PDA

View Full Version : Как да постъпя с нея?



az17
04-16-2008, 12:28
Мамка му има едно момиче което познавам вече от 10 месеца и е уникална бе .. толкова красива,мила и супер е.Бях влюбен в нея тя го знаеше даже ама ми каза,че нищо няма да стане и да сме само приятели и аз еми добре и сме приятели уж.. само че на мен още ми пука за нея и я искам не само като приятел.Но нищо няма да стане аз си ходя с други момичета,тя с други момчета и нищо,но винаги съм бил до нея през последните месеци и съм я подкрепял,милиони пъти съм оставял момичето с което ходя примерно за да отида да се видя с нея,защото не е добре и е тъжна.Сега скъсала с гаджето в което беше много влюбена,защото пича искал секс а пък тя е дествена ( на 16 е) и му е казала не и са се скарали много и тя сега ми реве и мен ми е много гадно и тя вика какво да права и аз незнам какво да и кажа неискам да и кажа остави го не те заслужава,защото той може и да я обича от една страна се радвам,че няма да е с него и аз може би ще имам шанс,но като знам колко го харесвше а пък той е някакъв женкар и няма да я оцени .. Обичам я и ми пука за нея,имам си приятелка,но просто незнам как да постъпя с това момиче ;(

w0sh
04-16-2008, 12:32
Забогатей.

MoonAngel
04-16-2008, 12:34
За момента й помогни да преживее бившия. Покажи й, че не е сама. И ако (стискам палци) ти се отдаде възможност се опитай да й станеш повече от приятел.

Ivalinka
04-16-2008, 12:38
подкрепяй я..не я изоставяй и може би ще дойде при теб :)

heartless*charm
04-16-2008, 12:40
тя е влюбена в бившия си.
на него не му пука за нея.
ти си влюбен в нея.
класическа история.
запитай се...защо тя е влюбена в него? очевадно е, че той просто иска да я изчука? нали? ;)
явно заради тва ти реве. поне е умна и явно осъзнава мотивите му. но фактът е, че няма да го преживее.
или приеми ролята си на най-добър приятел и НИЩО ПОВЕЧЕ...или се занимавай с други момичета и наподобявай бившия й, за да те забележи.

az17
04-16-2008, 12:55
Ami nie sega nali si pi6em po skype i az q uspokoqvam i tq mi vika a be i ti si su6tiq kato nego tup kurvar za tfa preeba i elito(edna neina fr s koqto hodeh).. i sega neznam kakvo da i kaja te ne sa skusali a sa se skarali mnogo i tq vika sigurno tova e kraq i nekfi takifa ... Neznam kakva e pri4inata da ne iska ni6to s men moje bi ne sym dostatu4no hybav za neq za6toto tq e kato kukla Barbie se edno e narisuvana ii hode6e predi s edno mom4e ot moq otbor ama pak zaradi sexa skusaha .. i sega kato mi obqsnqvashe tam 4e toq neiniq tfa iskal i az i vikam Nama da spish s nego i tq se smee i vika ne me davash a ? haha i az i vikam mn qsno i tq dobre i mi pra6ta cunki .. i sega ne6to mi se kara .. ;(

heartless*charm
04-16-2008, 13:02
абе малко по малко виждам че нейният проблем е, че не спи с никого.
нз, странно е, ако взима насериозно гаджетата си. ако не ги взима насериозно...абе пак е странно :grin:
хах мисля, че нейната цел е рилският манастир...
занимавай се с други момичета.
не виждаш ли, че постоянно ти говори за др момчета? тва тряа да е под твоето достойнство.не показвай, че ревнуваш, защото тя само тва чака.
тва че ти казва, че си курвар е ХУБАВО;) малко по-добре си от образа на най-добър приятел. успех.................

slun4ice_90
04-16-2008, 13:45
Забогатей.Той си има кинти. :) Много е объркан обаче.Хора всички го мислите за някъв много гаден женкар...,но не е такъв.Просто е бил много нараняван и предаван от момичетата....И аз преди да го познавам го мислех за такъв...Обаче,излиза,че той е чувствителен и..страхотен човек е. :-P :grin:

assd
04-16-2008, 14:16
Забогатей.
я! веднъж и аз да съм съгласен с теб 8-)

друг начин нема, тва е истината

wersa4e
04-16-2008, 14:18
:lol: човек ситуацията е супер скапана щом ти е казала че си същия курвар значи сигурно е разбрала нещо за теб. Абе дай и време да си помисли хубаво и и кажи, че я обичаш наистина и нищо друго няма значение най важното че не искаш секс от нея :D което е само за заблуда докато не я почувстваш готова или когато тя не се почувства готова. 8)

snowgirl
04-16-2008, 14:22
Не се прецаквай да и ставаш "най-добрия приятел", явно, че щом ти говори така се е замисляла да бъдете заедно...

soulja_girl4e
04-16-2008, 15:39
imam 4uvstvoto 4e w0sh e faliral... 8-)

kato` limonche
04-16-2008, 16:08
Готино е, че все пак мислиш и само за нея, не единствено за "вас" като евентуална бъдеща двойка. Трудно е да си само приятел, да трябва да се усмихваш всеки път, когато тя тръгне с друго момче и да се правиш, че видиш ли " се радваш да нея", но ако наистина я обичаш, трябва да е пуснеш да търси щастието си и да се надяваш, че накрая ще го открие при теб. И не се натъжавай.. тя все пак е до теб и можеш да е гушнеш, когато ти е тръдно, макар и приятелска прегръдка...
:wink:

az17
04-16-2008, 18:00
Ami az predi i go bqh kazal tova tq mi kaza 4e iska da sme samo priqteli i sled tova i go kazah pak sled 1 mesec tq ni6to ne kaza togava ne si bqhme govorili 1-2 sedmici i posle pak priqteli.. Tq vinagi e bila do men kogato sum imal problemi s nqkoe momi4e vinagi mi e pomagala kakto i az na neq,bqh q priel po edno vreme kato sestra ii misleh 4e ne q obi4am ve4e.No ne6to stana na4ina po koito me gleda6e a pyk i edin den me celuna :grin: ii mi kaza da ne pitam za6to me e celunala .. i ni6to samo me celuna ama be6e super qko .. Ama qvno e bilo za malko prosto ne vinagi q priemam za ne6to pove4e mn e oburkano edin den gledam na neq kato basi putkata i iskam da sum s neq a drug den prosto mi e priqtelka za koqto me e grija ..

VinDiesel
04-16-2008, 18:07
Ти вече си и приятел много трудно ще стане това да ти стане гадже :)

beautiful_f
04-16-2008, 19:07
За момента й помогни да преживее бившия. Покажи й, че не е сама. И ако (стискам палци) ти се отдаде възможност се опитай да й станеш повече от приятел.
+1