PDA

View Full Version : Хранителен Режим + Упражнения



LadyCarameL
04-16-2008, 17:36
Решила съм малко да се постегна,но не мога да намеря точния хранителен режим и не мога да преборя апетита 8-) Уж си казвам че няма да ям много,но накрая прекалям.. :-D Насочила съм се към корема и дупето.Ако може някой да ми предложи хранителен режим включващ храна с максимум 1000 калорий 8-) По принцип за движение съм отделила 2-3 часа(ходене,тичане),но повече време имам вкъщи.С какви упражнения ще мога да се стегна за 2-3 месеца?Съжалявам за баналната тема,но .. ;)

LipSoFAnAnGel
04-16-2008, 17:55
искам да видя какви ще са отговорите :)

splendour
04-16-2008, 18:11
zna4i tova na koeto moje6 da izd1rji6.vseki sam trq da si izgradi rejim koito 6te spazva a ne 1 den da e ql samo plodove s1s smetana o bylon s pile i kartofki v1tre a na dnes kat sa pribrax napadnax filiikite s margarina [i sqka6 ne stiga tva 4e izqdax 5 filiiki i 2 portokala za obqd ami maika mi za ve4erq napravi pita i donese pe4eno pile] kak da ystoi6......

sexa_na_kompleksa
04-16-2008, 18:16
Според мен 1000 калорий са малко. Може би към 1200-1300. Имаше един сайт, в който се изчисляваше, според това колко си висока, колко тежиш ... Потърси малко и сигурно ще го намериш.
А иначе мисля, че не ти трябва кой знай какъв специален режим. Просто ограничи газираните напитки, мазните и сладките храни, тестените изделия. По-бързо ще отслабнеш, ако се захванеш с някакъв по-активен спорт или ходиш на фитнес и стренираш цялото си тяло. А ако нямаш толкова време можеш да тичаш и да си правиш някои упражнения вкъщи. Например въртене на обръч, скачане на въже и коремни преси.

sexa_na_kompleksa
04-16-2008, 18:16
Според мен 1000 калорий са малко. Може би към 1200-1300. Имаше един сайт, в който се изчисляваше, според това колко си висока, колко тежиш ... Потърси малко и сигурно ще го намериш.
А иначе мисля, че не ти трябва кой знай какъв специален режим. Просто ограничи газираните напитки, мазните и сладките храни, тестените изделия. По-бързо ще отслабнеш, ако се захванеш с някакъв по-активен спорт или ходиш на фитнес и стренираш цялото си тяло. А ако нямаш толкова време можеш да тичаш и да си правиш някои упражнения вкъщи. Например въртене на обръч, скачане на въже и коремни преси.

kocko
04-16-2008, 18:20
отиди ж някои фитнес и там 6те ти каат си4ко и аз мога ти каа си4ко но мн трябва да пи6а мн е дулго :P

comics
04-16-2008, 18:24
коцето е прав. Отиди във някой хубав фитнес. Там и сплит ще ти измислят за стягане и някоя хубава диета ще ти направят ;)

~Munika
04-16-2008, 18:34
Днес разглеждах списание "Joy" за май месец,там видях някакъв режим и упражнения за стягане на корема,бедрата и дупето. :grin:

LadyCarameL
04-17-2008, 10:46
Аз за фитнеса знам,но време..време :? Дайте някое друго съветче де :P 8-)

Canis_Dirus
04-17-2008, 11:28
Баси. Щом сега нямате време за фитнес, то след 10 години ще сте бъчви. В училищните години имате доста свободно време ;)

"Сплит за отслабване и стягане" е ГОЛЯМА глупост!

LadyCarameL
04-17-2008, 11:46
Покрай тея изпити почти не ми остава време за мене си,така че относно спортванете разчитам на упражненията,повечето от които правя вкъщи.Пък и момчета и момичета не вярвам да са отделно,защото..Абе предпочитам да не се набивам на очи :lol: :lol:

Irrepresible
04-17-2008, 14:33
аз започнах да работя по същата система режим+упражнения и май започва да има резултати :) колкото до режима не си прави специален режим в който например на обяд да ядеш нз си какво и вечер нз си какво... опитай да наблегнеш на леките храни яж плодове прави си салати яж бисквити има едни hogarenas с ягоди те също са добри пий мн вода и опитай с натурални сокове но внимавай какви точно скачай на въже... дори аз която никога не съм спазвала диети и винаги съм ги мразела се чувствам добре

glupacheE
04-17-2008, 15:25
:grin: НВД :grin: не се притеснявай че калорийте са повече :-P

galkamalka75
04-19-2008, 19:32
ako naistina iska6 da se stegne6 xodi na fitnes vzemi si i instruktor kaji kade iska6 da nablegne6 i toi 6te ti napravi programa i dieta