PDA

View Full Version : Въпрос



sweet_f_pz
04-16-2008, 16:26
Та така,утре съм на преглед понеже съм болна,вие ми се свят пада ми кръвното и ще ми зимат изследвания,исках да попитам възможно ли е да е от алкохола или цигарите : ;(;(;(
И без тъпи коментари,МОЛЯ :)

LipSoFAnAnGel
04-16-2008, 16:58
съмнява ме да е от цигарите...ако пиеш алкохол и се напиваш нормално е да ти се вие свят

sweet_f_pz
04-16-2008, 17:08
]съмнява ме да е от цигарите...ако пиеш алкохол и се напиваш нормално е да ти се вие свят

НЕ,не се напивам,миналия петък пих малко бира, и си драпнах 2,3 пъти преди това бях спряла да пуша за 1 месец..Аз имам по малко бели кравни телца или червени нз как е и ми е ниско кръвното,ще ми взимат кръв :) аз не съм заклета пушачка мн рядко пуша :)

deville`f
04-16-2008, 17:28
доста често момичетата имат този проблем,особено ако имат някаква анемия или нещо такова...
имало е случаи....поредни дни в които кръвното ми е било непрекъснато 90/60 ...
може да се получи и от това че е горещо(мн вероятно) ,не ядеш сладки работи.....въобще не се храниш де...
обикновено казват че ще се оправиш с повечко шоколад и газирано
организма има нужда от всичко
не мисля че е от алкохола и цигарите...

sweet_f_pz
04-16-2008, 17:34
Благодаря ви мн мн мн мн,всъщност аз съм анемичка,майка ми и тя и баба ми не е толкова страшно колкото звучи :)

LipSoFAnAnGel
04-16-2008, 17:46
изследванията ще покажат най-добре ;) Успех :)

alex_devv
04-16-2008, 18:20
]ако пиеш алкохол и се напиваш нормално е да ти се вие свят

начи и аз трябва да ида да се прегледам, щот не ми се вие свят след луда вечер и употреба :grin:

comics
04-16-2008, 19:18
]ако пиеш алкохол и се напиваш нормално е да ти се вие свят

начи и аз трябва да ида да се прегледам, щот не ми се вие свят след луда вечер и употреба :grin:
на мен след нещо такова обикновено ми се досира :grin: :grin: :grin: