PDA

View Full Version : Относно секса на първа среща



sexy_dizzy
04-15-2008, 09:50
Имам един въпрос, който е главно за представителите на мъжкия пол...но и момичетата, които имат известен опит и познания по този въпрос-могат да изкажат своето мнение.
Въпросът е:
Губи ли се интересът към едно момиче малко или много, ако то прави секс с момчето още на първата среща?!Да кажем..че момичето наистина е впечатлило даденото момче...и не става въпрос само за сексуално привличане?!Става ли ви момичето някак по-малко интересна...
И какво мислите за тези момичета, които биха позволили на момчето да спят с тях още първата вечер?!
Смятате ли, че са леки?!
Въпрос към момичетата:Какво би ви подтикнало да спите с него още първата вечер и бихте ли го направили изобщо?!
А за тези, които са го правили вече...имало ли е развитие във връзката ви след това и колко продължи?
Надявам се темата да представлява някакъв интерес!Просто ми е интересно какво мислите по този въпрос.

ManOwaR_f
04-15-2008, 10:10
Ами аз съм имала такива случаи...то не може да се нарече точно среща, но нещо такова...Спах с него и после той искаше да започнем някаква връзка...Но в крайна сметка нищо не стана, но аз бях виновната...Имам чувството, че се държа като мъж...Просто не ми се занимава с връзки, въпреки, че тези с които съм била за искали....
Мисля, че не се изгубва интересът...Е, до някаква степен се изгубва, но не напълно...Според мен всичко зависи от чувствата и колко момчето харесва момичето....

amatorium
04-15-2008, 10:13
Ne, ne se gubi interesa, nito smqtam, che e leko momicheto ot tova. Vednuj zavingi razberete, che da si "kurva" ne oznachava s kolko i koga lqgate, a kakvo kachestvo momicheta ste (poveenie i otnoshenie).

нетиТРЯБЖАДАЗНАЕ6
04-15-2008, 10:17
4ukaite se do smurt i tva e pi4ove. :grin: :grin: :grin: :-P :-P :-P

darla
04-15-2008, 11:04
ami az zapo4nah edna takava vruzka sled sex o6te purvata ve4er i tq be6e naik-kratkata mi vruzka 1mesec i 1 sedmica.....ama v posledstvie s 4oveka sme mn dobri priqteli....no po princip ne si padam po tezi izpulneniq...vij na 2-ta ve4er ve4e moje :-P

ra4ence
04-15-2008, 11:17
Ако искаш сериозна връзка- НЕ я започвай в леглото!!!
Имала съм такива случаи и съветът ми е да не очакваш нищо кой знае какво от тази 'връзка'.
Най-дългата ми продължи месец :D

rame
04-15-2008, 13:29
Аз не съм лягала с някого на първа среща,но определено ако очаквам нещо сериозно от една връзка,не бих избързвала със секса! :P

mrysnika
04-15-2008, 13:42
Mi az s bivshata si trygnah taka,tq beshe strahotna,oshte na pyrvata vecher me svali i hop-ne usetihme koga bqhme pod legloto. Skysahme sled 3mesechna vryzka. Beshe strashna 1vata vecher,ne q pomislih za kurva. I ima povechko adrenalin. Momicheta,nqma nishto losho v tova,pravete go po-chesto. Ponqkoga izlizat svestni vryzki ot takyv vid 'zapoznanstva'. :)

hottie
04-15-2008, 13:51
Моятя сегашна сериозна връзка започна със секс още на първата вечер.Исках го ужасно много, беше фантастично и сме все още заедно.Не съжалявам.Смятам, че е хубаво да се отдадем на емоциятя, а не да си подтискаме чувствата и желанията.

Blink182 the real
04-15-2008, 14:04
:) Че защо не :-o Секс по всяко време.На всяко място,стига момичето да се навие.Най-важното във една връзка е секса.

WaKo
04-15-2008, 14:11
Аз пък губя интерес... Обичам да има малко интрига, да се потрудя за това нещо. Като постигна тая си цел още веднага трудно почвам тепърва да си давам зор да я опознавам. Иначе какво значи да си помисля, че е лека? Аз това мога да си го мисля и без да съм спал с нея. Да е "лека" за мен няма пряка връзка с това кога си ляга с мен.

WarlocK
04-15-2008, 15:11
Виж са- вапроса е да му даваш често по малко- не всички губим интерес(визирам себе си естествено). Шанса е 50:50. Май :D

key_of_hell
04-15-2008, 15:18
taka zapo4na sega6nata mi vruzka i ve4e sme zaedno 2 godini, mislq 4e prosto pri tozi tip vzaimootno6eniq moje6 lesno da sburka6, no ina4e tova ne te pravi po-leka ili po-lesna. Az mislq 4e nai vajnoto e da si spontanna!

AR147
04-15-2008, 16:52
Ми с мойта приятелка се познавахме и преди ,но само като личности нищо повече в един момент се сближихме 2 седмици бяхме мн добри приятели ,а като тръгнахме същия ден го направихме...така ,че много зависи каква е ситуацията...