PDA

View Full Version : Как да постъпя?



venom0706
04-16-2008, 17:07
Имам много странен проблем.Значи с едно момиче сме гаджета и ходим от
около 3 седмици,а все още не сме излезли заедно.Един от проблемите за това е,че и двамата ни е много срам.В училище се виждаме понякога,но ни е много срам и почти не говорим,а като я поканя на среща през уикенда,тя винаги казва,че има някаква работа и не става да се видим.Въпросът ми е как да я окуража да не я е толкова срам?Аз я обичам много и тя мен също,но така е малко гадно като се виждаме рядко и трябва само да мислим един за друг....Кажете ми как да постъпя.

P.S.Забравих да добавя,че по религия тя е мюсюлманка,а аз съм християнин.Това не ни пречи,но все пак може да се окаже полезно за съвета,който се надявам да ми дадете.Мерси предварително! :)

zi
04-16-2008, 17:11
Как така ходите като хем не сте излизали, хем в даскало не си говорите много? ... че при това и се обичате :shock: Странно...:?

На колко години сте?

BlindedAngel
04-16-2008, 17:13
Как така ходите като хем не сте излизали, хем в даскало не си говорите много? ... че при това и се обичате :shock: Странно...:?

На колко години сте?
13-14 -...

Emsi
04-16-2008, 17:21
Хахахаххахахаха,ти си мнооо зле: D :D :D ! Тва бива ли да ти е толкова лошо :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LipSoFAnAnGel
04-16-2008, 17:25
Колко странна история...Давам им най-много 13 щом ходят, обичат се , но не си говорят и не излизат как става този номер незнам сигурно не се и целувате чакате първата брачна нощ :D

xercu
04-16-2008, 17:27
Имах същия проблем ... преди 3 години 8-) Лесно е... Просто оставате насаме 2мата и се получава толкова неловко мълчание , че ще почнете да говорите само и само да разцепите тишината -> отпускате се -> be happy ... 8)

H8_mE
04-16-2008, 17:39
Или тя не иска да е много много с теб и си намира причини или наистина я е срам!Но трябва да поговориш с нея относно това и ако и това не помогне тогава се налага да се бориш за нея с повече нахалство!Отиваш при нея смело и я целуваш :)

BuJlDozeRa
04-16-2008, 17:40
AXAXAHXAXHAXAHXAXA basi lapeshkite istoriiiii hodel s nqkva 3 sedmici ne sa se vijdali ahxaxaxaxa moish da kaish 4e se svalqte ne 4e hodite obi4al q oshte ne q poznaash :D axaxaxax :grin: :? :razz:

darla
04-16-2008, 17:44
be.....kade hodite......za hlqb ili za pudra zahar...6toto ta va6to ne e hodene v smisal 4e ste gadjeta...ma vij 6tom se obi4ate.....moje i nie da ne sme v 4as :lol:

salma_f
04-16-2008, 17:49
:-) :D :-D ам не о малък трябва да си от 13 щом даже и рядко си говорите .. еми виж сега ако найстина мислиш това за "ЛЮБОВ" напави нещо по вапроса не бъди срамежлив .. въпреки че не бих го нарекла ЛЮБОВ тва вашето но има време не го пропилявайте 8-) :P

sexa_na_kompleksa
04-16-2008, 17:51
Още сте малки или не сте съзряли достатъчно. Като пораснеш малко, ще разбереш, че в момента с това момиче нито сте гаджета, нито се обичате. Ако искаш да промениш нещата към истинска връзка, трябва да преодолееш срама си, както и тя нейния. Щом няма време да излиза събота и неделя, намери подходящ момент, когато сте на училище и я заведи някъде, където ще сте сами. Поговорете си хубаво - за нея, за теб, за взаимоотношенията ви... И след това можеш да й удариш една страстна целувка. ;)
Успех!

alex_devv
04-16-2008, 17:51
Продължавайте само така 8)
Ша са затъркате до некой ден :booooomb:

comics
04-16-2008, 18:04
аз като бях 2 клас ходех с 1 момиче по същия начин, но все пак си я обичах
Е, подробности :D

Cukata
04-16-2008, 18:06
Продължавайте само така 8)
Ша са затъркате до некой ден :booooomb:
:razz: :razz: :razz: :razz:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-16-2008, 18:58
Ami, izlezte na kafe, na razhodka nqkude.. Govorete si za razni neshta, pitai q za interesite i, razkagi i za tvoite, govorete si za filmi, igri, knigi, grehi, hobita, kakvoto vi doide.. :D Pokani q na kino, vkushti, vse ima za kakvo da si govorite. :) Ne se stqgai i deistvai, neshtata nqma da stanat ot samo sebe si, vigte se i si govorete i taka. :) Uspeh :-$

beautiful_f
04-16-2008, 19:01
Как така ходите като хем не сте излизали, хем в даскало не си говорите много? ... че при това и се обичате :shock: Странно...:?

На колко години сте?


9 - 10 :razz:

hoseto_
04-16-2008, 19:08
http://collapse.data.bg/Kamahlitude%20Smilies/laughing4.gif http://collapse.data.bg/Kamahlitude%20Smilies/laughing6.gif http://collapse.data.bg/Kamahlitude%20Smilies/laughing9.gif

akatyabg
04-18-2008, 17:57
tq moge da ne te har no tva ne e siguro no ako iska6 da se promeni pra6tai i sms-i kato kakvo prvi6? svobodnA li si ...?i taka 6e se razprikazvate a i po skype stava :smt117 :smt117 :smt008

InTheRain
04-18-2008, 22:16
Според мен религията няма значение щом двама души се обичат.НО нея може да не я е срам, а просто да я е страх как ще реагират родителите й ако научат.. доколкото съм запозната мюсюлманската религия е по-строга (извинявам се, ако греша).. най добре е да поговориш с нея и да обсъдите това като големи хора :)