PDA

View Full Version : болят ме топките.....



nerubz
04-16-2008, 09:44
значи за втори ден ми се случва това - от следобяд до към 11 някъде като съм с гаджето страшно много ме болят топките докато се целуваме и такива неща постоянно ми е "изправен" знам че звучи много смешно :D но кажете нормално ли е това на някой случвало ли му се е? Иначе на другия ден ми минава но само докато се видим пак и после пак ме болят :)

бтв на 17 съм 8-)

MakeMeLaugh
04-16-2008, 10:27
Това е от пренапрежение. Смисъл като се видиш с гаджето се натискате а у, тялото ти иска секс да освободи малките войници ;д, ама това не се случва и се получава болката.
Същото е като да лъскаш бастуна и да спреш точно преди да свършиш..

След среща си бий по 1-на чекия, че не е здравословно да стоиш постоянно така с болка.. ;)

Cukata
04-16-2008, 11:05
Това е от пренапрежение. Смисъл като се видиш с гаджето се натискате а у, тялото ти иска секс да освободи малките войници ;д, ама това не се случва и се получава болката.
Същото е като да лъскаш бастуна и да спреш точно преди да свършиш..

След среща си бий по 1-на чекия, че не е здравословно да стоиш постоянно така с болка.. ;)
:razz:

MakeMeLaugh
04-16-2008, 11:59
Кое е смешното?
Това е самата истина. Отиди и почети малко...

BaHxeL3uHr
04-17-2008, 18:44
Това е от пренапрежение. Смисъл като се видиш с гаджето се натискате а у, тялото ти иска секс да освободи малките войници ;д, ама това не се случва и се получава болката.
Същото е като да лъскаш бастуна и да спреш точно преди да свършиш..

След среща си бий по 1-на чекия, че не е здравословно да стоиш постоянно така с болка.. ;)
:razz:

Точно така е и според мен...ако редовно мастурбираш не би трябвало да имаш този проблем.