PDA

View Full Version : Разкъсана съм между "приятелка" и момче



zlobny_lady_836
04-15-2008, 11:00
Имам много сериозен проблем, харесвам момче с което се забивам, а моя "много добра приятелка" е влюбена в него от осем години. Изяснихме се по скайп-а и тя каза, че всичко е наред, нопродължи да прави проблеми. Аз се чувствам отвратително, и плача от няколко дни, а колкото до нея ... изглежда така, че не й пука :o за един ден изглеждаше така, че наистина всичко е наред, но днес тя ми съобщи, че много съм я дразнела, а и не само нея, аз я питам какво да направя за да сме онтново фр, а тя ми казва да правя каквото искам, понякога имам чувството че всички са срещу мен...и наистина е мн трудно да останеш без фр на тоя свят :smt022 :smt022 :smt102 просто понякога се чувствам излишна...или още по-зле - като натрапница ;(

zvezdichka777
04-15-2008, 11:19
Ако питаш мен-всичко е заради момчето-и сигурно го разбираш ... Погледни едно момче колко проблеми може да създаде?!

Crafter
04-15-2008, 11:29
От осем години ли каза?
Тя какво по-точно чака? Да падне тавана на лятното кино?

Кажи и, че се държи детински. Ако ти е приятелка и държи на теб, ще се радва, а няма да злобее.
Но в това отношение жените са инвалиди. Вие нямате приятелки, а само съпернички.

zlobny_lady_836
04-15-2008, 11:29
Ако питаш мен-всичко е заради момчето-и сигурно го разбираш ... Погледни едно момче колко проблеми може да създаде?!
Да... и най-вече забелязвам,че момчето гледа първо на него да му е добре,и донякъде за мен това е проява на егоизъм, но май не той е егоиста в тоя случай...обаче мен пак нещо ме влече към него, а забравих да добавя че момчето споделяше чувствата ми, но напоследък то се отчужди от мен, а негов мн.добър фр ме харесва, и ми казва че аз съм ходела след гъза на въпросното момче, но аз мисля, че не е така и вече нз кво да правя :-o 8-[

fire_cat
04-15-2008, 11:33
Ако питаш мен-всичко е заради момчето-и сигурно го разбираш ... Погледни едно момче колко проблеми може да създаде?!

+1

zvezdichka777
04-15-2008, 11:35
Ако питаш мен-всичко е заради момчето-и сигурно го разбираш ... Погледни едно момче колко проблеми може да създаде?!
Да... и най-вече забелязвам,че момчето гледа първо на него да му е добре,и донякъде за мен това е проява на егоизъм, но май не той е егоиста в тоя случай...обаче мен пак нещо ме влече към него...


Да.почти всички момчета се егоисти...Ако го харесваш наистина-то бъди с него.Ако приятелката ти ти беше истинска фр,то нямаше да ти създава проблем за това,колкото и да го обича .. ама всъщност 8 години са много време бе!Тая е много заблудена майче..а ходиш ли наистина по гъза му?Помни че по задника на момче не трябва да се ходи-преебаната излизаш само ти!Нека той да ходи по твоя..

zlobny_lady_836
04-15-2008, 11:44
Да.почти всички момчета се егоисти...Ако го харесваш наистина-то бъди с него.Ако приятелката ти ти беше истинска фр,то нямаше да ти създава проблем за това,колкото и да го обича .. ама всъщност 8 години са много време бе!Тая е много заблудена майче..а ходиш ли наистина по гъза му?Помни че по задника на момче не трябва да се ходи-преебаната излизаш само ти!Нека той да ходи по твоя..

ем според мен, аз си усещам че не му ходдя по гъза,въпреки че много ме влече, но на другите им изглежда така....

zvezdichka777
04-15-2008, 11:49
ем според мен, аз си усещам че не му ходдя по гъза,въпреки че много ме влече, но на другите им изглежда така....

Наистина по някога хората си мислят едно .. а всъщност става друго .. ем незнам,относно тфа че му ходиш по гъза да не ти пука щото всеки си има право на мнение.Направи всичко възможно да бъдеш с него !Успех. 8)

Ivalinka
04-15-2008, 11:58
ами аз бих ти казала,че ако държиш на нея,ще го забравиш.........приятелствот е над всичко...колкото до мен,аз нямам истински приятелки и ако съм влюбена в него,не бих се колебала :-) :P

MoonAngel
04-15-2008, 12:01
Никога не бих погледнала момчето, което най-добрата ми приятелка харесва, ако ще да е последният мъж на Земята. И съм сигурна, че и тя би направила същото. :)

zlobny_lady_836
04-15-2008, 12:25
да,аз точно това й казах когато си писахме(защото аз когато се забивах с него незнаех четя го обича) и по скайпа й казах, че щом го обича няма да му дам да ме пипне(ест че без да му казвам защо се отчуждавам) но тя каза че искала да сме двамата и да не застава между нас и ни пожелавала вс хубаво, но все пак продължава да се сърди дори и за най-малкото нещо...а и тя не ми е най-добрата приятелка просто я ценя като "приятелка" дори и тя да не зипитва същото и ми е гадно и постоянно плача когато тя ми направи проблем дори и без да съм виновна. Тя знае това, но май не й пука....

ResPekT333
04-15-2008, 12:25
Твоята приятелка не е права,че ти се сърди за това,че се зарибяваш с това момче.Така че давай смело напред.Тя ако ти беше истински приятел,нямаше да ти се разсърди за момче.

Апък ти каза,че тя го харесвала от 8 години....еми тя не се ли е замисляла ,че щом досега той не й е обърнал внимание няма да й се отвори парашута ????

Успех..!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

zlobny_lady_836
04-15-2008, 12:32
ем да и аз това й казах ам тя каза че си знаела но неможе да спре да го обича...аз всъщност и казах, че съжалявам, но света не свършва при едно момче,но все пак ми е гадно, като знам че ще я боли малко или много...все пак уж ми е фр :( :( :( :( :(

zvezdichka777
04-15-2008, 12:32
да,аз точно това й казах когато си писахме(защото аз когато се забивах с него незнаех четя го обича) и по скайпа й казах, че щом го обича няма да му дам да ме пипне(ест че без да му казвам защо се отчуждавам) но тя каза че искала да сме двамата и да не застава между нас и ни пожелавала вс хубаво, но все пак продължава да се сърди дори и за най-малкото нещо...а и тя не ми е най-добрата приятелка просто я ценя като "приятелка" дори и тя да не зипитва същото и ми е гадно и постоянно плача когато тя ми направи проблем дори и без да съм виновна. Тя знае това, но май не й пука....

Тя се опитва да те манипулира.

zlobny_lady_836
04-15-2008, 12:38
въпроса е,че вече нз кфо да правя защото всички ми казват че не било толкова трудно, а в същото вр никой не се поставя на моето място за да разбере колко трудно е всъщност.

zvezdichka777
04-15-2008, 12:40
Трудно е..да ... на кой държиш повече?на приятелката си или на момчето? :)

sexi_06
04-15-2008, 12:48
защо не попитате момчето коя харева дали теб или нея и той да избере. Може той да обича друга. след като тя не ти е най-добра приятелка и ти обичаш това момче ами опитайсе да го спечелиш не жертвай чувствата си заради едно момиче,което толкова време не е признала чувствата си. Според мен не изпускай шанса си с това момче ако наистина го обичаш.И аз имам подобен проблем най-добрата ми приятелка е влюбена в момчето,което и аз харесвам,но тя не знае,а и той си има приятелка така,че аз се опитвам да го забравя. Успех дано се справиш със ситуацията.

zlobny_lady_836
04-15-2008, 13:06
Трудно е..да ... на кой държиш повече?на приятелката си или на момчето? :)
прекалено трудно е да избера, защото момчето аз и приятелката сме в една компания, пък и те са в едни клас, а и когато я попитах какво би направила ако е на мое място, тя дори не буквално ми каза че трябва да зибирам между нея и него и аз вече нз какво да правя,защото е гадно всеки ден да сме заедно и в същото време дане си говорим, а аз да се целувам с него пред нея...мн гадно ше е :( :o

VerryBerry
04-15-2008, 13:47
защо не попитате момчето коя харева дали теб или нея и той да избере. Може той да обича друга. след като тя не ти е най-добра приятелка и ти обичаш това момче ами опитайсе да го спечелиш не жертвай чувствата си заради едно момиче,което толкова време не е признала чувствата си. Според мен не изпускай шанса си с това момче ако наистина го обичаш.

+1 :)

zlobny_lady_836
04-15-2008, 13:54
ем защото най-добрият му приятел говори с него(най-добрият му приятел ме харесфа) и той му е казал, че не харесва въпросното момиче, а колкото до чувствата му към мен ... незнае
Момичето зне, че той не я харесва и за това неиска да застава между нас, както се изрази тя, но в същото време продължава да го прави на някъф ебати проблема ... а аз само си казвам - свиркай си и всичко ще се оправи и не обръщай внимание на никой ... но наистина не е толкова лесно, колкото дори на самата мен ми изглежда :( :?

bibo
04-15-2008, 13:59
ОМГ..Доколкото разбирам на теб ти е гадно,защото харесваш момчето,на което приятелката ти не се е осмелила 8 години да каже че го харесва...Действай смело тя отдавна е испуснала шанса си да е с него,не губи и ти твоя.. =D> \:D/

Mementomori
04-15-2008, 14:01
Прекалено объркана ситуация,защо всички не поговорите и не си изясните отношенията,за да няма недомлъвки,този харесва нея,трети не е наясно с чувствата си............(не говоря за ситуацията,а общо за неяснотата).И това,че сте в една компания,едва ли ще е от проблем,а и ще е глупаво да се изпокарате за пълни глупости!А и струва ли си за момче да се лишиш от приятелство?

zlobny_lady_836
04-15-2008, 14:24
въпроса е, че с действията си тя ми доказва, че не й дреме много за приятелството ни... Колкото до тфа да поговорим, бяхме се разбрали с момичето, в последствие тя пак се скара с мен, аз й казах да поговорим всички заедно тя се съгласи, но после каза че нямало0 смисъл ... явно тя просто неиска да признае чувствата си към него, защото той не я харесва ... :?

soulja_girl4e
04-15-2008, 14:42
1во - тя ти е най-добра фр но ти не си знаела че е вюбена в това момче? :shock: в кой си мислела че е влюбена - в кучето си?
2ро - 8 години?! лол! :shock: тя си е изпуснала шанса! не изпускай своя!
3то - тя те манипулирааааа! #-o
И да... найстина не й дреме за приятелството ви! иска само тя да е щастлива... а ти да духаш супата с извинение!
съветът ми е - остави я! радвай се с момчето! време е тя да се върне в реалността! все някак ще го преживее! спокс ;)

sexi_06
04-15-2008, 14:42
след като тя не иска да говорите заедно тримата значи наистина я е страх да си признае пред него какво изпитва,защото сигурно я е страх от неговата реакция да не и се изсмее в лицето(примерно казано).Но щом тя показва,че не и пука за вашето приятелство не трябва и теб да те интересува.Ако ви вижда заедно може да и бъде в началото трудно,но с времето ще го преодолее.

people_always_lie
04-15-2008, 14:46
Защо не тръгнеш с неговия най-добър приятел,тайно да се срещаш с него,а в същото време твойта пр. да си хареса твойто гадже :D:D:D Това в кръга на майтапа понякога трябва да избереш приятелите,пък аз не мога да разбера,нали ти е приятелка,защо преди 8години не ти е казала кой си харесва? Гаджетата идват и си отиват,но виж приятелите...Ти най-добре си знаеш,но помисли дали си струва.Успех ;)

zlobny_lady_836
04-15-2008, 14:56
eм.. тя не ми е най-добра фр ... а колкото до неговия приятел ... сладък е, добър фр е, разбира ме, не е дебил като повечето момчета (въпреки, че и той допринася в кръга на нещата :D ) но просто не ме влече така както самото момче .. чувствата ми не са същите ... той ми е по-скоро като брат .. пък и осем години тя си е изпускала шанса вместо да си признае и да продължи напред, а продължава да ми шрави проблем ... това немога да го разбера ... чудех се дали когато той се ожени тя няма да се самоубие ... :o :-x

juSTkiddy
04-15-2008, 15:00
Ами след като си знаела,че твоята приятелка го харесва защо се забиваш с него?? .. ДОри да не ти го показва много ясно,че е наранена от това,което правиш ... Губиш приятел заради момче .. Помисли дали си струва ;)

miss_91
04-15-2008, 15:05
Никога не бих погледнала момчето, което най-добрата ми приятелка харесва, ако ще да е последният мъж на Земята. И съм сигурна, че и тя би направила същото. :)

+99999999999999999999999 \:D/ az sushto ne bih..tva e kato zabranena zona,dano nikoga ne mi se sluchva
a po temata-zashto 8 god fr-ta ti nishto ne e napravila za da e s nego...aa ako naistina tolkova mn go obicha spri da se zanimavash s nego mn e bolezneno i ne biva da gubish priqtel samo zaradi nqkvo momche/momiche kakto e kazano gajetata idvat i si otivat,priqtelite(istinskite) sa vechni

zlobny_lady_836
04-15-2008, 15:20
ам аз незнаех,че тя го харесва ... тя ми го каза след като вече имах чувства към него и тя знаеше това ... а колкото до тва да не тръгвам с него заради нея ... тя се сърди когато не сме заедно, защото се чувствала гадно, че заставала между нас, а иначе се сърди че седя при него ... ем тя самата незнае какфо иска а се сърди на мен :shock:

miss_91
04-15-2008, 15:23
emii ot 1 strana tq ima golqma vina che nishto ne e napravila za da e s nego...no ot dr ne biva da si gubite priqtelstvoto zaradi edno momche nai-dobre e da pogovorite mn seriozno dvete

r3al_l0ff
04-15-2008, 15:45
pffff 4udesno te razbiram :) vinagi sum bila na mnenie 4e priqtelstvoto e po vajno ot 1 mom4e 8-) ti si v situaciq da izbira6 ti li da strada6 ili tfoita priqtelka..pri vsi4ki polojeniq nqma da ima lesen izhod...po t0va koet0 razkaza az ne mislq 4e tq bi napraila p0d0bna jertva za teb...vsu6nost mn0go malko h0ra biha go napraili .. znAm 4e i da izberesh neg0 nqkak si nqma da budesh naistina shtastliva kat0 znaesh 4e nqkoi strada.....Abe nai-vajnata 4ast ot istoriqta e che ti si razbrala che tq go haresva sled kat0 ve4e si se vlubila .. tfa vi postavq v ednakvo polojenie spored men i tq nqma NIKAKVO pravo da se surdi .. :!: