
05-17-2008, 00:01
гордост .... :-D

Cookie_
05-17-2008, 11:25
Аз съм момиче ... и аз рядко го казвам .. защото го казвам само когато съм сигурна ... не когато ми го кажат на мен ... :-) А неговото необичане така да се каже може да е или от гордост или просто то го показва .. а 3-ия начин е просто д ане те обича ! Но според мен не е това ! ;) spox мацка !

slun4ice_90
05-17-2008, 11:40
Аз пък ще попитам,защо е нужно да се казва,при положение,че е по-важно да се доказват думите...това са само думи... :? На думи,не вярвам... 8) Когато обичаш,някой не правиш ли всичко той/тя,да е щастлив/а?Ами тогава за какво говорим?От това по-голямо доказателсвто за любов не знам...Пък и доста са момчетата,които казват "обичам,те"...замислете се....Доказателството...това е истината....по този начин се доказваш,че не си само човек и на думи!На думи всеки може,но ние как да разберем,че човека с/у нас,го чувства..? :-P :grin: :-({|= Лесно е да кажеш,двете най-прекрасни думи,които всеки човек биха го направили щастлив...трудно е да потвърдиш...думите си!

purple__love
05-17-2008, 12:03
spored men ne e trudno,ako go 4uvstva6 i si go osuznal...kogato obi4a6 ....to prosto e vsi4ko za teb...tova,koeto dviji kruvta ti....no kogato ne go 4uvstva6...kak da go kaje6?na sila?

natalitoo
05-29-2008, 06:21
:) :) :) :) мерси за отговорчетата

psychopath
05-29-2008, 06:23
ич не ми е трудно...

я го кажем три пъти...я съм и го мушнал
жик-так :D

donkihot
05-29-2008, 06:23
zashtoto momechetata sa po-seriozni. Mnogo ot momi4etata kazvat obicham te na vtorata sreshta,a m osyznavat,4e liubovta idva s vremeto. Ne vsqko gaje se obi4a! Nima ne e taka???

psychopath
05-29-2008, 06:24
zashtoto momechetata sa po-seriozni. Mnogo ot momi4etata kazvat obicham te na vtorata sreshta,a m osyznavat,4e liubovta idva s vremeto. Ne vsqko gaje se obi4a! Nima ne e taka???евалата...имаш една бира от мен :smt006

donkihot
05-29-2008, 06:27
ouu shte si q 4akam Psychopath* ,no dneska az 4erpq..li4en praznik :P

psychopath
05-29-2008, 06:35
ouu shte si q 4akam Psychopath* ,no dneska az 4erpq..li4en praznik :Pидеално :D

blufer_1
05-29-2008, 07:00
ами не на сяко момиче се казва "обичам те" а и всеки влага различен смисъл в тези думи аз също гледам да не казвавм че я обичам :)

Jaffs
05-29-2008, 11:49
Зависи от момчето. Думите `Обичам те!` последните години изгубиха част от смисъла си. :)
Наистина не може след втората среща да кажеш такива силни думи. Лично аз намирам някакъв чар в това момчето да го казва след време, когато сте преживели достатъчно и сте се опознали също толкова, че да може да ти каже `Обичам те` като го мисли, а не просто защото е дошло времето да го каже или защото ти си му го казала. Тогава наистина съм сигурна, че го чувства и че е искал да ми го каже. Ето тогава може да се почувстваш истински обичана и специална. А не както повечето днес след 1 месец вече казват, че това е любовта на живота им и едва ли не ще прекарат остатъка от него с този човек. :)
Ние сме по-склонни за щяло и не щяло да ги ползваме тези думички, с което си губят и силата и чувството когато ти ги кажат. :)

Доста по-дълго от очакваното се получи :oops:

Руби
05-29-2008, 11:57
Та въпросчето ми е ..? Защо на някои момчета им е трудно да кажат ... Обичам те !! ?? сегашния ми приятел като си приказвахме за предишни връзки той ми каза че е ходил с едно момиче 2 години .. а Обичам те и е казал точно един път (а тогава са ходили 1 година и половина) .. че момчета споделете .. Трудно ви е да кажете Обичам те ... или ви е страх :? :? ??? И кога бихте казали на едно момиче , че го обичате :) :) :)

има момчета и момчета .. в моята връзка аз съм тази, която казва рядко Обичам те .. престраших се едва след втората година да го направя, а през цялото това време момчето до мен ми го е казвал в моменти на близост
Така, че всичко е до характер на човека. За някой не е проблем да кажат двете думички и не влагат огромен смисъл в тях, а други си мислят че с тези две думи дават обет за цял живот на човека срещу тях и ги е страх да го направят
:)

Exsanguination
05-29-2008, 13:36
Ми..Срах може би :D Но все пак ако наистина иска да е с момичето трябва да и го казва все пак..
и какво ни интересува нас че си срала?

Ilinkata08
05-29-2008, 18:49
е, не съм момче, но знам отговора. поне на мен (в задушевен разговор) приятелят ми е казвал, че не е толкова трудно да кажеш "обичам те", колкото е трудно да понесеш след това последиците. с това признание те смятат, че ни повдигат прекалено много самочувствието и че ще ми се качим на главите. страхът, да ги манипулират посредством техните чувства ги кара да бъдат толкова предпазливи

Вярно е :-#

RaZcAkVa6tIq
05-29-2008, 19:07
Na men li4no kogato tragvam da kaja obi4am te na nqkoe momi4e koeto naistina haresvam,tragvam kum neq,no po e dno vreme se spiram,potq se ujasno mnogo i zapo4vam da se dvoumq.

Pesh0
05-29-2008, 19:57
ЩОТ НЕСТААМЕ :x :-x

natalitoo
05-30-2008, 21:52
явно не всички момчета са безмозъчни същества .. които да казват на всяка Обичам те .. евала :) :) :) :) :grin: :grin: :grin:

maximalniq
05-30-2008, 22:03
Та кога бихте казали на едно момиче , че го обичате :) :) :)Логично... Казваме на едно момиче "Обичам те" , когато го обичаме :)

Mu7k0
05-30-2008, 22:18
Та въпросчето ми е ..? Защо на някои момчета им е трудно да кажат ... Обичам те !! ?? сегашния ми приятел като си приказвахме за предишни връзки той ми каза че е ходил с едно момиче 2 години .. а Обичам те и е казал точно един път (а тогава са ходили 1 година и половина) .. че момчета споделете .. Трудно ви е да кажете Обичам те ... или ви е страх :? :? ??? И кога бихте казали на едно момиче , че го обичате :) :) :)
уБичЪм тЪ 8-) не беше трудно :lol:

MaCa
05-31-2008, 08:45
ako q obi4a 6te i kaje "obi4am te" i 6te i go pokaje, no ako ne q obi4a moje i da ne i go kaje, nito da i pokaje, a moje i neprekusnato da i go kazva bez da go pokazva a de ne q obi4a

No vsu6tnost koe e po vajno da ti go kazva ili da ti pokazva?
-----estestveno 4e da ti pokazva^
|
|
|

natalitoo
06-25-2008, 19:56
Та въпросчето ми е ..? Защо на някои момчета им е трудно да кажат ... Обичам те !! ?? сегашния ми приятел като си приказвахме за предишни връзки той ми каза че е ходил с едно момиче 2 години .. а Обичам те и е казал точно един път (а тогава са ходили 1 година и половина) .. че момчета споделете .. Трудно ви е да кажете Обичам те ... или ви е страх :? :? ??? И кога бихте казали на едно момиче , че го обичате :) :) :)
уБичЪм тЪ 8-) не беше трудно :lol:

ax.. изчервих се направо ... :grin: :grin: :grin:

Lord_Of_The_Night
06-25-2008, 20:29
Еми за мене делата,са по важни от едни думи,въпреки че и те не са излишни понякога,но по важното е да ти покаже,че те обича.Едно е да го кажеш,съвсем друго да го покажеш с деиствията си.

casanova_bg
06-25-2008, 20:42
ami men li4no ne me e strahili trudno kato znam 4e e taka

Blo0dyBitch
06-25-2008, 20:47
и за какво ми е да ми го казва,ако действията му говорят друго?! Не ги обичам тея две думички,плашат ме,вцепенявам се като ги чуя-половината,които са ми ги казвали не са го мислели/чувствали наистина,а другата половина ми е разбила сърцето след това :grin:
предопочитам никога да не ги чуя,но да знам,че човекът държи на мен,че му пука,че не съм му безразлична,че ме иска такава,каквато съм...
все тая-мое си мнение
плюс това винаги съм мислела думите за нещо несериозно(незаисимо за какво се отнасят)...мога да кажа толкова много неща,без да ги мисля...
мога да искрещя на някого,че го мразя и че не искам да го виждам никога повече,а сърцето и съзнанието ми да ми шепнат точно обратното

dj_big_m_Si
06-26-2008, 21:28
kak sh ne kazvame obicham te...az na moqta priqtelka na den i go kazvam po 10 pati sigurno..i shte i go kazvam..shtoto naistina si e obicham ...taka 4e ako nqkoi obicha nqkogo istinski..mislq 4e tezi dve dumi4ki trqbva da se 4uvat po 4esto...ne mislite li..? :-o

abble
06-26-2008, 21:47
явно не всички момчета са безмозъчни същества .. които да казват на всяка Обичам те .. евала :) :) :) :) :grin: :grin: :grin: То4но така :D аз мисля 4е ние може би осъзнаваме смисъла на тези 2 думи

Chess
06-26-2008, 22:02
Та въпросчето ми е ..? Защо на някои момчета им е трудно да кажат ... Обичам те !! ?? сегашния ми приятел като си приказвахме за предишни връзки той ми каза че е ходил с едно момиче 2 години .. а Обичам те и е казал точно един път (а тогава са ходили 1 година и половина) .. че момчета споделете .. Трудно ви е да кажете Обичам те ... или ви е страх :? :? ??? И кога бихте казали на едно момиче , че го обичате :) :) :)


Трудно им е на тези, които не изпитват дадените чувства :? . Толкова ли е труден отговора... А и защо постоянно трява да го повтаря.......

feelthless4o
06-26-2008, 22:40
На мен не ми е трудно, не ми е трудно защото го чувствам и се чувствам щастлив да изричам тези думи

Mu7k0
06-26-2008, 22:41
Та въпросчето ми е ..? Защо на някои момчета им е трудно да кажат ... Обичам те !! ?? сегашния ми приятел като си приказвахме за предишни връзки той ми каза че е ходил с едно момиче 2 години .. а Обичам те и е казал точно един път (а тогава са ходили 1 година и половина) .. че момчета споделете .. Трудно ви е да кажете Обичам те ... или ви е страх :? :? ??? И кога бихте казали на едно момиче , че го обичате :) :) :)
уБичЪм тЪ 8-) не беше трудно :lol:

ax.. изчервих се направо ... :grin: :grin: :grin: :lol:

Vichko0o
06-26-2008, 23:26
Ами , не че е толкова трудно колкото първо трябва да се стигне до това чувство !!! После вече казвай обичам те и т.н !Но когато казваш "обичам те" без да има чувства по добре ли ще се чувствате ? Ми не смятам че ще е по добре !Такаче много по важно е това че ти го доказват , а пък казването на тези 2 думички е просто допълнение към всичко случило се :) Но аз лично го казвам когато го изпитвам иначе просто не си заслужава да лъжеш човека с който си ! //// Само момчета надявайте се вие да не чуете 2-те вълшебни думички че тогава става страшно а именно "Бременна съм" :lol: :lol: :lol:

mishani
06-27-2008, 09:35
Та въпросчето ми е ..? Защо на някои момчета им е трудно да кажат ... Обичам те !! ?? сегашния ми приятел като си приказвахме за предишни връзки той ми каза че е ходил с едно момиче 2 години .. а Обичам те и е казал точно един път (а тогава са ходили 1 година и половина) .. че момчета споделете .. Трудно ви е да кажете Обичам те ... или ви е страх :? :? ??? И кога бихте казали на едно момиче , че го обичате :) :) :)

"скъпа" ти си болна !!!
ами можеби приятелят ти има достатъчно мозък в главата си за да вникне в точното значение на думата "обичам те" и не иска да я повтаря на вяка втора... !!! Много сте ми интересни.. когато непрекъснато ви повтарят обичам те - женкари,те на всяка втора го говорят ,а сега като не ви го казват пак нещо мрънкате.. ТЪПА РАБОТА !!!!
:-x

xaxa
06-27-2008, 09:37
Та въпросчето ми е ..? Защо на някои момчета им е трудно да кажат ... Обичам те !! ?? сегашния ми приятел като си приказвахме за предишни връзки той ми каза че е ходил с едно момиче 2 години .. а Обичам те и е казал точно един път (а тогава са ходили 1 година и половина) .. че момчета споделете .. Трудно ви е да кажете Обичам те ... или ви е страх :? :? ??? И кога бихте казали на едно момиче , че го обичате :) :) :)
ako kazvam vsi4ko koeto izpitvam trq i kaja i 4e mi se pravi i ... :D

PiNk_GiRl
06-27-2008, 13:40
Изобщо не ми е трудно :) :) :grin: Мога да и го повтарям цял ден ако иска :grin: :-D

ti moje da si go povtarq6 cql den .. no 4uvstva6 li trypkata kogato go kazva6 .. celta ne e prosto da kaje6 edno "obi4am te " a dali naistina go 4uvstva6 .. dali ima trypka ...

taka e..az kazvam po 4esto na priqtelq mi 4e go obi4am i ponqkoga toi prosto kazva - Radvam se .. ili ne6to takova..Pitala sam go za6to taka i sam mu kavala 4e ne mi e mnogo priqtno a toi mi e otgovarql 4e prosto kato ne mu idva otvatre to4no v tozi moment ne moje da go kaje a i nqma smisal bez trypka .. Kogato mu idva otvatre to si proli4ava po pogleda,po darjanie i t.n.Smisal ne vinagi e nastroen na takava valna 4e da mi go kaje s naistina silni 4uvstva,a tova za nego e vajno.

Lucho
06-27-2008, 13:54
на мен също ми е трудно да го кажа...може би от притеснение.. :oops: ,абе незнам..

strangezone
06-27-2008, 13:59
трудно ми е да казвам ч и нещо между ц и ш казвам абе май е щ и нещо...абе не мога...и то...и най-много...и тя ме пита кво кво... и аз повтарям и тя се хили абе нелепа история...и след туй ми се подиграват зад гърба и то ми 1 кофти кофти ама ша отида аз на логопед и ша видите вие л 8-) :)

didi_baby
06-27-2008, 15:09
ми щото си милят че така показват някакъв вид слабост най често го казват като са пияни и си нямат напредстава кво говорят ;)

Chess
06-27-2008, 15:10
ми щото си милят че така показват някакъв вид слабост най често го казват като са пияни и си нямат напредстава кво говорят ;)


Или в момента ти си пияна, или не знаеш какво пишеш...

natalitoo
06-29-2008, 08:38
на мен също ми е трудно да го кажа...може би от притеснение.. :oops: ,абе незнам..

повечето май заради това не го казват .. хм... :o :o :o :-o