PDA

View Full Version : Как мина денят ви в училище?



krisi_kote
04-15-2008, 12:26
Е мисля, че въпросът е ясен...Какво правихте днес в училище? Имаше ли някакви спорове? Направихте ли някоя щуротия? Абе...сещате се, нали !?! :lol: Не ме бива много в обясненията :oops:

zvezdichka777
04-15-2008, 12:30
Общо взето перфектно.Скарах се с един даскал щото ми писа 4 вместо 5 ама само тфа беше .. избягах си от един час щото щяхме да правим тест .. но се върнах за другите.За малко да счупят главата на приятелката ми .. иначе кфо .. нищо НЕобикновенно .. 8) 8) 8)

RottenFlesh
04-15-2008, 12:36
Еми най-обикновен тъп и скучен училищен ден.Имам 4 по геометрия.
Имахме един свободен час ...по физкултура :razz: .В момента даскалото е в ремонт и го боядисваха в зелено , кафяво и оранжево :lol: и ний се чудим кат са почнали що не сложат и лилаво , червено , синъо :D

sexa_na_kompleksa
04-15-2008, 12:38
И моя си беше съвсем обикновен. Отървах се от изпитване по Логика. По География имам 5 на теста. Нямаше места в кафенето. :x Нищо интересно днес ..

lmao
04-15-2008, 12:42
отидох за първите 20 минути на първия час,прибрах се и отидох после за последния час
много интересно ми беше 8)

LeVski_fen
04-15-2008, 12:43
Отврат-както обикновено. :D

IrReplacaBle
04-15-2008, 13:04
Ами едно момче пак започва с неговите/нашите истории.Понабихме един съученик с една приятелка.Дивяхме в часовете по рисуване,ама това са си обикновени неща... Нищо странно нямаше.

slavito007
04-15-2008, 13:22
Ми освен че изядох 2 шоколада и малко трици с банан (Corny), губихме час. Щях да тупна 1 съученичка ама й се размина (днес). Нищо особено.

Magi4eska_Kiss
04-15-2008, 13:31
Отврат-както обикновено. :D
+1

missNightmare
04-15-2008, 13:45
хипер тъпо-както винаги нищо ново :? :? :?

cord
04-15-2008, 13:45
pulna prostytiq :razz: tupata ni direktorka koqto nz nikav ezik ni obesnqva6e kak se y4i i se prave6e 4e mn razbira kvo govorim :razz: :lol: ne e lesno da si tup

kuklichka_bg
04-15-2008, 13:51
ne sam hodila dnes na daskalo bqh za dreeshki xaxa :razz:

ruby
04-15-2008, 14:37
mn tapo be6e neska ni6to interesno :( :?

TheSadGirl
04-15-2008, 15:24
оо добре бешее 8-) отидох за 3я час (защото нямахме 1 и 2) и имахме после само 3 часа, демекдо 5... кво повече да се желаеее :grin: :grin: :grin: да беше всеки ден така..... 8)

plamsityy
04-15-2008, 15:52
Имахме свободен по история :) тамън се оттървах от изпитване 8-)

PepiDesigns
04-15-2008, 16:09
Вчера , днес и утре не съм на Даскало ..
И няма какво да разкажа , но като отида ... пресни пресни историйки ще ви дам :D

Pedigree
04-15-2008, 16:29
Пф, бива.
Отидох на немски, малко го ударихме на приказка и студентката се ядоса. После два часа БЕЛ. Първия правихме контролно, защото ядосахме студента. Правихме го на тема, която не бяхме разисквали, следователно ще има лоши оценки. Втория час ни пусна пак контролно, защото никой не беше изтрил дъската, но по средата на контролното се усети, че трябва да го спре. След това физика, нов урок, не ме изпитва, супер. После един час волей. Супер си беше, велик отбор, пръснахме ги. 8-) После английски, мина си както обикновено. После история, студентът ни пусна контролно, защото двама не спряха да говорят, а ние сме колектив, един пропусне ли, всички прецакани, но не ни оцени, радвам се за което.
После свършихме, аз останах на игрището да играем баскет и да си поприказваме, прибрах се, и така. Обикновен ден. :)

nicolepcd
04-15-2008, 17:25
Имах 5 часа английски, и съм скапана... цял ден на чина :shock: Само голямото се разходих из коридора... После класно по алгебра... кеф :o Ужас просто... вторник е най - скапания ден от седмицата, но поне мина вече :)

DieselBlood
04-15-2008, 17:54
ми преценете
1-руски
2-руски
3-руски
4-руски -ОТВРАД
после 2 часа БЕЛ 1 го карахме,2-даскалката отиде при В клас и ние гледахме как 3 момичета танцуват кючек
после сички са бяхме наговорили да бягаме от драскане(рисуване) ама наще са кретени и 6 не искаха как да избягаме половината
Заключение: да *** и тъпия ден

sladku_bebzi
04-15-2008, 18:23
Смешно.. мина много смешно :-D

Co0kIe
04-15-2008, 19:04
-1 час - физкултура: беше студено, мокро, на никой не му се играеше и на всичкото отгоре трябваше и да ни изпитват на скачане (пак се изложих - 1.55 :D )
-2 час - български: цял час си спах :grin:
-3 час - немски: лошо! Правехме контролна и не бях учела :-D
-4 час - математика: даскалката я бяха ядосали и си го изкара на класа! Изпита 4-5 човека и те нищо не знаеха => получиха си 2
-5 час - история: йессс не ме изпита :grin: :grin:
-6 час - литература: охаа близо до края!
-7 час - час на класа: нищо интересно, тоя час го нямам за никакъв :D

като цялко нищо интересно...Ааа имаме нова ученичка - Нели! Да й е честито влизането в нашия клас :D

mila_pila
04-15-2008, 19:58
Гаден ден!
първите 2 часа математика профил = пълна скука и мъчително преписване на задачи, от които нищо не вдявам
3ти час ПАК математика - контролна, на която не реших една подточка на първата задача, а на втора обърках сметката... мдаа
4ти час английски - контролна...
5ти час английски - изпитва.. Ооо да
поне карахме свободни по история и литература

Anabel
04-15-2008, 20:07
Ми общо имах 8 часа,ама днеска карах първите два по БЕЛ/разглеждах разни каталози/после третия и четвъртия с едни фр на кафе,петия,шестия,седмия и осмия реших да ги карам да не ми мрънкат даскалите.Иначе влизам чат-пат в часовете,ама днеска много ме мързеше 8-)

umrqlabubole4ka
04-15-2008, 20:08
ами все едно и също беше,нищо особено ама утре ще е гадничко :(

psychopath
04-15-2008, 20:12
епа...влезе ми анално

Anabel
04-15-2008, 20:40
епа...влезе ми анално
:razz: страшен ден си имал :razz:

st1ka
04-15-2008, 22:42
Ами май нищо интересно не се случи...Една съученичка пропадна от стола, казахме на директоркта, тя ни каза : "Вие ги чупите"... като че ли сме 5 клас ... По английски госпожата ни пусна по-рано, директорката ни хвана точно на входа... върна ни в стаята с крясъци... Но въпреки това скучничко си беше...

chocoleptic
04-16-2008, 09:44
не знам .. сега ще видим

VerryBerry
04-16-2008, 09:59
Ами сутринта карахме математика,свободен,истори я,голямо и физика..забавно :grin: :-D Дано секи ден е така :razz:

gorska
04-16-2008, 10:00
Вчерашния ден мина... добре. Обичайните часове, обичайните игри на белот през междучасията, мамка му, омръзна ми тотално! :? В 6 и половина редовните часове свтршиха, но ние излязохме от училище в 8... Така е, ученолюбиви сме. :grin:
Време е да излизам и да видя как ще мине днешния. Предполагам по същия начин. Е, нека, ще изляза с надежда някой да се съгласи да играем на нещо, различно от белот! :x

RottenFlesh
04-16-2008, 10:12
Имахме само 5 часа кеф

1 - Физика - Половината клас пряй тест щот ний като правихме ги нямаше , а аз си спах
2 - Музика - Смях голям пада с нашия господин , той цял час ни разправя някви истории
3 - География - Не изпитва Кеф , пак спах
4 - Бълг. език - пак спах
5 - Алгебра - тест , имаще 1 задача с 10 подусловия , тоест от а до к , напрайх го

Извод:Наспах се :D

w0sh
04-16-2008, 12:13
Еми както винаги.

1 - Дупка-спах
2- Дупка спах
3-АЕ - успах се
4 - литература - Разказах "тютюн" на класа си
(11 човека заедно с мен)
5- прваихме пробни тестове за матурата
6- история слушахме за Балканската войан как сме сцепили гъза на турците
7 - Математика - не влязох ужким щяла да изпитва.

Anabel
04-16-2008, 12:50
Днеска пък реших да влезна в почти всички часове :-D.Първия имах Математика-мн ми се спеше,щото се прибрах в 4 сутринта и се наспах,втори час-История-пак спах,щото не се бях донаспала от предишния,трети и четвърти с гаджето на кафе,пети-избягах щото пак ме каниха на кафе и за финал-шестият мн ми се ядосаха даскалите щото много отсъствам и бях при директорката.Чете ми конско за трети път,че не тряа да бягам от часовете и общо взето тва беше :grin:

darince
04-16-2008, 13:41
Ами кво да ви кава един тъп тъп ден в тъпото даскало!!!
1-ви час Математика: ужас! проспах по половината
2-ри час Музика: хаха правих пищови по АЕ :D
3-ти час АЕ: контролна кво да ви кажа смених си групата всичко преписах и така :D
4-ти час НЕ: простотии
5-ти час История: правих се че ми беше интересно ама си мислих за други простотии
6-ти час География:офф както винаги спах
7-ми час ЧК: нищо инт

както ви казах един тъп ден в даскалото

hrisence
04-16-2008, 14:43
хаха... как ви се струват 8 часа

1 математика(геометрия)- чертах с половин око
2 изобразително- бяхме на третия етаж, замръзнах и правихме Ex Libris
3 немски- кои е със и кои без домашно( госпожата проверява)
4 немски- упражнение
5 немски- същото
6 немски- ...
7 СИП Биология( на немски)- контролно :-o май пак ще имам двойка
8 СИП Биология- ... без коментар



абе даскало = тъпотия и лишаване от сън, за мен е така, за вас не знам

asi_basi
04-16-2008, 15:24
Вчера деня мина... зле! Първо бях на работа, после бягах да не закъснея за лекцията, даскала реши да даде фалшива бомба с добрата новина че ще имаме само 1 час лекция, е излага ни :(, слушах безумно скучни глупости . После имах среща с "личния ми съветник" патката дето трябваше да ми помогне с предметите за другия семестър а тя само пуфтеше и не и се обясняваше. После изпуснах си часът, отидох чак накрая и тъпия даскал не ми помогна с курсовата работа. Отидох накрая да си купя учебника който ми трябваше, но естестсвено с моя късмет го нямаха и се израсих сумати пари за друг.
Вече побеснявах, а приятелката ми не спираше да говори за гаджето и цяяяяяяял ден. Абе супер ден беше :-x :lol: Идваше ми да убия първия които ми се изпречи. А днес нямам лекции затова кисна вкъщи и уча :(

unfaithful1234
04-16-2008, 16:40
Mи вчерашния ден мина мн зле!Скарах се с бившото ми гадже,което все още обичам!Хубаво беше,че ме изпитаха три пъти-Биология,Химия,Геометрия.И ам шестици и по трите...След това се прибрах,майка ми ми натякваше,че съм дебела :D А аз просто съм качила 2 кг... Днеска мина супер,хилих се цял час по физическо,осле по математика разправях глуости на класа за смърфове и катерици...После имахме биология и с един фр се лигавихме,две момчета се целунаха... :razz: :razz: :razz: Даскалката по БЕЛ ни спряга глагола духам..Представете си!7-ми "в",мазалоооо смеееее Лофф ви гномчетаааа :-) :-) :-) :-)

Pedigree
04-16-2008, 18:09
Съвсем обикновено, повече време отделих да обикалям етажите и да каня хора в нас, тъй като утре имам рожден деееен. :grin: :P

woshata
04-16-2008, 18:55
ми като всеки ден
1ви час френски закъснях с 25 мин..нормално за мен де 8-)
2ри час пак френски спах .. класната се извряска валентинаа !! що спиш на чина !? доста чудно ми стана..на паркета ли да легна :-o
3ти час музика госпожата отнова беше сама в стаята :D
4ти френски естествено.. блях през прозореца и си мислех колко много мразя класната
5ти тормозех тоз пред мен..нищо ново
6ти физкултура апф нз как е минал часа.. 8-)
па тва е.. :D

umrqlabubole4ka
04-16-2008, 18:58
Нормално,не беше толкова гадно,колкото си мислих,че ще е.

DieselBlood
04-16-2008, 20:06
1Физическо-тая ми писа неизвинено
2РЕ-OMG
3РЕ-OMG
4Френски-слушах музика
5Френски-спах
6РЕ-спах
7РЕ-пусна на 10 мин по-рано

RottenFlesh
04-17-2008, 12:03
1 и 2- Рисуване - скука
3 - АЕ - едвам не заспах учихме нещо за Шекспир
4 - ФБС - Играхме волейбол (оф , аз особено колко съм добра топката не мога да уцеля)
5 - Химия - спах си
6 - Геометрия - не ме изпита :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ама много се радвам
7 - Билология - една моя приятелка се молеше да не я изпитат и чак се разплака от кеф като чу , че няма да я изпитват и цял час си говорихме

ra4ence
04-17-2008, 12:10
Прибра ме в 6 сутринта. В 8 трябваше да ходя за лекция,ама....цял ден в нас и свърших мн полезни работи-къпах се,рисувах си ноктите..мдам...

fUcK_LoF
04-17-2008, 13:41
Съвсем обикновено, повече време отделих да обикалям етажите и да каня хора в нас, тъй като утре имам рожден деееен. :grin: :P

Честит рожден ден :P
И така към темата
1и час БЕЛ-връщаше контролни
2ри час МУЗИКА-те пяха аз спах :-D
3ти час ИТ-Нещо в MS PP правиха ама незнам много-много какво
4ти час Математика-губихме
5ти час АЕ-"четох си урока"
5ти час ИТ-губихме
6ти час ут-губихме

Иначе в даскало нищо интересно нямаше.Тате сутринта закара класния и той му се уплака е момчетата са се уплаквали от мен че съм ги биела :-D

Ivalinka
04-17-2008, 14:35
правихме рецитал по литература,после контролно по английски,ама какво ми пука,че се издъних малко :-P нали пак ще имам 6...после пък изпитва целия клас по немски(и аз не се разминах-и там добре) :)....след 6тия час се вбесих,защото пак не репетирахме пиеската :? обикновен ден

MoHuTo
04-17-2008, 14:40
Не съм ходила днес, вчера отидох само за 1 час - правихме контролно по математика и си тръгнах :)

Miss_Perfekt
04-17-2008, 16:33
Днес съм болна и не ходих

blessthefall
04-17-2008, 17:08
CIRK !!! :D karanici m/u 1 momi4e i polovinata klas :D sled tva polovin klas pri direktorkata... :D posle anonimen otgovor na vyprosa ot koi sa porodeni problemite v klasa.... :D abe kakto vs den :D :D :D

lovetanya
04-17-2008, 19:34
Ами спах първите 3 часа...После като се разбудихме всички ядосвахме г-жата по английски. :grin: Скрихме на един съученик нещата из цялата стая и играхме на "Топло и Студено" :-D И после почти всички избягахме от последните 2 часа 8) Ми тва е!!! :P

tqnko1
04-17-2008, 19:43
Като чи ли добре, спънах от последните си 2 часа ама говирих с госпожата така че няма проблем ^^ а преди това се 1 и също СКУКАТА ХЛОПА :>

qg0dkata
04-17-2008, 19:45
Ами неска голям кеф по музика..изобщо беше весело :grin:

Take1nlov3
04-17-2008, 19:47
Лицето ме боли от смях ;(

DieselBlood
04-17-2008, 21:07
1Математика(геометрия)-връшаха контролни имам 2 :D :D
2Математика-праехме ново контролно
3Ре-контролно
4Музика-изкараха ма на даската да разказвам за някав си Лист имам 2
5РЕ :-x :-x
6РЕ :-x :-x
7РЕ :-x :-x

DisciplineAndOrder
04-17-2008, 21:30
Добре беше.

спорове имаше,но не бяха свързани с мен. аз само се хилих. :D

първите два часа си дремнах /по изобразително/.

иначе си блеях през прозореца /както винаги/ през останалите 5 часа.

всичко беше...екстра :-D

RottenFlesh
04-18-2008, 11:27
1 - час - Литература - бях в безсъзнание :D
2 - БГ - Изпитаха ме имам 5
3 - Час на класа - Писах домашното по история
4 - Физика - скука
5 - История - Едвам се здържах да не заспа
6 - АЕ - карахме го с дугата паралелка и писахме нящо за Шекспир там тъпо

slavito007
04-18-2008, 13:05
Ами нищо по-особено, освен че последния час се пържих 30 минути под напрежение,защото ми каза че ще ме доизпита по история, ама отървах кожата :-D
Една съученичка не дойде на даскало, че ссе беше почерпила снощи.
Две съученички си размениха благословии :D
И така .

lovetanya
04-18-2008, 13:24
Лицето ме боли от смях ;(


+1 Мен усмивката много яко ме боли :D

Днеска с г-на по музика- белот цял час... 8-)

Pedigree
04-18-2008, 14:47
Сравнително добре.

Първо, имахме немски, както обикновено, поспах. После имахме физика, писахме фантастично съчинение, вложих цялото си въображение, дано не съм прекалила. :D После имахме два часа изобразително. Студенти, при това ебаааси сладурите, аз се намърдах при един от пичовете, не за друго, говорихме за музика, та беше много яко. :) След това голямо, отидохме с една пичка до един магазин, взехме си бира, пийнахме и после нагоре. След това математика, голям скандал, е, този път не бях виновна, само се подхилвах. После английски, мина както обикновено - тя изпитва, а аз поспах. После един баскет на игрището и прибиране у нас. :)

Miss_Perfekt
04-18-2008, 17:44
Гледах любов и още нещо :razz: :razz: :razz:

deville`f
04-18-2008, 18:04
еми отидох на даскало,целия клас мислехме че ше имаме контролно по математика..когато госпожата влезе почнахме да я молим да не правим и то се оказа че тя дори не е споменавала такова нещо..
после два часа имах репетиция за концерта на даскалото...един час с класната после литература...нищо не правихме и един физика..останахме 6 човека..беше яко..и почнахме да въртим бизнес в даскало....:Р

Far_away
04-18-2008, 18:12
gadnooo. Imam tri po istoriq 6toto se skarah s daskalkata i predi daskalo si izpusnah lubimiq mp3-lapyer v shahta :smt089

chocoleptic
04-18-2008, 18:17
пф нормално ама накрая се издразних яко на една откачалка по химия даде ни писменно с 10 въпроса от които някои имаха по 3 подусловия за 10-12 минути .. :o

tqnko1
04-18-2008, 19:47
пфууу 1-2 руски контролно = 3..
3-4-5-6 час практика = откраднаха ни отвеса сега ще купуваме нов..


:grin:

DieselBlood
04-18-2008, 20:46
1-te 5 4asa-RUSKI naprao mi sa sprq toka 6 matematika taq sa razkre6tq kak nenormalna zadeto sme zeli i skrili markera 7-mi 4as fizi4esko-igrahme basketbol

chance_baby
04-18-2008, 20:50
emi po4istvahme daskaloto :D kopahme orahme kat tipi4ni selqni mi kvo da vi kaja za purvi put pipnah motika :D ama qko si izkarahme de :D osobeno kato vkarahme aktiorskoto maistorstvo :D