PDA

View Full Version : да отида ли на съмнителна среща?



o4arovatelnata
04-16-2008, 13:16
Преди 3 дни се запознах с едно момче от сайт за запознанства ,после чатихме по скайп .Разговорите вървяха много добре ,той ме покани на среща ,аз казах ,че ще си помисля ,после му предложих да излезем по двойки ,аз да взема моя приятелка и той свой приятел ,за да е по-интересно ,но той отказа.И двамата сме от Пловдив той е на 18 а аз на 17 . Кажете ми как да реагирам той май започна да ме съмнява ,че не е такъв за какъвто се представя . Да ходя ли на срещата?

7 точка от правилата
moderated by Coki

BlindedAngel
04-16-2008, 13:19
Отиди това е 1 кафе все пак...Ко толкоз може да стане 8-)

jotitu
04-16-2008, 13:20
Преди 3 дни се запознах с едно момче от сайт за запознанства ,после чатихме по скайп .Разговорите вървяха много добре ,той ме покани на среща ,аз казах ,че ще си помисля ,после му предложих да излезем по двойки ,аз да взема моя приятелка и той свой приятел ,за да е по-интересно ,но той отказа.И двамата сме от Пловдив той е на 18 а аз на 17 . Кажете ми как да реагирам той май започна да ме съмнява ,че не е такъв за какъвто се представя . Да ходя ли на срещата?

недей такива не са много чисти... поне на мене ми изглежда странно.. кво толко излизате приятелски по двийки, което е много побезопасно
има ги всекакви откачалки, аз не бих му се доверила

BWald0rf
04-16-2008, 13:22
Аз не мога да разбера защо да не вземеш приятелка със себе си .. :? Излгежда странно ... По-добре срещата да е на оживено място .. Иди,може пък да излезне нещо :)

evelinka1122
04-16-2008, 13:24
http://dnes.dir.bg/2008/04/13/news2885925.html

o4arovatelnata
04-16-2008, 13:26
sega pak si govorihme i mi iska nomera a az kazah 4e 6te mu go dam kogato se vidim dnes e neobi4aino mal4eliv i vse mi otgovarq s gore dolu

snowgirl
04-16-2008, 13:34
Какво ти отговаря като го попиташ какъв е проблема да вземеш и приятелката си с теб? :x

hrisence
04-16-2008, 13:40
или не е в настроение, или иска като излезете ( без приятели) да може да те опознае ( малко се съмнявам в думите си :? )
а щом не иска да води приятел, може да се срамува, че приятелят му е по готин :D
ти си вземи приятелка, пък той... както си реши ;)

MaCe_Za_MiLi0nI
04-16-2008, 13:43
Dosta stranno izglejda no hrisence e prava ima mn varianti

scanadal
04-16-2008, 13:47
Добре си направила като не си му дала тел. си номер.В тези сайтове повечето си търсят лесен и неангажиращ секс.Май и този е такъв.Абе,според мен недей да се срещаш с него.Едва ли ще загубиш,ако го направиш :?

kobrichka
04-16-2008, 14:47
http://dnes.dir.bg/2008/04/13/news2885925.html


Доста е съмнително,защо не иска да вземеш своя приятелка не мислиш ли?!?...Аз лично не бих излязла...Прочети хубаво това от evelinka1122 и си помисли хубаво дали да излезеш с човек,когото нямаш представа какъв е!

suitable
04-16-2008, 15:42
При мен нещата стоят така: предпочитам първата ни среща да е насаме поради простата причина, че не мога да се отпусна изцяло ако имам хора около мен .. предпочитам да е така за да се опознаем максимално добре, а не с разни приятели, които само ще ни попречат да предприемем каквато и да е стъпка и да се получи нещо още от първия път :} след първите ни няколко виждания ще съм спокоен да запозная момичето с моите хора, както следва и тя с нейните. Всичко зависи изцяло от теб, ако го намираш твърде подозрителен - просто не излизай с него ..

zvezdichka777
04-16-2008, 15:56
Недей.Защо не е искал да излезет по двойки ? тфа е съмнително .. не се доверявай на такива хора.

slun4ice_90
04-16-2008, 16:01
Недей.Защо не е искал да излезет по двойки ? тфа е съмнително .. не се доверявай на такива хора. :wink:

MiMcHeToOo
04-16-2008, 16:31
Сама не отивай в никакъв случай!

natalitoo
04-16-2008, 16:36
ммм... според мен ти е отказал да излезете по двойки .. по простата причина, че ако подхванете някоя тема .. може приятеля му да се изтърве нещо и да не му стане приятно .. да не се представи в най-добрата си светлина .. знам го от личен опит .. друго няма просто какво да е .. но все пак Успех мацка

Alabalaportokala
04-16-2008, 16:58
sega pak si govorihme i mi iska nomera a az kazah 4e 6te mu go dam kogato se vidim dnes e neobi4aino mal4eliv i vse mi otgovarq s gore dolu

Хахах. Споко. Той си е. Ако беше истински мъж или някакъв чичка не би тръгнал да прави драми за такова нещо, да се сърди и т.н. Това е поведение типично за 17-18 годишно момче. А това че не иска да излезете по двойки : може да няма някакъв близък приятел, да го е срам че си уговаря среща по интернет или най - вероятното а именно че те е харесал и предпичита да сте някъде на саме за да може да се чувства сигурен. Нещо от сорта ще да е...

xercu
04-16-2008, 17:07
Ако бях на твое място... Нямаше да имам регистрация в сайт за запознанства :-P

alex_devv
04-16-2008, 17:56
Коронен номер с приятелите, въпреки, че го удобрявам, защото така хем няма да се притеснявате, хем наистина ще ви е по-интересно 8)
Незнам дали да ходиш, ако мислиш, че нещо е съмнителен си седи мирна на дупенцето :)
Попринцип винаги си имай едно на ум с такива хора, защото нито знаеш кой е отсреща, нито нищо за тоя човек.
Фактически ти отиваш на сляпо... може и да е някой педофил или нещо от сорта 8)
Деа знам, има много такива случай с такива момичета които се хващат на такива нещастници :)

Miss_Perfekt
04-16-2008, 17:59
Сама не отивай в никакъв случай!

Coki
04-17-2008, 08:20
Ще си позволя да посоча и още една статия, която е достатъчно красноречива за риска в случая...

http://www.teenproblem.net/news/s/724.html

r0r0
04-17-2008, 08:23
Абеееее... я не ходи....

gorska
04-17-2008, 08:57
Не, разбира се, как ще ходиш, познаваш човека от 3 дни, и не само, че няма да идеш, защото не иска "двойна среща", а няма да идеш, защото не го познаваш достатъчно добре! :-x

_BoSSy_
04-17-2008, 13:03
аз не бих отишла.
не го познаваш,не знаеш що за човек е..помисли малко :?

yuyuto
04-17-2008, 13:09
Емм никога не можеш да знаеш кой стои от другата страна... Я по-добре недей рискува, че всекви ги има... :?

Ivalinka
04-17-2008, 13:11
то какъв би бил проблема да вземе приятел и да ги нападнат и двете момичета,ако става въпрос за нещо друго....аз казвам,излез,но на централно място и в никакъв случай не се отдалечавай много :)

MoHuTo
04-17-2008, 13:45
Хмм според мен прекалено странно е да ти откаже да вземеш приятелка..хм нзз... според мен не трябва да бързаш с излизането. Помъчи се да го опознаеш повече, доколкото е възможно по интернет :)

o4arovatelnata
04-17-2008, 13:51
blagodarq mnogo za syvetite no vse ote se kolebaq 6te vidq kakvo 6te pravq , az po princip ne sym hodila na 4at sre6ti vinagi sym se zapoznavala s priqtelite si bilo to mom4eta ili momi4e po drug na4in ne po neta

prettyIdeath
04-17-2008, 14:32
Ами принципно не е правилно така да ходиш по срещи, защото не познаваш добре човека с който ще излезеш /да не кажа въобще/ понеже хората по тези сайтове и скайпове не са напълно искрени. Може да те е излъгал за годините си , а може и да не е. Ако си решила да ходиш на тази среща, гледай да е някъде където ходят много хора... Не давай да те изпраща до вас... Все пак .. не го познаваш!

Alabalaportokala
04-17-2008, 14:43
Не мога да разбера защо плашите толкова излишно момичето при положение че точно вие сте регнати в аха.бг и до седмица излизате на срещи за кафе. Пак повтарям няма място за притеснение. Ако искаш ми копни част от разговора ви на лично и ще ти направя цял анализ, но аз просто го виждам че си е нормално момче което е далече от мъж. Давай иди на срещата !

kasiopea
04-17-2008, 15:23
Ако аз бях на твое място,нямаше да отида.Не си заслужава да рискуваш толкова много за нещо,което и без това няма да трае дълго.
Да не говорим,че ти на практика отиваш да се видиш с истинския човек,а не с този от нета,т.е. 100 % ще ти се стори различен,странен,ако се основаш на това,което ти е писал.
Рискът е за твоя сметка и ти си решаваш.Но ако излезнете,то по-добре всеки някой със себе си,ако е възрастен ще е най-добре.

BlueCat
04-17-2008, 15:40
Абе човека само с чат не може да го опознаеш, пък и само за 3 дена.

Първия ми съвет е да си поговориш с него по микрофона (надявам се, че имаш и той има). Така по-добре ще знаеш с кого си имаш работа и веднага ще разбереш ако е някой чичко с 10-20 години по-стар. Също мисля, че ще разбереш и колко отворено е момчето, дали е общителен или е срамежлив (може заради това да не иска да доведете приятели, сигурно не може да се отпусне когато има повече от 1 непознат човек, а и приятелят му е там).
Вторият ми съвет е да изчакаш повече време - поне 1-2 седмици.
Третият ми съвет е да му поискаш много снимки, защото ако не е този, за когото се представя, може би няма да има повече от 1-2 снимки.
Е това са съветите ми. И като решиш да излезнеш с него, гледай да е по светло, да не е 23 часа, когато са изнасилили онова момиче, дето го пишеше в статията, и да е на оживено място.
И не се връзвай на нещо от сорта - ела ей сега ще те запозная с него и да ходиш по някви затънтени места.

cashmere
04-17-2008, 15:55
:D 2-3 puti sum xodila na takiwa sre6ti nai-lo6oto koeto se sly4i be6e 4e ednoto mom4e be6e po-nisko ot men :razz: :razz: :oops: ina4e si4ko si be6e nared tuka 4e spox .. ni6to nqma ti naprawi pi4a :D

Rebellion_Angel
04-17-2008, 17:56
Подозрително. :(