PDA

View Full Version : Момчето,което ме лудва,но.....



IrReplacaBle
04-15-2008, 12:22
Здравейте :-$
Та,има едно момче ( :-D колко често начало на подобни теми),което много харесвам,абе подлудява ме.Флиртуваше с мен,когато ме видеше не пропускаше да ме прегърне/целуне.Често се карахме(по точно започвахме да се сърдим и да не си говорим) за дреболии.Всичко се оправяше и пак наново.Но през тези периоди на сръдни той ходеше и при други момичета.Сега отново сме в такъв период-сръдня...От доста време,защото аз повярвах на една от бившите му,а не на него.Не ме интересува особено нещото,което разбрах,но ме беше страх да не би да постъпи и с мен така.Не се е държал никога зле с мен,когато сме си сърдити не си говорим,но не се обиждаме и т.н. Та днес направи опит за сдобряване,но аз не отстъпих.Подари ми цвете,но беше отблъснат с думите "Махай се." :oops: и го даде на приятелката до мен...а нямат нищо общо двамата,но...после пак се опитваше да ме прегръща това онова и аз все се дърпах.Накрая е говорил с моя приятелка и и е съобщил,че иска да говори с мен,защото му е станало тъпо,че съм повярвала на бившата му,но той щял да реши кога...В сегашния период на сръдня приятелки го видяха да се целува с една...днес го видях да я прегръща...Не знам,не ми се иска отново всичко да се повтаря и да свърша гадно за мен,а в същото време се чудя как да се одържа.....

zvezdichka777
04-15-2008, 12:27
кфи са тея сръдни ? детска радост.Дръжте се малко по-зряло и престанете с тея караници.. от тфа ви идват проблемите.Поговори с него.Иначе няма да оправите нещата. .. 8)

IrReplacaBle
04-15-2008, 12:33
кфи са тея сръдни ? детска радост.Дръжте се малко по-зряло и престанете с тея караници.. от тфа ви идват проблемите.Поговори с него.Иначе няма да оправите нещата. .. 8) :lol: права си,но не знам,все така се получава :lol: То че ще говорим,ще говорим,но се чудя дали пак да опитам,защото той не стои на едно място.Все търси и друго и друго.Не знам..като ги видях днес направо..пфф....а после не му пукаше за нея и като идваше при мен тя беше там...не го разбирам това :|

zvezdichka777
04-15-2008, 12:36
кфи са тея сръдни ? детска радост.Дръжте се малко по-зряло и престанете с тея караници.. от тфа ви идват проблемите.Поговори с него.Иначе няма да оправите нещата. .. 8) :lol: права си,но не знам,все така се получава :lol: То че ще говорим,ще говорим,но се чудя дали пак да опитам,защото той не стои на едно място.Все търси и друго и друго.Не знам..като ги видях днес направо..пфф....а после не му пукаше за нея и като идваше при мен тя беше там...не го разбирам това :|

Ами вие с него сте ден за ден .. не се знае кфо ще стане на следващия ден и за кфо ще се разсърдите.дай му повод да мисли че няма право да бъде с друга.Направи така че да не обръща внимание на другите.Веднъж завинаги се разберете дали ще сте заедно или не .. :P

IrReplacaBle
04-15-2008, 12:56
Ами вие с него сте ден за ден .. не се знае кфо ще стане на следващия ден и за кфо ще се разсърдите.дай му повод да мисли че няма право да бъде с друга.Направи така че да не обръща внимание на другите.Веднъж завинаги се разберете дали ще сте заедно или не .. :PХммм...ами един ден ми беше писнало от тези истории и го попитах "какво е това между нас сега?ще става ли нещо или не?" и той ми каза "ами не знам,не съм сигурен още,може би ще има нещо,но не знам.А ти какво искаш?" и т.н.След това пак бяхме нацупени :lol: та досега .... и ми е странно..чудя се какво да направя...

alex_devv
04-15-2008, 14:00
Явно когато му се доходи по курви и му идва периода на сръдня :grin:

Miss_Perfekt
04-15-2008, 16:04
Явно си пада женкар

IrReplacaBle
04-15-2008, 16:08
Явно си пада женкарДа,това ми стана ясно,вече.Затова се чудя дали да му повярвам отново и да опитам,ако наистина може да се получи нещо...объркана съм...

IrReplacaBle
04-16-2008, 16:15
друго мнения няма ли да има?...Аз още съм си объркана...

zvezdichka777
04-16-2008, 16:22
друго мнения няма ли да има?...Аз още съм си объркана...

Не познаваме момчето-ти си знаеш дали можеш да му повярваш или не .. сама прецени ... 8)

inSane_baby
04-16-2008, 19:40
Явно си пада женкарДа,това ми стана ясно,вече.Затова се чудя дали да му повярвам отново и да опитам,ако наистина може да се получи нещо...объркана съм...

Ами говори с него и му кажи, че изпитваш нещо сериозно..

Ivalinka
04-16-2008, 19:48
много странно се държите и двамата..каквото се повикало,ТАКОВА СЕ ОБАДИЛО...нали я знаеш!ти се сърди,той да си ходи при другите...

IrReplacaBle
04-17-2008, 17:06
много странно се държите и двамата..каквото се повикало,ТАКОВА СЕ ОБАДИЛО...нали я знаеш!ти се сърди,той да си ходи при другите...Еми да,странно е ,но...не знам и аз...ще поговорим.Сигурно утре и да видим...

IrReplacaBle
04-18-2008, 17:48
Сдобрихме се,сдобрихме се :grin: (happy) Беше много хубаво... :-|

iiirish
04-18-2008, 17:52
кфи са тея сръдни ? детска радост.Дръжте се малко по-зряло и престанете с тея караници

не вярвам нашата авторка да е чак толкова голяма, че да се опитва да се държи "зряло". според мен щом така или иначе не се разбират и след сдобряването следват нови и нови сръдни, то просто няма смисъл да са заедно. рано или късно и сами ще осъзнаят това

Crafter
04-18-2008, 18:10
Евтино го раздаваш, госпожице.
Хем виждаш, че е женкар, хем продължаваш да го харесваш. Освен да ти пожелая успех, друго не знам какво...
А, да. Порастни!

Div_angel_f
04-18-2008, 20:46
Иди и ти се погушкай с някой бивш, може да ти стане по-добре ;)

ILiAnKa
04-19-2008, 09:15
Абе ти достойство имаш ли бе момиче ?? .. Той ще те прави на луда.. Ще се гушка с всяка пореднаа..а ти кво ? .. Цял живот ще се примеряваш с негоо .. и ще му тичаш след г*за ?? Сдобрили сте се ? .. Кво те кара да мислиш ,че след поредното ви "скарване " няма пак пред очите ти да се " натиска" с друга.. и ти пак .. да не реаргираш ... ! .. Отиваш забиваш му шамарите и си тръгваш .. защо оставяш да се държи с теб като парцал .. и се приравняваш на нивото .. на всички онези К*рви с които се целува докато е с теб .. Явно мнението му за теб е ,че си лесна.. и че когато си поиска.. може да те има .. независимо от това кво прави .. с кой го прави .. Та дори и пред теб ...

hrisiiiiii
04-19-2008, 09:39
Изобщо не разбирам защо още тичаш след него. И какво - ще продължавате така - караница след караница, сръдня след сръдня, и ти вечно ще се съобразяваш с него? Когато той си поиска - тогава се сдобрявате, или по-точно когато няма с кой друг да си се натиска? Зарежи го, това не ми прилича на нещо нормално, от което може да излезне сериозна връзка. По-добре намери някой, който го ГРЕЕ за тебе, а не си му просто поредната играчка!

Miss_Perfekt
04-19-2008, 09:51
Абе кога ще се научите да не вярвяте на всеки той май си пада женкар знаеш ли колко го грее за теб .... :lol:

IrReplacaBle
04-19-2008, 12:15
Благодаря много на всички,които се отзоваха и дадоха мненията си по темата.Може би съм направила грешка ,че отново се сдобрихме,не знам..ще се разбере след време.Не мога да казвам не...То вече се е видяло...

IrReplacaBle
04-19-2008, 12:56
А,между другото,може да звучи странно,но не искам и не очаквам нещо сериозно.Искам го,но се съмнявам да се влюбя...смисъл,абе,не мога да го обясня...Звучи тъпо и глупаво,но е така.Просто искам да има нещо между нас,да сме заедно,независимо колко време ще продължи.