PDA

View Full Version : лексикон



jotitu
04-15-2008, 19:55
Искам да направя нещо като лексикон към гаджето, но ми трябват идеи за въпроси... Неща от сорта на "Колко приятелки си имал - кои са те" и подобни "влюбвал ли си се някога" ; "Обичал ли си" и подобни.. може и от сексуален характер (изразът "сексуален характер" ми звучи наистина малоумно, но не се сещам как по друг начин да го кажа )
неща от сорта на "одобряваш ли френската любов" ; "какво мислисш за оралния секс" и т.н. Дайте идеи за по закачливи и издайнически въпроси

7 точка от правилата
moderated by Coki

kocko
04-15-2008, 20:15
неми допада но секи с мнението си

BaBy_bS
04-15-2008, 20:20
тоя лексикон май го правиш,защото искаш да разбереш за миналото му т.е. момичетата преди теб...защо просто не говориш с него :)

w0sh
04-15-2008, 20:24
и за 9 месеца не си ли научила сексуалния му характер?

jotitu
04-15-2008, 20:30
абе до тука никой не писа по темата... хх как да кажа в една връзка се говори за нещата от живота смисъл за някакви обикновени неща като какаво обичаш за закуска и т.н. а аз питам за по нестандартни въпроси


а за 9 месеца съм научила само че обича оранжево :D иначе сексуалните му предпочитания ги знам, но както казах питамза по-нестандартни въпроси

w0sh
04-15-2008, 20:33
абе до тука никой не писа по темата... хх как да кажа в една връзка се говори за нещата от живота смисъл за някакви обикновени неща като какаво обичаш за закуска и т.н. а аз питам за по нестандартни въпроси


а за 9 месеца съм научила само че обича оранжево :D иначе сексуалните му предпочитания ги знам, но както казах питамза по-нестандартни въпроси

Уста нямаш ли?
Лексиконите са отживелица.

jotitu
04-15-2008, 20:37
абе до тука никой не писа по темата... хх как да кажа в една връзка се говори за нещата от живота смисъл за някакви обикновени неща като какаво обичаш за закуска и т.н. а аз питам за по нестандартни въпроси


а за 9 месеца съм научила само че обича оранжево :D иначе сексуалните му предпочитания ги знам, но както казах питамза по-нестандартни въпроси

Уста нямаш ли?
Лексиконите са отживелица.

това не е ли лично мой проблем? като се даде тема да се пише по нея има ли някой изобщо намерение да отговори по темата или сички са тука да спамят?
И още нещо - лексикон го написах, за да се сетите какво имам впредвид, но със сигурност не си представям тетрадка със сърчица и въпросчета вътре.. как ще го питам - това пак е много лично

Ако някой пише поне да е по темата?

mimozkata
04-15-2008, 20:38
Nai-dobre go popitai.

xercu
04-15-2008, 20:39
Аз ще пиша по темата !!!

jotitu
04-15-2008, 20:40
Nai-dobre go popitai.

темата е за да се предложат интересни въпроси иначе до сега съм го питала всичко, което съм искала.. но винаги може да се желае повече нали? :)

w0sh
04-15-2008, 20:42
Аз ще пиша по темата !!!

Аз няма.
Обичам мусака.

alex_devv
04-15-2008, 20:43
Използвай батко гугъл и ще намериш безброй примери :)

xercu
04-15-2008, 20:44
"Колко най-дълго си правил секс ?" :-o ... и онова за приятелките ... Вземе ти каже някое трицифрено число ... По-добре недей го пита :)

mimozkata
04-15-2008, 20:45
Nai-dobre go popitai.

темата е за да се предложат интересни въпроси иначе до сега съм го питала всичко, което съм искала.. но винаги може да се желае повече нали? :)

Imenno,shtom jelaesh poveche go popitai po normalniq nachin.Govorete si-nqma kak da poddarjate vrazka,ako ne si spodelqte

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-16-2008, 06:01
Ти така или иначе ще попиташ приятеля си за тези неща, какъв по-нестандартен начин за изказване на въпросите искаш от "Харесва ли ти оралната любов?", "Влюбвал ли си се?" и пр.? И без това въпросите са най-хубави, когато са зададени ясно и точно, а не да се увърта. Поне ако искаш отговор на онова, което питаш, нали? Питай си го направо.
Макар че според мен това за приятелките и за обичането трябва да го пропуснеш, щом не ти го е разказал, значи няма смисъл да се ровиш. А може би и той да се чувства толкова добре с теб, че да се опитва да позабрави другите, с които е бил - единствнено в името на любовта си към теб (леле, как се превъзнесох :-D ).
А като знаеш сексуалните му предпочитания, а държиш все пак да питаш нещо, от какъв зор ние да ти казваме какво да го питаш, след като ти сама не знаеш какво искаш да знаеш? Аз мога да ти предложа да го питаш дали е пъхал пръст в дупето си и дали му е станало кеф от това, но е адски тъп въпрос, нали? :)
Между другото, нямам коментар за това, че за 9 месеца си научила само какъв е любимият цвят на приятеля ти. :?

CuRly_Doll
04-16-2008, 08:01
"Колко най-дълго си правил секс ?" :-o ... и онова за приятелките ... Вземе ти каже някое трицифрено число ... По-добре недей го пита :)
КАТО НИЩО .... :D :D :D

Take1nlov3
04-16-2008, 08:22
и за 9 месеца не си ли научила сексуалния му характер? :D :D :razz: :razz:

jotitu
04-16-2008, 12:06
така явно тук трябва да се пише всичко като за малоумници - "1.отворете пакетчето 2.вземете ядка 3.поемете въздух и я сложете в уста 4. дъвчете 5.глътнете 6 повторете точки 1. 2. 3. 4. 5. в същата последователност"

глупаво а? Но я си помислете - аз ви питам за интересни въпроси , защото аз съм го питала вече всички, а вие ми отговаряте "Ами попитай го лично" :D 8-) Това за оранжевото беше на шега, но смейте се, шашкайте се няма проблем :lol:

Та ако все пак има някой мислещ нека се изкаже :D

hahavteen
04-16-2008, 12:35
Аз мога ли да знам какво все още не знаеш за приятеля си? Примерно аз може да ти кажа някой оригинален въпрос свързан с това коя е любимата му песен и в какви моменти я слуша ама ти вече да го знаеш и съответно не ти върши работа...Кажи какво ти е интересно да го питаш и ние просто да ти предложим по-оригинални формулировки.. :-o

jotitu
04-16-2008, 12:57
Аз мога ли да знам какво все още не знаеш за приятеля си? Примерно аз може да ти кажа някой оригинален въпрос свързан с това коя е любимата му песен и в какви моменти я слуша ама ти вече да го знаеш и съответно не ти върши работа...Кажи какво ти е интересно да го питаш и ние просто да ти предложим по-оригинални формулировки.. :-o

еми дай 2-3 предложения де - е това за моментите когато я слуша не го бях питала
целете ня посоки и стига с тия "Ако"-та

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-16-2008, 17:43
Все още ми е интересно защо държиш ние да ти кажем какво искаш да знаеш за приятеля си... :-o

Miss_Perfekt
04-16-2008, 17:46
И аз съм правила такъв лексикон и беше наитсита забавно :D пробвай :)

alex_devv
04-16-2008, 17:52
А от къде те просветли пък тази идея ?
Според мен това е малко детска история ...
Лексикон :?