PDA

View Full Version : Момкчета.. Духане????



jotitu
04-16-2008, 12:39
Заглавието малко ви подвежда :D

Та въпроса ми е: Защо аз мога да духам на приятеля ми докато свърши, а той не се сеща понякога дори и като любовна игра?! Смисъл не е от мен да се отделя някаква миризма или секрет просто не се сеща.. и то с повечето момчета е така! Защо ние да сме ви длъжни да ви лапаме миризливата пишка, а вие да се правите на ударени като дойде момента да направите нещо подобно?
защо си мислите, че е невероятно приятно да си навираме разни глупости в устата? А вие да се кефите и никога да не се сещате? Приятелят ми сигурно почти всеки път всършва от свирка, а аз до сега и един път не съм! Седи си 2 минути долу, тамън се закефя и той решава че ми е достатъчно и на всичкото отгоре ръга с пръсти и си мисли, че прави нещо! след като, като съм възбудена 1 пръсченце изобщо не може да се сравни с големината на пениси да досави някакво удоволствие?!

WhiteWolF
04-16-2008, 12:41
Заглавието малко ви подвежда :D

Та въпроса ми е: Защо аз мога да духам на приятеля ми докато свърши, а той не се сеща понякога дори и като любовна игра?! Смисъл не е от мен да се отделя някаква миризма или секрет просто не се сеща.. и то с повечето момчета е така! Защо ние да сме ви длъжни да ви лапаме миризливата пишка, а вие да се правите на ударени като дойде момента да направите нещо подобно?
защо си мислите, че е невероятно приятно да си навираме разни глупости в устата? А вие да се кефите и никога да не се сещате? Приятелят ми сигурно почти всеки път всършва от свирка, а аз до сега и един път не съм! Седи си 2 минути долу, тамън се закефя и той решава че ми е достатъчно и на всичкото отгоре ръга с пръсти и си мисли, че прави нещо! след като, като съм възбудена 1 пръсченце изобщо не може да се сравни с големината на пениси да досави някакво удоволствие?!
a nz na men mi haresva da sam m/u krakata na priqtelkata mi i obi4am da q svar6vam s ezi4e taka4e si nameri drug nqkoi

darla
04-16-2008, 12:46
ami nai-veroqtno prosto priqtelqt ti e takuv,moq si se se6ta suvsem redovno!

1000RR
04-16-2008, 12:48
Защото и двамата не знаете как да се задоволявате.

gamercheto_
04-16-2008, 12:49
защо питаш нас а не него...и мен си ме кефи да доставяк кеф на приятелката ми :grin: това че твоя приятел не го прави не значи че всички са така...или седни и му обесни за какво става въпрос или просто си намери някой който ще ти доставя по голямо удоволствие

schranz
04-16-2008, 12:50
Заглавието малко ви подвежда :D

Та въпроса ми е: Защо аз мога да духам на приятеля ми докато свърши, а той не се сеща понякога дори и като любовна игра?! Смисъл не е от мен да се отделя някаква миризма или секрет просто не се сеща.. и то с повечето момчета е така! Защо ние да сме ви длъжни да ви лапаме миризливата пишка, а вие да се правите на ударени като дойде момента да направите нещо подобно?
защо си мислите, че е невероятно приятно да си навираме разни глупости в устата? А вие да се кефите и никога да не се сещате? Приятелят ми сигурно почти всеки път всършва от свирка, а аз до сега и един път не съм! Седи си 2 минути долу, тамън се закефя и той решава че ми е достатъчно и на всичкото отгоре ръга с пръсти и си мисли, че прави нещо! след като, като съм възбудена 1 пръсченце изобщо не може да се сравни с големината на пениси да досави някакво удоволствие?!
Имам точно същия проблем.С приятеля ми сме заедно от 4 години...и той редовно си иска свирка...и никога не се сеща за мен и мойте нужди...Прави го на 2-3-4месеца един път и то само ако аз съм си поискала...А той пред ден си иска неговото и адски рядко му отказвам..просто защото не искам да му става кофти от липсата на френска любов,така както на мен ми е кофти,че той не се сеща за мен.

bungle
04-16-2008, 12:58
Само аз ли не искам френска любов?
Обожавам да правя свирки, но мен да ме лижат - ок, харесва ми, свършвам, нооооо... предпочитам просто да ме изчука здраво, вместо да се лигавчим. А свирката е най-якото нещо!

miloto_girl_4e
04-16-2008, 13:00
Моя мъж винаги се сеща за нещо такова :) А ако реши да се скатае, веднага му казвам какво искам и така :) Като искаш нещо, еми кажи си де :)

jotitu
04-16-2008, 13:03
Моя мъж винаги се сеща за нещо такова :) А ако реши да се скатае, веднага му казвам какво искам и така :) Като искаш нещо, еми кажи си де :)

е да ама някакси кофти да му кажеш "духай ми" при положение, че преди малко се е махнал от там, а на тебе не ти стига...

vesuuu
04-16-2008, 13:17
разкажи това на приятеля си не на нас... 8)

Slawi92
04-16-2008, 13:19
nz az pak mnogo obi4am da lija na momi4eta mene me kefii

jotitu
04-16-2008, 13:22
разкажи това на приятеля си не на нас... 8)

аз вас ви питам за мнение и да споделите опит хх отношенията с приятеля са много далече от твоя форум и никъде не съм задала въпрос "как да го накарам да ме лиже?" или нещо подобно

Glezanka
04-16-2008, 13:25
Аз пък не държа на френската любов,за разлика от приятеля ми ... Просто знаем кой какво иска и какво харесва и според желанията си угаждаме на нагоните си.Кажи на приятеля си какво искаш от него,това е най-лесният начин :)

vesuuu
04-16-2008, 13:29
хуу щи кажа моито мнение
аз обичам да ви правя френска, както и аз обичам тва е
доволна ли си...

hottie
04-16-2008, 13:50
Приятелят ми винаги сам се сеща и го прави редовно. Незнам..попаднала си на кофти момчета.Или гнусливи..

marina star
04-16-2008, 14:06
emi mila ti si popadnala na takiva sexualni partniori.moite nikoga ne sa si prosili svirka,nikoga ne sa me karali,a i sa mi dostavqli sa6toto udovolstvie vinagi i na men.ne mi se e nalagalo da si iskam oralna lubov i se radvam 4e e taka :P a osven tova az sa6to mn obi4am da go pravq i mi haresva adski mnogo

dami666
04-16-2008, 17:02
Моето момче ,като ме види и 1вата му работа е да ми бръкне в дънките :grin: ..харесва му..пък и на мен също.. :-) мн. обича и да ме лиже.. :-o даже няколко пъти съм го спирала.. :? нагон,нагон..лично на мен ми доставя повече удоволствие лизането и пръстчетата,отколкото самия акт..
:)

Blink182 the real
04-16-2008, 17:04
Заглавието малко ви подвежда :D

Та въпроса ми е: Защо аз мога да духам на приятеля ми докато свърши, а той не се сеща понякога дори и като любовна игра?! Смисъл не е от мен да се отделя някаква миризма или секрет просто не се сеща.. и то с повечето момчета е така! Защо ние да сме ви длъжни да ви лапаме миризливата пишка, а вие да се правите на ударени като дойде момента да направите нещо подобно?
защо си мислите, че е невероятно приятно да си навираме разни глупости в устата? А вие да се кефите и никога да не се сещате? Приятелят ми сигурно почти всеки път всършва от свирка, а аз до сега и един път не съм! Седи си 2 минути долу, тамън се закефя и той решава че ми е достатъчно и на всичкото отгоре ръга с пръсти и си мисли, че прави нещо! след като, като съм възбудена 1 пръсченце изобщо не може да се сравни с големината на пениси да досави някакво удоволствие?!
Щото ни е гнууууууууууус :-P

tqnko1
04-16-2008, 17:05
Приятелят ми винаги сам се сеща и го прави редовно. Незнам..попаднала си на кофти момчета.Или гнусливи..
или с много голямо съмочувствие :)

ubuntu
04-16-2008, 17:15
Много обичам катеричките :-) Особено да ги пипам и да си играя с тях :oops:

MpbcHuk
04-16-2008, 17:29
Кажи речи последната 1 година насам всеки един полов акт с приятелката ми съм я бЛизвал.., освен ако не е последните 1-2 дена докато и свърши хубаво цикъла...
:shock:
Инъче е супер чистоплътна, мирише на хубаво и ми е кеф винаги да я бЛизвам, доста често дори тя не го е засмуквала, но аз нея я близвам
8)

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-16-2008, 18:08
защо си мислите, че е невероятно приятно да си навираме разни глупости в устата?
Не са глупости! 8-) Преди и аз го мислех за такова, но сега уважавам мъжкото достойнство наравно с мъжете - просто научих колко е важно за приятеля ми. А моят приятел не ми е правил орална любов, защото досега не е имал къде - аз съм много по-трудна. :-D Иначе вярвам, че би пожелал да ми направи, стига аз да не се дърпам много от притеснение. :oops:

EnriqueIglesias
04-16-2008, 18:24
jotity,razweseli me:)))))))))))osobeno tazi chast
еди си 2 минути долу, тамън се закефя и той решава че ми е достатъчно и на всичкото отгоре ръга с пръсти и си мисли, че прави нещо! след като, като съм възбудена 1 пръсченце изобщо не може да се сравни с големината на пениси да досави някакво удоволствие?!

VinDiesel
04-16-2008, 19:07
Някои ги е гнус :) а относно авторката явно на приятеля ти не му е готино да те лиже :) тва 2 3 5 мин не е нищо аз съм стигал до 1 час :D :-D 8-)

Virtuallll
04-16-2008, 19:20
Много обичам катеричките :-) Особено да ги пипам и да си играя с тях :oops:

+ 1 ! :oops:


А по темата.... ако е гнуслив кофти... най-добре ти му кажи че не ти стига...

(при мен проблема е малко по-различен обаче немога да пусна тема /имам си причини/, затова искам да помоля някое опитно момиче да ми пише на лс трябва ми малко помощ.... моля пишете :-k )

mimozkata
04-16-2008, 19:47
[quote="jotitu"][b]Заглавието малко ви подвежда :D

Та въпроса ми е: Защо аз мога да духам на приятеля ми докато свърши, а той не се сеща понякога дори и като любовна игра?! Смисъл не е от мен да се отделя някаква миризма или секрет просто не се сеща.. и то с повечето момчета е така! Защо ние да сме ви длъжни да ви лапаме миризливата пишка, а вие да се правите на ударени като дойде момента да направите нещо подобно?
защо си мислите, че е невероятно приятно да си навираме разни глупости в устата? Kato ne ti haresva zashto izobshto go pravish ?

jjjjjj6363
04-16-2008, 21:56
ne ste li 4uvali 4e trqbva da spodelqsh sexyalnite si jelaniq za da imash stabilna sexyalna vruska

aniezina
04-17-2008, 06:37
Много обичам катеричките :-) Особено да ги пипам и да си играя с тях :oops: :-) Почвам да се влюбвам в тебе :)

Та по темата-наистина си изразила няколко правилни становища, но има едно но. Защо го правиш щом не ти харесва? на мен лично ми доставя удоволствие да си играя там долу с неговото достойнство, но на тая земя безплатен обяд няма. Щом той иска и аз искам. Просто му го кажи. Може да е гнуслив или нещо от сорта, ама нали уж сте гаджета и уж те обича? Не би трябвало да има проблеми със това. Друг е въпроса че соковете и прочие(ако ис чистоплътна де) дори допринасят за възбудата и подлудяват повечето мъже(казвам мъже защото мъжете осъзнават какъв дар е това а момчетата ги и гнус) Просто направи си изводи от поста ми и говори с него :)

jotitu
04-18-2008, 16:35
зашото обичам да го гледам как се гърчи от удоволствие... дорииии и да не ми отвърне със същото... естествено като се прибера в нас и ми е кофти, че не ми го е върнал, ама нали затова е темата :D

amatorium
04-18-2008, 17:28
Abe q ela tuka ... :-)

aniezina
04-18-2008, 17:32
Abe q ela tuka ... :-) внимавай да не дойда аз 8) :P

xSaShEtOx
04-18-2008, 17:45
Какво гнусливо има в това да лижеш котенцето на гаджето. Тва си е рай сигурно (не съм пробвал), защото тя е напълно в твоите ръце, трябва да е страхотно.

s3x_0n_th3_b3aCh
04-18-2008, 17:58
Biv6oto mi gadje be6e su6tiqt... Az tr. da mu duham (napravo vse edno go misli za ne6to zad1ljitelno) i 1 p1t ne s1m sv1r6vala...

нетиТРЯБЖАДАЗНАЕ6
04-18-2008, 18:29
Malko se otklonqvam ot temata no kakvo e ЛС

VinDiesel
04-18-2008, 18:29
Malko se otklonqvam ot temata no kakvo e ЛС
Лично съобщение

plmn
04-19-2008, 19:34
аа аз не бих отказал на момичето.. :P

MoHuTo
04-20-2008, 09:11
Дам и при нас е същата история. Може би трябва просто да поговориш с него и да му кажеш от какво имаш нужда :)

sexita
04-20-2008, 11:06
:D :D :D кефиш :D :D :D

jjjjjj6363
04-20-2008, 11:31
zavarji mu o4ite i da legne i mu kaji 4e imash iznenada i da si otvori ostata i mu sqdash na glavata nqma kade da hodi :-) :-) :-) :-) <|--= mnogo me kefi emoticons-a

deathproof
04-20-2008, 13:30
Ми ако не му идва от вътре няма как да го накараш. Какво толкова. Моя приятел общо взето често слиза на долу, но аз не му давам много защото си мисля, че не му е особено приятно и го прави заради мен само, което ми се струва ненужно. И без лизане си живея добре. На мен ми е приятно да му духам. Не мисля, че е гадно и гнусно. Не го правя защото искам нещо в замяна. Просто това си е моето момче и аз искам на него да му е готино и щом му е готино аз се чувствам добре.

TIMEX
04-20-2008, 13:31
Подсещай го :-D

Hilary_
04-21-2008, 15:12
хаха защо като не ти е приятно го правиш?! :? смисъл кк харесва му на него ама се пак и на тебе трябва да ти харесва...а другото което е или е гнуслив...или просто трябва съвсем деликатно да му намекнеш...има си начини... :wink:

x3eme
04-21-2008, 15:43
Заглавието малко ви подвежда :D

Та въпроса ми е: Защо аз мога да духам на приятеля ми докато свърши, а той не се сеща понякога дори и като любовна игра?! Смисъл не е от мен да се отделя някаква миризма или секрет просто не се сеща.. и то с повечето момчета е така! Защо ние да сме ви длъжни да ви лапаме миризливата пишка, а вие да се правите на ударени като дойде момента да направите нещо подобно?
защо си мислите, че е невероятно приятно да си навираме разни глупости в устата? А вие да се кефите и никога да не се сещате? Приятелят ми сигурно почти всеки път всършва от свирка, а аз до сега и един път не съм! Седи си 2 минути долу, тамън се закефя и той решава че ми е достатъчно и на всичкото отгоре ръга с пръсти и си мисли, че прави нещо! след като, като съм възбудена 1 пръсченце изобщо не може да се сравни с големината на пениси да досави някакво удоволствие?!




xax tva tvoito izkazvane me ubi :D a 6to se otnasq do vuprosa ti tooo ne vsi4ki mom4eta sa taka,az naprimer obi4am da dostavql udovolstvie na momi4eto mi sus ezik.qvno prosto nqkoi ne go haresvat tova ili ne znaqt kvo izpuskat :)

amatorium
04-22-2008, 10:53
Abe q ela tuka ... :-) внимавай да не дойда аз 8) :P

Ami ela. Ama nali znaesh kakvo te chaka ... 8)

lostsoul92
04-22-2008, 11:54
Mi neznam ot edna strana i az misla kato tebe no pri mene e dr priqtelq mi vinagi se se6ta da mi napravi na mene frenska pogovori s nego kakto ti mu pravi6 kefa i toi da ti napravi na tebe :)

krem4et0
04-22-2008, 12:50
Моя мъж винаги се сеща за нещо такова :) А ако реши да се скатае, веднага му казвам какво искам и така :) Като искаш нещо, еми кажи си де :)

е да ама някакси кофти да му кажеш "духай ми" при положение, че преди малко се е махнал от там, а на тебе не ти стига...

Всъщност не е кофти. като искам още му казвам-искам още и толкова.

RyAn
05-16-2008, 17:36
az sym malko neopiten :oops:

UnsTToPPaBBle
05-16-2008, 18:13
nai6 ko ostavi skaip telefon4e ala bala i mojeme da opraime problema :)

beb4eto0o
05-16-2008, 19:38
Заглавието малко ви подвежда :D

Та въпроса ми е: Защо аз мога да духам на приятеля ми докато свърши, а той не се сеща понякога дори и като любовна игра?! Смисъл не е от мен да се отделя някаква миризма или секрет просто не се сеща.. и то с повечето момчета е така! Защо ние да сме ви длъжни да ви лапаме миризливата пишка, а вие да се правите на ударени като дойде момента да направите нещо подобно?
защо си мислите, че е невероятно приятно да си навираме разни глупости в устата? А вие да се кефите и никога да не се сещате? Приятелят ми сигурно почти всеки път всършва от свирка, а аз до сега и един път не съм! Седи си 2 минути долу, тамън се закефя и той решава че ми е достатъчно и на всичкото отгоре ръга с пръсти и си мисли, че прави нещо! след като, като съм възбудена 1 пръсченце изобщо не може да се сравни с големината на пениси да досави някакво удоволствие?!
za6toto si leko tapa da my dyha6 do kraq ,a za teb ni6to -za6to ne my go kaje6 ili smqta6 da prodaljava6 da my dyha6? az taka bih npravila spira6 sas svirkite dykato se seti .

beb4eto0o
05-16-2008, 19:39
Заглавието малко ви подвежда :D

Та въпроса ми е: Защо аз мога да духам на приятеля ми докато свърши, а той не се сеща понякога дори и като любовна игра?! Смисъл не е от мен да се отделя някаква миризма или секрет просто не се сеща.. и то с повечето момчета е така! Защо ние да сме ви длъжни да ви лапаме миризливата пишка, а вие да се правите на ударени като дойде момента да направите нещо подобно?
защо си мислите, че е невероятно приятно да си навираме разни глупости в устата? А вие да се кефите и никога да не се сещате? Приятелят ми сигурно почти всеки път всършва от свирка, а аз до сега и един път не съм! Седи си 2 минути долу, тамън се закефя и той решава че ми е достатъчно и на всичкото отгоре ръга с пръсти и си мисли, че прави нещо! след като, като съм възбудена 1 пръсченце изобщо не може да се сравни с големината на пениси да досави някакво удоволствие?!
za6to si leko tapa da my dyha6 do kraq ,a za teb ni6to -za6to ne my go kaje6 ili smqta6 da prodaljava6 da my dyha6? az taka bih npravila spira6 sas svirkite dykato se seti .