PDA

View Full Version : Как да я елиминирам тая тъпачка?



psihqsala
04-15-2008, 09:16
Има една мноо ЦЕНЗУРА в моя клас(с извинение),която се мисли за кой-знае какво. А е грозна,грозна,с крив нос,не представлява нищо интересно. Само че е доста отворена и доста й знае устата. Не си трае и общо взето доста бучи,аве пълен нахалитет(и курволяк,предполагам). Аз съм добро момиче,по-мълчалива и сдържана. Тя на моменти си позволява да прави разни изказвания по мой адрес,до момента не съм й отвърнала,ама много ме дразни,защото се мисли за кой-знае каква,а не представлява нищо интересно. И искам някак си поне веднъж да я поставя на мястото й,да млъкне,да не се мисли,че е шефка на всички и да види,че и аз не паса трева. Някви съвети как?

2 точка от правилата
moderated by Coki

BaBy_bS
04-15-2008, 09:39
не бъди сдържана и й кажи всичко,което написа в поста :) отваряй си и ти устата,за да разбере че наистина не е кой знае какво.и в моя клас имаше един такъв период с някои индивиди,но видяха че не трябва да ми се правят на кой съм аз и "света се върти около мен" :) ...като се замисля едното момче 2ра година ми прави път да мина :lol: :lol: :lol: :lol:

comics
04-15-2008, 09:46
не бъди сдържана и й кажи всичко,което написа в поста :) отваряй си и ти устата,за да разбере че наистина не е кой знае какво.и в моя клас имаше един такъв период с някои индивиди,но видяха че не трябва да ми се правят на кой съм аз и "света се върти около мен" :) ...като се замисля едното момче 2ра година ми прави път да мина :lol: :lol: :lol: :lol:
тя да си отваря устата, пък аз знам какво да правя :D :D :D

5StaR
04-15-2008, 09:46
Доизкриви и носа :D

Cukata
04-15-2008, 10:15
Доизкриви и носа :D
:razz:

doktora1mw
04-15-2008, 10:28
Доизкриви и носа :D
:razz:

1+

ThunderGoddess
04-15-2008, 10:48
Ъ .. това, че си сдържана си е част от характера си. Няма смисъл да се променяш. Просто ако в един момент усетиш, че говори пълни глупости, започни да я иронизираш, да я имитираш, за да разсмееш другите си съученици и по този начин да ги спечелиш на твоя страна. Ако се научиш на сарказъм и ирония, такива хора като нея ще ти бъдат много забавни и даже сама ще си търсиш такива индивиди. :D :D Поне аз ... понякога се побърквам от кеф. Бъди винаги спокойна като спориш с нея за нещо, давай си вид, че не ти лази по нервите, щото това, че тя не може да ти лази по нервите я нерви още повече. Ако й доизкривиш носа, ще си проличи, че те интересува каква е тя и какво прави.

kokoo_kill_me
04-15-2008, 10:55
Не обръщай внимание на такива боклуци,а в крайна сметка и доизкриви носа. :D

sexa_na_kompleksa
04-15-2008, 12:43
Отвръщай й! Как може да позволяш някой да те обижда и то пред теб?

missNightmare
04-15-2008, 13:42
как може да позволяваш някой да ти се ка4ва на главата!!!!!!!!като говорипо твой адрес веднага я слагай на мястото и кво 6 търпиш някой да те обижда ако съм на твое място 6 я напрая на нищо :o :o :o :o :o :o


тва с доизкривяването на носа не е хи4 лоша идейка 8-) 8-)

schhhhhhh
04-15-2008, 14:38
Ъ .. това, че си сдържана си е част от характера си. Няма смисъл да се променяш. Просто ако в един момент усетиш, че говори пълни глупости, започни да я иронизираш, да я имитираш, за да разсмееш другите си съученици и по този начин да ги спечелиш на твоя страна. Ако се научиш на сарказъм и ирония, такива хора като нея ще ти бъдат много забавни и даже сама ще си търсиш такива индивиди. :D :D Поне аз ... понякога се побърквам от кеф. Бъди винаги спокойна като спориш с нея за нещо, давай си вид, че не ти лази по нервите, щото това, че тя не може да ти лази по нервите я нерви още повече. Ако й доизкривиш носа, ще си проличи, че те интересува каква е тя и какво прави.

Много правилно казано. Явно това момиче е просто една комплексарка,която си търси ( и явно е намерила ) човек,върху когото да си избива комплексите.Най-добре ( според мен ) ще бъде нейните нападки да ги обръщаш на шега,вкарай малко ирония в разговорите си с нея и не обръщай кой знае какво внимание на обидите й.Така на нея ще й омръзне да се занимава с теб. :) Успехи. :)

ruby
04-15-2008, 14:54
как може да позволяваш някой да ти се ка4ва на главата!!!!!!!!като говорипо твой адрес веднага я слагай на мястото и кво 6 търпиш някой да те обижда ако съм на твое място 6 я напрая на нищо :o :o :o :o :o :o


тва с доизкривяването на носа не е хи4 лоша идейка 8-) 8-)
\:D/

Jamalska
04-15-2008, 16:17
Системен терор му е майката

Beatifica
04-15-2008, 18:19
Избирай. (http://en.wikipedia.org/wiki/Gun#Military_guns)

psychopath
04-15-2008, 20:17
От женски съества...какво друго да се очаква

chocoleptic
04-16-2008, 09:39
Избирай. (http://en.wikipedia.org/wiki/Gun#Military_guns)

VerryBerry
04-16-2008, 10:05
Ъ .. това, че си сдържана си е част от характера си. Няма смисъл да се променяш. Просто ако в един момент усетиш, че говори пълни глупости, започни да я иронизираш, да я имитираш, за да разсмееш другите си съученици и по този начин да ги спечелиш на твоя страна. Ако се научиш на сарказъм и ирония, такива хора като нея ще ти бъдат много забавни и даже сама ще си търсиш такива индивиди. :D :D Поне аз ... понякога се побърквам от кеф. Бъди винаги спокойна като спориш с нея за нещо, давай си вид, че не ти лази по нервите, щото това, че тя не може да ти лази по нервите я нерви още повече. Ако й доизкривиш носа, ще си проличи, че те интересува каква е тя и какво прави.

Много правилно казано. Явно това момиче е просто една комплексарка,която си търси ( и явно е намерила ) човек,върху когото да си избива комплексите.Най-добре ( според мен ) ще бъде нейните нападки да ги обръщаш на шега,вкарай малко ирония в разговорите си с нея и не обръщай кой знае какво внимание на обидите й.Така на нея ще й омръзне да се занимава с теб. :) Успехи. :)


+1

r0r0
04-16-2008, 10:11
Кажи и просто: Ей ку*рво гноясала... Мислиш се за голяма работа а? По-добре си дръж смръдливата уста затворена , че такава вуня от нея излизаааа.... Скункс да се изп*рди ще мирише по хубаво... И моля ти се не минавай покрай огледала... Щото ще пукаш всичко подред.... Ако се мислиш за голямата работа рипай през прозореца... Не ги щеме тука такива мухлясали кифли като тебе... аре май*а бегай че праиш смех...

/ Кажи и нещо по-различно.... Това е пример но ако искаш го използвай... Най важното е да си дадеш самочувствие и да си нахакана като и го кажеш че тя да загуби ума и дума и да не смее да ти каже нищо повече... покажи и че за нищо не става успехииииии :) :) :) :) /

pomo6tplz
04-16-2008, 13:46
Трябва ти пример за подръжание темринираи га калсически
http://www.chasingthefrog.com/Scoop_Pages/T3/terminator3tx.jpg
http://www.solarnavigator.net/films_movies_actors/actors_films_images/sharon_stone_catwoman.jpg

Di
04-20-2008, 17:16
амиии аз не съм със сдържан характер и за тва си имам пробеми последния път когато някой ми каза кво да правя беше учителката по рисуване .. свърши със разтърване от охраната на училището .. а тя повече не ми каа нито дума .. но си остани каквато си и просто не и отговаряй .. нали има една приказка " УБИЙ ИДИОТА С МЪЛЧАНИЕ " :booooomb:

xxxSnowflakexxx
04-20-2008, 17:48
I az imam su6tite problemi s naduti sau4eni4ki,no az smqta,4e nikoi ne trqbva da ti kazva kak da i go vurne6.Tova trqbva da ti doide ot vutre.Az dosta 4esto imam sa6tiq problem i prosto kato nqkoi se zaqde s men dori i az ne znam kak 6te reagiram i dali izob6to 6te ima nqkakva reakciq ot moq strana,no v pove4eto slu4ai mi kipva i ne pozvolqvam na razni da mi se pravqt na interesni!!!tova e ot men :-) :-)

nefchi_bs
04-21-2008, 13:23
tegli i edna maina i ne q otrazqvai :D :D puk kakto kazaha moje i da i doiskrivish nova :grin: :grin: :grin:

xxDeeDeexx
04-21-2008, 16:16
К'во й се чудиш?Бой бе!

TheNewReligion
04-21-2008, 16:52
Kato napravi porednoto izkazvane otivash pri neq s mazna usmivka i q postavqmsh na mqstoto i ! :-o Uspeh !

Virtuallll
04-23-2008, 21:58
Елиминирай я с 2 шамара 1 шут с отскок и настъпване по кривия нос и е готова елиминацията :D

LaDy_DaQnA
04-24-2008, 17:31
Доизкриви и носа :D
:razz:

1+

+2

xXxScreamxXx
04-24-2008, 20:14
не бъди сдържана и й кажи всичко,което написа в поста :) отваряй си и ти устата,за да разбере че наистина не е кой знае какво.и в моя клас имаше един такъв период с някои индивиди,но видяха че не трябва да ми се правят на кой съм аз и "света се върти около мен" :) ...като се замисля едното момче 2ра година ми прави път да мина :lol: :lol: :lol: :lol:

тоя е пи4ага :lol: :lol: :lol: :lol:

CocainCocktail
04-24-2008, 20:56
Ми замисли се...може да имаш и ти малко вина :grin:

Gothique♫
04-24-2008, 21:00
Не обръщай внимание на такива боклуци,а в крайна сметка и доизкриви носа. :D 8) да тъкмо да прилича на баба яга 8-) :lol:

TellMeYourName
04-24-2008, 21:05
Убий я!После се самоуби!

JuSt_n0t_m3
04-24-2008, 22:09
Т`ва е наистина кофти.Смисъл,навсякъде се намират такива екземпляри,и в моя клас ги има.Когато те обижда в лицето,естествено,че трябва да се защитиш.Пусни някоя шега по нейн адрес,която знеш че ще я нарани.(Не я обиждай директно - "Ти си к*рва" или нещо подобно.Така можеш само да си спечелиш повече врагове,ако ти пука,де.)Ако говори зад гърба ти,не й подражавай.И най-важното е винаги да се усмихваш,когато я видиш,така ще разбере,че колкото и да се надува,ти е напълно безразлично какво ще каже или направи.Относно това какви точно фрази да използваш,пак ти казвам гледай да е нещо оригинално и да засегнеш най-чувствителното й място(гледай да не изпростяваш чак толкова :P ),не се обеснявай много и никакви обиди от рода на к*рва,гадости за семейството й и т.н.(Все пак не искаш да си следващата "Мис к*чка на класа",нали) . 8)

Wrathchild
04-25-2008, 03:52
Ирония, сарказъм и много смях на думите й му е майката...

lqlqlqlq
04-25-2008, 09:04
Такива хора ги подминавам с "Тъпак/чка." Не си струва да се занимаваш с боклуци ;]

slyn4icety
04-25-2008, 10:21
vij ak0 iskash s1vet ot nqk0i k0it0 naistina znai kak da se spravish mi pi6i na slyn4icety@abv.bg ...az s1m k0pie na tv0ita priqtelka i nik0i ne smei ni6ty da mi kaje....i mislq 4e znam kak da se spravish s m0ity vt0r0 az :) sam0 dety ne s1m gr0zna :grin: i taka ak0 iskash pi6i i ti 0be6tavam 100 % yspeh

cinderella_gugutka
04-26-2008, 13:30
абе просто я напсувай хубаво и готово :lol: :-P

dark234
04-26-2008, 17:48
ooooooo ne si edinstvena pri nas q ima sa6tata ama az nai nahalno i otgovorih vednag i ot togava tq prestana da se zaqgda s emn taka 4e spoko ne se stesnqvai i si izlei du6ata kato i kage6 kakvoto misli6 za nego

loriot
04-26-2008, 17:55
ами аз мога да те посъветвам да не й падаш на нивото, камо ли под него... а как да й сринеш авторитета - остави я да се изложи, щом много и знае устата, значи й сама може да се издъни. Просто, когато усетиш, че моментът на издънката й е дошъл, гледай да стане по-публично, а след това като ти мине на душата, дори и да продължава, не й обръщай внимание... И на мен една навремето ми се правеше на интересна, аз я смятах за луда, и по време на поредния й пристъп срещу мен, аз само я изгледах изумено с думите "Ти нормална ли си?" и я оставих да вика, псува и блъска столове и си излязох...