PDA

View Full Version : Изневерявате ли?



Blink182 the real
04-16-2008, 15:57
Сигурен съм,че е имало такава тема ама защо да няма пак!?!
Кога изневерявате?Защо?По колко пъти?
Аз няма да си кривя душата.Винаги когато мога,защото мога,и по колкото мога.:grin:

1000RR
04-16-2008, 16:00
Сигурен съм,че е имало такава тема ама защо да няма пак!?!
Кога изневерявате?Защо?По колко пъти?
Аз няма да си кривя душата.Винаги когато мога,защото мога,и по колкото мога.:grin:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: : още една курва :

soulja_girl4e
04-16-2008, 16:01
:grin: :grin: :grin: ti sig na meso strelq6? :smt011 :smt011 :smt011

Blink182 the real
04-16-2008, 16:01
Сигурен съм,че е имало такава тема ама защо да няма пак!?!
Кога изневерявате?Защо?По колко пъти?
Аз няма да си кривя душата.Винаги когато мога,защото мога,и по колкото мога.:grin:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ти пък за какво ревеш?Важно е да си правиш кефааа :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: 8-) :-)

suitable
04-16-2008, 16:05
.. правилно е, че е важно да ти е кеф, но на мен лично не ми е кеф дори да се заглеждам по други мацки, когато си имам моя .. твърде много се привързвам към момичетата, с които ходя и незнам какво става, че забравям другите около мен ..

LuCkY_YoU
04-16-2008, 16:08
poprincip sum protiv tova,zashtoto ako razberesh e mnogo gadno,no naposleduk go pravq..ne polu4avam tova ot koeto imam nujda ot gadjeto mi,durji se super tupo i prosto ne izdurjah v 1 moment..

pencho1991
04-16-2008, 16:09
.. правилно е, че е важно да ти е кеф, но на мен лично не ми е кеф дори да се заглеждам по други мацки, когато си имам моя .. твърде много се привързвам към момичетата, с които ходя и незнам какво става, че забравям другите около мен ..
+1 и аз така :) Не съм изневерявал! :)

darla
04-16-2008, 16:30
aum tvurdo protiv iznevqrata,za6toto sum ineverqvala n aedin i su6ti 4ovek nqkolko puti i znam kolko go naranqvah....a vseki put,kogato mi pro6tava6e,se 4uvstv ah o6t epo golqm bokluk ot kolkoto bih se 4uvstvala ako me razkara!Slava bogu na men ne sa mi izneverqvali,no i az ne bih go napravila nikoga.Za men specialno iznevqrata i pri muja i pri jenata e svurzana s 4uvstva,a 6tom izpitam 4uvstva kum drug,to togava nqma smisal da prodaljavam s nastoq6tiq partnior i da naranqvam i nego i sebe si,tupo e.ako zapo4vam nov flirt ili vruzka,priklu4vam starata.ako puk si ostavam s moq-sum samo s nego!!!tva e li4no moe mnenie,ne sum za poligamiqta!!!

Blink182 the real
04-16-2008, 16:36
aum tvurdo protiv iznevqrata,za6toto sum ineverqvala n aedin i su6ti 4ovek nqkolko puti i znam kolko go naranqvah....a vseki put,kogato mi pro6tava6e,se 4uvstv ah o6t epo golqm bokluk ot kolkoto bih se 4uvstvala ako me razkara!Slava bogu na men ne sa mi izneverqvali,no i az ne bih go napravila nikoga.Za men specialno iznevqrata i pri muja i pri jenata e svurzana s 4uvstva,a 6tom izpitam 4uvstva kum drug,to togava nqma smisal da prodaljavam s nastoq6tiq partnior i da naranqvam i nego i sebe si,tupo e.ako zapo4vam nov flirt ili vruzka,priklu4vam starata.ako puk si ostavam s moq-sum samo s nego!!!tva e li4no moe mnenie,ne sum za poligamiqta!!!
Споко той е глупака,че ти е прощавал а не ти. 8)

zvezdichka777
04-16-2008, 16:39
Против изневярата съм,но съм изневерявала един път и беше страшно неприятно и гадно след тфа ... изневерявали са ми и на мен и не мога да ви опиша колко гадно е чувството. :( :(

tqnko1
04-16-2008, 16:41
aum tvurdo protiv iznevqrataquote
+1!

darla
04-16-2008, 16:45
aum tvurdo protiv iznevqrata,za6toto sum ineverqvala n aedin i su6ti 4ovek nqkolko puti i znam kolko go naranqvah....a vseki put,kogato mi pro6tava6e,se 4uvstv ah o6t epo golqm bokluk ot kolkoto bih se 4uvstvala ako me razkara!Slava bogu na men ne sa mi izneverqvali,no i az ne bih go napravila nikoga.Za men specialno iznevqrata i pri muja i pri jenata e svurzana s 4uvstva,a 6tom izpitam 4uvstva kum drug,to togava nqma smisal da prodaljavam s nastoq6tiq partnior i da naranqvam i nego i sebe si,tupo e.ako zapo4vam nov flirt ili vruzka,priklu4vam starata.ako puk si ostavam s moq-sum samo s nego!!!tva e li4no moe mnenie,ne sum za poligamiqta!!!
Споко той е глупака,че ти е прощавал а не ти. 8)
be az ne go priemam kato glupak za6toto sega mi e mn dobar fr,no stava vapros 4e se pou4ih ot sobstvenite si gre6ki i znam 4e ako na men nqkoi mi pri4ini tova,koeto az sum pravila kato po-malak i naivna,bi mi bilo adski gadno za tova ne bih povtorila gre6kata si!

Obsession
04-16-2008, 16:49
Изневярата е гадно и ненужно нещо, поне до сега в живота ми е било такова. Не намирам логиката просто... Важно било да ти е кеф. Ок, не споря, но едно е да си караш с много и различни партньори за кратко време, а съвсем друго е да си с 1 постоянен и други... второстепенни. Обяснението с любовта не е на място тук, защото обичаш ли някой -> не му причиняваш болка умишлено. Щом толкова ви липсва разнообразие си карайте с така наречените one-night stands или сменяйте често (като си знаете рисковете ест), а не да наранявате на поразия!

hottie
04-16-2008, 16:50
Ами аз съм изневерявала на всичките ми мивши,даже любовник съм имала, но не се гордея с това. Иначе те никога не са разбирали.Обяснявам си го с това, че не съм била влюбена и не са ми давали това, от което имам нужда. Мислила съм си , че ги обичам , но като срещнах истинската любов веднага видях разликата.
В сегашната ми връзка не съм изневеряла и никога няма да го направя,каквото и да се случи.

dami666
04-16-2008, 16:50
Аз няма да си кривя душата.Винаги когато мога,защото мога,и по колкото мога.:grin:
+1 As much as i can :D

ubuntu
04-16-2008, 16:55
Принципно не съм много за изневярата ... ама така да се каже рядко отказвам :grin:
С мен са изневерявали също и съм го знаел дори и сега една си изневерява на мъжа си с мен ... :oops:

suunlight
04-16-2008, 16:57
Да - изневерявала съм. Съжелявам ли - не. Кефя ли се - не.

MpbcHuk
04-16-2008, 17:05
Това е много относително...
Обмисляш го дали ще ти е КЕФ и дали имаш МЕРАК за това нещо...
С какъв човек ще го направиш... и разни ми ти такива неща...
И за няма и 1 мин. трябва да знаеш дали го правиш или не...

Правил съм го, било ми е тъпо
Правил съм го, било ми е и яко
8)

BaTe_Martoo
04-16-2008, 17:12
Когато гаджето ми не ми пуска или я карам насила или й изневерявам. Не само тогава де , когато съм на купони , партита и има готини момичета пак изневерявам . За мен секса си е секс , а любовта си е любов. Това , че чукам други не означава че не обичам гаджето ми .

hamilcar
04-16-2008, 17:14
Не съм изневерявал. Възможно е да случи само с едно момиче, но това също не е 100% сигурно.

LadyDy
04-16-2008, 17:22
Не, не мисля, че е редно! :)

dark0s
04-16-2008, 17:40
според мен ако човек е силен характер и може да си сложи прегради сам на себе си няма да изневери,ако е обратното рано или късно ще го направи,правете си изводи

marina star
04-16-2008, 17:43
AZ SA6TO SAM PROTIV IZNEVQRATA,KOGATO 4OVEKAT DO TEB TI DAVA VS OT KOETO IMA6 NUJDA,NO AKO NE GO POLU4AVA6 E RAZBIRAEMO DO NQKAKVA STEPEN

darla
04-16-2008, 17:49
Когато гаджето ми не ми пуска или я карам насила или й изневерявам. Не само тогава де , когато съм на купони , партита и има готини момичета пак изневерявам . За мен секса си е секс , а любовта си е любов. Това , че чукам други не означава че не обичам гаджето ми .
otvart! ne se ubijdai ama ot takiva kato tebe mi se draifa...ama dano i tq pone se 4uka s kuco-kioravo i sakato ta da i e vse taq....ma 6tom kazva6 4e q obi4a6 :-x :-x :-x

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-16-2008, 17:52
Не изневерява-ме. ;)

И преди съм писала по този въпрос: това, че си с някого, значи си поел отговорност към него да си честен. С изневярвата предаваш доверието му. Както и се показваш като безотговорен келеш, който не може да си седне на д-то, когато се налага. Като толкова не те свърта на едно място, защо се захващаш с връзка?! :?

alex_devv
04-16-2008, 18:06
Ми кЪ 8)
Мъж за много жени съм, не само за 1 :lol:

SilverAngel
04-16-2008, 18:10
Имах 7 месечна връзка и между 3 и 4ти месец се целунах с друго момче но... Аз лично обвинявам алкохола и това че нещо се бях ядосала :D и само толкова, повече не съм повтаряла изневери :)

Blink182 the real
04-16-2008, 18:20
Когато гаджето ми не ми пуска или я карам насила или й изневерявам. Не само тогава де , когато съм на купони , партита и има готини момичета пак изневерявам . За мен секса си е секс , а любовта си е любов. Това , че чукам други не означава че не обичам гаджето ми .
otvart! ne se ubijdai ama ot takiva kato tebe mi se draifa...ama dano i tq pone se 4uka s kuco-kioravo i sakato ta da i e vse taq....ma 6tom kazva6 4e q obi4a6 :-x :-x :-x
Е,че КУЦО-КЬОРАВО И САКАТО не са ли хора.Те секс не трябва ли да правят.Човека мисли със перспектива :razz:

VinDiesel
04-16-2008, 18:22
До сега не сам изневерявал на нито едно мое гадже не мисля и да го правя. Иначе на мен са ми изневерявали :).Аз съм на тоя принцип Не прощавам на изневяра и не очаквам на мен да ми се прости ако изневеря....

SINDEL
04-16-2008, 18:56
Изневерявала съм, да. Но тогава бях с 4овек, когото не оби4ах ве4е и съответно не ми пукаше. Натоварваше ме да бъда с него, не ми даваше това, от което имах нужда. И бях влюбена в този, с когото изневерявах. Знам 4е не е хубаво, не се гордея с постъпката си, но не се и съдя прекалено строго, понеже развалих връзка, която така или ина4е нямаше бъдеще. Дори гузно не ми беше. Както и да е...
И не, така и не разбраха, 4е съм изневерявала..

Miss_Perfekt
04-16-2008, 19:06
Да правила съм го но не съжалявам защото никой незнае какво отношение търпях :?

CfEtii
04-16-2008, 19:34
ненужна простотия...

Virtuallll
04-16-2008, 19:58
Изневярата е най-подлата селска изява... никога небих си позволил да изневерявам,защото освен че неискам и няма смисъл се виждам с приятелката си редовно и изобщо не си помислям за изневяра :grin:
А тези, които изневеряват и умишлено се стремят да изневеряват незнам защо го правявт като само нараняват хората и не печелят нищо... :?

emviii
04-16-2008, 20:06
8) az ne praq takviz neshta , za da se hvana s nqkoi trqaaa sum mnoo luda po nego v smisul nikoi da ne poglejdam , kogat doide denq da sum gotova mu izneverqvam prosto veche qvno ne mi puka ili neshtu gadno e napravil i go reja tva e :)

Ivs Jonas
04-17-2008, 10:40
според мен е тъпо

zay4e
04-17-2008, 10:46
.. правилно е, че е важно да ти е кеф, но на мен лично не ми е кеф дори да се заглеждам по други мацки, когато си имам моя .. твърде много се привързвам към момичетата, с които ходя и незнам какво става, че забравям другите около мен ..


Bravo :) i az mislq taka

pepita87
04-17-2008, 19:17
Izneverqvala sum,govorq za segashnata mi vruzka,no osuznah gre6kata si i kolko mnogo go razocharovah,tova e tochnata duma,tui kato i dvamata bqhme prejiveli razdqli i bqhme mnogo naraneni i si kazahme,che nqma da se naranqvame vzaimno....Tolkova glupavo se chustvam sega...Ne iskam da povtarqm tazi greshka,nito toi da me naranqva poveche!Iskam edna spokoina i rozova vruzka(v ramkite na normalnoto)!

KaMi7yYy
04-30-2008, 10:50
ne sym izneverqvala i sym protiv tova

EnriqueIglesias
04-30-2008, 11:04
mne, ne iznewerqwam;)
the_hottie,mislq si,che ste konkurenciq s nikoletata za mrusnica na foruma:))

indecent
04-30-2008, 11:06
ne :grin:

indecent
04-30-2008, 11:07
.. правилно е, че е важно да ти е кеф, но на мен лично не ми е кеф дори да се заглеждам по други мацки, когато си имам моя .. твърде много се привързвам към момичетата, с които ходя и незнам какво става, че забравям другите около мен ..


Bravo :) i az mislq taka

mai sa malko mom4etata kato vas

AnChItOoOo
04-30-2008, 11:09
nikoga ne sum go pravila i nikoga nqma da go napravq... :? [-(

Untitled
04-30-2008, 12:46
.. правилно е, че е важно да ти е кеф, но на мен лично не ми е кеф дори да се заглеждам по други мацки, когато си имам моя .. твърде много се привързвам към момичетата, с които ходя и незнам какво става, че забравям другите около мен ..
+1 и аз така :) Не съм изневерявал! :)
+1 . Koga sum kazal che e tq, drugite nqmat znachenie ! :)

mirelS
04-30-2008, 12:51
Xaxa ,nqma na koi :D

&ILoveU2
04-30-2008, 12:55
Еми за сега не съм по простата причина, че сериозна връзка не съм имала. Но с едно момче нещата можеха да се получат, но преди въобще да става дума за ходене (тъкмо се бяхме запознали, се награбихме и прекарахме цял ден заедно) се обадих на един да се изчукам с него за последно, защото не исках да спя с друг ако тръгна с това момче. В момента се чудя още дали бих изневерила ако се получеха нещата.

gPa3HuTeJl
04-30-2008, 12:57
Да... сега на скоро... Преспах с една девойка, докато приятелката ми беше в Велико Търново.. и приятелите ми знаят... и ме питат как мога да се д1ржа толко хладнокр1во когато с1м с нея, все едно не е станало... ма какво да се пра'й... бях пиян 8-)

Sexapilna_kukla
04-30-2008, 13:13
Да, изневерявала съм.
Правила съм го, защото не съм държала толкова много на човека до себе си, връзката е била към своя край, както и по други причини.

H8_mE
04-30-2008, 13:20
.. правилно е, че е важно да ти е кеф, но на мен лично не ми е кеф дори да се заглеждам по други мацки, когато си имам моя .. твърде много се привързвам към момичетата, с които ходя и незнам какво става, че забравям другите около мен ..
+1 и аз така :) Не съм изневерявал! :)

:grin: Браво на вас! Такива момчета да има!Света стана по-добър като прочетох какво сте писали!Супер! :-)

sindity
04-30-2008, 15:35
Обичкам си моето момче и не съм, не искам и няма да му изневеря :) :P докато си имам него.. си имам всичко [!]

amatorium
04-30-2008, 15:46
Do sega ne sum.

krem4et0
04-30-2008, 15:51
Не, не съм. По-скоро ще си одрежа 2-те ръце, отколкото да пипна нещо чуждо.

EnriqueIglesias
04-30-2008, 16:40
Да... сега на скоро... Преспах с една девойка, докато приятелката ми беше в Велико Търново.. и приятелите ми знаят... и ме питат как мога да се д1ржа толко хладнокр1во когато с1м с нея, все едно не е станало... ма какво да се пра'й... бях пиян 8-)
twa,che si piqn ne mi zwuchi kato oprawdanie?e moje ot men da e problema probwai s priqtelkata ti za neq moje da e takowa;))nai-loshoto e, che go kazwash s gordost

Wicked_Kid
04-30-2008, 20:37
Направих го веднъж (макар че аз не го смятам за изневяра, но както и да е...), беше много гадно и не бих го направила повече.Най вече защото му признах и оттогава всичко е различно...Кофти работа е :?

mara_13
04-30-2008, 20:56
Не, и чесно казано не разбирам тези, които изневеряват. Изневярата показва от една страна, че не държиш достатъчно на човека до себе си, а от друга - че не го уважаваш. При липсата на тези две неща, за каква връзка изобщо говорим!?

&ILoveU2
04-30-2008, 21:07
Направих го веднъж (макар че аз не го смятам за изневяра, но както и да е...), беше много гадно и не бих го направила повече.Най вече защото му признах и оттогава всичко е различно...Кофти работа е :?

В друга тема видях, че си написала, че си била само с едно момче. За каква изневяра говориш - само целувка ли

i_hate_you_but_i_love_you
04-30-2008, 21:14
Няма лошо ти да изневериш.. но ако гаджето ти изневери е много кофти.. ЩЕ ГО ПОДПУКАМ НА МИГА :-D аз лично съм изневерявала 1 път и то не се стигна до секс даже.. аа какво разбирате вие под изневяра?! защото за мене най малката зарибявка е изневяра, а да не говорим за секс.. :?

EnriqueIglesias
04-30-2008, 21:23
Направих го веднъж (макар че аз не го смятам за изневяра, но както и да е...), беше много гадно и не бих го направила повече.Най вече защото му признах и оттогава всичко е различно...Кофти работа е :?
ne e nikak malko,che ti e prostil-az ne bih

EnriqueIglesias
04-30-2008, 21:26
Няма лошо ти да изневериш.. но ако гаджето ти изневери е много кофти.. ЩЕ ГО ПОДПУКАМ НА МИГА :-D аз лично съм изневерявала 1 път и то не се стигна до секс даже.. аа какво разбирате вие под изневяра?! защото за мене най малката зарибявка е изневяра, а да не говорим за секс.. :?
widq li kakwo napisa izobshto?nqma LOSHO da iznewerish?kolko stranno.. na men mi se struwa,che go ima w desette Boji zapowedi..qwno sym se obyrkal?i shto za glypost e towa'gotino e da iznewerish,no ne e hubawo da ti iznewerqt'towa pokazwa spored men samo kolko zabludena si i se radwam,che nqmam nikakwi simpatii kym momicheta kato teb

donkihot
04-30-2008, 22:48
твърдо против! и не съм и не искам приятеля ми да ми изневерява,ако слу4айно види тази тема :милооо а си ми изневерил,а съм те скъсала...от бой!

GokuKakarot
04-30-2008, 22:48
.. правилно е, че е важно да ти е кеф, но на мен лично не ми е кеф дори да се заглеждам по други мацки, когато си имам моя .. твърде много се привързвам към момичетата, с които ходя и незнам какво става, че забравям другите около мен ..
Да, и аз съм така. Никога не съм изневерявал и не искам да го правя. Напълно против изневярата съм. Тя показва липса на чувства и уважение към човека до теб. Какъв е тогава смисълът да си с него? Нито има смисъл, нито е честно. Ако не обичаш този човек, не трябва да бъдеш с него.

04-30-2008, 22:55
е добре заслужава ли си за единият му кеф после да съжаляваш цял живот.... аз съм против изневярата....

alex_devv
04-30-2008, 23:26
винаги, защото така ми харесва, по много

Hilary_
05-01-2008, 08:35
не... :? :? :? тва е адски тъпо....ако е некой просто ей така може да се изневери...но ако познаваш човека...обичаш го за кво да го правиш... :?

FanTa_rS
05-01-2008, 08:40
само веднъж и после съжелявах много...и от тогава внимавам кога с коя глава мисля, но когато си с подходящия човек други няма :oops:

Insatiable
05-01-2008, 09:17
Не. Тъпо е :P

pampers
05-01-2008, 11:15
има ли възможност изневерявам все пак един живот живея :grin: :D е вече когато намеря истинската любов (ако има изобщо такава,защото силно почвам да се съмнявам) тогава няма да изневерявам :-)

RyAn
05-15-2008, 20:48
da :oops:

_princess_
05-16-2008, 17:56
не съм изневерявала и не бих изневерила на сегашното ми гадже! занапред не знам

lwsu
05-16-2008, 18:20
абе колкото и да си размишляваме за изневярата сега, в един момент човек попада в някаква ситуация и важното е тогава да вземе правилното решение - една изневяра може да се окаже края на някоя дълга и западнала връзка и началото на нова по-добра, или просто една грешка ..

alksndr
05-16-2008, 18:26
aum tvurdo protiv iznevqrata,za6toto sum ineverqvala n aedin i su6ti 4ovek nqkolko puti i znam kolko go naranqvah....a vseki put,kogato mi pro6tava6e,se 4uvstv ah o6t epo golqm bokluk ot kolkoto bih se 4uvstvala ako me razkara!Slava bogu na men ne sa mi izneverqvali,no i az ne bih go napravila nikoga.Za men specialno iznevqrata i pri muja i pri jenata e svurzana s 4uvstva,a 6tom izpitam 4uvstva kum drug,to togava nqma smisal da prodaljavam s nastoq6tiq partnior i da naranqvam i nego i sebe si,tupo e.ako zapo4vam nov flirt ili vruzka,priklu4vam starata.ako puk si ostavam s moq-sum samo s nego!!!tva e li4no moe mnenie,ne sum za poligamiqta!!!

+1.. аз никога не съм изневерявал на мойта приятелка неиска и няма да го напрая.. тя ми дава това от което имам нужда .. ехх сега я няма
но 1 месец без секс.. няма да умра.. се пак преди да *** за 1ви път сум чакал доста време :) :grin: ОБИЧАМ СИ МОМИЧЕТО!
НЕДЕЙТЕ ИЗНЕВЕРЯВА... БОЛИ !

beb4eto0o
05-16-2008, 18:56
nqmam seriozna vraska i nqma na kogo da izneverqvam i nesam go pravila po tazi pri4ina,no ako kazva6,4e obi4a6 nqkoi to togava nemislq ,4e trqbva da ima iznevqra,za sega moga da pravq s koito si iskam kvoto si iskam i nqmam 4yvstva kam nikoi sega :-)

purple__love
05-17-2008, 11:36
nikoga ne sum izneverqvala!!!vinagi sum vqrna i otdadena do krai!nikoga nqma da izneverq!

Ephemeral
05-17-2008, 12:35
Не.Никога няма да го направя. 8)

bazzil
05-18-2008, 01:04
Не съм и не смятам. Моногамен съм!!

varnen4e
05-18-2008, 06:46
.. правилно е, че е важно да ти е кеф, но на мен лично не ми е кеф дори да се заглеждам по други мацки, когато си имам моя .. твърде много се привързвам към момичетата, с които ходя и незнам какво става, че забравям другите около мен ..

Е ти значи, си перфектното гадже.. :Р
Аз лично не знам.. не съм имала кой знае колко сериозни връзки, за да изпадна в някаква ситуаци. Мился, че все пак зависи от човека с когото си, от това какво е отношението му към теб... и разни други фактори...
:)

hgfh
05-18-2008, 11:00
.. правилно е, че е важно да ти е кеф, но на мен лично не ми е кеф дори да се заглеждам по други мацки, когато си имам моя .. твърде много се привързвам към момичетата, с които ходя и незнам какво става, че забравям другите около мен ..

ето такова момче като тебе ми трябва :)

sladka__droga
09-02-2008, 07:05
Не.Тъпо е :P

pepita87
09-06-2008, 10:01
Izneverqvala sum...v na4aloto na sega6nata mi vruzka su6to!No ve4e osuznah,4e naistina durja na tozi 4ovek,osuznah 4e ne iskam da go zagubq zaradi malovajni i kratkotraini flirtove..s edna duma osuznah,4e pove4e nqma da izneverqvam :P

natedog
09-06-2008, 14:23
Никога 8) 8) 8)

amatorium
09-06-2008, 19:56
Ne sum. V obshti linii stigne li se do tam, vruzkata e prikluchila.

sladkata_bebz
09-06-2008, 20:03
Аз съм твърдо против изневярата.Не съм го правила,но са ми го причинявали и е ужасно.Никога не бих постъпила така с човека,който е до мен и когото обичам!

Sunshine'
09-06-2008, 20:16
Не са ми изневерявали, обаче аз изневерих на бившия си приятел със сегашния 1 ден преди да се разделя с него.. и сега съм много щастлива,макар да ми е малко гузно.защото съм принципно примерна приятелка :grin:

donkihot
09-06-2008, 20:29
наскоро бях на екскурзия и имах поне 5 пъти възможността да му изневеря,но просто не мога..искам си само него! а в4ера стана малък гаф..нашия най-добър приятел нали целуваме се с милото и той идва и вика искам и аз
и се вкл уж така просто без език..ама си изкара езика и ест го пусна в моята уста(леле как прозву4а) и аз се дръпнах ама ми стана адски криво,но пък милото каза,4е не съм била виновна,ама мене пак си ми е криво....така 4е не!

vaseto0o
09-06-2008, 20:53
От всичко прочетено излиза че повече изневеряват момичетата, от колкото момчетата! После не сте били курви :D

Sladyranka14
09-06-2008, 21:05
nikoga ne sum izneverqvala.

(S) AINT
09-06-2008, 21:13
Не

Love0nlyMyself
09-06-2008, 21:13
нееееееееееееееееее, нИКОГА !

(S) AINT
09-06-2008, 21:14
Не

i_hate_you_but_i_love_you
09-06-2008, 21:15
Изневерявала съм само 1 път и ми беше мноогооо гузно.. А на сегашният ми приятел нямам никакви намерения да му изневерявам
:grin:

(S) AINT
09-06-2008, 21:16
От всичко прочетено излиза че повече изневеряват момичетата, от колкото момчетата! После не сте били курви :D

Мда
дърти прости курви :razz:

blood_dodo
09-06-2008, 21:17
На дясната с лявата, може би :D

По темата - заглеждам се, но това е само защото ценя женската красота като я видя... Инак нищо повече.

cHooOpiHka___
09-06-2008, 21:25
Heeeeeeee
tva e ne6toto koeto ne bih prostila nikoga... :P

unknown_lady93
09-06-2008, 22:44
nikoga ne sam izneverqvala i nqmam namerenie da go pravq

the_godfather
09-06-2008, 23:55
някой разбира ли за какво става въпрос .. това е сблъсъка на века .. тука е пълно със светци и светици основно .. а в същото време момичетата стават все по курветини .. .. има някаква конспирация тук .. :? .. е няма такова нещо като моногамия в животинския свят .. има оцеляване .. и стремежа да посееш е непреодолим на моменти ..

моя бивш съквартирант от австралия има свободен брак със жена си и взаимна уговорка че докато той е потенциално години в странство тя/той може да си имат връзки защото са хора и си имат нужди .. и по принцип хората имат разбирането че всеки си има лично пространство .. което е така .. и то не бива да бъде нарушавано .. за да има някакво разбирателство .. просто има човек със специално значение в живота ти които е един и е опората ти .. морална псичическа и т.н. .. но човек има и и чисто физически нужди на които някои се поддават ..

аз лично съм от светците :-D

Bixel
09-07-2008, 00:09
о да с кой да изневерявам с другата ръка ли ... :?

PiruBloodz
09-07-2008, 00:11
изневерих на левислава с деснислава :(

Swingswing
09-07-2008, 04:00
Какъв е смисъла, ако обичаш човека до себе си и си щастлив с него? Ако не е така, еми пак нямаш оправдание да го нараняваш, вместо да седнете и да поговорите, всеки си прави каквото си иска, но за съжаление това е живота или поне живота на сегашната генерация. Лично аз не съм го правил и не мисля, че е изобщо нужно тъй като съм невероятно щастлив с момичето, което е до мен вмомента и което също така ми взе девствеността, и въпреки, че ми изневери 2 пъти аз съм доволен, че и простих и че и дадох доста шансове чиито брой ме е срам да кажа, но сега виждам, че всичко си е заслужавало.
Отдруга страна, на мен са ми изневерявали и знам колко е кофти и как се чувстваш като боклук след това и си объркан тотално, затова и не мисля да го правя. Щом едно момиче може да ме накара да забравя, че съществуват други, значи не си струва да го наранявам, а и да се загледам по някоя, то е само, защото както каза някой по-нагоре оценявам труда, който е положила за външния си вид, но в края на крайщата не точа лиги на всяка по-атрактивна мацка както беше с примерно предишните ми гаджета или когато нямах гадже изобщо. Тя найстина ме промени, обичам те мило :-)

Lysit0
09-07-2008, 04:46
Не изневерявам.

Sigrina
09-07-2008, 08:35
Преди да намеря точния човек изневерявах много, просто защото тръпката е много яка и не ми пукаше...
Но откакто съм с настоящия ми приятел не съм му изневерявала и нямам такова намерение :) :) :)

pampers
09-07-2008, 09:13
ами изневерявам .. не съм намерила точния човек тези с които съм не могат да ми дадат това откоето се нуждая :?

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
09-07-2008, 09:15
аз съм зъл ;/

pateto16
09-07-2008, 10:40
edin pat i mnogo sajelqvah sled tova i ot togava ne go pravq

tonitoo
09-07-2008, 18:20
ne nqma nujda da izneverqvam :P

GerYy
09-07-2008, 18:32
според мен е тъпо
+1 :o

batty
09-07-2008, 18:40
do sega nikoga i ne iskam da go pravq .tva e edno ot nai-gadnite ne6ta

malko_kalpazan4e
09-07-2008, 18:57
Сигурен съм,че е имало такава тема ама защо да няма пак!?!
Кога изневерявате?Защо?По колко пъти?
Аз няма да си кривя душата.Винаги когато мога,защото мога,и по колкото мога.:grin:
щом изневеряваш значи нямаш никакво уважение към момичето до теб замисли се над това, правиш я на глупачка, а тя ти вярва би ли се почувствал добре ако разбереш че гаджето ти се е натискало с друг??????????????????? :-x

the_godfather
09-07-2008, 19:45
Какъв е смисъла, ако обичаш човека до себе си и си щастлив с него? Ако не е така, еми пак нямаш оправдание да го нараняваш, вместо да седнете и да поговорите, всеки си прави каквото си иска, но за съжаление това е живота или поне живота на сегашната генерация. Лично аз не съм го правил и не мисля, че е изобщо нужно тъй като съм невероятно щастлив с момичето, което е до мен вмомента и което също така ми взе девствеността, и въпреки, че ми изневери 2 пъти аз съм доволен, че и простих и че и дадох доста шансове чиито брой ме е срам да кажа, но сега виждам, че всичко си е заслужавало.
Отдруга страна, на мен са ми изневерявали и знам колко е кофти и как се чувстваш като боклук след това и си объркан тотално, затова и не мисля да го правя. Щом едно момиче може да ме накара да забравя, че съществуват други, значи не си струва да го наранявам, а и да се загледам по някоя, то е само, защото както каза някой по-нагоре оценявам труда, който е положила за външния си вид, но в края на крайщата не точа лиги на всяка по-атрактивна мацка както беше с примерно предишните ми гаджета или когато нямах гадже изобщо. Тя найстина ме промени, обичам те мило :-)


Братле .. яко те е brainwash-нала твойта .. щом те е срам да кажеш броя на шансовете които си и дал .. а си толко щастливо влюбен и позитивно променен .... :-o

що не си направят една секта такива жени и не оставят нормалните хора на мира незнам .. ;)

vaseto0o
09-07-2008, 19:57
Оф веднъж на деснислава с левислава, ама деснислава нямаше нищо против и направихме тройка после :P
псс кат са гледам кви простотии пиша, лошо ми става :D :razz:

raichEbaichE
09-07-2008, 21:28
.. правилно е, че е важно да ти е кеф, но на мен лично не ми е кеф дори да се заглеждам по други мацки, когато си имам моя .. твърде много се привързвам към момичетата, с които ходя и незнам какво става, че забравям другите около мен .. леле,твойто момиче е ужасна късметлийка...защо няма повече момчета като тебе :(

KimBerLy1912
09-08-2008, 08:37
Мда.. 2 пъти... Не се гордея с тва...никак даже ама нали тряя да сме искренни : )

eveto_xx
09-08-2008, 08:46
Не съм изневерявала на приятеля ми. Иначе миналата година имах едно гадже, ама не го понасях последния месец , и имах някакви забивки с други...Ама ме тресеше по-здраво хормона.Пък и си имах причина.
Вече съм много против изневерите,може би, защото съм много влюбена , и не мога да мисля за друг, не знам...

м!sS wendy
09-08-2008, 09:05
Еми като се сетя май досега не съм имала връзка без да изневерявам. На сегашното ми гадже му изневерих само веднъж в началото на нашата връзка защото не очаквах че ще стане нещо нещо сериозно в края на краищата.

Lyubeto
09-08-2008, 09:51
Не е като да не съм #-o

Difanet0
09-08-2008, 13:34
ми аз по принцип съм против изневярата но понякога нямам избор приятелят ми не е в града и понякога имам нужда от някой и изневерявам ...

bebito0
09-08-2008, 13:36
ne iznewerqwam dokat0 nqma s koi kogato ima udoben slu4ei sam na liniq :D ina4e nikoi ne e razbiral za hilqdite mi izneweri ne si spomnqm daje da sam imala fr na koito ne sam izneverila pone vednaj :D :D

Kitoka
09-08-2008, 14:02
Изневерявала съм, но осъзнавам, че го правя само с хора към които съм имала нещо преди... ( има и изключеня де :-D )

TPAKTOPUCTA
09-08-2008, 14:20
изневерявал съм и са ми изневерявали
:?

boqncho
09-08-2008, 15:00
Зависи с коя съм, ако момичето с което съм ми дава всичко и ми е хубаво с нея защо да и изневерявам само проблеми да си правя :-D

FreeSpirit
09-08-2008, 15:05
Против изневярата съм !!!
Не смятам, че човека до мен го заслужава.Но мисля, че хората изневеряват, защото нещо им липсва и си го търсят от др.
А ако ми се случи да ми лиспва нещо, предпочитам първо да отида и да си изпрося от приятеля си, ако не го получа ще го заплаша с изневяра, но няма да изневяря.

zizita_88
09-08-2008, 16:49
НЕ ! но ако ми изневерят просто си тръгвам

Nia..
09-08-2008, 16:54
Ако не държа на човека се е случвало,но когато съм с някой който обичам както в момента не бих го наранила с каквато и да било постъпка от моя страна, а не ми се и занимава с други - той ми е напълно достатъчен :smt007

Rofl4e
09-08-2008, 22:53
Изневерявала съм.. (: рядко и вече когато ми стане тъпо с дадения човек и търся разнообразие

love'sux..
09-11-2008, 14:19
mi az li4no ne sam izneverqvala nqkoga na kogoto i da e bilo tui 4e.... ma ne e kusno.. :D :D

6emet4e
09-11-2008, 14:27
Изневерявала съм.. (: рядко и вече когато ми стане тъпо с дадения човек и търся разнообразие
нищо лично но когато ти стане тъпо с даден човек-късате и после си търси разнообразие при който искаш....поне аз съм на това мнение

Аз не съм изневерявала...

woo
09-11-2008, 21:59
не , мразя да изневерявам за това и не го правя [!]

vaseto0o
09-11-2008, 22:06
не , мразя да изневерявам за това и не го правя [!]
Щом мразиш, значи си пробвал(а) :P

woo
09-11-2008, 23:56
не , мразя да изневерявам за това и не го правя [!]
Щом мразиш, значи си пробвал(а) :P

пробвах веднъж миналата година /и аз нз защо просто ми беше интересно какво ще стане/ накрая се оказа че е адски тъпо и безсмислено зарязах единия след тфа и тоя дето му изневерих /така и не разбра човека кфо е станало , беше ми кофти за него/ след тфа си намерих друг и от тогава не съм изневерявала :-P просто не ме кефи струва ми се тъпо да изневериш на някой който обичаш и за това не обичам да го правя ...

sweet_s
09-12-2008, 00:28
НЕ ! но ако ми изневерят просто си тръгвам
и аз си мислих че мога просто да си тръгна и да забравя ... да ама не...
според мен причината за изневяра не е една за всички /например незадоволеност или просто искаш разнообразие/ а е индивидуална... и всеки човек може да стигне до там, но въпроса е кога ще спреш и дали...
всичките ми връзки с изневяра завършват без последната, но и тя мина през това...

psychopath
09-12-2008, 01:28
не :D

Decu
09-12-2008, 01:34
^ Тру. 8-)

Timbaland
09-12-2008, 01:49
не бих,но ако тя го направи със сигурност няма да пращам никакви шпиони,ЪнДърграуНд ФоТографи,монтьори,девойки или мизерни предавания,шъ действам с тея момчета 8-) http://www.youtube.com/watch?v=UVz6rqpnMBY
или както казва човекът на 1:28...
'one of my favourite piece of kit' (егати чукъ :D )