PDA

View Full Version : Какво мислите за връзка с чужденец???



pakita
04-16-2008, 14:45
Дали е възможна такава връзка?
Ако някой е имал или има такава връзка в момента,моля да ми сподели нещо!
По-точно става въпрос за арабин.

snowgirl
04-16-2008, 14:48
Според мен е готино и няма нищо лошо :wink:

soulja_girl4e
04-16-2008, 15:15
mn pyti sym go kazvala i sega pak 6te go kaja... :o
"Liubov, koqto q deli tramvainata liniq, ne moje da prosy6testvuva dylgo!" tva e... :? ne go priemai bukvalno, no vse pak se nadqvam da si shvanala smisyla! tva e ot men! 4ao :-)

snowgirl
04-16-2008, 15:28
Аз мислех, че става въпрос за човек от друга държава, живеещ в България. В този случай "твамвайна линия" няма да ги дели... :wink:

pakita
04-16-2008, 15:29
да

snowgirl
04-16-2008, 15:31
pakita, ти на колко години си? Вашите имат ли нещо против тази връзка?

kocko
04-16-2008, 15:33
никви 4ужденци твърно против тези бракове :-x

soulja_girl4e
04-16-2008, 15:34
:razz: ama i az sym zle! pomislih 4e kato e 4ujdenec jivee v dr dyrjava :D

pakita
04-16-2008, 15:41
Нашите нямат нищо против човека.Пълнолетна съм отдавна.

snowgirl
04-16-2008, 15:44
Тогава ако се обичате с момчето, мисля че няма нищо лошо :) Желая ти успех, каквото и да решиш :wink:

pakita
04-16-2008, 15:46
Благодаря! :-P :-P :-P

NightSky
04-16-2008, 15:49
Няма нищо лошо. Стига да говори твоя език или ти неговия ;)

krisi_bep
04-16-2008, 15:54
Ами ,ако говорите на един и същи език,защо да има нещо лошо.

Enjoy_yourself
04-16-2008, 16:00
важното е да се обичате пък за другото не му мисли :)
между другото преди време се бях запознала с един арабин и адски много ме радваше беше същия шемет като мен ..абе лика прилика си бяхме ама по същото време ходих с друг и ми се стори лоша идеята да разкарам приятеля си заради едно увлечение :oops: иначе при други обстоятелства.. :-)

pakita
04-16-2008, 16:02
Как се казваше ,ако не е тайна?

darla
04-16-2008, 16:12
az li4no nqmam ni6to protiv za6toto sum hodila s 4ujdenec-be6e persiec i be6e mn po razli4en ot na6ite mom4eta kato na4ina na povedeni,otno6enie i t.n.az bqh togava na 15 po4ti 16,no maika mi go poznava6e i nqma6e ni6to protiv.a lelq mi e jenena za amerikanec be s dve dumi nqmam protiv vruzkata s 4ujdenec

Mementomori
04-16-2008, 19:21
Здравей,pakita!Според мен най-важни са чувствата в една връзка,а не народната принадлежност.Но тук се намесва и самият темперамент на човека,възгледите му,разбиранията!Те могат да са повлияни от средата,в която живее,но главно зависят от човешкия характер.Щом се обичате,разбирате и всичко е прекрасно,не виждам да има някакъв проблем относно националността,затова и смятам,че са възможни такива връзки,а и съм съпричастна към това,донякъде лично,но и като наблюдател.

nyx
04-17-2008, 12:38
Нашите нямат нищо против човека.Пълнолетна съм отдавна.

Ааааааааааа единия проблем е решен...Но той може да е единствен, ако си малка и вашите те контролират...В случая не си... Обаче възниква друг проблем...Щом отдавна не си пълнолетна => че нещата между тебе и арабина може да станат сериозни...Замисли се-не знам как е при тебе,но много момичета си казват "Нещата не са сериозни,ние сме просто гаджета"Да обаче,докато се усетиш може да ти е предложил брак и ти като нищо ще приемеш...Мъжът на сестра ми е арменец...Много готин,човек,но само в някои отношения...Виждам я как понякога просто съжелява,че се е забъркала с него,защото всеки наорд си има характерни и уникални черти,които ние българите не можем да приемем...И понякога,семейният живот се превръща в безкрайно изпитание на търпението на партньорите...ОБАЧЕ идва още един проблем-най-големия...Айде майната му,вие сте възрастни и се обичате,няма да се влияете от чуждото мнение,но ако имате дете няког?ОК не говоря конкретно за тебе,може дори да не стигнете дотам с твоя човек...Да обаче сестра ми го направи...Имат си дете,момченце, вече на 3 години...Голям сладур е,много добро дете...Но,виждам колко е озлобяло обществото...Какви расисти са се навъдили,не само срещу цигани и турци(аз нямам нищо против който и да е) И си представи,как доброто ви дете,от смесен произход ще бъде прието от обществото след години,когато е в първи клас и децата питат госпожата,примерно защо е малко по-мургаво от тях или защо баща му не говори чисто български език или каквото се сетиш там...Само се замисли,ако мислиш в перспектива...

MoHuTo
04-17-2008, 13:54
Не виждам нищо лошо в това :) Ако се харесвате/обичате - бъдете заедно, няма какво да ви спира :)

MiMcHeToOo
04-17-2008, 14:05
Арабин? В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ОДОБРЯВАМ :?

Ivalinka
04-17-2008, 14:16
ако си сигурна,че познаваш нравите му,обичаите на страната и си съгласна с тях,добре тогава..иначе... :? представи си ако ролята на жената в семейството,примерно,е да се подчинява на мъжа или подобни..

pepita87
04-17-2008, 18:38
Za bezobiden flirt-sum za!No za seriozna vruzka,nqkak si ne go priemam...da si s chovek,koito ne govori rodniq ti ezik...Ot druga strana puk liubovta pochuka li na vratata...kak da ne i otvorish...