PDA

View Full Version : Отрязване ;D



darking
04-15-2008, 16:24
От няколко месеца си харесвам една от класа. Първоначално беше само кефене, после харесване, после влюбване, а сега вече съм до степен на лудост :D Там е работата, че в училище не намерих подходящ момент и реших да и предложа в skype. За жалост отказа. Каза, че не ме харесвала и нямало как да стане. Някак си вътрешно знам, че имам някакъв шанс, макар и минимален, та се чудих дали някой може да ми предложи нещо. Да я впечатля ли де да знам. Имах чувството, че преди 2 години ме харесваше, само дето аз не я и.....знаете :)
От няколко дена даже пробвам да се самозалъгвам, че не я харесвам и, че всичко ще отмине, но чувствата вместо да намаляват, се увеличават. Не, просто незнам какво да правя.
Някакви съвети? :?

mhmhmhmhm
04-15-2008, 16:31
щом ти е казала,че не иска.. няма какво да направиш
плюс тва ти е от класа

MoonAngel
04-15-2008, 16:33
Не си давай напразни надежди.

izmislenata
04-15-2008, 16:35
Кофтито е,че вече веднъж ти е казала 'Не'. Не ставай досаден,мисля ,че е по-достойно да не си нахален вече,а да си държиш на положението и само да си приветлив,друго не ти остава.

Liar
04-15-2008, 16:37
А по принцип какви са ви отношенията?В клас говорите ли си често?Защото ако отговорът е не и изведнъж и изтърсиш "искаш ли да станем гадженца" тя може да не е знаела до колко запитването ти е сериозно...
В училище отивай при нея през междучасията за да си говорите предлагай и да ходите заедно до лафката...Нека разбере че намеренията ти са сериозни.

BlueFace
04-15-2008, 17:00
Не прави абсолютно нищо ,просто продължи напред... :)

darla
04-15-2008, 17:26
6 ma izvinqva6 ama na kolko si 4e da i predlaga6 po skype? da ti ehrumvalo 4e moje6 da go napravi6 i na jivo?!?!? az li4no i da izpitvam ne6to kum dadeno mom4e ako mi predloji po skype napr 6te se otkaja ot nego...edno dapoddarja6 vrazkata si po skype dr e da se poznavate,da se vijdate vseki den i nakraq da i predloji6 po skype a i e toOOOOOlkova detsko!!! :?

darking
04-15-2008, 17:33
Не прави абсолютно нищо ,просто продължи напред... :)
Там е работата, че не мога. По цял ден само за нея мисля. Даже и в клас не мога да се концентрирам като хората.
Иначе като деца уж сме се били познавали. Друг е въпроса, че въобще не я помня. А то даже и сега майките ни са приятелки. В момента в клас не си говорим много, даже въобще.
Незнам кви са тия бебета в 7 клас ама момчетата постояно размятат чантите и нещата на момичетата, и най-вече на тази, която харесвам. Та си мислих някой път да им се противопоставя. В смисъл....сещате се :-D Но нещо....чудя се :oops:

love_veselka
04-15-2008, 17:33
Винаги съм била настроена някак си скептично на връзките м/у съученици.Просто защото в крайна сметка всичко все някога свършва и докато завършите ще се намразите сигурно.

izmislenata
04-15-2008, 17:35
Олеее..да! Аз сега видях,че казваш,че си й предложил в скайп. Човече,това е възможно най-глупавото решение! Аз и да го харесвам човека,ако ми предложи в skype,бих го разкарала..просто,защото не смятам,че един зрял човек може да го направи това,а с дечковци си нямам работа..още повече,че е в твоя клас. Не искам да те отчайвам,ама..по-добре си намери друга.

Obsession
04-15-2008, 17:36
В голяма грешка си с предлагането в Скайп! Можеше да и предложиш в училище, да и дадеш време да помисли. Сега недей да се натрапваш, просто бъди мил с нея и това е. Все пак не ти остава нищо др.

izmislenata
04-15-2008, 17:41
А и сте толкова мънички? Хе-хе. Ясно тогава. Ами да,защити я някой път. :P

comics
04-15-2008, 17:46
това с момиче от класа е доста тъпичко :?

darla
04-15-2008, 17:52
Олеее..да! Аз сега видях,че казваш,че си й предложил в скайп. Човече,това е възможно най-глупавото решение! Аз и да го харесвам човека,ако ми предложи в skype,бих го разкарала..просто,защото не смятам,че един зрял човек може да го направи това,а с дечковци си нямам работа..още повече,че е в твоя клас. Не искам да те отчайвам,ама..по-добре си намери друга.
sega kato kaza 4e sa 7 klas ta do nqkude go opravdavam! :lol:

xercu
04-15-2008, 17:54
От класа... пф... Седите се гледате секи ден по 8 часа ... Дали ще издържиш ?! Тръпката е да не се скивате и 1 ден и после като сте зажаднели 1 за друг... ух леле ... Иди си фани някоя от съседното даскало 8)

darking
04-15-2008, 18:22
Олеее..да! Аз сега видях,че казваш,че си й предложил в скайп. Човече,това е възможно най-глупавото решение! Аз и да го харесвам човека,ако ми предложи в skype,бих го разкарала..просто,защото не смятам,че един зрял човек може да го направи това,а с дечковци си нямам работа..още повече,че е в твоя клас. Не искам да те отчайвам,ама..по-добре си намери друга.
sega kato kaza 4e sa 7 klas ta do nqkude go opravdavam! :lol:
Като ти гледам правописа и аз те оправдавам :oops:
Само дето за жалост някои от тоя форум са доста по-тъпички от мен. Ама стига offtopic.
@xercu^es - Само дето не става така лесно. Ако можех да я изтрия от мислите си щеше да си е най-добре ама......
@izmislenata - Знаех, че е тъпо, но нз що го написах. В даскало цяла седмица се каних и не намерих "подходящ" момент, та като последна възможност пробвах тва. Незнам дали и в другите училища е така ама в нащо определено доста от хората са изкукали. Взаимоотношенията са леко странни. То даже и на мен са ми подмятали чантата и нещата...

MiMcHeToOo
04-15-2008, 19:22
Кофтито е,че вече веднъж ти е казала 'Не'. Не ставай досаден,мисля ,че е по-достойно да не си нахален вече,а да си държиш на положението и само да си приветлив,друго не ти остава.

Така е. "Здравей-здрасти", "Как си" и това е.

evelinka1122
04-15-2008, 19:25
и моя съвет е да не ставаш нахален....

TreeHill
04-15-2008, 19:33
Кофтито е,че вече веднъж ти е казала 'Не'. Не ставай досаден,мисля ,че е по-достойно да не си нахален вече,а да си държиш на положението и само да си приветлив,друго не ти остава.

добре казано

darla
04-15-2008, 21:08
[quote=izmislenata]Олеее..да! Аз сега видях,че казваш,че си й предложил в скайп. Човече,това е възможно най-глупавото решение! Аз и да го харесвам човека,ако ми предложи в skype,бих го разкарала..просто,защото не смятам,че един зрял човек може да го направи това,а с дечковци си нямам работа..още повече,че е в твоя клас. Не искам да те отчайвам,ама..по-добре си намери друга.
sega kato kaza 4e sa 7 klas ta do nqkude go opravdavam! :lol:
Като ти гледам правописа и аз те оправдавам :oops:

И какво ми има на правописа,бе,мен?

xercu
04-15-2008, 21:15
Аз не ти казах да я забравиш ... Просто си хвани друга :wink: Времето лекува всички рани (клише)...

ANTIHUMAN
04-15-2008, 21:36
Казала ти е не!
,,Любов на сила не става!'' Нали знаеш?
Ще те боли и ще ти мине! Всички рани се лекуват с времето.Въпросът е колко време ще отнеме ? :) 8)

darking
05-09-2008, 20:01
Мислих, че чувствата ще отслабнат поне през ваканцията, ма те взеха, че се усилиха :D Не, наистина не знам какво да правя :o

Lost_Kiss
05-09-2008, 20:21
щом ти е казала,че не иска.. няма какво да направиш


+1 \:D/

FreeSpirit
05-09-2008, 20:29
Ам това с предлагането в скайп е мн пъто(сори ама за мен е така)
Според мен е решила, че се майтапиш и аз бих отказала ако ми предложат в чат ;)
Предложи й да отидете на кафе или на разходка, разбери как е приема предложението ти ;)
Успех

gPa3HuTeJl
05-09-2008, 22:12
move on, dude..take care of you..and don't look back

babity
05-09-2008, 22:16
Единственият шанс, който имаш е да те сметне за лепка, да я уплашиш... да те пребие приятелят и/брачед и/леля и/бла бла бла

hrisiiiiii
05-10-2008, 05:42
Момичето си е казало мнението - не иска да сте заедно. Може да не те харесва на външен вид, по характер, може да не харесва компанията, с която се движиш.. Всичко е възможно. Според мен ако искаш да направиш НЕЩО, а не да седиш безучастно, трябва да се сближиш с нея, защото не прочетох в постта ти, че сте излезнали дори само 1 път. Попитай я дали иска да поговорите някъде - на кафе, на разходка, на кино - общо взето няма значение. Ако й хареса един път, ще иска още да излизате. Трябва да се сближите. Но не ставай нахален - ако ти откаже, не се натрапвай и си избери друг човек, на който да се "лепнеш" :)

fuck_me_pls
05-10-2008, 06:32
Щом ти е казала "не" я остави..просто вече не стааа...тя кат те е харесвала ти не си я ..разбил си и мечтите..са ти я харесваш,ама вече е късно.. :)

vesinka91
05-10-2008, 06:36
Не си давай напразни надежди.
+1

koalka
05-10-2008, 06:41
Не прави никакви опити вече, тя ясно ти го е казала.Рискуваш да изглеждаш нахален в нейните очи.

maharbal
05-10-2008, 06:55
az pyk razbiram momcheto napylno zashto i e predlojil po skype a ne e otishal pri neq... Predpolagam che i nego go e sram :) Az sym malko po golqm ot nego i syshto sym vliuben v edno strahotno momiche ot moq klas :smt007 Men syshto me e sram da ida v mejduchasieto pri neq i da q zagovora za kakvoto i da e.Kato q vida guba i govor i kartina :-D Predstavete si samo kolko e hubava :oops: Az syshto ne sym q kanil lichno da izlezem nqkyde... 2-pyti i to s SMS :x Pyrviq pyt poradi losho vreme neshtata propadnaha, a vtoriq pyt beshe za koncert i ot sram bqh pylen idiot... daje ne mojah da q izpratq poneje beshe sys sykvartirantkata si... I me beshe sram ot neq :booooomb: Ta da se vyrna na temata razbiram momcheto hich ne e lesno da preodoleesh srama :) Osobeno v takiva momenti. Badi mil s neq, kakto beshe napisal zashtitiq ot idiotite det i razmqtat chantata :D Pyk ako si promeni reshenieto oshte po dobre. V nai loshiq sluchai da si ostanete priqteli :)

bqsna_teenagerka
05-10-2008, 10:05
Ххех.. борбаа... :P по твоя си начин ;)

Sladinka_f
05-10-2008, 10:07
щом ти е казала,че не иска.. няма какво да направиш
плюс тва ти е от класа
Съгласна съм!!

darking
05-23-2008, 17:34
Еми явно няма оправяне. :D Явно ще трябва да се 'натрапя', защото тва яко ме мъчи. А иначе или ще изчакам до другата година да видя дали чувствата ще останат(а и май ще кандидатстваме в едно и също даскало), или още сега ще почна. Вие какво предлагате?
бтв Големият проблем обече е - срам ме е :D

soul1199
05-23-2008, 17:50
predlogenie po skype?i az bih otkazala,za6iti q tam da ne i mqtat 4antata,tq 6e si pomisli,4e e mnogo milo,ala bala,drag se estestvenno,ne i dosagdai i q pokani da izlezete,v kraina smetka,moge ne6o da se poly4i,yspeh

Ivalinka
05-24-2008, 10:45
е,какво очакваш да ти кажем....казала е,че не те харесва и ....толкова.въпреки че може и да послъгва.кой знае :?