PDA

View Full Version : как да спечеля доверието му...



NeL_
04-15-2008, 21:01
Zdraveite na vsi4ki :-$ Iskam da spodelq i ako moje da mi dadete nqkolko savet4eta. S priqtelq mi sme zaedno ot 2 meseca v na4aloto se razbirahme strahotno, darje6e se s men adski dobre. Sega sa6to se darji dobre s men, no darjanieto mu mi po-haresva kogato sme samo dvamata i tova mnogo me obarkva. Za6toto kogato ima nqkoi s nas toi se darji taka se edno mu e bezrazli4no. Sa6to taka imam 4uvstvoto, 4e ne mi vqrva, za6toto kogato ima ne6to, koeto go trevoji ili ako e qdosan ne iska da mi kaje pri4inata. Mnogo pati sam mu kazvala, 4e iskam da mu pomogna kato priqtel kogato ima nqkakv problem i 4e moje da si spodelq s men, no mai tova ne pomogna mnogo. Iskam da mi kajete kakvo da napravq, kakvo o6te da mu kaja, za da mi se doveri, za6toto az ve4e neznam :( Blagodarq vi predvaritelno :-)

7 точка от правилата
moderated by Coki

CocainCocktail
04-15-2008, 21:24
Все пак щом излезете навън сте сред хора неможеш да очакваш да е само твой неможе всичко да се върти около теб.Ако има нещо което не ти казва значи е преценил,че нетрябва да го знеш

kocko
04-15-2008, 22:18
чисто и просто нете харесва достатъ4но 100% гаранция мом4е сум знам :?

Ou7taControL
04-16-2008, 00:32
неможеш с думи да го накараш да ти споделя, и да се държи с теб както ти искаш... то това си идва от самосебе си, ако той чувства че има нужда да ти сподели и че иска да го направи и ти има доверие- ще ти сподели без проблем, но ако не.. тогава това си е негов избор.. трябва да му спечелиш доверието.. и тей като гледам и обичта.. не казвам че сега не те обича, но може и да е много по силно явно... това си е мое мнение

MiMcHeToOo
04-16-2008, 04:35
Не са важни само думите, а и действията. Иначе нормално е като излезнете да обръща внимание на всички и ти да оставаш мънинко по-назад.

BaBy_bS
04-16-2008, 05:16
абе не е много вярно това-като излизате и да оставаш мъничко по-назад и това,че щом не е преценил,не трябва да знаеш.Защо в моята връзка не е така?съгласна съм с момчето по-горе,т.е. с коментара му-4е не я обича достатъчно ...бахти.той ако я обичаше щеше ли да я оставя "по-назад" или да не и споделя проблемите си "ако така е преценил" ама че глупости :-x

xXxScreamxXx
04-16-2008, 06:30
Все пак щом излезете навън сте сред хора неможеш да очакваш да е само твой неможе всичко да се върти около теб.Ако има нещо което не ти казва значи е преценил,че нетрябва да го знеш

ako q obi4a 6te6e da znae kfo da prai kogato sa sami i sred hora ..spored men povedenieto my trqbva da e sa6toto :?

comics
04-16-2008, 07:25
само за специалните ще кажа (by spens), че "НЕ" се пише отделно от ВСЕКИ глагол! Не знам, не мога и така нататъка. Научете се най-после!!!!

BaBy_bS
04-16-2008, 07:43
хаха ще го имаме в предвид(ние специалните) ... явно ти си безгрешен :)

MoHuTo
04-16-2008, 08:00
Все пак сте в началото на връзката си, не очаквай кой знае какво доверие да ти има. Доверието се гради с времето, щом не е преценил, че може да ти има доверие, недей да му досаждаш. А относно държанието му, когато сте с други хора - хмм... може би трябва да поговориш за това с него. Успех :)

heartless*charm
04-16-2008, 13:35
Все пак щом излезете навън сте сред хора неможеш да очакваш да е само твой неможе всичко да се върти около теб.Ако има нещо което не ти казва значи е преценил,че нетрябва да го знеш

+1

jjjjjj6363
04-16-2008, 23:20
toi e kato moq harakter i az sum vinagi imam edno na um i ne se darja taka sus neq kato ima drug kakto se darja sus neq kogato sme sami