PDA

View Full Version : Къде се запознавате с гаджетата си?



izmislenata
04-16-2008, 07:56
С настоящето и бившето откъде се знаете?

xXxScreamxXx
04-16-2008, 08:15
ne pomnq 8) :-D

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-16-2008, 08:22
С настоящия ми приятел... Той ходеше с най-добрата ми приятелка за много кратко време (2 седмици), не се получи нищо и се разделиха... Като приятели, разбира се. Аз не можах пък да се запозная с него през тези 2 седмици, затова месец и половина по-късно му писах по irc да се запознаем. :) И всичко тръгна на шега, дори и не предполагах, че ще хлътна по него толкова, обаче ме беше срам да го поканя да се видим някой път, затова 4 месеца го карах само по skipe и irc... :? Най-накрая той ме покани да посрещнем заедно с компанията му у тях изгревът на July Morning и... :smt007 Това е нашето. :smt057

Нямам бивш приятел, че да мога да кажа как съм се запознала с него. :D А и като гледам как вървят нещата с моето момче сега, иска ми се никога да нямам "бивш"... :)

SINDEL
04-16-2008, 08:25
Настоящият ми мъж от тука го познавам :D Абсолютно сериозно, запознахме се покрай форума.
А с бившия в парка покрай ку4етата, понеже 4есто се заси4ахме на разходка.

xXxScreamxXx
04-16-2008, 08:32
Настоящият ми мъж от тука го познавам :D Абсолютно сериозно, запознахме се покрай форума.
А с бившия в парка покрай ку4етата, понеже 4есто се заси4ахме на разходка.

axxx toz forum kfi 4udesa pravel :D

SlAd!4kYy
04-16-2008, 08:43
Otidoh da si pla6tam interneta i ima6e edno sladko mom4e tam i se okaza 4e tam deto si pla6tam neta e na roditelite mu ii taka toi sede6e na edin kompiutur i si pi6e6e v skype az vidqh kak se pi6e namerih go haha i mu pisah ii taka na dr den otidoh pak tam i trugnahme sled 2 dni :P

hottie
04-16-2008, 08:46
С бившият ми - приятел на приятели
Сегашният ми - приятел на приятели 8-)

bibo
04-16-2008, 09:16
със сегашната ми приятелка в тоалетната на едно заведение..без майтап..телефоня ми звънна вътре и тя поиска да и пратя парчето с което ми звъни.. :-D

ninsy
04-16-2008, 09:34
с сегашния в дискотека,уж всичко за 1 нощ пък вече колко години :)
с бившия - от приятели

darla
04-16-2008, 09:35
s biv6iq se poznavahme cql jivot ot deca,a s nastoq6tiq se zapoznahme v diskotekata v negoviq grad,v posledstvie se okaza 4e ba4kame na edno i su6to mqsto v sf

VerryBerry
04-16-2008, 09:39
С един-чрез общи приятели,с друг-на една гара..и с трети в ''аха''-то :-D

kocko
04-16-2008, 10:02
купон4еееее :grin:

NightSky
04-16-2008, 10:05
С бившия - на рожден ден на една приятелка
С настоящия - докато се разхождах в Морската градина.

LetiCherry
04-16-2008, 10:12
S biv6iq se poznavahme ot mnogo otdavna - hodehme v edin angliiski nqkude kum 4-5 klas, posle bqhme v edno u4ili6te do 12 klas i pak v edna grupa po angliiski.

Sus sega6niq - toi be6e nai-dobuur priqtel na gadjeto na moqta priqtelka i taka na edin kupon se zapoznahme i stana tq kakvato stana... :grin:

i'm so excited!
04-16-2008, 10:15
в едно заведение :-o

MakeMeLaugh
04-16-2008, 10:18
И с бившата и със сегашната - на хижа :))

nyx
04-16-2008, 10:19
хаха...с първото ми гадже на една пейка,с последното на плажа... Инъче с "гаджета" се запознавам където си поискам...стига да съм в настроение не ми е проблем...ест гледам да е някое по-яко място :-D

nyx
04-16-2008, 10:20
Настоящият ми мъж от тука го познавам :D Абсолютно сериозно, запознахме се покрай форума.
А с бившия в парка покрай ку4етата, понеже 4есто се заси4ахме на разходка.

ари ввве,аз шо не моа си намеря нещо тука :D :D :D хах

butty
04-16-2008, 12:00
Със сегашния- един приятел ни запозна в даскло :) с бившия- irc :)

w0sh
04-16-2008, 12:04
При уролога.

BlindedAngel
04-16-2008, 12:09
С бившата ни запознаха общи приятели на плажа...Сегашната на рожден ден :)

r0r0
04-16-2008, 12:15
Не помня :D :D :D :D [не му казвайте че ше се напунди] :D :oops: :oops: :oops: :oops:

MartyParty
04-16-2008, 12:20
той е най-добър фр на братчедката.За пръв път се запознахме на неин рожден ден.Той беше на 8 аз бях на 6 :oops: .

NightGuardian
04-16-2008, 12:37
B ортупедията... 8-)

CfEtii
04-16-2008, 12:40
С бившия-на лагер през лятот
Със сегашния-той не е сегашен ама почти :-D ми в скайп

Co0kIe
04-16-2008, 19:04
Бивш нямам, а с настоящия се познаваме от много малки - приятелски семейства, обаче от към 1 година почна да ми прави впечатление :oops:

cat_woman
04-16-2008, 19:47
Ами в тоалетната на едно кафенце :grin:

noNamebaby
04-16-2008, 21:09
хихи .. интересно..
ами за бившия не ми се говори.. станал ми е противен.. :)
а със сегашния сме заедно от 2 години почти /невероятно дълга и мъчителна история/
запознахме се в даскалото :) той беше от класа на баща ми :D
първо в скайп ..сичко вървеше на шега..гушкахме се в даскало ала бала.. по цел ден заедно .. и некак си се побърках по него .. :) но много е дълга цялата история .. :)

VinDiesel
04-16-2008, 21:24
Предишното е от даскало запознахме се на една екскурзия по точно тя ме свали....

Със сегашното пак е от даскало 1 ден отивахме аз и още едно момче от моя клас да играем тенис на маса в салона и на 2-рия етаж на даскалото седяха 2 момичета сегашното ми гадже и още едно.Моя приятел каза "момичета елате да ви научим да играете тенис на маса"
Те казаха че неискат но после дойдоха и тя ме заговори и почнах да я уча да играе тенис :) Бях и избичил скайпа от едно момче но не бяхме чатили и после почна 1 чат. След това почнахме да пушим заедно пред даскало и така :)

SINDEL
04-17-2008, 09:05
Настоящият ми мъж от тука го познавам :D Абсолютно сериозно, запознахме се покрай форума.
А с бившия в парка покрай ку4етата, понеже 4есто се заси4ахме на разходка.

ари ввве,аз шо не моа си намеря нещо тука :D :D :D хах

:D Кофти, душата, кофтиии..

PepiDesigns
04-17-2008, 10:10
С настоящето .. тва мога да го разкажа и с детайли и всичко ... но на кратко ..

Значи ...
Един ден братовчед ми срещнал 2 момичета .. които искали да се запознаят с него .. та запознали се .. почнали да излизат , да се виждат ..
Един ден братовчед ми ме извика да отида с него , да му правя компания , да не е сам все пак ...
Излезнах с него ..
сигурно имах още 3 излизания с него и тази негова компания ..
После заминах за Германия .. като се върнах , изнезнах пак с него , този път бяхме в една "Дискотека"
Горе-долу този път като излезнах с тази компания и с него , се сближих повече с компанията ...
След което последваха повече излизания ..
Тук историята мълчи , но с времето (края на лятото вече) обичах да карам колело , и да минавам покрай Техникума (локално учебно заведение след 8 до 12 клас .. така му казваме :oops: ) , само и само да се видя с момичетата от компанията .. по-специално да видя едно .. тогава още нямах и представа , че така ще се получат нещата (а те са страхотни) ... с времето (близо ... 5-6 месеца излизах с тази компания , след което вече бях сигурен .. в намеренията си ииии ...) се опознах повече с настоящата ми приятелка .. и ето .. вече месец и 24 дни сме заедно ..

Горе-долу тва е на кратко ... някак си на кратко не мога да разказвам , така , че може да си напиша поста втори път .. ама всичко всичко ..


С X-Girlfriend-а .. историята беше същата ;)
Ноо .. нямаше тръпката .. нямаше нищо толкова интересно и толкова .. истинско , страхотно .. да не говорим , че 1 седмица ... де да знам , но за мен тва беше просто обикновена седмица :oops:

И така ..

ra4ence
04-17-2008, 11:20
Моя приятелка ми каза,че е попаднала на мн готин мъж в един сахт за запознанства. Аз полюбопитствах кой ще да е той,защото тя има доста високи изисквания за мъжете... Решихме да му пиша и да проверя дали това,което й е разказвал за себе си е вярно. Писах му,говорихме 2 дни. После в скайп...и стана така,че той искаше мен,а на нея не й пукаше особено и тя помогна да ме убеди да се видим,защото аз отказвах,чувствах се като натрапничка.
Е,видяхме се.. и.. ето ни заедно :)

fUcK_LoF
04-17-2008, 15:22
Ами с бившото в даскало бяхме в един клас а с сегашното в skype и се оказа че сме в съседни класове аз в "а" той в "в" паралелка :-D

MaLKa`PLeZLa
04-17-2008, 16:12
s ve4e bivshiq - v avtobusa, sled kato si bqhme pisali

BeautifulWorld
04-17-2008, 16:31
Със сегашното се познаваме от повече от година покрай проект, в който участвахме и двамата, но тогава си имахме гаджета и едва преди два месеца се свалихме :) А с бившото се запознахме на морето - малко странно, там да се намерим, ама наистина така или иначе няма как иначе да се срещнем, защото нямаме нищо общо.

evelinka1122
04-17-2008, 17:08
с бившия се знаем от малки :) то аз съм и от малък град и всички се знаем... ужасно е... :(

sladku_bebzi
04-17-2008, 17:09
В училище или в дискотека.

gab3nc370
04-17-2008, 18:02
С биф6ия се знаехме от малки а после бяхме и в един клас .. а с сега6ния една приятелка ни запозна :)

GabisiTa
04-17-2008, 19:23
С бившия... една приятелка ни запозна :)
Със сегашния.. попринцип живеем много близко, а не сме се познавали и една вечер случайно се срещнахме пред вкъщи. Той беше с едни общи познати и тогава ни запознаха иии.. нещата станаха :-D :grin: :oops:

skatemore
04-17-2008, 19:41
Ъ , с бившата тя от съседния клас

zaikooo
04-17-2008, 19:45
Амиии ние сме в един клас и от там се познаваме :grin: :D

Far_away
04-17-2008, 19:46
sus sega6niq priqtel na nai dobrata mi priqtelka
s biv6iq- priqtel na gadjeto na edna priqtelka :D

vikiiitooo
04-18-2008, 10:38
Хахаха ми беше в едни компютри и там бяка и моите фр и тъка ма по съществено се запознахме на джагите и мн се дразнехме и мразех ме (запознахме се преди три год) :D е сега не сме гаджета ма тои още си ме зарибява!... :oops:

sexy_sladurana87
04-18-2008, 10:41
Ми с бившия в един парк докато се разхождах и неговото куче ми се нахвърли да ме прегръща без изобщо да ме е виждало и така станаха нещата.

А с настоящия-една приятелка ни запозна в едно кафе.Тоест тя ни запозна,ама той без да иска си разля колата върху мен и мн му се ядосах,ама след това усещах,че се влюбвам в него.

inSane_baby
04-18-2008, 11:27
хаха моите всичките са интересни :D

бивши:

1. Братовчед на една приятелка, за който "бях малка" и той не вярваше,че съм в нейния клас. :lol: и бяхме на едно кафе, голяма компания, и той започна да ме цели с опаковки от дъвки и една беше цяла и с една приятелка викаме ай да късаме (късаш хартишката от орбит и гледаш дали се пада уста- целувка или кошче- ново гадже и ми се падна целувка ии той... :oops:

2. Попринцип в старото ми даскало винаги има много хора и когато ми е тъпо ходя там, та веднъж отидохме с една приятелка и то беше зима и аз без да искам ударих момчето сас сняг (просто хвърлях топката и той излизаше зад ъгъла) и той тръгна да си ми го връща, носеше ме и така... После незнайно откъде ми взе телефона и почна да ми клика ( :-D ) и аз му имах номера още преди тва ама не му бях звъняла и знаех, че е той :lol:

3. Наще и техните се познават от общи приятели и са ходили заедно на почивки и на море (ама аз все не ходех с тях и майка ми все ми викаше знаеш ли к'во готино момче ще е с нас, ама на майка ми критериите за готин рядко съвпадаха с мойте) С една приятелка кат ходехме на диско само го зяпахме (и той нас) и се запознахме без да знам, че е въпросното момче... И един ден на Нова Година пак се бяха събрали наще, техните и въпросните общи приятели и аз отидох щото дъщерята на тия приятели ми е мн добра приятелка и оттам се почна..

tqnko1
04-18-2008, 11:54
в mIRC