PDA

View Full Version : ИЗПОВЕДАНИЕ..подкепете ме ;[[



pasii_sladuranata
04-15-2008, 21:55
Като за начало здравейте :oops:
Така просто искам да споделя как се чувствам и ако някой може да ми каже как да се справя с болката си ... :-o ...Такам ..Харесвам си момче от 2 години и вече почнахме да се отпускаме той ме прегращаше писахме си и така наречени свалки (но явно са бил само приятелски) .. моя приятелка го избазика без да знае че го харесвам и той вечерта ме попита дали е истина или се шегува и аз ...казах че не е и той ми каза че просто си харесва друга без да знае колко значеше за мен .. Той поиска всичко да е както преди и аз казах мн тажно "еми ок ти си решаваш" и така спря са си пишем през вечерта .. Сега гледам в училището да не се засичаме и да се опитам да го забравя но все пак 2 години не са малко време :( и тай исках само разбиране от вас и ако може да ми споделите как да го забравя .. :smt022 или да го накарам по някакав начин да е всичко както преди :smt049

r0r0
04-15-2008, 22:02
Като за начало здравейте :oops:
Така просто искам да споделя как се чувствам и ако някой може да ми каже как да се справя с болката си ... :-o ...Такам ..Харесвам си момче от 2 години и вече почнахме да се отпускаме той ме прегращаше писахме си и така наречени свалки (но явно са бил само приятелски) .. моя приятелка го избазика без да знае че го харесвам и той вечерта ме попита дали е истина или се шегува и аз ...казах че не е и той ми каза че просто си харесва друга без да знае колко значеше за мен .. Той поиска всичко да е както преди и аз казах мн тажно "еми ок ти си решаваш" и така спря са си пишем през вечерта .. Сега гледам в училището да не се засичаме и да се опитам да го забравя но все пак 2 години не са малко време :( и тай исках само разбиране от вас и ако може да ми споделите как да го забравя .. :smt022 или да го накарам по някакав начин да е всичко както преди :smt049

Ммммм.. момчета... Имах подобен проблем... Сега с момчето не се поздравяваме по улицата дори... Той много се промени.. стана много груб... вобще сичко се прецака.. са сеедно не се познаваме а аз го обичам още.... надявам ссе някой ден да го забравя... надявам се...

Nikito_14
04-15-2008, 22:11
mila az imah su6tiq slu4ai i edinstvenoto ne6ty koeto lekuva e vremeto ni6to dr ne pomaga moje da ti e mn trudno no triabva da se spravi6 :) {}

kocko
04-15-2008, 22:27
аве пуснимусе и 6те го тресне6 успех :grin:

MiMcHeToOo
04-16-2008, 04:37
Времето, какво друго може да те излекува... :? Успех...

BaBy_bS
04-16-2008, 05:08
времето ... хм ... незнам.друго момче съм по съгласна

MiMcHeToOo
04-16-2008, 05:09
времето ... хм ... незнам.друго момче съм по съгласна

Всеки с мнението си. Според мен тва с другото момче е лош варянт, защото след като си влюбен/а в друг/а и ти е някак си мъчително да целуваш и да прегръщаш някой който не ти е на сърцето. Не знам, всеки мисли различно все пак... :?

comics
04-16-2008, 07:29
ог тъпи сапунерски истории "надявам се някой ден да го забравя... "
Я се оправете малко е! Мн латино =-американски филми гледате! Вземете си поука!

BaBy_bS
04-16-2008, 07:40
времето ... хм ... незнам.друго момче съм по съгласна

Всеки с мнението си. Според мен тва с другото момче е лош варянт, защото след като си влюбен/а в друг/а и ти е някак си мъчително да целуваш и да прегръщаш някой който не ти е на сърцето. Не знам, всеки мисли различно все пак... :?
да,и ти си права,няма да ти го споря,но и да си седи в тях и да плаче и да се депресира и т.н. и т.н.-по-добре ли ще е :(

xXxScreamxXx
04-16-2008, 07:44
времето ... хм ... незнам.друго момче съм по съгласна

Всеки с мнението си. Според мен тва с другото момче е лош варянт, защото след като си влюбен/а в друг/а и ти е някак си мъчително да целуваш и да прегръщаш някой който не ти е на сърцето. Не знам, всеки мисли различно все пак... :?
да,и ти си права,няма да ти го споря,но и да си седи в тях и да плаче и да се депресира и т.н. и т.н.-по-добре ли ще е :(


i v 2ta sly4aq e kofti :? :(

MoHuTo
04-16-2008, 07:52
Единственото, което помага в случая са приятелите. Излизай повече навън, разнообразявай времето си и се старай да не мислиш много за него. Общувай с др момчета и така току виж някой ден се влюбиш пак... но и времето си казва думата. Общо взето не се затваряй у вас... така само ще се депресираш :?

VerryBerry
04-16-2008, 09:47
Единственото, което помага в случая са приятелите. Излизай повече навън, разнообразявай времето си и се старай да не мислиш много за него. Общувай с др момчета и така току виж някой ден се влюбиш пак... но и времето си казва думата. Общо взето не се затваряй у вас... така само ще се депресираш :?

Именно,и ако се срещате възможно най-рядко-идеално-тъкмо по-бързо ще го забравиш :)Аз така забравих един бивш по който бях просто луда.. :oops:

beautiful_f
04-16-2008, 09:54
Времето, какво друго може да те излекува... :? Успех...
:?

Co0kIe
04-16-2008, 19:25
Няма да е лесно...но ще го забравиш :)

BaHxeL3uHr
04-16-2008, 21:00
Това, което не се лекува с време, се лекува с много време.

xhuxhu
04-17-2008, 06:46
Vremeto lekuva povqrvai mi :) Kolkoto i da ti e mychno... nedei se pritesnqvai shtom taka e napravil zna4i prosto nqma da se polu4i :)

mon4eto
04-17-2008, 07:11
S vremeto svi4ko 6te otmine...nameri si drug koito da haresva6 ili v nai dobriq slu4ai si hvani gadje taka dosta barzo 6te ti izleze ot glavata :)

ra4ence
04-17-2008, 08:06
Сваля те, прегръща те, имате по-близки отношения? А нали харесва друга. Тогава защо се държи така и с теб?

Мацка,а не можеш ли да предположиш и вариянта,че след като ти си му казала,че нямаш нищо към него и той е решил така да ти каже,за да не се изложи??? :)

pasii_sladuranata
04-17-2008, 21:11
Сваля те, прегръща те, имате по-близки отношения? А нали харесва друга. Тогава защо се държи така и с теб?

Мацка,а не можеш ли да предположиш и вариянта,че след като ти си му казала,че нямаш нищо към него и той е решил така да ти каже,за да не се изложи??? Smile
_________________

ам ... дедазнам а разбрах че наистина си я харесва ама нещо май от кратно ..а не разбра че сам си губила времето по него цели 2 години ... :-x а времето ако лекува мамкаму ...колко време още ще ми трябва ..!! като ние се виждаме всеки сен в у-ще и понякога излизаме заедно ... :? ох госпот защо наказва така едни хора незнам ,чувствам се ужасно а на приятелките ми ако кажа ще му кажат щото излизаме заедно и с повечето са гаджета затова реших да се изплача на вас .. :( съжелявам ако съм банална ама незнам как да го забравя когато е всичко за мен :cry: :cry:

bad_gurl_
04-18-2008, 05:11
emi mili4ka parvo zapomni 4e takova ne6ty kato "prosto predi" nqma tova e zabluda. kazvam ti go ot opit za tebe 6te e mnogo trydno da gleda6 na nego samo kato na priqtel za napred no vse pak opitai i gledai da go zabravi6 moje da obarne6 vnimanie na drug ogledai se sigorno ima mnogo sladuri okolo tebe prosto do sega ne si gi zabelqzvala :)

pasii_sladuranata
04-18-2008, 19:26
em moje no vse pak mnogo shte mi e trudno :-o a da se opitam da haresam nqkoi drug shte e mnogo trudno zashtoto proto e strasho tudno no ve4e naistina razbiram che vremeto lekuva :(
blagodarq mnogo na si4ki koito odeliha vreme da napishat po ne6to v temata :-) :-) :oops:

sladku_bebzi
04-19-2008, 11:39
Кво толко му се впрягаш?Най-много да тръгнат и до седмица-две са скъсали!