PDA

View Full Version : Какво да правя?



LuJliOtO
04-16-2008, 09:29
Приятелката ми замина на лагер там с училището за една седмица.Аз я помолих да не ходи,защото там ще и бившия и приятел,който тя много е обичала.Знам,че ме обича и ми го е доказвала и показвала милион пъти,но просто не съм сигурен дали мога да и вярвам.Тя каза,че ще ходи в последния момент а дори не ме викна с нея.Защото можеше да викнеш,който си искаш,но тя не ме викна..Скарахме се много преди да замине и сега не си дига телефона,получих само един смс преди 2 дни,че много ме обичала и че съм и липсвал.Само това беше ;( .. ами ако е с него ако ми изневери ;(.Не съм обичал толкова силно,по точно никога не съм влагал толкова много в една връзка,нейните приятелки хич не ме харесваха защото казваха,че съм женкар,курвар и да бях такъв докато не се появи тя в живота ми.Сега немога да си представя какво ще стане ако я загубя .. ;( Направо неспирам да мисля за нея а пък тя сигурно сега е с бившия си а аз немога да направя нищо..Много ми е зле незнам как да постъпя,немога да кажа на приятелите си,че си го мисля това защото ще видят колко съм се влюбил щом я ревнувам,защото аз не съм ревнив освен ако не съм влюбен ;( .. Страх ме е да не я загубя .. а пък тя знае колко я обичам и ако разбера,че ми е изневерила сигурно ще и простя ;( ..

VerryBerry
04-16-2008, 09:36
Докато не знаеш със сигурност,не си помисляй най-лошото.Може да не си дига телефона по куп причини-няма батерия,обхват,пари...Опита да не мислиш за бившия й, и се опитай да се разтоварваш с нещо..спорт,излизане..знам ли.. факта,че тя не те е поканила,не мога да го разбера,но това не значи задължително,че не те е искала.. :)
Успокой се ;)

kocko
04-16-2008, 09:57
пи4 са гледай тя се 4ука там и ти нема кво да направи6 освен 1 4айка и 6те ти мине :grin:

beautiful_f
04-16-2008, 09:57
Докато не знаеш със сигурност,не си помисляй най-лошото.Може да не си дига телефона по куп причини-няма батерия,обхват,пари...Опита да не мислиш за бившия й, и се опитай да се разтоварваш с нещо..спорт,излизане..знам ли.. факта,че тя не те е поканила,не мога да го разбера,но това не значи задължително,че не те е искала.. :)
Успокой се ;)

:-o

darla
04-16-2008, 09:59
dori i nai-vlubenata jena ima nujda ot vazduh i po4ivka ot partniora si.Moje bi ne te e viknala za6toto e iskala tam da bude sama i to ne za da ti izneveri a prosto da bude sama s priqtelite si.a za biv6iq-nali e biv6!!!

MoonAngel
04-16-2008, 10:03
"Ако обичаш нещо, пусни го на свобода, ако се върне при теб значи е твое, ако не, значи не е в твоята карма"

MakeMeLaugh
04-16-2008, 10:24
dori i nai-vlubenata jena ima nujda ot vazduh i po4ivka ot partniora si.Moje bi ne te e viknala za6toto e iskala tam da bude sama i to ne za da ti izneveri a prosto da bude sama s priqtelite si.
Подкрепям това.

НО това, че за толкова дни ти писала само 1 мършав смс.. не е на добре.

Предполагам се опитваш да й звъннеш поне по 1-2 пъти на ден? Тя не ти ли вдига?
Ако не ти вдига сам си направи изводите...
Ако е там от 2 дена и ти е писала 1 смс да речем няма преоблем. То в началото има емоция и не се сеща.

Колкото и свобода да има.. да казваш, че обичаш някого и да знаеш, че той се притеснява най-малкото ще трябва да има поне малко заинтересованост от нея, ако наистина значиш нещо за нея..

Може и да е направила гафа.. нали знаеш, компания, алкохол, настроение, отпускаш се...

LuJliOtO
04-16-2008, 10:35
Obi4am q tolkova mnogo ii ako mi e izneverila .. neznam.. Ami v nedelq zaminaha,e kvo 6e sum i dosajdal pff tq tolko vreme mi hode6e po guza be6e inlove v men am az ne i obru6tah vnimanie kogato se opoznahme i trugnahme tq be6e super 6tastliva ii kolko puti e plakala za men i za tam kogato sum q lugal i naranqval i sega ne ne nemoga da si go pomislq tova .. Super mnogo q obi4am napravo nikoga ne sym se 4uvstval taka i sega ako i na men mi razbiqt surceto.. nz kakvo 6te naprava .. az sym na 17 godini do sega ne sa mi razbivali surceto vinagi az sum bil 4oveka za kogoto sa plakali .. neiskam sega az da pla4a za neq.. Ami az i zvunq po 1000 na den za6toto vse ne mi diga ili digne mi i kaje imam rabota sori 4ao .. ;( Samo tova e .. :cry:

MakeMeLaugh
04-16-2008, 10:46
Ти доста я притесняваш като й звъниш толкова често. 2-3 пъти на ден и стига толкова, освен ако не сте свикнали на повече.

Ама това да ти вдига и да ти казва, че има работа и да ти затваря - прави се на интересна пред другите и пред теб и си личи колко "много те обича"...
Каква работа да имаш на екскурзия братче като по цял ден мързел и алкохол и зарибявки..

Отпиши я. Сори. Или е станало нещо или иска да става.

Мое да ти засиля параноята, ама може в последния момент да е разбрала,ч е бившия й ще е там, или че той е свободен. Пък може и да е взела решение да отиде да си хване нещо ново, ако има, пък ако не ще се вътрне при теб. Идеи бол..

Ама да се държи по тоя начин 4 дена вече.. не става. Откажи се.

meni18
04-16-2008, 10:47
Opisva6 to4no moqta situaciq,samo 4e az sum v rolqta na momi4eto.Kato mnogo vlubeno momi4e ti kazvam da si spokoen,devoikata znae 4e ti si neinata nova lubov i nqma mqsto za biv6iq.Spored men tq iska da ti pokaje 4e ne samo ti moje6 da ne obru6ta6 vnimanie :wink: Nedei da se filmira6, i sedi spokoino,kogato mackata se vurne oba4e trqbva da si promeni6 otno6enieto za da ne q zagubi6 :)

MakeMeLaugh
04-16-2008, 10:50
Opisva6 to4no moqta situaciq,samo 4e az sum v rolqta na momi4eto.Kato mnogo vlubeno momi4e ti kazvam da si spokoen,devoikata znae 4e ti si neinata nova lubov i nqma mqsto za biv6iq.Spored men tq iska da ti pokaje 4e ne samo ti moje6 da ne obru6ta6 vnimanie :wink: Nedei da se filmira6, i sedi spokoino,kogato mackata se vurne oba4e trqbva da si promeni6 otno6enieto za da ne q zagubi6 :)
Ахаахх, ти таква ли казваш на твоя, че го обичаш и че трябва да е спокоен:
Като ти се обади и му казваш : сори, имам работа. чао. или не му вдигаш като ти звъни.

Вместо да му помогне и успокои, тя го отблъсква... за каква перспектива във връзката говорим.. никаква.

Твоята ситуация е малко по-различна ;)

LuJliOtO
04-16-2008, 10:53
A pyk tq kato zamina i az vupreki 4e neiskah tq da hodi q izpratih do avtobusa tam i kato vidqh onq le6 biv6iq i pff toi e dori po maluk nqkakyv sme6en .. i kato trugva6e mi vika vnimavai kakvo pravi6 za6toto nali znae6 vinagi razbiram kato me luje6.. Tfa momi4e vijda kolko mn zna4i za men az napravo sum poludql tolkova da obi4am nqkoe momi4e .. predi vsqka be6e porednata za men .. a tq e Edinstvenata i q obi4am mnogo .. predi vreme se bqhme skarali za6toto bqh s dr momi4e tam sq bqhme zapuskali i tq mi prosti iii sega si mislq 4e iska da mi go vurne ;( ama .. kak 6e mi go pri4ini tova.. tolkova meseci mi obqsnqva6e 4e iska da sme zaedno a y i sega.. da se izduni ..

r0r0
04-16-2008, 11:40
Имай доверие.... А ако вече със сигурност знаеш че ти изневерява тогава стигай до крайни мерки ;)

w0sh
04-16-2008, 11:43
Фащай влака...

BlindedAngel
04-16-2008, 12:05
Една връзка се крепи на доверието...Кото си са филмирал ще кажеш голямата работа...Погледни от тази страна ще имаш 1 седмица за себе си да си се разцъкваш наляво надясно...Пък квото стане с момичето стане - няма да е първата или последната :)

LuJliOtO
04-16-2008, 13:22
Mii mai paranoqta me e hvanala .. prosto neizdurjam sviknal sum sutrin stavam i vedanga i zvunq kakto i tq na men ... katko i ve4er taka leka no6t .. i sega mi e nekfo gadno da ne sym q 4uval nqkolko dni ..

BWald0rf
04-16-2008, 13:27
Не си вкарвай филми в главата ;) .. Щом я обичаш имай й малко доверие .. иначе ще я изгубиш ...