PDA

View Full Version : За какво мислят теинеиджарите на 13 и 14 години???



gazar
04-15-2008, 19:23
ПИ6ете какво те мислете по Вапроса или какво сте мисле ли на тази вазраст НО С ПОДРОБНОСТИ АКО Е ВЪЗМОЖНО!!!!Дано да ви хареса темата!!! :grin: :grin: :grin:

mar4ety
04-15-2008, 19:28
am trea da ima i otgovor nito 1 ot 2te i az sam za ne go no ima golqma 4ast ot tineidjyrite koito mislqt za sex :P

LeVski_fen
04-15-2008, 19:42
Под "обу4ение" даскало ли имаш предвид?
:razz: :razz: :razz:

Miss_Perfekt
04-15-2008, 19:44
За глупости мислят :D

hgfh
04-15-2008, 19:46
zavisi ot 4oveka... ami vsqko dete na tazi vuzrast misli za razli4ni ne6ta nqkoi ot tineidjurite mislqt za sex drugi mislqt za obu4enie a puk treti za neshto po razli4no ot sex i oby4enie :)

hottie
04-15-2008, 19:50
Ами аз на 13/14 определено не си мислих за секс.Бях си още детенце :)

hahavteen
04-15-2008, 19:51
Боже за секс изобщо не съм мислела...Или айде не изобщо ама като нещо което ми е интересно и което ще се случи но след мн време... На 13 точно бях отишла в Германия,трябваше да уча език,да се доказвам в училище..Избирам второто.

Cukata
04-15-2008, 19:53
Ако родителите ти са много строги едвали ще знаеш на 13/14 какво е секс,а пък едвали да мислиш за него :D

hottie
04-15-2008, 19:56
Ако родителите ти са много строги едвали ще знаеш на 13/14 какво е секс,а пък едвали да мислиш за него :D

Ами моите никога не са били строги, а не мислих по това време за секс.

tqnko1
04-15-2008, 20:00
аз мислех за 4екии :Д секс.. сега мисля за това :Д:Д:Д

Xtuning
04-15-2008, 20:35
За какво мислят теинеиджарите на 13 и 14 години??? ---

Момичета - za 18-19-20 годишен батко дето да ги наебе , и след това да се изфукат пред приятелките си !

Момчета - А:" А ве моя е по голям от тфоя ве на 13 съм и ми е 18 "
Б: " Глей си раотата ве ,аз съм на 13 и ми е 22 " ......


За тфа общо взето !

TopTa
04-15-2008, 20:38
poprincip trqbva da mislqt i za dvete!takava e vuzrasta 4e nqma lo6o da mislqt za mom4eta, no obrazovanieto vinagi e vajno! zasajalenie v posledno vreme te mogat samo da si otvarqt krakata samo i samo za da sa "vajni" :? zatupqlo e tova pokolenie

Bubbly
04-15-2008, 20:43
За глупости мислят :D
+1 ще дам пример с мен- защо Веси е казала на Кати, че харесва Сашо, който всъщност харесва мен и сега Кати ми казва и с Веси не сме вече най-добри приятелки, защото съм разбрала, че е използвачка- нещо от тоя сорт :lol: А също и защо тая по математика ме мрази, и защо готините не ни обръщат внимание, защо нашите обръщат повече внимание на сестра ми и също за кандидатстването след 7 клас- общо взето за различни неща, но не и за секс.

Anabel
04-15-2008, 20:46
Само за простотий.За гаджета и др. работи.Как да се целуват и ква дъфка да си купят.Нали и аз съм минала по тоя път.Ся сериозно:най-вероятно за секс.

_|_LolipOp_|_
04-15-2008, 21:15
Ako neste zabelqzali sega6nite 13-14 godi6ni vurvqt po koridora v daskalo budat se, durvqt se na po-golemite, barat se po guzovete i po4vat da se grimirat kato "golemite".....ako pri vas ne e taka Pri nas e taka ! a sega si predstavete kakvi 6te sa sega6tnite 7 godi6tni sled 7 godini.... Pulna degradaciq !!!!! :( :( :(

psychopath
04-15-2008, 21:39
Ако родителите ти са много строги едвали ще знаеш на 13/14 какво е секс,а пък едвали да мислиш за него :Dголяма глупост каза...

ANTIHUMAN
04-15-2008, 22:25
Ами аз на 13/14 определено не си мислих за секс.Бях си още детенце :)

''the hottie'' времената се промениха ,нали си усетила?Аз на 13 години играх още с войниците си и танковете.Не съм мислил за секс.Даже незнаех откъде съм се излюпил (вече знам :-D ) . Но мисля ,че това ,,мислене'' на тези деца е насъдено от самото общество.
П.П. Не обвинявам родителите!Обвинявам цялото ОБЩЕСТВО.Мен ,теб ,тях ,телевизията ,вестници .Всичко което ни заобикаля.

alex_devv
04-15-2008, 22:26
всички мислят само за СЕХ

ubuntu
04-15-2008, 23:12
В този форум ставам свидетел на един ужас ... младежите на 13-14 вече по скоро мислят как да кръстят бебетата си а не дали им се учи или им се прави секс .... :x :x :x :x :o :o :o

Nikito_14
04-15-2008, 23:28
Za Vsi4ko drugo no ne i za u4ene :D :D :D

force2005
04-15-2008, 23:36
Abe te ve4e ot 10 godishni mislqt za sex.....uvi

amatorium
04-15-2008, 23:47
Za sushtite neshta, za koito i predishnoto pokolenie. Za zabavleniq i sex. Taman zapochvat da uzrqvat. Ne si mislete, che novoto pokolenie e nqkak "po-svetnato". I preporuchvam da gledate tova klipche s rechta na Kurt Vonnegut:
http://youtube.com/watch?v=DCjXBWzmgWQ .

Klipa zapochva ot 2rata minuta natatuk, a predi tova ima komentar vurhu nego. Tova e edno ot nai-vajnite otkroveniq, koito nqkoi moje da kaje za jivota na tozi svqt. Tam ima i komentar po tazi tema! Nasladete i se. Ako nqkoi nameri prevod ili ima jelanie da go prevede neka go napravi! 8)

gazar
04-16-2008, 05:27
А СПОред вас за6то мислят за секс.аз сам на 14 и мисли и за тве те но и аз спорт за6то тренирам много силно.Освен 4е за състезанията спорта помага и на фигората.

AcexXe
04-16-2008, 08:15
Ми аз лично не отговорих, защото аз мисля за много неща сред които са и секса и образованието. Защо поне не вмъкнеш и двата отговора ?

П.П. Вземи и пиши по-грамотно бе...

Sevt
04-16-2008, 08:23
За глупости мислят...

Gothique♫
04-16-2008, 08:30
За какво мислят теинеиджарите на 13 и 14 години??? ---

Момичета - za 18-19-20 годишен батко дето да ги наебе , и след това да се изфукат пред приятелките си !

Момчета - А:" А ве моя е по голям от тфоя ве на 13 съм и ми е 18 "
Б: " Глей си раотата ве ,аз съм на 13 и ми е 22 " ......


За тфа общо взето ! тва е истината особенно за момчетата :lol:

elsy
04-16-2008, 08:31
За глупости мислят :D
Мхм :D

hottie
04-16-2008, 09:07
Ами аз на 13/14 определено не си мислих за секс.Бях си още детенце :)

''the hottie'' времената се промениха ,нали си усетила?Аз на 13 години играх още с войниците си и танковете.Не съм мислил за секс.Даже незнаех откъде съм се излюпил (вече знам :-D ) . Но мисля ,че това ,,мислене'' на тези деца е насъдено от самото общество.
П.П. Не обвинявам родителите!Обвинявам цялото ОБЩЕСТВО.Мен ,теб ,тях ,телевизията ,вестници .Всичко което ни заобикаля.

Така е :( Абсолютно си прав...медиите,музиката,бил ордовете,просташките реклами...всичко това.И малките смятат, че това е много готино и трябва точно така да правиш и да изглеждаш. Направо не ми се навлиза в тази тема, че ми е болно.. :(

hottie
04-16-2008, 09:41
Аз до 14-годишен играех на жмичка и карах колелета в квартала с другите момчета...
Само "сексове" са ми били в главата...

И аз така :-P и на ластик

ЛаСт!К
04-16-2008, 10:26
Ми,аз мисля и за двете...И двете ме интересуват почти еднакво.
Но не виждам нищо лошо,че днешните 13-14годишни мислят за секс :-o ама наистина,не мога да ви разбера.То някак си идва отвътре :lol:

air_J
04-16-2008, 10:44
За какво друго да мислят 13-14 годишните, ако не за секс? Вие като сте били 7 клас не сте ли обарвали съученичките си? Не сте ли ги бодвали остро през дънките? Проблема идва от това, че вече да си девствен е супер срамно, а и любопитството на някой младежи прехвърля всякакви граници, та на по 14 години някой са правили неща, за които буквално след година-две ще съжаляват безкрайно. Но, както се казва в един друг форум - един път жАлта лека жена, завинаги жАлта лека жена. Демек, после момичетата да не се чудят защо ги мислят за курви, след като на по 13-14 са с по няколко аборта, а момчетата са треперили дали въпреки, че още нямат сперма е станало нещо, докато момичето им е духало...

gazar
04-16-2008, 11:25
МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ 4Е ПИ6А МАЛКО НЕ ГРЕМОТНО ПРОСТО САМ СВИЦНАЛ ДА ПИ6А НА англииски.НО прадалжаваите с коментарите.И аз сам на 13 и нямам сперма по хубаво да по4акам нали то се 6а доиде???прав ли сам или не

DisciplineAndOrder
04-16-2008, 11:38
пфахахахаха

04-16-2008, 11:40
пфахахахаха
А ти имаш ли сперма, а? :shock:

r0r0
04-16-2008, 11:53
Всичко друго освен дакало ... уроци... убочение... :P

DisciplineAndOrder
04-16-2008, 12:04
Всичко друго освен дакало ... уроци... убочение... :P

на теб ти личи :lol:

Decu
04-16-2008, 13:29
Хм..определено за учението си мисля в момента..

sherry
04-16-2008, 13:36
На тези години аз лично си мислех за детски дискотеки, момчета, приятелки и мечтаех да имам компютър. Мислех и за училището.

bungle
04-16-2008, 13:38
Ние чат-пат с момичетата ни в квартала и даскало играехме на Кър (да не се бърка с к*р) и на Дама (игри,при които с тебешир се чертаеше определена схема на асфалта,по която трябва да преминеш и т.н.)...

Сега ги гледам тия малките,никой не играе на такива неща... Друго си е нон стоп във вбокс-а,в ютуб или по кафетата от 12-годишни...

Мхм.

ANTIHUMAN
04-16-2008, 13:42
Ами аз на 13/14 определено не си мислих за секс.Бях си още детенце :)

''the hottie'' времената се промениха ,нали си усетила?Аз на 13 години играх още с войниците си и танковете.Не съм мислил за секс.Даже незнаех откъде съм се излюпил (вече знам :-D ) . Но мисля ,че това ,,мислене'' на тези деца е насъдено от самото общество.
П.П. Не обвинявам родителите!Обвинявам цялото ОБЩЕСТВО.Мен ,теб ,тях ,телевизията ,вестници .Всичко което ни заобикаля.

Така е :( Абсолютно си прав...медиите,музиката,бил ордовете,просташките реклами...всичко това.И малките смятат, че това е много готино и трябва точно така да правиш и да изглеждаш. Направо не ми се навлиза в тази тема, че ми е болно.. :(

Хм ... много интересно общество имаме Ние Българите! Има всичко ,но не и интелегенти тинейджъри. Я кажете колко от вас ,четат книги?
Колко хора от вас ходят по кафенета?
Незнам това е много болна тема! Направо оф ... незнам ! :(

karit0
04-16-2008, 13:45
Не мисля за Sex но мисля за гаджета :-D и може би леко ми пука за обучението понеже скоро ще кандидатствам :-o

Alcohooligan
04-16-2008, 13:47
на 14... яко секс през дрехите :grin:

hahavteen
04-16-2008, 13:48
Хм ... много интересно общество имаме Ние Българите! Има всичко ,но не и интелегенти тинейджъри. Я кажете колко от вас ,четат книги?
Колко хора от вас ходят по кафенета?
Незнам това е много болна тема! Направо оф ... незнам ! :(

Тва не е само в БГ навсякъде е така че и по-зле...

Ivalinka
04-16-2008, 13:48
мислят си за прическите,за момченцата....кой я погледнал,кой и казал "здравей",кой я бутнал леко ,дали е имал нещо предвид като я е питал дали са муу писали отсъствие предния час :-D а момчетата сами да си кажат

Felis_Dirus
04-16-2008, 15:03
Добре бе, мама му стара, тук един грамотен модератор няма ли, който да оправи заглавието?! Повдига ми се като отворя форума и го видя.. баааси... :-x

hottie
04-16-2008, 15:03
Ами аз на 13/14 определено не си мислих за секс.Бях си още детенце :)

''the hottie'' времената се промениха ,нали си усетила?Аз на 13 години играх още с войниците си и танковете.Не съм мислил за секс.Даже незнаех откъде съм се излюпил (вече знам :-D ) . Но мисля ,че това ,,мислене'' на тези деца е насъдено от самото общество.
П.П. Не обвинявам родителите!Обвинявам цялото ОБЩЕСТВО.Мен ,теб ,тях ,телевизията ,вестници .Всичко което ни заобикаля.

Така е :( Абсолютно си прав...медиите,музиката,бил ордовете,просташките реклами...всичко това.И малките смятат, че това е много готино и трябва точно така да правиш и да изглеждаш. Направо не ми се навлиза в тази тема, че ми е болно.. :(

Хм ... много интересно общество имаме Ние Българите! Има всичко ,но не и интелегенти тинейджъри. Я кажете колко от вас ,четат книги?
Колко хора от вас ходят по кафенета?
Незнам това е много болна тема! Направо оф ... незнам ! :(

Ами сефа всички ходят "на кафе". Затова и според мен има такова масово затлъстяване.Аз не виждам 13/14 да играят някъде или да правят нещо по-развлекателно. :?

PinkFloydSound
04-16-2008, 15:24
Хах, на 14 съм и не мисля нито за секс, още по-малко пък за учение... Знам, че сега ми предстои кандидатстване, ама не си и правя труда да поглеждам книги. И все пак покривам 4-5-6. 8-)
Айде, че много се отклоних...
Ами всеки човек е различен и в този случай не бихме могли да сложим всички тийнове на тази възраст под общ знаменател.
Всеки си мисли за проблемите.
Както аз в момента мисля за своите, които между другото са доста сериозни. :?
Както и да е.
Дано сте ме разбрали. 8-)

InitialD
04-16-2008, 15:50
Днешните 13-14 годишни (по-голямата част) мислят основно за секс,алкохол,дрога и .. шит .. емо!!! Сериозно!

Един ден седнах при едни хлапета от квартала и им викам абе я кажете сега как са нещата при вас .. и те като почнаха да ми разправят как еди коя си тяхна съученичка правила *дудуци на половината клас ... как еди кой си бил емо и се рязал ... как някъв 13 годишен си обръснал краката за да е "фешън"!??!!? Просто паднах!!! :? :shock: :o

И това далеч не бяха най-гадните неща които чух!

Sashakiss
04-16-2008, 17:05
Аз като бях на 13-14 доста мислех за сех. Естествено, мислех и за учене, защото тогава ме чакаха изпитите след 7-и клас...

Слава на Тарикатизма

Но все още не съм осъществявал епидермален контакт...

VerryBerry
04-16-2008, 17:07
За глупости мислят :D
+1 ще дам пример с мен- защо Веси е казала на Кати, че харесва Сашо, който всъщност харесва мен и сега Кати ми казва и с Веси не сме вече най-добри приятелки, защото съм разбрала, че е използвачка- нещо от тоя сорт :lol: А също и защо тая по математика ме мрази, и защо готините не ни обръщат внимание, защо нашите обръщат повече внимание на сестра ми и също за кандидатстването след 7 клас- общо взето за различни неща, но не и за секс.

Напълно съм съгласна :)

Felis_Dirus
04-16-2008, 17:14
Оф, ама като почнете и виеее.. на 14 не трябвало да мислят за секс, съвсем естествено е да мислят за секс!

На мен на 12 толкова ми се ебеше, че 2 не виждах.

Преди това, докато се катерехме по дърветата с приятелки, се чудехме колко ли му е голям на Радко от горния клас (тогава съм била на 10 май, 3 клас). После ходихме на лагер на морето и си размятахме един бинокъл на плажа и гледахме пишките на "батковците", и се кефехме много (4 за 5 клас). Тва са си нормални неща и не са попречили по никакъв начин на учебната дейност. Баси, развиват се децата...

Та въпросът е не дали го мислиш, защото това трудно можеш да контролираш, въпросът е в поведението ти - да имаш някакви граници.

bubibubi
04-16-2008, 17:18
Ами сефа всички ходят "на кафе". Затова и според мен има такова масово затлъстяване.Аз не виждам 13/14 да играят някъде или да правят нещо по-развлекателно. :?

Ем аз съм на 13 и аз мойте фр сме от редките видове дето "играят някъде или да правят нещо по-развлекателно".Не сме от типа 13-14 годишни курвички с извинение ако съм обидила някой.Доста далеч сме от тая мисъл.


Ами всеки човек е различен и в този случай не бихме могли да сложим всички тийнове на тази възраст под общ знаменател.
Всеки си мисли за проблемите.

Мерси за премахването на общия знаменател. :)

romantika_f_13
04-16-2008, 18:53
За глупости мислят :D az sam na 14 ot opit go znam :D :D :D

air_J
04-16-2008, 18:57
Между другото, някой спомена, че мислят за наркотици, което според мен, освен че е вярно, също така е и по-големият проблем. Нищо лошо няма, че мислят за секс - в пубертета всички сме еднакви и само за това си мислим, колкото от дистанцията на времето да се мъчим понякога да заблуждаваме другите, че не е така. Но, съвсем различно стоят нещата с дрогата - по мое време най-смелите мечти на наборите се простираха дотам, да вземат 1 бутилка водка от 700 мл. и да се напият като свине минимум 5 човека с нея, а ако някой не го е хванало - да се прави на пиян, защото и това беше много модерно. Днес обаче имаме толкова лесно достъпна дрога, че не ми се мисли... А лошото е, че 13-14 годишните не само мислят, а все по-често употребяват тези наркотици, и то вече като че ли не ги задоволява стандартната ганджа, а скачат на ексове, амфетки и разни други боклуци. Това е сериозния проблем при 13-14 годишните, а не мокрите им сънища.

Decu
04-16-2008, 19:58
Добре бе, мама му стара, тук един грамотен модератор няма ли, който да оправи заглавието?! Повдига ми се като отворя форума и го видя.. баааси... :-x

"теинеиджарите"? 8-)

Абе аз още малко /някъде 2 месеца/ ще мисля за обучението и послеее-пей сърце! :grin: *ако ме приемат в добра гимназия*

DisciplineAndOrder
04-16-2008, 20:28
Добре бе, мама му стара, тук един грамотен модератор няма ли, който да оправи заглавието?! Повдига ми се като отворя форума и го видя.. баааси... :-x

"теинеиджарите"? 8-)

Абе аз още малко /някъде 2 месеца/ ще мисля за обучението и послеее... :grin:

...после почваш да мислиш за секс 8-)

5StaR
04-16-2008, 20:31
ПИ6ете какво те мислете по Вапроса или какво сте мисле ли на тази вазраст НО С ПОДРОБНОСТИ АКО Е ВЪЗМОЖНО!!!!Дано да ви хареса темата!!! :grin: :grin: :grin:

В това изречение няма нито една правописна грешка! ..дада
БайДуей - Както си го написал "СЕХ" = seh .. или Секс или Sex

Pedigree
04-16-2008, 20:34
Защо само тези две теми? o.O
Аз си мисля за много неща, за най-различни, по-голяма част от тях са свързани с бъдещето ми, другите са... глупости. И все пак, мисля за хиляди неща, нямам точни теми.
Примерно, точно в този момент, мисля за рождения ми ден, утре. Сега като написах този ред, се сетих, че ми се ядат бонбони, а сега се сетих, че скоро наближават изпитите. Не мисля за простотии! 8-)

Deliverance
04-16-2008, 22:40
ъе

LetiCherry
04-16-2008, 23:45
[color=indigo][i][b]Ne znam sega za kakvo mislqt, ama az na 13 o6te si igraeh v kvartala s drujkite si, igraehme na strajari i apa6i (tova be6e hitut togava), na durjavi i gradove, 6ah, karti i tova be6e. A s togava6nata mi nai

psychopath
04-16-2008, 23:47
то и аз на 13 не мислех за секс... :)

KiLLeR_InSTiNkT
04-17-2008, 08:20
Останала съм с впечатлението, че повечето от днешните тийнейджъри мислят за секс и не ги интересува обучението /в училище, хах/ и не могат да напишат едно изречение без правописна грешка... Това е.

Saymon90
04-17-2008, 08:23
Според мен не е конкретно секс, а по-скоро мислят как да се издигнат в очите на другарите си. Как да са готини. И от там се почват цигари, напиване, дискотеки, секс и т.н.
Жалко е, имайки предвид колко крехка е психиката на тази възраст. Тези деца си вкарват автогол за цял живот...

air_J
04-17-2008, 09:05
Алкохола и цигарите умишлено съм ги пропуснал, защото и преди 10 години си бяха модерни сред тийнейджърите. Все пак, ако се замислите, едно поне 85% от пушачите под 30 години в България са почнали да пушат именно на тази възраст. А вчера приели в Пирогов 3 мъртво пияни деца, едното на 11, другото на 13, а третото го приели по-късно и така и не разбрах на колко години е, но положението не е похвално. Въпреки това, преди 10 години се мислеше за алкохол, секс и цигарки, но днес вече в списъка са наместени и наркотиците, което е тревожно. :?

RAWRRR
04-17-2008, 09:12
На 14 мислих и за двете (у4ене и секс),но правих само едното :).

KiLLeR_InSTiNkT
04-17-2008, 09:32
Алкохола и цигарите умишлено съм ги пропуснал, защото и преди 10 години си бяха модерни сред тийнейджърите. Все пак, ако се замислите, едно поне 85% от пушачите под 30 години в България са почнали да пушат именно на тази възраст. А вчера приели в Пирогов 3 мъртво пияни деца, едното на 11, другото на 13, а третото го приели по-късно и така и не разбрах на колко години е, но положението не е похвално. Въпреки това, преди 10 години се мислеше за алкохол, секс и цигарки, но днес вече в списъка са наместени и наркотиците, което е тревожно. :?

Третото е било на 17

r0r0
04-17-2008, 09:36
Всичко друго освен дакало ... уроци... убочение... :P

на теб ти личи :lol:

Нали... [!] :D :D :D :D :D :D :D

Alabalaportokala
04-17-2008, 09:54
Не мисля....
Цигарите например са много по-вредни от да дръпнеш 1 линия веднъж у месеца на някъв купон (или парти,макар че специално 13-4-годишните не ги пускат в дискотеките,в които се правят партита)... Най-малкото,защото цигарите си ги пушиш всеки ден (я по кутия,я по две)... Водката да не е по-безвредна,а? като се напиеш с водка на другия ден не знаеш къде се намираш и те боли адски главата,от шмъркотици на другия ден си свежарка...

Не защитавам наркотиците,но в никакъв случай редовната употреба на цигари и алкохол не е по-безопасна от употребата на "забранени стимуланти" само на парти и купон,а е много много малък процента на хората,които употребяват и в друго време... Още повече пък 14-годишни...

Цигарите и алкохола винаги са били на мода защото се толерират от по - голямата част от обществото или най - малкото на никой не му прави впечатление затова. Ако си на някое събиране и си жулиш ракията със салатката си най нормален гражданин на България, докато когато си на парти и отидеш в кинефа да издърпаш 1 линия ставаш наркоман. Защо става така ? Нашето общество е още в комунистическия режим, а тогава наркотиците не са били толкова популярни и достъпни. Само по високите етажи. И това се предава от всяко следващо поколение, понеже мама и татко от малки ни учат колко вредят дрогите и ние сляпо се захласваме по това без дори да знаем защо. Докато на запад хората са много по толерантни и не обръщат внимание на това. Законите в различните държави го доказват... Тръгна ли да обяснявам на майка ми сигурно ще ме изяде с парцалите.

А на 13-14 усилено лъсках бастуна и напредвах с материала. Общо взето на 14 и при момчетата и при момичетата мисленето се свежда до пишката :grin: :grin:

Miss_Perfekt
04-17-2008, 12:02
на 14... яко секс през дрехите :grin:
Така е заварих братовчедка си която е на 12 да се натиска с един на леглото ми :-x :-x :-x

ANTIHUMAN
04-17-2008, 14:33
на 14... яко секс през дрехите :grin:
Така е заварих братовчедка си която е на 12 да се натиска с един на леглото ми :-x :-x :-x

И после ,ако кажете ,че не е виновно Обществото !!!

Miss_Perfekt
04-17-2008, 14:57
на 14... яко секс през дрехите :grin:
Така е заварих братовчедка си която е на 12 да се натиска с един на леглото ми :-x :-x :-x

И после ,ако кажете ,че не е виновно Обществото !!!
И даже ме пита защо я прекъсвам :shock: :shock: :shock:

denin4eto0
04-17-2008, 17:53
за теб мислят неЗнаен :D

FOOTSOLDIER
04-17-2008, 18:00
Малки деграданти с такива провали България няма бъдеще :(

Mono_Blok
04-17-2008, 18:06
Ами аз на 13/14 определено не си мислих за секс.Бях си още детенце :)

E TVA ME RAZBI OT SEKADE I AZ SAM MOMI4E PONQKOGA MISLQ ZA SEX PONQKOGA SE OTVRA6TAVAM NO NAI VE4E MISLQ ZA KECKITE NA MOITE ME4TI DA E.A MAMAMU NQMA GI NIKADE :d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

Madness
04-17-2008, 18:59
Оф писна ми,бе,кво толко обсъждате тия 13-14 годишни...
Направо се почуствах важна вече.Що не пускате теми и за 15 годишните?А за какво мислят 17 годишните?А 80 годишните?
Зле ли сте?
Кво ви бърка изобщо?Кой се ебе кво прай,играе ли си пред блока или не...
Сякви ги има.Нито ше промените нещо,нито нищо...
Не ви разбирам нещо.

Madness
04-17-2008, 19:19
Тва ясно.
Само,че се съмнявам да повлияете по някъв начин.
И аз съм "пикла на 14"...ама съм до девет и половина :P
Гадно ми е да говорите така за сички...някак си.Вижте ги тия,кви са боклуци,за нищо не стават,нали...

air_J
04-17-2008, 19:46
Тва ясно.
Само,че се съмнявам да повлияете по някъв начин.
И аз съм "пикла на 14"...ама съм до девет и половина :P
Гадно ми е да говорите така за сички...някак си.Вижте ги тия,кви са боклуци,за нищо не стават,нали...
Ти се възмущаваш, че ги обсъждаме, а как да им повлияем, ако проблема не се обсъжда? От такъв тип разсъждение нищо креативно няма да излезе - "к`во ме ебе, че на другия му е зле, като аз съм си добре, пък и няма смисъл да подобрявам неговото положение?". 8)

teenkopele
04-17-2008, 20:11
Ебане и алкохол...

ANTIHUMAN
04-17-2008, 20:11
Оф писна ми,бе,кво толко обсъждате тия 13-14 годишни...
Направо се почуствах важна вече.Що не пускате теми и за 15 годишните?А за какво мислят 17 годишните?А 80 годишните?
Зле ли сте?
Кво ви бърка изобщо?Кой се ебе кво прай,играе ли си пред блока или не...
Сякви ги има.Нито ше промените нещо,нито нищо...
Не ви разбирам нещо.


Ще ти отговоря последователно на въпросите.
Що не пускате теми и за 15 годишните?- Какво да пускаме за тях?При тях се предполага ,че са осъществили функцията - ,,Мислене''!
А за какво мислят 17 годишните?-При 17 годишните пак няма какво!Тогава към 17-18 години ти излиза мъдрец.Това предполага ,че са разбрали цялата система на функцията - ,,Мислене'' , ,,Последствия''.Щом ти е излязъл мъдреца се предполага ,че човек е помъдрял.
А 80 годишните?-Те са си изиграли картите в този живот.Мисля ,че малко хора доживяват до 80 годишна възраст , но за тези изключения не се очаква да се напушат като прасета или да пият като помияри.Или да се съвкупляват.Бъди реалистка!
Зле ли сте?-Не!Ние сме хора.Интересува ни какво става около нас.Искаме да живеем в красив свят ,доколкото е възможно.Мисля ,че не е било приятно на момичето да види как 12-годишната си брачедка се натиска с 12 годишно момченце където незнае закакво служи ,онова между краката му!
Кво ви бърка изобщо?-Еми явно не ни е приятно.
Кой се ебе кво прай,играе ли си пред блока или не...?-еми гледката едва ли ще е приятна да гледаш как 12-13 годишни са опипват , това само посебе си е педофилия.
Не ви разбирам нещо?-Като пораснеш ще ни разбереш.Ще разбереш ,че сме били прави!Сега сядай и играй с куклите 8)

Miss_Perfekt
04-17-2008, 20:35
Ся даже ми е и сърдита че я прекъснах 8-)
Направо нямам думи :-o :-o :-o

IdiOtKa
04-17-2008, 20:54
мислят как да са яки , модерне и да се праат на важни ....

run
04-17-2008, 21:03
Sega 13-14 god. momi4eta verno mislqt za batkovci s droga i kints...Mom4etata-kak da se napiqt/nadrusat i da hodqt v Amor...
Az togaa si misleh za piene i koncerti...

Nutty_
04-17-2008, 22:01
Ебане и алкохол...

И цигари,и трева и...всичко но не и учене :D

pasii_sladuranata
04-17-2008, 22:41
ем честно да ви кажа малко преовеличавате за секса !!! не всички са еднакви зависи си от човека повечето го казват за да направят на интересни пред дугите и да заваржат гадже >...> Повече мислим какво да обличаме как да си скрием пъпките ,каква прическа са си направим , имам ли петно някаде , написа ли си домашното па математика , мама до колко ше ме пусне да излезна днес .. нещо савсем обикновенно повечето преобеличавате но .. да има си и такива тийн 8) 8) :) :)

hole
04-18-2008, 06:20
Не мислят.

Carmen_Kass
04-18-2008, 08:25
За какво мислят теинеиджарите на 13 и 14 години??? ---

Момичета - za 18-19-20 годишен батко дето да ги наебе , и след това да се изфукат пред приятелките си !

Момчета - А:" А ве моя е по голям от тфоя ве на 13 съм и ми е 18 "
Б: " Глей си раотата ве ,аз съм на 13 и ми е 22 " ......


За тфа общо взето !


+1 :-D

glam0r0us
04-18-2008, 09:31
Оооо тогава бях на 7 някъде, ама тва за листчетата го помня :D На една приятелка даже и забраниха да ги събира :razz: :razz: :razz:

Loo
04-18-2008, 10:10
Хе-хе.. тази тема е за мен, аз съм на 13 :grin: ами определено не мисля за секс. Гласувах за обучение, като под обучение нямам предвид само даскало, а и физическо обучение- примерно някакви тренировки, футбол, баскет, такива неща :-P

InitialD
04-18-2008, 15:46
Днешните 13-14 годишни (по-голямата част) мислят основно за секс,алкохол,дрога и .. шит .. емо!!! Сериозно!

Един ден седнах при едни хлапета от квартала и им викам абе я кажете сега как са нещата при вас .. и те като почнаха да ми разправят как еди коя си тяхна съученичка правила *дудуци на половината клас ... как еди кой си бил емо и се рязал ... как някъв 13 годишен си обръснал краката за да е "фешън"!??!!? Просто паднах!!! :? :shock: :o

И това далеч не бяха най-гадните неща които чух!
Не изнасили ли поне едно от тях?> :oops:

Ако намекваш че съм педофил грешиш!

emchetyyy
04-18-2008, 17:44
На тази вузраст повечето момчета вече са правили секс а момичетата се притесняват защото ги мислят за много малки а те искат да се издигнат общо взето е това аз пиша вторият отговор :-D В това съм сигорна защото имам приятелки на по 13-14 и ми разказват какво им е как се притесняват аз нямах този проблем :P :P

denin4eto0
04-20-2008, 17:09
аз съм на 14 и не мисля често за секс ама и за обучение не мисля :? най вече мисля за глупости-какво ще ям,стана ли време да тръгвам за тренировки,пак ли ще трябва да уча по френски и така :)

anonimnata7
12-04-2010, 19:34
В момента съм почти на 15 , но си признавам че от 12 годишна започнах да гледам порно вече на 13 се самозадоволявах и от 14 годишна започнах да правя секс. Аз мисля, че сега когато всички се развиваме толкова бързо това е нормално - мислите за момчета,секс и др подобни работи.ВСЕКИ ТРЯБВА ДА ИМА ОБЩА КУЛТУРА И ДА ЗНАЕ ОСНОВНИТЕ НЕЩА ВАЖНИ ЗА НЕГО![/list]

12-04-2010, 20:13
В момента съм почти на 15 , но си признавам че от 12 годишна започнах да гледам порно вече на 13 се самозадоволявах и от 14 годишна започнах да правя секс. Аз мисля, че сега когато всички се развиваме толкова бързо това е нормално - мислите за момчета,секс и др подобни работи.ВСЕКИ ТРЯБВА ДА ИМА ОБЩА КУЛТУРА И ДА ЗНАЕ ОСНОВНИТЕ НЕЩА ВАЖНИ ЗА НЕГО![/list]

Съгласен съм с тебе. Ти си момиче за пример.